“Pantene argan yağlı elixir” için 58 yorum

 1. 3.kutusunu bitirdiğim¸ sürekli kullandığım için her gratis indiriminde aldığım bir ürün. Nemli saça kulak altından itibaren uyguluyorum¸ kuruttuktan sonra tekrar son bir kez uygulamanın da iyi olduğunu söylüyorlar ancak o konuda memnun kalmadım saçım ağır ve yağlı kaldı gibime geldi.

 2. Son gratis indiriminde alıp denediğim muhteşem saç bakım ürünü. Aynı performansı nashi marka argan yağından almıştım ama Nashi nerdeyse 9 katı fiyatına satılıyor. Klasik saç serumları gibi silikon ağırlığı hissettirmiyor¸ muhteşem kokuyor¸ kurutma – şekillendirme süresini yarıya indiriyor. Böyle uygun fiyatlı ürünlerden yüksek performans aldığım zaman çok mutlu oluyorum¸ artık daimi saç bakım yağım budur

 3. Watsons alışverişlerimden birinde kasa arkası ürünlerinden seçip 5 lira gibi bir fiyata aldığım¸ saçımı kuruttuktan sonra sürünce yumuşacık bir his veren iksir. Kokusu çok güzel ve saçta hiç ağırlık yapmıyor. Saçlarım kabarınca elime iki pompa sıkıp saçlarıma güzelce yediriyorum ve anında ışıl ışıl yapıyor. Bir şişesini aylardır sürekli kullanmama rağmen yarısına bile gelmedi¸ oldukça bereketli bir ürün. Denk gelirseniz bir deneyin derim.

 4. Saçlarıma hiç iyi gelmeyen ürün gariptir ki daha da kurutuyor saçlarımı kullanıp bıraktıktan sonra oh bee dedim ne güzel saçlaeım varmış¸ sanırım bi bana iyi gelmedi herkes bayılarak kullanıyor.

 5. Çok güzel kokuyor fiyat performans ilişkisine göre gerçekten yumuşacık yaptı saçlarımı. Ben memnun kaldım. Hele gece yatmadan önce duş aldıktan sonra saçları toplayıp uyursanız sabah açtığınızda saçlarınızdaki kokuyu parfüm sanıp soran var benden söylemesi + olarak pantene kırık uçları onarıcı saç serumu ile birlikte double mükemmel kokuyolar.

 6. bu yağa bayılıyorum. kokusunu¸ saçımı ağırlaştırmamasını¸ yumuşacık yapmasını¸ verdiği parlak görüntüyü seveyim. saça nem verdiğine pek inanmasam da kuru saçlarımı ciddi şekilde değiştirdi. tek olumsuz yanı etkisi bende uzun sürmüyor. ama bereketli olduğu için bol sürmekte buluyorum çözümü. bittikçe alacağım üründür¸ gördüğünüzde deneyin derim.

 7. Aldıktan birkaç ay sonra bozulan yağım kokusu pek güzel değil diğer bu çeşit yağlara göre. Uzun süre gidermiş gibi geliyodu bana bozulmasaydı tanım: kokusu pek hoş olmayan ve çabuk bozulan loreal’in yağının daha güzel olduğunu düşündüğüm yağ.

 8. baya baya memnun kaldım bu yağdan. saçlarım ince telli nemli saçıma bir kaç pompa sıkıp elimde ısıttıktan sonra uçlara doğru yediriyorum. akşam saçımı toplayıp yatıyorum sabah saçımı saldığımda çok güzel kokuyor ve parlak duruyor. çok severek kullanıyorum bittikçe alırım

 9. Biraz sıvı olması nedeniyle ( ve tabi kokusunun saç kremine benzemesi de dahil tabi) ilk önce bi şüphelendim acaba ne sürüyorum saça diye. Ama sonra elseve den daha iyi olduğunu farkettim. En azından elseve gibi saçımı yağlandırmıyor. Ama koku olarak elseve baya iyi.

 10. bunu sadece ben mi seviyorum acaba diye baktım ki…. alın aldırın bebeklerim. nemlendirme özelliği yok¸ zaten öyle bir vaadi de yok. kokusu¸ hafifliği¸ saça verdiği o yumuş yumuş haller¸ parlaklık¸ ya her şer ya… saçlarımız ıslak veya kuruyken fark etmeden kullanılıyor hem. ben bazen evde canım sıkılınca bile alıp sürüyorum. kokusunun kalıcılığı da bonusu olsun <3 bunu sürüp okula gitmiştim¸ birkaç saat sonra saçımı topladım¸ akşama doğru başım ağrıdı diye derste birden açtım ve allahım o koku... yanımdaki er soylu arkadaşım mest olmuş bir şekilde aynı tepkiyi verdi. erkeklerin böyle şeylerden etkilendiğini bilmiyordum.

