“Physicians formula murumuru butter bronzer” için 23 yorum

 1. Physicians Formula’nın mükemmel bir bronzerıdır.Kokusu dokusu ayrı ayrı güzel. Turuncu alt tonlu olmayan ender bronzerlardan¸çamur gibi yapışmıyor¸çok hafif bir sürüşle bile boyutlandırma oluyor¸ısıtabilirsiniz yüzünüzün her yerini abartı görünmeden.ben bazen katlanma bölgeme far olarak da kullanıyorum çok az makyaj yapacaksam ve derinlik katmak istiyorsam.yine söylüyorum kokusu muazzam¸keşke tüm makyaj malzemelerimiz böyle koksa.

 2. light rengine kıyasla günlük kontüre daha uygun bir bronzer. bahsettiğim jilet gibi kontür değil tabi. günlük¸ yüzü ısıtırken biraz da boyutlandıran bir ton. eşit dağılması ve inceliği gayet iyi. içinden dandirik bir fırça çıkıyor¸ bu konuda söyleyecek çok şeyim yok. iki şikayetim var. birincisi kokusu¸ gerçekten midemi her sabah bulandırıyor¸ elimde değil. hafif hafif rüzgarla gelmiş gibi bir koku değil yani¸ bildiğiniz biri suratıma deodorant sıkıyor sanki. ikincisi başka physicians formula ürünlerinde de yaşadığım bir sıkıntı¸ bunda da var. kapağı yeterince açılmıyor! fırçamı bandıracağım diye kendimi dar kota sığmaya çalışıyor gibi hissediyorum. plastiği de öyle sağlam değil¸ fazla ittirsem elimde kalacak biliyorum. genişçe bir vaktim olduğunda panı kutudan çıkarabilecek miyim bir bakacağım. olursa tüm pf ürünlerimi bir mac paletine depot etmeyi düşünüyorum.

 3. rengini¸ yapısını¸ kokusunu çok sevdiğim physicians formula’nın bronzerı. kokusunu seven de var sevmeyen de ben seven taraftayım. kapağını açınca mis gibi bir koku geliyor. içinde simler var diye geçiyor ama ben simli olduğunu düşünmüyorum. sürekli kullanıyorum ne üründe sim var ne sürdüğümde yüzümde. yapısı çok güzel krem-toz arası bir şey. yüze sürünce çok doğal duruyor. ben light rengini kullanıyorum ve bence kontür için değil yüzü ısıtmak için kullanılabilecek bir renk. günlük olarak kontür yapmadığım için yüzümü ısıtmak için hep bu bronzerı kullanıyorum ve çok memnunum. indirimsiz fiyatı 125 lira olmuş¸ drugstore bir marka için aşırı pahalı tabii. sürekli bir yerlerde indirimli hali bulunuyor¸ indirimli fiyatıyla almak daha mantıklı.

 4. Biraz indirimin denk gelmesiyle biraz da meraktan edindiğim ince ve yumuşacık yapılı bronzer. İçinde çok hafif ışıltılar var yüzde doğal sağlıklı duruyor. Kesinlikle yaldır yaldır sim görüntü gibi değil çok hafif ışıltı. Normalde ışıltılı bronzerları hiç sevmeyen beni bile rahatsız etmediyse bence severseniz. Rengi nötr ne çok soğuk bir kontür rengi ne de çok sıcak turuncu duran brozerlardan. Herkese yakışabilecek birçok ciltte güzel durabilecek bir bronzer. Pigmentasyonu artırılabilir¸ en güzel özelliği asla çamur gibi durmuyor ve dalgalanma yapmıyor bu nedenle yeni makyaja başlayan birisi bile çok rahat kullanabilir. Kalıcılık bence orta yüksek arasında elbette günün sonunda azalmış oluyor ama akşam eve geldiğimde hala yüzümde görebiliyorum. 

 5. kokusu kendine aşık eder.rengi de tam benlik¸beyaz tenliyim¸çamur gibi durmuyor turuncu da değil¸soğuk tonlu bir bronzer¸sizi palyaçoya çevirmez¸yapısı çok güzel çok doğal duruyor.

 6. Çok güzel kokuyor. İncecik ve yüzde kalıp gibi durmuyor¸ blending’i kolay. Ürünle verdikleri süngerimsi şeyi çok anlamadım ama ayna ile bu aparatı sunmaları da iyi bence. Ben aldığımda 90 liraydı¸ pıt pıt zamlanmış hemen. Beyaz tenli olup konture hevesiniz varsa ama her ürün sizde de turuncu duruyorsa bence edinebilirsiniz. Çok güzel koktuğunu söylemiş miydim? Evet söyledim. Ama bir kere daha söylemek istedim. Hak ediyor.

