“Prada candy parfüm” için 12 yorum

  1. kullandığınız anda ”herkesleştiğinizi” hissettiren şekerli¸ bayağı bir şekerli¸ çok yoğun şekerli parfümdür. bir de kalıcıdır. yani hem çok şekerli hem de kalıcı. herkesleşirsiniz¸ çünkü herkeste vardır¸ yoksa bile lisede illa ki kullandığı için bir koku aşinalığı vardır. öyle ki biri mutlaka ”aa ben bu kokuyu biliyorum” der ve hevesinizi kursağınızda bırakır. benim gibi kokuların özel ve karakteristik olması gerektiğini düşünen biri için beş para etmezdir efendim.

  2. dünyanın en güzel şekerli parfümü. başta bayık bir karamel kokusu gibi gelse de zamanla tene oturuyor ve duş alana kadar çıkmıyor. nasıl özledim :/

  3. Eskiden kullandığım parfümüm. Kuzenim hediye etmişti. Hatta o kadar uzun süre kullandım ki marshmeoww kokusu olarak adlandırılırdı arkadaşlarım tarafından. Artık kullanmıyorum çünkü parfüme alerjim başladı. Hem bence fiyatı da pahalı. o kadar çok taklidi var ki¸ çok özel bir koku değil yani. Bence o parayı daha özel bir kokuya vermek daha mantıklı.

  4. 2 sene önce kullanmıştım. Şekerli fakat seksi bir kokudur. Orta üstü kalıcılığı var. Yine de çok abartmayalım¸ bundan çok daha iyi parfümler var.

  5. genç kızlara yakışacak bir koku. biraz büyük yetişkinler için yeteri kadar karakterli değil. şöyle söyleyim… deri bileklik¸ converse ¸ karartma metal takılar ne ise bu kokunun imajı da o. kötü değil ama genç işi.

  6. La vie est belle ve kankitoları gibi yaa allah diye sizi şeker bombardımanına tutmayan bir parfüm. Ben böyle parfümlere tatlı demeyi tercih ediyorum. Bana kalırsa bu parfüm tatlı bir parfümün olabileceği en zarif hal. Dikkat çekmek istemeyen ama ister istemez dikkat çeken genç bir kız gibi. İlginç bir benzetme oldu ama tam olarak aklıma gelen şey buydu.

  7. Benim tenime çok yakışan kullanmaya kıyamadığım parfümdür. Şekerli koku sevenlerin begenecegini düşünüyorum.

  8. adını görmemin koşarak kaçmama sebep olacağı parfümdü.yalnız merak edip baktım şeker kokusu seven ama başı da ağrımasın isteyenlerin kullanabileceği bir parfümmüş.

  9. yıllar yıllar önce çok sevip kullanmış olduğum parfümdür¸ şişe tasarımı çok retro olup¸ koku şekerli diye düşünülse ve öyle olsa da¸ benim tenimde daha odunsu ve çiçeksi olmuştu¸ tenden tene aşırı değişkenlik gösteren¸ kaliteli bir şekerli koku bence¸ bir daha alır mıyım: hayır zira parfüm zevkim hızla mutasyon geçiriyor bu bağlamda thierry mugler womanity almış ve doğru düzgün kullanamadan kuzenime postalamış olmam da¸ zevkimin ne kadar değiştiğinin göstergesi.tabi bir de all time favorite parfümlerim var ki: tendre poison ve coco mademoiselle¸ onlar her daim başımın tacıdır.

Siz ne düşünüyorsunuz?