“Pastel nude ruj serisi” için 20 yorum

 1. renkleri ve ambalajına bayılıp kendime 536 numarayı seçtim¸ fiyatı da uygun 12.5 lira. dudağımdan 1-2 ton koyu rujların duruşunu seviyorum¸ 536’nın rengi de biraz pembelik içeren bir kahve oldu dudaklarımda. örtücülük güzel¸ yapısı yağlı olduğu için kurutmuyor ama lipgloss gibi parım parım da parlamıyor öyle¸ kıvamında. günlük kullanıma uygun ancak sık tazeleme gerektirir¸ serideki diğer renkler de bu şekilde anladığım kadarıyla. yok ben uğraşamam kalıcı olsun derseniz yine pastelin profashion matte serisine bakmanızı öneririm. 553 chocolate güzel bir nude

 2. Nivea dudak kreminden hallice. 534 numaralı pembe alt tonlu rengini aldım çünkü diğerleri apaçık renksiz parlatıcı gibiydi. Nude ruj arayanlar bu seriden vazgeçsinler. Wet n wild ya da loreal e bakmalarını tavsiye ederim.

 3. Bende 536 numaralı rengi var bu serinin.ben çok sevdim¸sürekli kullanıyorum çünkü günlük kullanılabilecek bir ruj.bendeki rengi içinde kahvelik barındıran bir renk¸serinin en koyusu.koyu dediysem korkutmayayım yani öyle çok koyu da değil sadece dudak rengimden 2-3 ton koyu ve kahvemsi.şimdi fiyatını hatırlamıyorum ama uygun fiyatlıydı yani 10 tl miydi neydi.ambalajı çok güzel¸üstünde nude falan yazıyor bir albenisi var yani.kokusu da öyle.yani şekerli/tatlı kokmuyor ama böyle nasıl diyeyim yine de hoş bir kokusu var yani.serinin diğer renkleri de güzel¸çeşitli yani.şimdi eksilerine geliyorum:-ben serinin mat olmasını beklerdim açıkçası.umarım yakın zamanda onu da çıkarırlar-pigmentasyonu zayıf¸kat kat sürüyorum ben.keşke ona da bir el atsalar-kalıcı değil

 4. bir adet 537 numarasına (şeftali tonu diyebilirim) sahip olduğumdur. kardeşimde de 535 numarası bulunmakta. kendisi çok memnun olmasına rağmen¸ ben pek de kullanamadım bu ürünü bu renginden mi yapısından mı bilemiyorum¸ 537 numara dudağımda tüm çizgilere doluyor¸ tüm kusurları ortaya çıkarıyor. hani doğru düzgün renk vermesi ya da kalıcılığı da yok. ben de yanaklarıma krem allık niyetine kullanmaya karar verdim ve o şekilde deneyince de acayip beğendim. yanaklarıma doğal bir pembelik-şeftalilik verdi. normalde mac peaces allık kullanıyorum¸ sanırım onun pabucunu dama atacak bu ruj:)

 5. dudaklarımda yapış yapış bir his bıraktığı için beğenmediğim seri. mat olaydı iyiydi. koyu göz makyajıyla birlikte kullanımında idare eder yine de.

 6. 536 ile yıllardır aradığım ruju buldum! Çoğu ruj gibi yapış yapış değil¸ dudaklarınızda hiçbir şey yokmuş gibi hissettiriyor. Bu özelliğiyle beğenimi kazandı.

 7. bende 535 numarası var. mat değil kesinlikle¸ hafif bir parlaklığı var. bi kaç kat üst üste sürünce dudak kusurlarımı ortaya çıkardı. ama koyu gözlerle güzel durabilecek uygun fiyatlı tatlış bir ruj kendisi

 8. birkaç arkadaş daha söylemiş ben de verdiği yağlı histen çokk rahatsız oldum ruj al bir peçete sil beni diye bağırdı dudağımdayken¸ ben tam bir ruj delisiyimdir ama dayanamadım bu rujun dudağımda durmasına. mat rujları sevmemin bir sebebi de bu işte.

