“Pastel kaş maskarası” için 63 yorum

 1. essence kaş maskarasını bulamadığım için onun yerine aldığım dark brown rengini kullandığım kaş maskarası. 13 tl gibi bir fiyatı vardı. kaşlarım seyrek olmadığı için doldurma konusunda fena bulmadım. sabitlemesi de bana yetiyor. kaşları da çok sertleştirmiyor. fırçasında çok ürün yokmuş gibi gözüküyor o yüzden benim gibi kalın kaşlıysanız az geldi bu deyip çok sürmeyin¸ daha da kalın gösterebilir kaşlarınızı.

 2. Renk vermesi çok zayıf sabitlemesi de öyle. Yani ne işe yarıyor tam çözemedim kaşlarınızı tarıyor işte.

 3. pastelin çıkarmış olduğu renkli kaş maskarası. yerli markalardan trendlere uygun ürün tasarımı konusunda güzel bir atılım olduğunu düşünüyorum. 3 renk seçeneği ile piyasaya sürülmüş olan ürünün blonde rengini watsonsdan indirimsiz 13 tl gibi bir fiyata aldım. yaklaşık 5 haftadır kullanıyorum.yorumumdan önce bir kaş maskarasından beklentimi söyleyeyim. ben doldurma + sabitleme gibi bir kaş işlemini yapmak istemiyorum. kaş ürününden beklentim¸ kaşlarımı düzgün ve biraz da dolu göstermesi. bu ürün beni bu konuda tamamen mutlu etti. çok doğal bir sonuç verdiği için her zaman istediğim görünümü tutturuyor. kaşlarda sertleşme¸ ağırlaşma ya da dökülme gibi bir durum hiç yaşamadım.ben bu ürünü 2 tüp benefit gimme brow bitirdikten sonra bir blogda gördüğüm tavsiye üzerine denedim. eğer firma yapısını ya da rengini değiştirmez ise¸ bitince yine pasteli yenilerim.

 4. Miniş fırçasını çok sevdiğim kaş maskarası. Fiyatı gayet makul. 13 lira gibi bi fiyata aldım. Kaşı aşırı sabitlemiyo yani gün içinde tazeleme gerektiriyo. Ama bu da kaşın kazık gibi olmasını engelliyo. Tazelemeyi tercih ederim. Renk vermesi gayet başarılı. Kaşlarımı da kesinlikle dökmedi.

 5. blonde rengine sahip olduğum renkli kaş maskarası. kendisini hem renk verme hem de sabitleme açısından yetersiz buldum. kaş kalemi ve şeffaf maskarayla ayrı ayrı uğraşmak istemediğim zamanlarda kullanıyorum. t-shop indiriminde 10-12lira gibi bir fiyata almıştım.

 6. Ben blonde rengini kullanıyorum. Doğal görüntü elde ediyorsunuz ve kesinlikle sertleştirmiyor. Kalıcılığı gayet iyi gün içerisinde tazeleme ihtiyacı duymuyorum. Kısacası gayet memnun kaldığım bi ürün.

 7. İlk kaş maskaram. Kaşlarım ince¸ seyrek ve açık renkli daha önce kaşlarımı far ile hafifçe doldurup şeffaf maskara ile sabitliyordum bu görünümden çok memnun olmasam da makyajımı tamamlıyor gibi geliyordu. Gratiste görünce denemek istedim. Kaşları kaskatı yapmadan sabitliyor. Kesinlikle ıslak durmuyor. Ben kaşları doldurmada da başarılı buluyorum. Doğal duruyor kalemle çizilmiş gibi bir görünüm vermiyor kesinlikle. Bendeki rengi light brown. Bir iki kez flormarın 401 numaralı kaş kalemi ile birlikte denedim ama tuhaf durdu.Sanırım renkleri birbirine uymadı. En güzeli tek başına kullanmak tam bir no make up make up ürünü.