 7. Bronzer rengi ve dark bronzer rengi soğuk alt tonlu¸ sunkissed rengi daha sıcak yani turuncu alt tonlu olan kremsi yapıda bronzer. Fondöten kullanmıyorum¸ nemlendirici veya güneş kremi sürdükten sonra bronzer  olanı tüm yüzüme¸ sunkissed olanı yüzü ısıtmak için çerçeve olarak kullanıyorum¸ dark olanı kontür için ideal ve makyaj sabitleyici ile kullanırsanız daha doğal duruyor. Hayvanlar üzerinde test edilmemesi ve doğal içeriği diğer markalara göre daha iyi.

 8. uzun zamandır merak ettiğim için hiç gerek yokken¸ indirim bahanesiyle gidip aldığım bronzer.bendeki rengi sunkissed. testerlarına baktığımda daha açığı yok gibi¸ daha koyusuda abartı gelmişti. yapısı¸ kokusu güzel de arkadaşlar bu turuncu.. belki benim renk seçimim yanlıştı daha koyusu veya açığı böyle durmuyordur belki ama o mağaza ışıklarına aldanıp almayın bence. yazın bronzlaşınca sadece bununla yüze renk vermek için güzel olacak muhtemelen ama özellikle soğuk tonlu bronzer seven açık tenliler için kış rengi değil kesinlikle. beni üzdün murumuru.

 9. Ne yaparsam yapayım yüzümde çamur gibi duruyor. Topak topak oluyor. Güzelce nemlendirip sürdüm olmadı. Nemlendirici¸baz üstüne bunu sürdüm gene olmadı. Parça parça¸çamur gibi değişik birsey oluyor yüzümde çok üzülüyorum halbuki tonu çok güzel bir bronzer ama olmuyor. Sanki kimin videosunda izlesem onlarda da çamur gibi duruyor¸dağılmıyor. Sorun bende mi bronzer da mı ? Kafamda deli Sorular 

 10. çok severek kullandığım bronzer.bendeki light bronze rengi hoola lite’a cok benziyor. temptalia’da bulunan swatchların karşılaştırılması şu şekilde  *fondöten ve kapatıcı adımlarından sonra herkesin yüzü boyutsuz gözükebilir. bunun yanında bir de açık tenli iseniz ölü gibi gözükürsünüz. açık tenli olduğum için dediğim gibi yüzümde çoğu zaman hayat kırıntısı kalmıyor ve günlük allık uygulamayı sevmediğim için bronzer arayışlarındaydım. bazen piyasadaki bronzerlar cilt tonuma cok koyu kalabiliyor bu da çamur gibi ya da sahte bir görünüme neden olabiliyor. o sebepten ötürü light renginin bana daha uygun olduğuna karar verdim. tati’nin övgülerine ve physicians formula’nın gratislere gelmesine dayanamayarak hemen edindim. iyi ki de almışım diyorum.çok güzel ve kolay dağılıyor¸ asla çamur gibi ve turuncu durmuyor. cilde sağlıklı bir görünüm verirken simli simli durmuyor.bir de kesinlikle yazılmıştır ama tekrar tekrar yazabilirim¸ kokusu o kadar güzel ki parfümü çıksa alınır o kadar. kokusu gayet güçlü¸ bronzer uyguladığım fırçada kalıyor. benim en çok sevdiğim yönü bu olabilir bile ancak kokuya karşı duyarlı cicişlere duyurulur.şiddetle öneriyorum.

 11. maalesef bir youtuber kurbanı olarak satın aldığım bronzer. o kadar çok adını duydum ki hem yerli hem yabancı youtuber lardan¸ artık görünce koşa koşa aldım. ancak şunu söylemeliyim ki buğday-esmer tenliler için en koyu rengi bile soğuk ve açık kalıyor. bronzer ın bir tık daha sıcak bir alt tonu olması gerektiğini düşünüyorum o yüzden sephora’dan aldığım ve yıllardır her gün kullanmama rağmen bitiremediğim bronzer ile karıştırıp uyguladım¸ daha sempatik bir sonuç çıktı ortaya. daha açık tenliler için uygun olduğunu düşünüyorum.

