“Pastel profashion eyebrow duo kaş farı” için 19 yorum

 1. İlk aldığım renkli kaş ürünü. Bugün Pastel’in kaş maskarasını almaya gidip bu kaş farından aldım. Maskarayı sürmeyi ne standdaki kızcağız becerebildi ne ben. Kaşlarımın her yerine bulaştırdık. Dolayısıyla ondan vazgeçtim. Fara gelecek olursak… Benim saçlarım sarıya yakın ama kaşlarım koyu kahverengi. Farın renk çeşitlerini denedim. Saçımla da biraz uyum sağlasın diye en açık rengini aldım. Zaten kaşlarım da öyle çok seyrek değil. İşin garibi¸ en açık rengi olmasına rağmen kaşlarımı bayağı koyu gösterdi. İran kadınlarına benzedim. Sadece wax kısmını ya da sadece far kısmını mı kullansam daha doğal ve yumuşak bir görüntü için acaba? Daha deneyimli olan cicişleri önerileri için mesaj kutuma bekliyorum 🙂

 2. kesinlikle denenmesini tavsiye ettiğim ürün. adı üstünde ikili. bir kutucukta wax diğer kutucukta far var. yapısı yumuşak ve kremsi. dökülme yapmıyor sürme aşamasında. minik bir de fırçası var. kullanma talimatında önce waxın daha sonra farın sürülmesi gerektiği yazıyor. ben waxını henüz kullanmadım. onun yerine daha doğal durması için farını kullanıp üstüne essence’in şeffaf maskarasını geçiyorum. fırçası minik ve çok kullanışlı. fotoğraf eklemeyi becerebilirsem eklerim. alalı bir hafta kadar oldu. bir hafta boyunca her gün dışarı çıktım. yani her gün kullandım. gün boyu dışarıda kaldım. herhangi bir bozulma¸ dökülme olmadı. benim kaşlarım zaten çok sorunlu değil. iki yerde çizgi halinde açıklık var. onları kapatmak için gayet ideal.

 3. bu kaş farlarının 2 numarasını kullanıyorum¸ hem fardan hem de wax’dan oluşuyor. Eğer saçınızda kızıllık var ise waxini kullanabilirsiniz şayet küllü ve açık renk saça sahipseniz wax’i kullanmayın çünkü içinde kızıllık bulunuyor farla birlikte uygulandığında komik duruyor. Bu yüzden de ben sadece farini kullanıyorum kaslarımda ve cidden suana kadar bitirip tekrar aldığım tek kaş farı. Uygularken dökülme yapmıyor ve gayet kalıcı. Eğer sabitlemek isterseniz ben üstüne kaş sabitleyici sürüyorum kitinde olmayan ve tarıyorum gayet doğal duruyor.

 4. rengi çok koyu geldi bana. far olarak kullanıyorum¸ kontür de yapılabilir belki bilemedim. kalıcılığı falan güzel ama.

 5. medium rengi tam kızıllara göre. wax ile birlikte kullanıyorum ben ve gerçekten başarılı buldum. kalıcılığı da çok iyi

 6. Yanında gelen fırçayı kullandığım nadir ürünlerden biri. Gün içinde bozulmuyor ve tazeleme gerektirmiyor. Çok kısa sürede oldukça doğal görünüme ulaşabiliyorsunuz. İçinde gelen waxı da sabitleme için her gün kullanıyorum. Yedek rimel fırçası ise düzeltip far kısmını uyguluyorum. Bazı kaş kalemlerinde olduğu gibi kırmızı tonlu bir kahve olmadığından renkleri de oldukça kullanışlı.

 7. Light rengi sadece sarisinlara degil kumral koyu kumrallara da uyum sagliyor. Şöyle ki saçım koyu kumral kaşım orta koyu gri. 3 no koyu geldi. 2 no waxı kızıl. Bende 01 no yu aldım. Kalıcılıgi iyi. Wax kullanmaya alisik olmadigimdan midir cok hafif bi kirli hissi oldu. Kaşımın görselini ekleyeceğim

 8. medium rengini kullanıyorum. alırken bir kararsızlığım vardı acaba rengi uyarmı diye.eve gelip ilk önce waxı sonra farını sürdüm ilk başta biraz açık geldi rengi ama sonradan ya rengi oturdu ya da benim gözüm alıştı¸ tamamen kaşımın rengini aldı.boşlukları çok doğal bir şekilde dolduran benim için vazgeçilmez bir ürün.

 9. 03 dark rengini kullanıyordum. rengi koyu bir kahverengi¸ kesinlikle siyah değil. wax kısmını kullanmadım ama far kısmı fiyat performans açısından başarılı. normal far kullanmak istemediğim için bulabildiğim en koyu kaş farıydı.