 8. rossmann indiriminde¸ 7 tl gibi bir fiyata dark brown rengini aldığım kaş maskarası.fırçası gerçekten minik ve kullanışlı. ilk etapta çok az ürün geliyormuş ve kaşları da boyamıyormuş¸ sadece tarıyormuş gibi görünüyor. fakat işlemi bitirdikten sonra görüyorsunuz ki kaşlardaki boşluklar çok doğal bir şekilde dolmuş ve gayet güzel bir sonuç elde etmişsiniz. yani bu ürün işini pek çaktırmadan yapıyor. benim için tek sıkıntılı tarafı¸ kaşlarımı boyamaya çalışırken kaşımın üstündeki kısımlara da baya bir bulaştırmak oldu. tabi bu benim hoyratlığımdan kaynaklandı muhtemelen ama genel olarak üründen memnun kaldım.

 9. kalıcı olmayan ve doğru dürüst renk vermeyen bir ürün. renk vermemesi beim için problem değil ama bence kaşlara ürün sürülmüş mü sürülmemiş mi pek fark etmiyor.

 10. Kaşları boyamayan daha da kötüsü sabitlemeyen kaş maskarası. Bunun yerine rimmel london ın kaş maskarasını almak daha mantıklı olsa gerek.

 11. bitirip yenisini aldığım çok sevdiğim üründür. gratisten indirimde olmamasına rağmen 15¸60 TL’ye aldım. bende 2 numara medium brown rengi var¸ fırçası gayet güzel¸ kaşlarımı tam olarak kavrıyor ve bulaşma yapmıyor. renk vermesi de gayet güzel ve doğal duruyor bence. kalemle ve farla uğraşmaktan üşenen biri olarak hayat kurtarıcı ürünüm oldu kendisi.

 12. blonde rengini kullanıyorum çok renk vermiyor bu yüzden de doğal duruyor uygulaması çok kolay ama maalesef sabitlemiyor¸ fiyat performans açısından ben iyi buldum tekrar alırım¸ benefite dünyanın parasını vermeye gerek yok bence

 13. bugün rossmann’dan 15¸5tlye edindiğim¸ orda denedikten sonra hemen beğendiğim ve aldığım maskara. gün içinde bir kez daha sürdüm ve doğal bir görünüm elde ettim. bende 23 dark brown rengi var¸ gayet başarılı. tavsiye ederim.

 14. Kaşlarım aşırı seyrek değil ama ben yine de farla şekil verip dolduruyordum¸ artık daha doğal görünmek istediğim için kaş maskarasına geçmek istedim. Pastelde de indirim olunca 8 tl gibi bir fiyata aldım. Hiç mi hiç beğenmedim bir kaşıma sürüyorum diğerine sürmüyorum baktığımda kesinlikle fark görmüyorum. Ne renk veriyor ne de kaşları gür gösteriyor. İlk defa pastelden aldığım bir ürün beni bu kadar hayal kırıklığına uğrattı. Kaşlarınız aşırı seyrek ve renksiz değilse kaşlarınızda hiçbir fark yaratmadığından emin olabilirsiniz¸ kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 15. Doldurmuyor¸ renk vermiyor sorununun önüne öncelikle seyrek kısımlara dik uygulayıp kurumadan dağıtarak geçebilirsiniz. Direk sürümde aşırı bi renk vermesi o doğal kaş duruşuna aykırı olurdu bu seferde onu düzeltmekle uğraşırdık bence. Yaklaşık bir aydır neredeyse her gün kullanıyorum. Memnunum.

 16. Kaşı sabitlemeyen ama güzel bir renk tonuna sahip kaş maskarası. Denediğim diğer kaş ürünlerinde mutlaka sinir bozucu bir kızıllık hakimdi ve kendini çok belli ediyordu. Pek kaşı olmayan bir esmer olarak 21 numarası güzel küllü bir renk veriyor ve kendi kaşımmış gibi görünüyor. Üstelik aşırı pigmentli bir boyası olmamasına rağmen kademeli arttırarak da gidebiliyorsunuz. Sabitlenmeme sorununu ise kaş fırçama saç spreyi sıkıp tarayarak bertaraf ettim.