 12. Gratiste physicians formula standı görmemle ayrı şaşırdığım¸ sevgililer günü indirimiyle 40 tl olmasıyla daha ayrı şaşırdığım¸ light bronzer renginin de olmasıyla daha da bir ayrı şaşırdığım bronzer. ilgili medya: 1

 13. Açık buğday tenimle en iyi anlaşan bronzer oldu. Rengi çok turuncu değil ama kontür ürünü olamayacak kadar da turunculuk barındırıyor. (bkz: Tüketmiyoruz kampanyası) na gönül verdiğim için her makyaj malzememden tek bir ürün bırakmaya karar verdim ve elimden çıkarmadığım tek bronzer bu oldu. 

 14. Çok beğendim¸ hem kontür hem de bronzer gibi kullanabiliyorum. O kadar beğendim ki indirimde 1 tane de yedekledim. Kokusu biraz yoğun¸ ilk başta rahatsız eder mi diye düşündüm açıkçası ama sürdüğünüzde burnunuza çok gelmiyor ve rahatsız etmiyor.

 15. resmen aşk yaşıyorum kendisiyle. bendeki sunkissed olanı. adının hakkını veriyor. ben yüzümü ısıtmak için elmacık kemiklerime hafif burnuma ve çok az alın kenarlarıma sürüyorum. normalde toz ürünler bende kalıcı olmaz. bu bronzer çok kalıcı. sabah sürüyorum akşama kadar idare ediyor. bronzer ihtiyacı olan cicişlere gönül ferahlığıyla öneririm^^

 16. Önceden iki rengi varmış¸ şimdi dörde çıkmış. light bronzer¸ bronzer¸ sun kissed¸ deep bronzer. Bunlardan habersiz en açık rengini almışım. En koyusunu alıp değiştimek isteyen olursa faturalı¸ bir noktacık dokunulmuş murumurumu hemen veririm.

 17. indirimin ilk günü bir tane kaptım. buğday tenliyim. deep bronzer rengini aldım. çok pigmentli ama kontrolsüz bir pigmenti yok. çok kalıcı¸ mükemmel kokuyor ama kokusu hemen uçup gidiyor. sabah 9’da makyaj yapıyorum akşam 7’de eve gittiğimde bir kısmı uçmuş olsa da görünümü hala güzel oluyor. parça parça durmuyor. kontrolsüz uygulandığında telafi imkanı sunuyor. kesinlikle indirimde ihtiyacınız varsa alınması gereken bir ürün

 18. kathleenlights sayesinde tanıştığım bronzer. Alıcam alıcam diye tutturmuştum ama aşırı gereksiz pahalılığı yüzünden almam falan demiştim. Geçen gün ataköy atriumdaki gratiste light bronzerını kırk (40) liraya görüp büyük bi heyecanla aldım. Cidden 40 liraydı şaka yapmıyorum. Linç yiyeceğimi biliyorum ama ben beğenmedim… 2 ay Roaccutane kullanmış ameliyat yüzünden saçma sapan tarihlerde bırakılmış kuru¸ aşırı sivilce izli suratım sevmedi bunu çamur gibi duruyor bende 🙁 yumuşacık kocaman pudra fırçasıyla sürüyorum falan cıx cıx. Bu kadar hyped bi ürünün benim için fos çıkması aşırı hayal kırıklığı oldu¸ roaccutane sonrası olmasına bağlamak istiyorum. Umarım öyledir. Cildim normalleştikçe editlerim.

 19. Çamur gibi bir bronzer uygulamasını sevmediğim için light olanını aldım. Yumuşak bir yapıda ve kolayca dağılıyor. Homojen bir şekilde cilt ile uyum sağlıyor.

 20. Bir süre diğer bronzerlarımı kullandıktan sonra kendisine dönünce ne kadar güzel bir ürün olduğunu tekrardan fark etmemi sağlayan bronzerdır. Rengi(bkz: bronzer)¸ pigmentasyonu¸ dokusu¸ dağılabilirliği¸ kısacası her şeyiyle çok seviyorum. Kalıcık deseniz mükemmel olmamakla birlikte yine iyi bence.Ben sade ambalajları daha çok sevsem de ambalajı da gayet iyi. Not: kimisinin bayıldığı¸ kimisinin hiç sevmediği o baskın tatlı hindistan cevizi kokusu kullandıkça büyük ölçüde uçuyor. Buram buram değil de bu hali tercihim ama yeniyken de çok rahatsız olmuyordum şahsen.

 21. O nasıl güzel bir kokudur¸ masamda duruyor bazen koklayıp geri koyuyorum. Yanında gelen plastik aparatının kullanışsızlığı dışında güzel ürün.

Siz ne düşünüyorsunuz?