 10. Uzun bir süre kullanıp memnun kaldığım kaş ürünüdür.Tek kötü yanı çok çabuk dağılması benimki de sürekli kırılıyordu.Sonra değişiklik olsun diye başka markaları denesem de gönlüm hep pastelde.

 11. 5 tl olduğunu görünce denemek icin almıştım 2 seneye yakın kullandım hergun sürmeme rağmen bitmedi. İlk başlarda mi dikkatimi cekmedi sonradan mi oldu bilmiyorum ama azalmaya başladıktan sonra sürerken aşırı dökülme yapmaya başladı sürdükten sonra birde onları temizlemeye uğraşmaya başladım. 24saat bi kalıcılık beklemeyin¸ gün içinde dışarıda oldugum 6-7 saat icin bana yeterli geldi.

 12. 3 tonu var koyu orta ve açık. Ben orta tonunu kullanıyorum. Waxı gerçekten sabitlemiyor ama günlük makyajda sadece waxla tarıyorum kaşlarımı yeterli oluyor. Parlak ve sağlıklı görünüyor tabi eğer çok doldurma ihtiyacı yoksa kaşınızda.Ben neredeyse bir buçuk yıldır bu ürünü kullaıyorum şuan ikinci paketim bereketli bir ürün. Fiyatıda uygun hele indirim döneminde denk gelirseniz. Birde boş maskara fırçanızı bu toz olan tarafa sürüp sonra kaş tararsanız çizgi çizgi kaşınız gibi izler bırakıyor çok doğal ve hoş görünüyor.

 13. far kısmına dokunmadığım vaks kısmını yiyip bitirdiğim ürün şöyle ki vaks ve far rengi birbirine uymuyor far rengi çok açık kalıyor medium kullanıyorum

 14. 03 dar tonuna sahip olduğum uygun fiyatlı kaş farı. Açıkçası kızıl tonlarda kaş farı ararken bunun 02 numarasının kızıl olduğunu duyunca aldım ama rengine bakmadan salaklık ederek aldığım için koyu rengini almış bulundum. Bitene kadar kullanıcam el mecbur. Far kısmı oldukça doğal ve kalıcı¸ wax kısmı ise renkli olmasından ötürü tek başına yeterli gelebilecek düzeyde uğraşmak istemeyenler için. Ama far kısmı wax dan daha açık renk olduğu için önce wax daha sonra far uygulamak daha doğal duruyor. Ayrıca wax kısmı wnw markasının kaş kitindeki renksiz waxdan daha tutucu. İndirimlerde 9-10 lira civarına düşüyor. Kaşlarıma biraz renk gelsin¸ doğal dursun¸ güzel sabitlesin derseniz tercih edilebilecek bir ürün. Kaşım ince far ile dolgun göstermek istiyorum derseniz bence pek uygun bir ürün değil. Bitsede başka ürün denesem diye sabrettiğim bir ürün.

 15. yaklaşık 1 yıl her gün kullanarak far kısmını bitirdim evet başardım bunu wax kısmı yarıya indi sadece onu bitiremedim. far kısmı denildiği gibi tozutma yapıyor ama günlük kullanım için gayet yeterli geldi bana. uygun fiyatlı olsun derseniz bence şans verilir

 16. Köşelerini hafif düzenlediğim çok az başlangıç noktasını doldurduğum kaşlarım için memnun kalmadığım ürün. Wax kısmını kullandığımda ürün olduğu gibi kaş tellerimin altına yapışıyor ve dövmeli bir kaşa sahip gibi görünüyorum üstelik kaş tellerimde yapış yapış görünüyor.bu görüntüden hoşlanan arkadaşlar için kalıcılığının gün boyu sürdüğü bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Benim içinse Bu ürün yerine kaş kalemi ile eksik kısımlara mini kalem dokunuşları yapıp¸ bahama mama ile kaş üzerinden kaş fırçasıyla geçerek çok daha başarılı sonuç almaya devam. Hem kaşlarımın rengi daha saçımla uyum içinde oluyor¸ hem de zemini tamamen  bir ürünle boyanıp dövme gibi durmuyor. Kaşlarında Doğal bir duruş isteyen arkadaşların bu yöntemide denemelerini tavsiye ederim.

 17. 03 numarısıydı sanırım aldığım. ben baya begendim 2 tarafını da kullanıyorum. hem doğal duruyor hem de gün içinde dağılma vs.yapmıyor bende.

 18. Üründe iki farklı renk var. Birisi koyu kahverengi diğeri daha açık tonlarda turuncu alt tonlu bir far. Kalıcı bir ürün. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Çok doğal bir görüntü sağlıyor. 02 numarasının toz olan kısmını kullanıyorum. Çok kararsız kalıp almıştım ama kesinlikle tavsiye ediyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?