 17. Sabitlemesi çok çok kötü¸ ama renk vermesi açısından pratik bir ürün. Bende light brown rengi var rengi bana biraz koyu geldiğinden midir bilmiyorum sürdüğümde sanki kaşlarım daha kalın ve sık geliyor o açıdan beğendim.

 18. 21 numaralı maskayi kullaniyorum cok yogun bi renk vermiyor ama sabitlemesi cok guzel herhangi bi problem yasamadim fiyatida gayet uygun ben 10tl almistim fiyatına göre iyi performans gösterdiğini düşünüyorum

 19. fırçası bana nedense kocaman geldi ki kaşlarım ince sayılmaz sürdükten sonra kaşımın çevresini kulak çubuğuyla temizliyorum sabitleme : 0/5 renk verme : 5/5

 20. Light brown (22) rengini kullanıyorum. Gür kaşlara sahibim ve sadece kaşlarımı tarayıp düzgün durmalarını istiyordum.   Kaşlarımı dökmedi¸ sertleştirmedi severek kullanıyorum bittikçe de alırım.

 21. İlk ve tek kas maskaram. Fırçası küçük olduğu için kaşlarıma uygularken zorluk yaşamıyorum. Hafif bir renk veriyi fakat benim için yeterli oluyor. Bazen tek başına bazen de kaş kalemiyle birlikte uyguluyorum. Uygun fiyatlı ve bence fiyatına göre iyi bir ürün. Bu yüzden bittiğinde tekrar alırım.

 22. aşk nefret ilişkisi yaşadığım ürün. renk verir¸ kısa kaşı sabitler ama o kadar. kaşlarınız uzun oldu mu sabitlemiyor i-ıh asla sabitlemiyor. fiyatını hak eder mi? kesinlikle hakeder. ama dediğim gibi sabitlemesi berbat.

 23. Uygun fiyatlı kaş maskarası. İki renk seçeneği var. Ben açık kahverengi olanını kullanıyorum ve memnunum. Rengini güzel veriyor fakat boşluklarınız varsa önce kalemle doldurmanızı öneririm fırça şeklinden dolayı boşluklara giremiyorsunuz çünkü. Sabitleme konusunda yetersiz buldum boya kalıcı oluyor fakat kaşların şekli bir iki saat sonra bozulabiliyor. Yine de çok pratik ve fiyatına göre performansı iyi denebilir. Günlük makyajımın bir parçası oldu kendisi pratik oluşuyla.

 24. Wet n wild in şeffaf maskarasını tercih ederim. Pastelinki renk dahi vermedi. Ama sabitlemesini çok beğendim.

 25. kaşlarımı tüm gün sabit tuttuğu ve temizlerken kaşlarımla vedalaşmadığım için sevdiğim bir ürün oldu.Bence şans verilebilir.

 26. Biraz önce Gratis indiriminden aldım. Esmer ve koyu bir kaş rengi istiyorsanız 12 lira bile olsa para vermeyin derim. Ben böyle kara kaşlı kara gözlü olmayı sevdiğimden renginden memnun kalamadım. Dark Brown rengini aldım bu arada. Hafif ve yok gibi makyaj yapmak istediğim günlerde kullanırım onun dışında ıııh. Hala kaş konusunda tek favorim Wet n Wild kaş paleti <3

 27. Daha önce maybelline BROW PRECİSE FİBER VOLÜMİZİNG EYEBROW GEL ürününü kullanıyordum. Bitince bunu denemek istedim. İki ürünün fırçası çok farklı maybelline geniş ve uzun bir fırçaya sahıpken bu ürünün fırçası minicik geldi gözüme. Diğer fırçaya elim alışınca bunu sürmeyi beceremedim önceleri. Ben kasımı doldurmayı sevmiyorum pek¸ böyle maskaralar daha kolayıma geliyor. Bu ürün de bu işi gayet güzel görüyor. Rengini hafif veriyor ve sabitliyor. Ama maybellinedeki gibi kasları daha dolgun göstermiyor. Ayrıca maybelline kaslardaki boşlukları az da olsa dolduruyor (içindeki fiber zımbırtılar sayesinde) Bu ürün bu açıda biraz eksik gibi geldi bana ama kullanılmayacak¸ kötü bir ürün değil.

