“Pantene belirgin bukleler” için 28 yorum

 1. Girdileri okuyunca çok şaşırdım. Bi tek bende mi mucizeler yaratıyor bu ürün. Yazın resmen kurtarıcım. Saçlarım belimden aşağıda olduğu için kurutmak epey vaktimi alıyor ve o kadar sıcakta gerçekten katlanamıyorum. Banyodan sonra bu ürünü sürüyorum ve saçlarımın kendi kendine kurumasını bekliyorum. Ama ürünü süreken yatay formda değil saçlarımı avuç avuç sıkarak kullanıyorum. Ve bir ceviz tanesi kadar ürün kullanıyorum ama tek seferde almadan gıdım gıdım. Ne bir kabarma ne de yapışıklık olmuyor. Bir de kokusu bence çok güzel. Aynı ürünü saçları inanılmaz sönük ve ince telli bir arkadaşım da kullanıyor. O da saçlarına hacim verdiğini ve çok güzel olduğunu söylüyor.

 2. Ben yıllarca dalgalı saçlarıma şekillendirmek için kullandım çokta memnundum ancak sonra bıraktım bu ürünü kullanmayı saç köpüğüne geçtim. Ancak ben bu ürünü artık banyoda saç kremi olarak kullanıyorum.yani durulanmayan kremi durulayarak kullanıyorum. Hani saç boyasından çıkan o güzel kremler varya işte ona yakın bir sonuç elde ediyorum. Kıvamı bir hayli yoğun hem yumuşatıp hem çok kolay taranmasını sağlıyor

 3. Bu üründen bende de var ve bitmiyor resmen. Saçım kısa ve kolay kolay yağlanmayan¸ ince telli bir yapıda. Kremden bir fınfığın 1/4’i kadar elime alıp¸ iki elime yayıp saçıma sıkıp bırakarak yediriyorum. Kurutmak için biraz beklemeniz lazım tabii. Ağırlaştırmıyor¸ gayet doğal duruyor. Ancak saçınız kuru değilse biraz çabuk yağlandırabilir. Kullandığınız miktar da önemli tabii.

  2
  1
 4. Geçen günlerde 10 tl gibi bir fiyata aldım. Benim saçlarım dalgalı¸ öyle çok kıvırcık değil yani. Kokusu çok güzel¸ küçük miktarı dahi yetiyor. Saçıma duştan çıkınca başka bir yağ sürüp tarıyorum. Taradıktan sonra biraz bekliyorum saçım hafif kurumuş oluyor¸ sonra bir miktar bunu alıp saçlarıma yedirip örüyorum. Elektriklenmeyen ve karışmayan dalgalara sahip oldum. İndirim zamanı migros gibi yerlerde 4 liraya kadar düşüyormuş. Bayada büyük boy bir ürün. Elseve’in saç güzelleştirici kremini kullanıyordum önceleri¸ o da aynı etkileri gösteriyor fakat çok çabuk bitiyor. O yüzden artık pantene ile devam ederim

 5. Sacim islak yatinca sabah berbat bir görüntü ile karşılaşmamak için kullandığım bir ürün. Onu kullanmasam sabah kivirciklarim tost makinesinin arasında kalmış gibi duruyor. Ama sanki onu kullandıktan sonra banyoda saçımı taramak daha da zorlaşıyor.

 6. bir gün kimse satın almayacak ve üretimi duracak diye korktuğum saç şekillendirici ürün. son derece kuru ve dalgalı olan saçlarıma iyi gelen tek ürün diyebilirim. duştan çıkınca önce hindistan cevizi yağı sürüp eşit dağılması için tarıyorum. sonra bunu sürüyorum. saçlarımda kuruluk falan kalmıyor hatta birazcık abartırsam yağlı bile gösterebiliyor sen ne güzel şeysin öyle. <3 yağlı gösterirse de ellerimle fazlasını alıyorum ya da saçım kuruduktan sonra suyla ıslatıp fazlasını alıp bir şekilde dengelemeye çalışıyorum.