 11. Saçıma verdiği hissi¸ parlaklığı¸ kokusunu¸ verdiği yumuşaklığı sevdiğim yağ. 🙂 ama bu aralar saçımı daha çabuk yağlandırdığından şüphe ediyorum onun için kısa süre kullanmayı bırakıp saçımı bir de öyle gözlemleyeceğim. :/ İnşallah yağlanma sebebi havalar¸ mevsimler falandır da yağı kullanmaya devam ederim çünkü çok severek kullanıyorum kendisini. 🙂

 12. muadili l’oreal den daha sıvı yapıda ve kokusu benzer. değişiklik olsun diye bunu deniyorum argan yağı içermesi sebebiyle. kabarıklığı engelliyor ve saçta kokusu bir iki saat kalıyor.

 13. kışın saç bakmında yağ tercih ettiğimde kullanmıştım. saçıma iyi gelmişti. yumuşattı biraz da parlalık verdi¸ memnun kaldım ama daha sonra elimdeki diğer yağ da bitsin diye almadım¸ alamadım. ):

 14. ikinci şişesini yarıladığım ürün.benim oldukça kuru¸ gür¸ kabarık ve dalgalı-kıvırcık uzun saçlarım var. uçları oryalden dolayı yandı. birçok drugstore ürün denedim. hala daha aradığım ürün işte bu demiş değilim¸ ama şu anlık idare ediyoruz. zaten bu kadar kimyasal varken gerçek argan yağı etkisi göstermesini beklemek de yanlış olur.önceden duştan sonra saçıma 3-4 tane ürün sürerdim yok nemlendiriciymiş yok şekillendiriciymiş diye¸ hiçbir faydasını görmedim. artık rutinim şöyle:- eğer akşam duş almışsam:saçımı 6 parçaya bölüp her parçaya 2-3 pompa sıkıp yediriyorum ve aşağıdan yukarıya doğru mıncıklayarak şekillendiriyorum. saçım kuruyana kadar bekliyorum ve iki yandan örüyorum. ertesi gün kabarmamış¸ uçları dışında pek kuruluğu olmayan dalgalı-kıvırcık saçlar elde ediyorum. uçlarına tekrar birkaç pompa sürüyorum.- eğer sabah duş alıp çıkacaksam:yine aynı şekilde bu ürünü uyguluyorum. biraz saçımın emmesini bekledikten sonra elidor’un belirgin bukleler şekillendiricisini kullanıyorum. çok da memnun olduğum söylenemez.demek ki neymiş¸ daha iyisini bulana kadar en iyisi bu. önerisi olan cicişler varsa önerilere açığım. :))

 15. Çok kuru ve mat saçlarıma ışıltı katmaya yetmemiş yağ. Daha öncesinde elseve mucizevi yağ kullanırken merak edip kullandım. Pek beğenmedim. Bitince tekrar alacağımı düşünmüyorum

 16. kokusuyla aşk yaşadığın saç bakım yağı. parfümünü çıkarsalar koşarak alırım o derece çok seviyorum kokusunu ama sadece kokusunu. Saça bakım falan yaptığı yok¸ saçı hızlıca yağlandırıp¸ağırlaştırıyor. Banyodan sonra sürdüğümde ise saçımı hacimli beklerken¸saçımı söndürüyor. Isı kullanmadan önce sürerseniz de parlaklık veriyor. Ne yapsam bilemedim¸ elime sürüyorum banyodan sonra nemlendirsin diye.

 17. yağ olarak işe yarıyor mu bilmiyorum ama bunu ne zaman saçıma sürsem mutlaka kokusu birilerinin dikkatini çekiyor. nefis.

 18. çok faydasını görmüyorum sanıyodum ama bi ara kullanmayınca anladım ki olmazsa olmazmış. meğer benim saçım baya kuruymuş bu ürün iyi geliyo her yıkamadan sonra nemli saça uyguluyorum.

 19. Fiyat performans bakımından gayet iyi olan saçları yumuşacık yapan ve güzel koku bırakan yağ. Daha etkilisi var tabii ama fiyatı uçuk:(

 20. kuruluktan keçeye dönmüş saçlarıma her banyodan sonra 1 pompa uyguluyorum. inanılmaz yumuşatıyor¸parlatıyor. bittikçe alıyorum

 21. Saçlarım tarafından hızlıca emilen ve kreme ihtiyaç duymamı engelleyen saç bakım yağıdır. Çoook bereketli¸ uzun sürede bitirdim. Kokusu hoş. Saçlarımın yıkanırken birbirine karışmasının önüne bu yağ sayesinde geçiyorum.