 28. Uygun fiyatlı çok memnun kaldığım kaş maskarasıdır. Belki 10 tane bitirmişimdir. Eğer yoğun bir şekilde uygulamak istiyorsanız tarar gibi sürmekten ziyade uç kısmını 90 derece açıyla kaşa sürmeyi deneyin. Ondan sonra tarayın. Sadece tarar gibi sürünce çok hafif renk veriyor ki tam doğal sevenler için. Ben biraz yoğun seviyorum.

 29. Şuan ikinci kutumu kullanıyorum. Bendeki en açık rengi. İlk aldığım resmen 6 ayda bitmedi. Tabi ben yoğunluk aramadığım için verdiği hafif renk bile yetiyor. Kaşlarım ince değil¸ fakat rengi çok açık ve çok seyrek. Bu yüzden yoğun boyayan ürünler kullandığımda yüz ifadem değişiyor. Benim için tararken çok hafif renk vermesi işimi görüyor. İlk kutuyu bitirdiğimde mac brow set beguile rengini aldım¸ pastele göre çok iyi sabitliyor fakat fırçası daha büyük ve baya koyu boyuyor. Daha küçük bir fırçaya alıp uygulamaya çalıştım ama pratik olmadığı için bir süre sonra çekmeceye kaldırıp tekrar pastel aldım. Daha önce essence’in renkli kaş maskarasını da kullandım¸ onun rengi daha küllüydü diye hatırlıyorum¸ ama fırçası çok küçüktü ve ürün miktarı daha azdı¸ pastelle hem daha pratik uygulama yapabiliyorum¸ hem de daha uzun süre gidiyor. 

 30. Annemin beğenmeyip “al bunu bi de sen dene” diyip bana vermesi üzerine kullanıp beğenmediğimdir. Size önerim¸ deborah’ın kaş maskarası¸ efsane bir maskara.

 31. kaş sabitleme ve doldurma amacıyla kullandığım ürün.en açık rengi için söyleyebilirim ki renk gayet güzel küllü sarı açık kumral arası çok doğal bir renk.benim sabitleme için çok bir beklentim zaten yoktu ama sağ olsun hiç sabitlemedi. dolurup renk verir mi derseniz bende onu da yapmadı. kaşlarımı toz bir ürünle doldurup kullandığımda toz ürünü süpürdü.indirimsiz 15 tl diye hatırlıyorum ben indirimden 9 tl’ye almıştım. tekrar almam.

 32. En açık rengi hem doldurma hem sabitleme anlamında başarılı. Doğal bir görünüm isteyenler için ideal. Gün sonunda sabitliği kalmıyor o ayrı. 

 33. gratis’te bakınırken fiyatının cazibesine kapılıp aldığım ama her yere bulaşan göz kapağıma bile sürmeyi başardığım bir ürün oldu. ayrıca başka bir cicişnün de bahsettiği gibi toz ürünleri ya da kaş kalemini süpürüp yok ediyor¸ tek başına kullanılsa da açık renkli ve hafiften seyrek kaşlarıma yetmiyordu.  

 34. Kaslarımın üzerinde parça parça boya varmış gibi gösteren kaş maskarası. Acaba benimkinde mi sorun var diye düşünüp defalarca watsonsta denedim ama malesef hep aynı sorunu yaşadım. Kısacası benim kaslarımda enteresan bir şekilde sanki topaklanıyor.

