“Parmex aseton” için 17 yorum

 1. nar çiçeği kokulusunu kullanıyorum. ama kullanırken nefes alamıyorum öyle ağır¸ öyle keskin bir kokusu var. yine de oje çıkarma konusunda efsane olabilir öyle güçlü bir etkisi var.

 2. Ben hanımelili olanını kullanıyorum yıllardır ve gözüm kapalı en iyi aseton diyebilirim. Bir ara (bkz: şelale aseton ) falan da kullandım ama ı-ı bundan iyisi yok. Holografik¸ simli¸ koyu demez her ojeyi çıkarır. Hem her yerde bulunur hem de ucuzdur. Alın¸ aldırın.

 3. piyasadaki en ucuz aseton. ve çilekli olanı her kullandığımda içmek istiyorum. Simli ojeleri çıkarmakta biraz başarısız buluyorum

 4. favori asetonum diyebilirim genelde nude ojeler sürdüğüm için benim için yeterli oluyor. tek eksisi tırnaklarımı ve tırnak etlerimi çok kurutuyor.

 5. kezzap falan değildir. benim de bilgisayarımın üzerine koyduğum asetonlu pamuktan dolayı bilgisayarın boyasını bozmuştu. yani aseton¸ boyayı çözüyor. ojeyi çözdüğü gibi…

 6. şu an yeşilini çantamda taşıdığım aseton markası.diğer renkleri daha başarılı. çok zor çıkartıyor diyebilirim ama rahatsız eden bir kokusu yok. tek güzel yanı da bu.

 7. Nar çiçeği kokulu olanını kullanıyorum¸ kapağını ilk açtığımda ciğerim delinmişti kokudan :d kırmızı ojeyi bile tek hamlede çıkarıyor baya etkili. Keşke tırnak etlerini kadar kurutma huyu da olmasaydı.. ama buna rağmen sürekli kullanıyorum.

 8. Sümbüllüsü var bende¸ şimdiye kadar hiç kurutma olayı olmadı yalnız kapağını ne kadar sıkı kapatırsam kapatıyım sürekli akma oluyor. Onun dışında oldukça etkili. Bir de elim ondan dolayı yapış yapış bir hissi oluyor¸ ardından bayağıı fazla yıkıyorum.

 9. mor olanını kullanıyorum her zaman¸ kokusu güzel ve sanki bana tırnaklarımı daha hızlı uzatıyor gibi geliyor ama bilemiycem öyle bir şeye inanmak ne kadar doğru 

 10. yanlış bilmiyorsam tırnaklara en az zarar veren oje çıkarıcı. seneler boyunca farklı farklı renklerini kullandık¸ benim belirli bir tercihim olmamasına rağmen ablam sürekli mor olanını alıyor biz de onu kullanıyoruz :)tırnaklarıma cidden diğer oje çıkarıcılardan daha az zarar verdiğini düşünüyorum¸ ne zaman bu bitse ve başka oje çıkarıcıya geçsem tırnaklarım soyulmaya başlar.

 11. hanımeli kokulusunu çok seviyorum¸ bittikçe alıyorum¸ tek bir disket pamuğa döküp koyu renk oje varsa elimde biraz bekletiyorum tırnağın üzerinde ve çekiyorum. sonuç tertemiz.

 12. Ben de morunu kullandım bir de yeşilini. Kokuları diğer birçok asetonlar gibi genzi yakmıyor aksine çok hoş¸ parfüm gibi. Başarılı bir ürün. Koyu açık fark etmeden ojeyi silip süpürüyor valla. Ufak boyu da var büyük boyu da. Ben genelde koyu oje kullanırım ona rağmen yine de bereketli.

Siz ne düşünüyorsunuz?