“Peter Thomas Roth” için 12 yorum

 1. bu mıtteşembır maskeyi geçen sene Mayıs gibi keşfettim ve o zaman indirimle 250 tlye aldım dermoeczanem’den. yalan yok “bu kadar para bir maskeye verilir mi” diye kendimi dövdüm biraz lakin kullandıkça “iyi ki almışım” dediğim bir ürün oldu. çünkü benim leke sorunum var ve güneşi yiyince o lekeler kararıyor ve leş oluyor yüzüm. tabiiki de bu maskeyi Temmuz sıcağında kullanmanızı asla önermem çünkü cildin anasını ağlatarak lekeleri açıyor¸ adeta güneş görmüş vampir gibi yandığını hissediyorsun yüzünün. O yüzden Haziran/Eylül arası çok zorda kalmadıkça kullanmadım ve sonrasında mutlaka 50 faktör güneş koruması ile dışarı çıktım. Ekim başında rutine döndüm ve haftada 2 kez kullandım. Kasım başı lekelerden iz kalmamıştı. acısı ilk 2 dkkadan sonra dayanılamayacak halde değil ki lekeyle gezmektense 7 dk acıya katlanabilirim. kısaca¸ benim sevdiğim bir cilt ürünüdür.

 2. İlk kullandığımda bir anda arkada  kayahandan atın beni denizlere şarkısı çalmaya başlamıştı. Artık yakmıyo öyle ama muhakkak bir sivilcemi kusturur.

 3. Tüm övgülerini hakkeden biricik maskem. Etkisini tek kullanımda bu kadar gösteren az maske vardır¸ pumpkin enzyme mask kesinlikle bunlardan biri. Kullandıktan sonra cildi pürüzsüzleştiriyor ve aydınlatıyor. Evet¸ çok pahalı ama buna değer bence. içeriğini göz önünde bulundurduğumda¸ uzun vadedeki etkilerinin de güzel olacağını düşünüyorum.

 4. 2 kutu bitirdiğim maske. Kokusuna bayıldığım için uzun tutmak bazen kıpkırmızı dolaşmama yol açsa da gözenek temizliğini güzel yapıyor ve peeling uygulamalarını sevmeyenler için gayet güzel bir kurtarıcı olabiliyor fakat balkabağı kokusu çok yoğun koku hassasiyeti olanların çok zor kullanabileceği bir maske. Cilt hassasiyetime rağmen hiç problem yaşattığını hatırlamam. Bu yıl fiyatları daha da uçmuş o yüzden maskeyi içeren bir yılbaşı paketi çıkarır ümidiyle beklemedeyim

 5. çok almayı istediğim bir üründür kendileri fakat orijinal fiyatı çooook pahalı:( buruşmadan bunu da alabilsem bari bi indirimden

 6. N11.com’dan bir tanesini 170 tl’ye aldım. Orjinaldi. Bakalım deneyince editleyeceğim ama almamı sağlayan burdaki yorumlar oldu <3

 7. resmi websitesinde icerik listesinde sodium lactate (lactic acid) ve citric acid var. alfa hidroksi icerikler bunlar sanirim¸ baska varsa da bilmiyorum cunku icerigindekilerin hepsini tanimiyorum. keske asit oranini belirtselermis¸ bazi markalar formulasyon ozgunlugu bidi bidi one surerek bunlari paylasmiyorlar. peter thomas roth da paylasmamis¸ belki forumlarda falan vardir. dusuk oranda olanlar cok aman aman fark yaratmiyor maalesef¸ hele ki maske gibi haftada 1-2 kullanilanlar.

 8. Kullanmaya başlamadan önce bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim. Gözenekleri belirgin şekilde küçülttü. En güzel tarafı da¸ siyah noktaları tamamen temizlemesi. İlk kullanımda bile benim yüzümde hiç karıncalanma¸ kızarma veya yanma yapmadı ki benim cildim çok hassastır ve kullanmadan önce çok çekinmiştim. Kokusu cidden berbat… Bal kabağı sevenlerin hoşuna gidecektir ama ben ilk 2 kullanımda kokusundan çok rahatsız oldum. Neyse ki kullandıkça o kokuyu ilk günler kadar çok hissetmiyorsunuz. Yüzümü yıkadıktan sonra hiçbir gerginlik hissetmiyorum. Neredeyse nemlendirici sürmüşüm gibi bir etkisi oluyor. Kokusu dışında muazzam bir maske….

 9. Elf gözlerim yanlış görmüyorsa geçen ay 200 lira’yken şimdi 320 lira’ya çıkmıştır. Ben daha 200 tl’yi verip vermemek arasında vicdanımla savaşıyodum 🙁 (bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)edit: agent a tekrar teşekkürler düzelttiği için¸ dediğini aynen aktarayım buraya:”satış fiyatı 300 civarı bir şeydi¸ 200 küsür olanlar indirimli fiyatlardı hep. yani liste fiyatı öyle ne yazık ki. ben n11 üzerinden indirimli olarak aldım bir kaç ay önce¸ bir sorun yaşamadım. altında skt yazıyor zaten. indirimli olanlara bakabilirsiniz siz de.”

 10. almayı çok istediğim ama fiyatını pahalı bulduğum için alıp da memnun kalmazsam diye düşündüğüm maske. ama çok etkili olduğunu söylüyorlar¸ belki de hassas ciltlere fazla gelebilir.

 11. bugün cilt bakımı seansı esnasında bir kez daha emin oldum ki¸ çok agresif bir maske¸ ve işe yaradığını buradan anlamış oldum. zannediyorum ki eczaneden değil ama internet üzerinden 200 lira civarında bir adet edineceğim.

 12. Verilen parayı haketmediğini düşündüğüm maskedir. Uygulandığında yüzü daha bir aydınlık yaptığı doğru ancak bu kadar. Siyah nokta oluşumuna engel olmaz¸ sivilce problemi varsa herhangi bir olumlu katkı sağlamaz. Fiyatı 100 tl’nin altında olsaydı tekrar alabilirdim¸ bu haliyle alacağımı sanmıyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?