“Pastel spring blush on allık” için 12 yorum

  1. sırf tasarımından dolayı bayılarak aldığım¸ kullandıkça iyi ki almışım dediğim ve 15 numarasına sahip olduğum allık. yanaklarda çok doğal duruyor. ilk gördüğümde ışıltılı diye biraz üzülmüştüm ama sürünce ışıltı kayboluyor. kalıcılığı az olduğu için gün içinde birkaç defa tazelemek gerekiyor. ayrıca içinde bir de küçük aynası var.

  2. bende pembe ve bronzer rengi olanı mevut. aslında bronzer gibi değilde kontür içinde uygun. ben toz ürünlerin zaten tüm gün kalıcılığına inanmıyorum. bu allıklarada bayılıyorum. 10 tl gibi bişşey.bronzerı hiç bi yerde yok. dibini görmek üzereyim uzun zamandır kullanıyorum bereketli. keşke görsem bronzer olandan bi tane daha 🙁

  3. Uygun fiyatlı turuncu far arayışımı 15 numarasıyla bitiren allık:) bu allığı crease bölgeme¸ maybelline color tattoolardan on and on bronze rengini göz kapağıma sürüp göz makyajımı tamamlıyorum. Bu arada uzun zamandır gördüğüm hiç tozutmayan tek ürün.

  4. 15 numaralı olanı yeni edindiğim allık serisi. turuncu allık arayışındaydım ve yanaklarımda tam da istediğim görüntüyü verdi sağ olsun. bir de turuncu far modasından esinlenip göz kapaklarıma da sürdüm. kahverengi göz kapaklarımda o kadar tatlı bi renge dönüştü ki… hiç bi far bana bu kadar yakışmamıştı bu güne kadar. hala şaşkınım sözlük.

  5. pembe rengi olanı o kadar tatlış ki sanki pamuk şekerlerini koparıp yanağıma koymuşum gibi. tabii rengin tatlılığına bazen o kadar kapılıyorum ki heidi çakması gibi oluyorum. come on heidi görelim bakalım hangimiz daha al yanak :d

  6. yeni rengi çıkmış¸ önceki iki rengi bana fazla canlı geliyordu ama bunu beğendim daha bir bronzer havasında.. buyrun

  7. Yeni çıkmamış ama bi kere alıp bi daha bulamadığım allık kendisi. Bronzer gibi ama turuncum aslında. Kontür için rengi çok iyi değil. Ben rengini seviyorum. Uygun fiyatlı küçük ama bereketli bronzer. Kalıcılığı altına bişe sürmeden iyi değil pek. Uygun fiyatlı güzel bir öneri 🙂

  8. başlığı kenarda görünce yorumları okumak istedim ve arkasından bendeki allığın numarasını kontrol etmeye gittim. Kimse yazmamış ama bende 17 “blush on rose in matte” bulunmakta. Pastelin kendi sitesinden sipariş verdiğim için orjinal olduğuna bir hayli eminim. Rengi muted dedikleri hafif kahvelik içeren şeftali rengi. Pembeliği iyi dengelenmiş bence. yukarıdaki yorumların bir çoğuna katılıyorum¸ aşırı pigmentli yani sürerken dikkat etmek lazım ama buna rağmen 3-4 saate yanaklardan uçmuş oluyor. Paketi¸ gramajı ve pigmentasyonunu düşündüğünüzde aslında ödediğiniz miktara göre iyi bir performansı var. Ben bunu 2015´in sonuna doğru almıştım. Arkasında 2020´ye kadar kullanabileceğim yazmakta. Bir tek renk konusunda biraz sınırlı ama beğendiğiniz bir renk varsa alın¸ aldırın derim.

  9. turuncu pembe arası bir renk olan 17 numarasını severek kullandığım¸ ilk allığımdır kendisi. az renk veriyor ama benim gibi hafif renk isteyenler ve allık sürmeye et yatkınlığı olmayanlar için ideal zira hata yapsanız da aşırı belli olmuyor. bir de birkaç aydır kullanmama rağmen üstündeki desen bile hala silinmedi bayağı bereketli bir ürün sanırım.

Siz ne düşünüyorsunuz?