 35. Pastel’in kaşları doldurmayı ve gün boyu sabit tutmayı amaçlayan ürünü.Sanırım iki yıl önce kadar rimmel london brow this way almak için gittiğim mağazada çalışanın önermesi üzerine pastelin kaş maskarasını almıştım. Kullandığım rengi 21 Blonde’du. Kaşlarıma oranla biraz açık renk kalsa da çok fazla sırıtmadı bu durum. Kıvamı çok sıvı bir ürün değil o yüzden fazlasını sıyırmadan uygulamak kaşları topaklandırabiliyor. Sabitlemesi benim için yeterli düzeydeydi. Kaş doldurma konusunda çok yeterli bir ürün değil ama. Seyrek kaşlarımda dolgun bir görüntü sağlamadı. Ben kaş doldurma işine bir türlü alışamadığım için beni rahatsız etmedi bu durum ama kaş doldurma amaçlı da kullanmak isterseniz bu ürünü denemeden almayın derim. İndirimli fiyatı da essence make me browla hemen hemen aynı düzeyde. Bende iki ürün de benzer sonuç veriyor. O yüzden essence bulamadığınızda bu maskaraya da bir şans verebilirsiniz bence bulması daha kolay bir ürün çünkü.

 36. açık rengini kaşlarımı sabitlemek için kullanmıştım¸ fakat ne kaşlarıma renk verdi ne de sabitleyip tüm gün yerinde tuttu. üstüne bir de kaşlarımı döktü. sadece fırçasını beğeniyorum iyice arındırıp kullanabilirim kaşlarımı taramak/yağ sürmek için. onun dışında bu ürüne puan bile vermek istemiyorum 🙂

 37. abartı durmayan¸ doğal şekilde kaşı dolduruyor. kaş doldurmada büyük beklentileriniz yoksa beklentinizi o açıdan karşılar ama sabitleme sıfır. yani ben kaşımı doldurmak istersem bunun kalemi var farı var vs. maskaranın bir esprisi olmalı değil mi? hah işte bunda yok.bir de yeni açmama rağmen içi boş ve kuru gibi. testerı mı verdiler diye şüpheye düştüm bi an. kısaca olmadı pastel¸ üzdün.

 38. İlk uygulamada tam olarak sabitlemeyen fakat aradan birkaç saat geçip tazeleyince sabitleyen kaş maskarası. Ben açık rengine sahibim ancak 2. uygulamada istediğim sonucu veriyor. Fiyat-performans olarak normal. 

 39. Blonde olanını kullandığım fiyatı uygun pastel markasına ait kaş maskarası. Bundan önce kaşlarım için kullandığım ürün maybelline brow satin duo’ydu. Onun ambalajı çok çabuk bozulduğu için ve kalem şeklinde olduğu için bunu denemek istedim. Bence daha doğal bir görüntü veriyor ve memnunum. En son rossman indiriminde 8¸75 liraya yedekledim. Şans verebilirsiniz cicişler.

 40. 22 numaralı rengini çok severek kullandığım kaş maskarası. Küllü bir rengi yok¸ sıcak bir kahverengi. Sabitlendiğinde bir tık daha soğuk duruyor. İlk açtığımda tüp boş gibi gelmişti ama hayli bereketli. Kaşımı doldurmadan dışarı çıkmayan biri olarak altı yedi aydır kullanıyorum¸ hala bitmedi. Far¸ kalem kadar dolduramıyor kaşları tabi ama acelem olduğunda¸ günlük bir görüntü için beklentimi karşılıyor. Altına kaş farı uyguladığımda kalıcılığını arttırıyor¸ fazla farı süpürüp dağıtıp homojen bir görüntü veriyor. Kaş farım/kalemim bu sayede daha doğal duruyor. Fırçası küçük tabi¸ kaş için kullanımı kolay. En sevdiğim özelliği ise sabitlemesi. Kullandığım diğer maskaralar gibi jöle sürülmüş bir görüntü bırakmadı¸ kalıp gibi durmadı. Zaten az kaşım var¸ uzun saatler idare ediyor. Uygun fiyatıyla¸ doğal duruşuyla gönlümü kazandı¸ yedekledim bile. Swatch ekliyorum medyaya. düşünen varsa eğer rengi hakkında fikri olur. ilgili medya: 1

 41. koyu kumral olmama rağmen blonde rengini almıştım. zaten kaşa pek renk vermediği için belki biraz kaşlarımın rengini yumuşatıyordu. doğal ve kızıllık içermeyen bir renk. ama kaş sabitleme gelince eğer benim gibi sert ve aşağıya bakan kaşlarınız varsa pek işe yaramayacaktır. belki yumuşak ve ince telli kaşlarda daha iyi sonuçlar verebilir. tabi kaçta biraz sertlik yarattığını da söyleyeyim. eğer abartırsanız kaşlarınız kalıp gibi durabilir.