 7. çok uzun yıllardır bu ürünü kullanıyorum ve aşırı memnunum. saçlarım baya kıvırcık ancak duştan sonra hiçbir şey sürmeyince doğru düzgün şekil almıyor ve elektriklenip kabarıyor. bu ürünü saçlarımı şekle sokup buklelerimi belirginleştirme konusunda tek geçerim. gerçekten sürdükten sonraki farkı görseniz hayret edersiniz. ama şu kısım önemli¸ ben ellerimi ıslattıktan sonra ürünü elime sıkıp suyla karıştırıyorum. sonrasında saçlarımı uçlarından kavrayıp yukarı doğru sıka sıka diplere getirmeden uyguluyorum. elim kuru olduğu zaman kesinlikle aynı performansı alamıyorum üründen. çok yoğun bir yapısı olduğundan suyla inceltmek gerekiyor bence. memnun kalmayan arkadaşlara bir de bu şekilde denemelerini tavsiye ederim. umarım sonsuza kadar üretmeye devam ederler çünkü kendisi olmadan saçlarım bir hiç <3

 8. Birkaç yıl önce bu ürünü almıştım ama 1-2 kez kullanıp bırakmıştım haliyle son kullanma tarihi geçince atmıştım ancak yeniden aldım bu sene ve çok memnun kaldım. Buklelerimi belirginleştirdiğine¸ şekil verdiğine inanıyorum. Şuan çok sevdiğim bir ürün.

 9. büyük gratis indiriminden 4 tl gibi komik bir fiyata almıştım battal boy kutuyu. saçım boyadan dolayı iyice aptal bir kıvama gelmişti¸ yaklaşık bir aydır deneyimliyorum bu ürünü de. başlarda pek etkisini göremediğimi düşünsem de bunu sürmediğim birkaç duştan sonra kıymetini anladım. benim dalgalı kıvırcık arası saçlarımın dalgalarını baya belirginleştiriyormuş. uzun ve kuru saçlarım olduğu için ceviz büyüklüğünde kullanıyorum buna rağmen çok az gidiyor. bir yıldan daha uzun süre gider bana bu kutu. kokusu güzel ama biraz yoğun allahtan çok kalıcı değil¸ 4 liraya mal ettiğim düşünülürse f/p açısından çok beğendiğim bir ürün oldu. ben fazla fazla almama rağmen saçı ağırlaştırmıyor ince telli saçları olanlar daha az miktarla daha iyi bir sonuç elde edebilirler.

 10. Gecenlerde rossman’dan 10 ya da 12 liraya aldigim durulanmayan krem. Dustan cikip saclarimi hafif nemli olacak sekilde kuruttuktan sonra dalgali saclarima elektrigini almasi icin bir ceviz buyuklugunde avcuma sikip¸ kafami one atip o sekilde saclarima uyguluyorum. Elektrigini almasi icin iyi geliyor ancak onun haricinde dalgalarimi daha da belirgin hale getirmedi. Belki saclari kivircik veya benimkine gore daha dalgali olanlar memnun kalir. Benim goruslerim bu sekilde. 

 11. Saç şekillendirici olarak en çok bu ürünü kullanıyorum. Saçlarıma en iyi gelen ve en iyi kıvırcıklığı veren bu oldu. Ayrıca elektriklenmeyi de önlüyor.

 12. Bir kıvırcık olarak kaç tüp bitirdiğimi bile hatırlamıyorum hem kokusu çok güzel hemde saçıma harika bir şekil veriyor

 13. Uzun bir sure elidor kullandiktan sonra tesadufen kullanmaya basladigim ve etkisinden kokusuna herseyiyle memnun kaldigim urun. Banyodan sonra islak saca uygulayip kendi halinde kurumaya birakiyorum. Bazen de joleyle avcumda karistirip uyguluyorum henuz sikayetci degilim 🙂

 14. Benim dalgalı saçlarıma iyi geldiğini düşündüğüm bir ürün en azından kabarıklığını gideriyor ama saçlarımın çabucak yağlandırdığını düşünüyorum. Hafif jöle etkisi de var. O yüzden çok az sürüyorum saçlarıma

 15. Ben bu ürünü 4 yıldır kullanıyorum¸ sürekli geliştiğini düşünüyorum. Saçlarımdaki dalgaları düzenliyor güzelleştiriyor ve kabarıp elektriklenmesini engelliyor. Ben çok memnunum elbette tek başına yeterli değil ama henüz daha iyisiyle karşılaşmadım.