 9. Yapısını kokusunu nedense sevemedim dudaklarımda çok ağır his bırakıyor sürerken zorlanıyorum. Renk skalası çok başarılı yalnız dediğim gibi yapısı hoş değil. şöyle olabilirdi ¸ Bu renkleri golden rose mat serisinde görmek isterdim o zaman çok daha fazla beğenilirdi diye düşünüyorum. sizce?

 10. 534 numarasına sahip olduğum ruj serisi.sevemedim. homojen dağılmıyor kusura oturuyor bölük pörçük hayır başka ruj sürüyorum gayet güzel oturuyor demek ki sorun benim dudaklarımda değil bu rujda.yapısı yağlı demişler katılıyorum. cremesheen böyle olmaz a pastel. bu bildiğin zeytinyağlı sarmapastel sen oje yap. ojelerin iyi. şaşma.

 11. 538 numarasına sahip olduğum ruj. İndirimle 9 tl gibi bir fiyatı vardı hatta testerı bile yoktu direkt almıştım. İyi ki de almışım çok severek kullanıyorum dudağımı çok iyi nemlendiriyor. Kalıcı değil ama kolay sürüldüğü için hemen aynaya ihtiyaç olmadan bile tazelenebilir. Başka renklerini de almayı düşünüyorum.

 12. 534 numarasına sahip olduğum rujdur. dudak rengime çok yakın bir ton olduğu için günlük¸ sür çık olarak kullanırım. gözüme renkli ya da koyu bir makyaj yapmışsam yine bu ruju tercih ederim. benim için tek kötü yanı kalıcılığının olmamasıdır.

 13. 532 numarası bana hayatımın hayal kırıklığını yaşattı¸ yani renksiz lip balmım bile daha fazla bir ruj efekti veriyor. maalesef pigmentasyonu zayıf kaldı ve dudaklarımı gölgelemedi¸ elimdeki başka bir kahve ruj ile eritip karıştırarak son bir şans daha vereceğim kendisine. koyu dudakları kesinlikle 532 numara almasın derim.

 14. 536sını kahverengi diye alıp eve gelip sürdüğümde nude pembe olduğunu gördüğüm rujdur¸ istediğim o kahveyi bulana kadar tüm seriyi alacağım gibi görünüyor

 15. elimde 538 numarası bulunuyor. gayet güzel bir nude. doğal bir bitişi var ne çok parlak ne de çok mat. elimde 2 yıldır bulunduğu için artık bitirmeye çalışıyorum zaten çok az bir ürün kaldı. sevdiğim bir ruj. bazen koyu gelen dudak kalemlerinin üstünden bu ruj ile geçerek renklerini açıyorum. bazen de üstünden transparan pudra ile geçip mat ve kalıcı olmasını sağlıyorum.

 16. 536 ve 534 numaralarını kullanıyorum. 536 Pembemsi bir nude 534 ben de turuncu pembe karışımı bir renk gibi duruyor. Bu rujlar dudakları kurutmuyor aksine nemli ve dolgun gösteriyor.

 17. Bende 536 numarası vardı bu ruj serisinin. Daha alalı 1 yıl bile olmadı¸ arada sırada kullanıyordum. Bugün bir baktım ki küflenmiş¸üstünde bir sürü beyaz çiçek oluşmuş. Olduğu gibi çöpe gitti. Halbuki dolapta soğuk ortamda saklıyordum. Kaç yıllık rujlarım var hiçbiri böyle olmamıştı. Bir daha alacağımı sanmıyorum¸ güven vermiyor artık.

 18. renkleri gerçekten harika ama kalıcılıgınız neden bu kadar az:( su içerken bile rujun neredeyse tamamı gidiyor 

Siz ne düşünüyorsunuz?