 42. Blonde renginde 4. Şisesini bitirdiğim kaç maskarası. Çok seyrek kaşlarım yok¸güzel dolduruyor. Ama blonde olmasına rağmen bence biraz koyu bir rengi var alırken ona dikkat etmek lazım

 43. kalemle veya farla doldurulmuş görünen kaş sevmediğimden bununla küçük boşlukları doğal şekilde doldurabiliyorum¸ biraz bushy gösteriyor kaşları doğal duruyor epey. renk verme ve hafiften doldurma konusunda başarılı ama tek katta kaşları sabitlemiyor. çok sabitlemediğinden kaşları aşırı sert sert yapmıyor diğer kaş maskaraları gibi¸ daha konforlu hissettiriyor. fırçasına da çok ürün gelmediğinden daha kontrollü olabiliyorsunuz.

 44. cicişlerim! Ben kumral olduğum için piyasada benim kaslarıma rengi en çok uyan maskara budur. Amma ve lakin sabitlemesi benim için eksilerde. Kasları fazlaca aşı olan bendeniz için yeterli değil. Fırçasına diyecek yok kaş maskarasına layık küçücük fırçası var kontrollü uygulama yapmanızı sağlıyor. Fiyatı da gayet uygun. Tek eksisi benim için iyi sabitlememesi ama onu da göz ardı ederek yoluma pastelle devam ediyorum 🙂

 45. 23 Dark Brown regine sahip olduğum fırçası küçük kullanımı rahat kaş maskarası.Sabitleme konusunda başarılı bulmasam da sertleşme yapmaması ¸ sürüm için ideal kıvamda olmasından memnunum.Genelde bosluklarını kaş kalemiyle doldurduktan sonra uygulama yaptiğim için renk verme konusunda sorun yaşamıyorum. Kaş dökme problemiyle hiç karşılaşmadım.Sabitleme konusunda daha başarılı ¸sertleşme ve dökülme yapmayan bir alternatifini bulana kadar kullanmaya devam edeceğim maskaradır.

 46. Çok güzel sabitliyor ve asla ıslak ıslak bir görüntü bırakmıyor. tam dozunda olması gerektiği gibi bir kaş maskarası.

 47. 23 dark brown rengini kullanıyorum. uzun uzun kaş doldurmakla uğraşmak istemediğim için renkli maskaraları tercih ediyorum. kaşlardaki yukarı doğru taranmış görüntüyü seviyorum ve bu maskarayla o görüntüyü pratik bir şekilde elde edebiliyorum. renk vermesini de yeterli buluyorum. ancak sabitlemesi daha iyi olabilirdi

 48. gratisten çok uygun fiyata aldığım bi ürün çokta memnun kaldım kaşlarım çok açık renkli ben en açık rengini aldım ama bi ton koyusuda alınabilir. ayrıca dökülme yapmıyo 🙂

 49. sürekli kullandığım kaş maskaram. sürümü kolay bulaştırmıyor¸ kasrı sertleştirmiyor bu sebeplede kolay sorunsuz temizleniyor. fakat benim kaslarım çok seyrek değil sadece kaş rengimin koyuluğunu kırmak için kullanıyorum. doldurmak için aynı etkiyi verir mi bi fikrim yok açıkçası.