 16. Buklelerimi belirginleştiriyor ve oldukça güzel şekil veriyor. Kişisel kullanım tavsiyem¸ akşam duştan sonra saçınıza sürün sonra saçınızı örerek yatın. Sabah mükemmel bulacaksınız. Hem mis gibi kokacak hem de bukleleriniz mükemmeliyetle tanışacak.

 17. benim saçlarımda hiç bir işe yaramayan saç bakım kremi. saçlarım kalın telli ve dalgalı¸ kıvırcık değil. en azından elektriklenmeyi azaltıyor ama şekil konusunda işe yaramaz.

 18. Belki bu saçlarımı agirlastirmaz dokununca garip bir his vermez diye almıştım ama yanılmışım. Elektriklenme tam gaz devam¸ saçta o garip his tavan. Bir de ne zaman kullansam elimi her saçıma attığımda bir sürü saç geliyor elime.

 19. Kokusunu çok sevdiğim ama saçlarımın anlaşamadığı bakım kremi. Her uygulama da saçlarımı çok fazla ağırlaştırıp sertleştiriyor.Islak veya kuru saça uyguladığımda da sonuç hep aynı. Tek artısı kokusu. Bittikten sonra tekrar alacağımı düşünmüyorum.

 20. sadece kıvırcık saçlar için değil benimki gibi fazla kabaran veya elektriklenen dalgalı saçlarınız varsa da kullanabileceğiniz harika kokulu ürün. üstelik bir yıldan uzun süredir kullanıyorum ve hala bitmedi. kesinlikle tavsiye ederim.

 21. Ben bunu ilk kullanmaya başladığımda çok beğenmiştim kokusu falan da güzeldi. Ama bitince elidorun o ünlü yeşil kremini deneyince bunun bir esprisinin olmadığını fark ettim. Aynı zamanda sanki saçlarımı da sertleştirdi köpük sürmüşüm gibi.

 22. saçlarımı sertleştiren ve bukleleri belirginleştirmeyen ürün. kokusuna tav olup aldım¸ önce bağrıma bastım¸ bu saçları yatıştırır¸ düzene sokar¸ alışana kadar bekle ey oldskoolbeyin dedim ama sonuç hep aynı. arayışa devam.

 23. yaklaşık 2 aydır kullandığım durulanmayan saç kremi. benim saçlarım kuru¸ kabarık ve kıvırcık. zaten muhakkak her gün saçlarımı yıkadığımdan yağlandırıp yağlandırmadığı hakkında bir şey diyemiyorum. ama kokusunu çok seviyorum kalıcı olması benim için artısı. çok bereketli zaten bitmiyor ben fındık kadar alıyorum saçlarımı öne doğru atıp sıkıp bırakarak sürüyorum bu kremi. arkasından kurutuyorum. elektriğini alıyor tel tel ayrılan saçlarım artık öyle elektriklenmiyor. bukle belirginleştirmesi için süper belirginleştiriyor diyemem ama daha toplu gözüktüğü kesin. fiyatı uygun¸ uzun süre gidiyor.

 24. Saçlarım dalgalı özelliğe sahip. Uzun bir süre elidor’un belirgin buklelerini kullandıran sonra bir şans verdiğim ve senelerdir kullandığım bir ürün olur kendisi. Ben duştan çıktıktan sonra once argan yağı sonra belirgin bukleler ardından köpük kullanıp kendi haline bırakıyorum ve sonuç benim icin muazzam oluyor. Eksikliğini sehir dışına gittiğimde yanıma almadığım zaman hissettim evet kendinden dalga oldu ama günün sonunda söndü meletler o yüzden canımsın krem.

Siz ne düşünüyorsunuz?