“Pastel dipliner” için 36 yorum

 1. Favori diplinerim¸ bittikçe alıyorum. Diğer eyelinerlarımı rafa kaldırtan bi ürün oldu. Kesinlikle akma yapmıyor¸ göz kapağıma bulaşmıyor. Çok kalıcı ve mat. Bunu aldığımdan beri başka bir eyelinera elim gitmiyor. Üstelik sürümü de çok kolay. Alın¸ mutlaka deneyin.

 2. Bir ben mi sevmiyorum bilemedim şimdi. Siyahlık yetersiz¸ çok çabuk bozuluyor¸ sürümüne de bir türlü alışamadım. Takasla gelmişti acaba açmak (sıvılaştırmak) için birşey mi eklenmişti içine diye düşünmeye başladım. Ürünün hakkını yememek için bi alışverişte standtakini deneyeceğim.

 3. Ben bunu hiç sevemedim ya içine su katılmış gibi sürdüğüm an dağılıyor ilk aldığımda böyle değildi alalı uzun zaman da olmadı aslında belki benim aldığım sıkıntılıdır

 4. waterproof diye almıştım akmaması dağılmaması gün boyu sabit kalması güzeldi fakat o kadar çabuk sabitleniyor ki çizdiğiniz çizginin üstünden tekrar çizgi çizmek mümkün değil. geçmeye kalktığınızda da çizdiğiniz yerin siyahlığını alıp götürüyor beğenmedim elden çıkardım maalesef

 5. uygun fiyatlı ürünler arasında en kalıcı ve kullanımı rahat olanı benim için. bir kere sürerken lavaboya düşürdüm ve için biraz su girdi. tamam¸ bitti dedim. at çöpe. 5-6 saat kapatmadan bıraktım¸ biraz kurursa tekrar o eski dağılmadan¸ simsiyah çizgiyi yakalarım diye düşündüm ve bingo!bu esnada rimmel¸ essence¸ golden rose eyelinerlar ile çizgi testi yaptım.elime dağıtmam pastel’inkini daha zor¸ kolay bulaşmıyor ve hızlı kuruyor. simsiyahlığı yakalıyorum. dayanıklı olduğuna katılıyorum. favorim.

 6. kuruması uzun zaman alan ve gün içinde hızlıca dökülen dipliner. eskiden böyle değildi bu problemler son aldığım iki seferde aynı problemi yaşadım.

 7. Maybelline jel eyelinerım kuruduktan sonra likit eyelinerlara dönmek istedim. Bu ürünü ben baya sevdim siyah¸ sürümü kolay¸ akma-dökülme yapmıyor. Gözümde bunun olduğunu unutup ovuşturduktan sonra nolamaz nayırrrr! Dedim ama boşuna telaşlanmışım kendisi kıpırdamadan oracıkta duruyordu.

 8. Kesinlikle formülü değişmiş ve mis gibi olmuş dipliner. Önceden hiç opak değildi ve gün içerisinde parça parça dökülme yapıyordu. Şimdi ise kahverengi dipliner arayışımda bulup hemen koşup siyahını da aldığım¸ sürmekten resmen zevk aldığım diplinerım oldu. Öyle ki the balm schwing’ı bile attırdı. Kesinlikle opak ve mat bitişli. Sürümü çok ama çok rahat. Ciddi anlamda kuyruk yapmamı sağladı bu. Alerjik gözlerimde hiçbir rahatsızlık hissi yaratmıyor. Sürekli bazla kullanıyorum ondan mıdır bilmem ama¸ gün içerisinde akma¸ dağılma da yapmıyor asla. Ve bu kalıcılığa rağmen gerçekten çok rahat temizleniyor. Üzerinde waterproof yazıyor ama bu kadar kolay temizlendiğinden midir bilmem¸ öyle değilmiş gibi geliyor. Başka renkleri çıksa da alsam

 9. yeni kullanmaya başladım. eyeliner özürlü birisi olarak ben bile çekebildeysem yani efsanediir. akma bulaşma yok. indirimden 14tl gibi bir fiyata aldım

 10. ben de kahverengisi var. ilk başta sürünce çok açık kahverengi gibi duruyor. durdukça rengi daha koyulaşıyor ve bildiğiniz koyu kahverengi oluyor. sürümüne gelince de benim gibi eyeliner süremeyen bir özürlü için mükemmel derecede kolay. son olarak da kalıcılığı çok iyi bence. ama içinde paraben var maalesef 🙁

 11. geç tanıştığıma çok üzüldüğüm dipliner. sürümü kolay¸ fırçası yamulmuyor¸ bulaşma yapmıyor. kolay çıkıyor.yalnız gözünüze bir şeyler kaçabilir ama ağlamamanız lazım¸ o zaman akıyor işte.