 50. yaklaşık 2.5 yıldır kullandığım pastelin renkli kaş maskarası. ilk kullanmaya başladığım zamanlardaki girdim de yine bu başlıkta mevcutmuş zaten. hala 21 blonde rengini kullanıyorum. daha önce benefit gimme brow kullanıyordum. pastel ile daha yumusak sonuç alabiliyorum. 1 tüpü daha uzun süre kullanabiliyorum. kaş dökülmesi hiç yaşamadım¸ gimme brow makyaj temizleme esnasında 1-2 kaç döküyordu zaman zaman. renk daha iyi uyuyor kaşlarıma¸ gimme brow biraz koyu kaldığı için daha sert bir ifade yaratıyordu.ellediğim zaman bulaşmıyor¸ ama makyaj temizleyici ile tamamen ve kolayca çıkıyor.fiyatı da son derece uygun olduğu için yapısı¸rengi değişmediği sürece devam edeceğim üründür

 51. Tek kelimeyle muhteşem.Makyaj malzemelerimi asla bitiremeyen ben bunu bitirdim ve yenisini kullanmaya başladım bile ne Kaşlarımı döküyor ne abartı bir görünüm veriyor o kadar doğal ki favori makyaj ürünüm oldu kendisi bundan sonra benefite bi ton para dökmek mi asla 

 52. dark brown 23 no yu kullanıyorum¸ ikinciyi aldım öğlen yenilenmesi iyi olur. maybelline brow drama transparent ta kullandım ama pasteli daha çok beğendim. kaş dökülmesi hiç olmadı. 

 53. yaklaşık 4 aydır kullandığım ve elimden düşüremediğim ürün.fiyatına göre çok iyi bir performansı var kaşlarımı gün boyu sabitliyor ve hafif bir renk veriyor boşlukları kalemle doldurma ihtiyacı hissetmiyorum.özellikle esmerlere öneririm.

 54. Geçen indirimde eveden en açık rengini almıştım. Bir kaç gündür kullanıyorum ve günlük kullanım için uygun olduğunu düşünüyorum. Hafif renk vermesi benim için yeterli ve düşük kaşlarımı sertlestirmeden sabitliyor. Daha önce maybelline satin brow kullanıyordum ama bu daha pratik geldi bana.

 55. Ürünleri ben mi doğru kullanamıyorum yoksa bendeki ürün mü bozuk anlayamadım. Bir kere güzel sabitlemiyor. Hafif hafif renklendirmek yerine ya bir anda çok yoğun renk veriyor ya da hiç renk vermiyor. Bitsin far ile devam edeceğim. :/

 56. 21 blonde rengini kullandığım kapatıcı.Günlük olarak çok fazla doldurma işlemiyle uğraşamadığım için bunu tercih ediyorum.Fondöten veya pudranın bulaşıncaki beyazlığı alması açısından güzel hafif bir renk veriyor.Fırçası küçük olduğu için etrafa çok bulaştırmıyor.Fakat çok iyi sabitlediğini söyleyemem.Günlük olarak hafif bir renk verip dolduran ürün istiyorsanız gayet iyi.

 57. İndirimle yanlış hatırlmıyorsam 12.5 tl ye aldım. Kaşlarım sık ve koyu renkli. O yüzden tam nizami alındığında veya çok fazla sabitleştirildiğinde oldukça keskin bir görüntü oluşturuyor ve o görüntüden hoşlanmıyorum. Bu yüzden olabildiğince doğal bırakıp sadece çok çıkıntı duran kısımlarını alıp kendi haline bırakıyorum. Hafifçe sabitlemek işimi görüyor. Bu maskara da bu sebeplerden tam da benim beklentimi karşılıyor. Kaşları yapıştırmıyor¸ hafif bir tutuş sağlıyor ve doğal bir görüntü veriyor. tüm gün kullanma fırsatım olmadı bu yüzden kalıcılığı hakkında bilgim yok. Renk vermesi de fena değil. Ben 23-dark brown rengini aldım kaşlarımın rengini azıcık kırdı. Sonuç olarak memnun kaldım. ilgili medya: 2

 58. Kullandığım tek kaş ürünü kaşları sert yapıp makyajımı çıkartırken dökmüyor¸ benim için en güzel yanı bu. Doğal bir şekilde dolduruyor rengi de çok güzel ben en koyusu olan 23 numarayı kullanıyorum¸ şusna kadar kaç şişe bitirdim bilmiyorum¸ yedeklediğim iki makyaj malzemesinden biri 🙂

Siz ne düşünüyorsunuz?