 12. bittikçe aldığım ürün. gerçekten çok memnunum. elimdekini bitirmemiştim ama bu indirimde hem kahverengisini hem siyahını aldım. sonra eve geldim ki ne göreyim meğer evde 1 adet daha açılmamış varmış 🙂

 13. favori diplinerım(dı). hala favoriler grubuna sokan insanlar olsa da son zamanlarda ne yaptılarsa kirpiklerime dolmaya ve dökülme yapmaya başladı. gün içinde üç dört kirpiği yanağımda görmenin yanı sıra çift bazlı temizleyici dahi dökülmeyi durduramıyordu. üstelik kirpiklerime çok fazla dolduğu için rimel sürmediğim takdirde kirpiklerim biçimsiz bir hal almaya başladı. çok seviyordum ancak veda vaktimiz geldi¸ yazık oldu.

 14. Sürülüşü kolay olan ama asla ben de kalıcı durmayan kendi kendine silinen dipliner. Renk olarak güzel duruyor siyah ve mat. Daha iyi bir alternatif bulana kadar kendisiyle idare edeceğiz bakalım.

 15. Çok güzeldir. Kahvesi de siyahı da mevcut bende. Kahverengisi kuruyunca koyulaşıyor. Normal gün için kahve ağır zaman için siyah tercih edilir. En iyi eyelinerdır nezdimde. Rengi de yapısı da inceliği de harikadır. Bekleyince hafif bulaşmaya meyillidir waterproof olmasına ragmen ama o kadar olsundur candır. Alın pişman olmazsınız

 16. Bende siyahi var¸ nasil memnunum belli degil. Fiyat performans urunu olmasini gectim¸ direk performans urunu. Siyah¸ mat¸ ince cek kalin cek¸ ucu yipranmaz¸ gramaji fazla¸ kolay temizlenir¸ gun icinde dagilsa bile islak bir peceteyle hemen toparlanir¸ oraya buraya dagilmaz¸ cok memnunum sahiden.

 17. Simsiyah¸ mat¸ dökülmeyen bir eyeliner. Ama benim gözümden akıyor bu¸ hayır hiç başıma gelmez herhangi bir göz ürününün gözümde aktığı ki gözlerim gün içinde sulanır arada. İşte bu eyeliner da gözlerim sulandıkça gözlerimin dış kenarından akıyor sildiğim zaman eyeliner da siliniveriyor. İşte bu yüzden ne kadar sevsem de kullanamıyorum.

 18. gerçekten başarılı bir ürünmüş. siyahını kullanmaya başladım. akma bulaşma yok¸ uygulaması kolay ve parlak bir siyah değil.

 19. Ben hiç eyeliner vs. süremezken rastladım kendisine. Çok kolay kullanımı olduğu için acemiliğimi de attım. Rengi simsiyah ve kuruduktan sonra dağılıp dökülmüyor. Benim kanaatim sabah sürünce eğer ağlamazsanız akşama kadar gidiyor. Çıkarması da kolay. Ben göz temizleyicisi kırışık yapıyor diye düşündüğümden bir pamuğa biraz krem sürüp çıkarıyorum. En son indirimden 15 liraya aldım. Kullandıklarım içinde açık ara en kullanışlı sürme.

 20. 4-5 senedir kullanıyorum. fırçası ince ve dayanıklı¸ siyahlığı yeterli¸ gözlerimi yakmadı (ki hassasdır)¸ kalıcılığı için 8-9 saat idare ediyor diyebilirim. aksam işten sonra dışarı çıkacaksam yenilemem gerekiyor tabi ama olsun o kadar da. bence highbrand eyelinerlara hiç gerek yok¸ pastel gayet iş görüyor.

 21. Pastelin ürünleri genel olarak uygun fiyatlı ve orta halli denilebilecek türden 🙂 Diplinera gelecek olursak 3-4 yıl öncesine kadar çok iyiydi ve severek kullandığım bi diplinerdı. Fakat fiyatını arttırıp¸ yapısını bozduktan sonra kesinlikle almamaya karar verdim. Sürdükten sonra silik silik duran ve üstünden geçtikçe rezilleşen bir dipliner halini almış durumda. Ürün bozuktur diye bir kaç kere daha şans tanıdım fakat eski diplinerdan eser kalmamış 🙁

 22. sürüm kolaylığıdan dolayı çok sevdiğim¸ defalarca bitirip bitirip yeniden aldığım ürün. öyle ki şuana kadar kaç sefer aldın diye sorsanız inanın hatırlamıyorum¸ o derece. neyse.. gelelim mevzuya. bugün başka bir şey için dolduruyorum bu ürün başlığının altını. efendim¸ bu ürünün üzerinde waterproof yazar ama gelin görün ki ürün waterproof falan değil. benim çok güldüğüm¸ kahkaha attığım zaman gözlerim yaşarır. nerdeyse ağlamışım gibi yaşarır ama bi içlerinin kızarmadığı eksik. her neyse¸ demin de bu şekilde gülmüştüm arkadaşlarla muhabbet ederken. öyle bir aktı ki eyeliner kuyruğu falan kalmadı.iyi ki başlığı zamanında pastel waterproof dipliner olarak açmamışım. waterproof dipliner görmesek yine inanmıcaz gözlerimin halini paylaşıyorum sizlerle. her ne kadar proof kelimesi orda dayanıklılık manasına gelse de ben kanıt olarak kullanmış oldum sanırım :)) neyse¸  bakın ve siz karar verin! ilgili medya: 1

 23. Herkes olumlu yorum yazınca bir tuhaf oldum. Daha dün çöpe gitti çünkü. Gözleri pek hassas biri değilim fakat normal saklama koşulları içerisinde siyahlığı gitti¸ 3. ya da 4. sürüşümde gözümü yakmaktan beter etti. Sevemedim.

 24. en sevdiğim dipliner. ara ara başka markaları deneyip yine buna dönüyorum. sürümü çok rahat rengi net olarak çıkıyor. kalın sevdiğim için benim açımdan zaten sıkıntı olmuyor. bayağı da bir uzun gidiyor.

 25. burda beğenildiğini görünce çok şaşırdığım waterproof(?) dipliner. siyah desen siyah değil¸ deli gibi akıyor¸ kendi kendine dağılıyor. üstelik fiyatı da artık indirimlerde uygun bile değil.

 26. Uyguladıklarımın içinde (Bir önceki Mac’di) en memnun kaldığım dipliner. Hem rahat sürebiliyorum hem de bozulmadan¸ akmadan günü tamamlayabiliyorum.

 27. İndirimden uygun bi fiyata denemek için almıştım. Ucu bana biraz kalın geldi daha çok ince eyeliner sürmeyi seviyorum  ve bu ürünle çok mümkün olmuyor. Sürdükten bir süre sonra akıyor. Kısacası ince eyeliner süremeyi seviyorsanız uygun değillll

 28. 1 senedir haftada en az 2 kere kullandığım dipliner. Hala bitmedi¸ hala gayet güzel bir sürüm sağlıyor. Tek sıkıntısı bence mat olması. Bu da benim mat eyeliner sevmememden kaynaklanıyor. Mat görüntüyü seven birisiyseniz bu diplinerı çok seveceğinizi düşünüyorum. Akma¸ bulaşma yapmıyor gün içerisinde. Ben bir daha alır mıyım¸ alacağımı zannetmiyorum sebebini de yukarıda belirttim mat görünüm sevmiyor olmam. Fakar onun dışında dediğim gibi ürünün başka kötü bir yanı yok.

 29. İlk şişemi bitirip ikinciyi aldım fakat pek memnun kalmadım bu sefer. Pürüzsüz ve net çizgiler çekemiyorum belki de benden kaynaklı veyahut araya nyx epic soktuğum için de olabilir. Üzgünüm pastel¸ nyxle devam. 

 30. Yağlı göz kapaklarımda bile ben silene kadar kıpırdamıyor¸ temizlenmesi kolay. Mat oluşunu ben seviyorum. Boyu minik ama inanılmaz bereketli¸ neredeyse her gün kullanarak 1 yıla yakın sürede bitirdim. Her daim yeni eyeliner denesem de yedekte tuttuklarımdan.

 31. Mat siyah ayrıca kolay sürülebilen bir dipliner. Hem ince hem kalın sürmeye elverişli bir eyeliner ve nerdeyse 1 yıl olacak ve kurumadı matlığını kaybetmedi ve bitmedi muhakak tavsiye edilir.

 32. Uzur süredir kullandığım ve çevremdeki herkese tavsiye ettiğim bir dipliner. Öyle kolay kolay kurumaz etmez. Mat siyah oluşu ve bulaşma yapmayan özelliği artı puandır. Kapağını açtıktan sonra en az 5 ay kullanma garantisi verdiğim bir ürün. Alın kullanın kullandırtın.

 33. sürebildiğim tek eyeliner¸ kullanımı gayet kolay. ucu ince olduğu için jilet gibi keskin kuyruk çekebiliyorsunuz. ayrıca crueltyfree.

 34. Opakligi çok kötü. Burdaki tavsiyelerle aldığım ve hayal kırıklığı yaşadığım dipliner.Sulu sulu¸ siyah degil de sanki suluboya koymuşlar içine ben de çekmeye çalışıyorum gözüme.

Siz ne düşünüyorsunuz?