 22. dünyanın 7 harikasından biri olabilir. kupkuru saçlarımı bile canlı gösteriyor. saç uçlarıma iyice masaj yapa yapa sürüyorum 1-2 pompa ve kalın telli kuru saçlarım parıldıyor!

 23. Fiyat/performans anlamında mükemmel ötesi ürün. Banyodan çıkıyorum¸ saçlarımın nemini havluyla hafif alıp bir kaç pompa uyguluyorum. Daha sonra tekrar havluyla sarıyorum böylece iyice emmiş oluyor¸saçlarım kuruduğunda mükemmel kokuyor ve böyle pırıl pırıl yumuş yumuş oluyor¸ alalım aldıralım cicişler

 24. Saçlarıma maske dışında bir şey kullanmıyordum uzun süredir. Genelde ağırlaştırıp yağlandırıyolardı saçımı. Ama maşa yaparken saçlarım çok yıpranmasın diye kasa arkası indiriminden 8 9 lira gibi bi fiyata aldım kendilerini. Baya memnun kaldım hem kokusu hem de saçlarıma yumuşaklık katıp yağlandırmamasından dolayı . Kokusu hafif ve klasik pantene kokusu parfümü olsa alırım öyle diyim. Elseve çok yağlandırdığı için bunu aldım tavsiye ederim kızlar.

 25. Tamam¸ kokusu ve bıraktığı his çok hoş da¸ pompalı kısmı söküp büyük kapağı açıp kokladım ve o nasıl bir alkol kokusudur ! Burnum genzim yandı resmen. Sonra direkt çöpe gitti tabii. Argan yağıymış¸ insanları ne güzel kaldırıyorlar saçımıza alkol sürüyoruz..

 26. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Banyodan çıktıktan sonra nemli saçlarıma diplere değmeyecek şekilde sürüyorum. Sadece uçlara değil boyuna da kullanıyorum ben. Hem saçı taramayı kolaylaştırıyor hem başka bir kreme ihtiyaç hissettirmiyor hem de mükemmel kokuyor. Daha ne isteyeyim?

 27. İndirimden 8 tl gibi bir fiyata almıştım.Pantene doğal sentezşampuanıyla birlikte kullanıyorum bunu.Saçları ağırlaştırmıyor aksine nemliyken uyguladığınızda yumuşatıyor.Kokusu zaten ayrı bir olay mükemmel bir kokusu var bayılıyorum.Geceden sürüp yatın sabah kalktığınızda yumuş yumuş bir his veriyor ve müthiş kokuyor saçlarınız.Denemediyseniz mutlaka alın deneyin pişman olmazsınız…

 28. avuç içimde hafif ısıttığım yağı nemli saçlarıma saç diplerine gelmeyecek şlekilde uygulayarak kullanıyorum¸ çok memnunum. şuan kullandığım 3. şişem. saçlarımdaki kırıklı görüntüyü baya düzelttiğini düşünüyorum. fiyat olarak 1 alana 1 bedava¸ %50 indirimli sık sık indirime girdiği için de tercih sebebi.

 29. Dustan sonra karışan saçlarımı açmak ve taradıktan sonra kabaran saçlarımı yatıştırmak için kullandığım kokusu tüm gün kalıcı ve inanılmaz güzel olan¸saçları yağlandırmayan kuru yağ.

 30. saç bakım rutinimin demirbaşıdır kendisi¸ herkes gider bu kalır jfdjejjsdjstres altında olduğumda farkinda olmadan saçlarımın uclariyla oynamaya başlıyorum¸ çocukluktan kalma bir alışkanlık.hayatımın stressiz bir dönemi olmadığı için haliyle saclarimin uclari normal bir insandan daha fazla yipraniyor.hem saclarimin uclarini onarmada hem de dustan ciktiktan sonra saclarimin dinginlesmesinde bana oldukça yardimi dokunuyor.en sevdigim özelliği ise oldukca yagli saclarim olmasina ve kendisini oldukca fazla kullanmama ragmen saclarimin yaglanma sürecini hızlandırmamasi.

 31. Miss gibi kokan ve saçlarımı bana geri kazandıran bi üründür. Her indirimde hunharca stok yaparım. Birbirimizi seviyoruz galibaa

 32. ayıla bayıla kullandığım saç bakım yağı mı şekillendiricisi mi emin değilim. bu yağı geçen nisan ayından beri kullanıyorum. neredeyse haftanın 6 günü kullanmama rağmen yeni bitti çok bereketli çok. saçlarım dalgalı ve kesinlikle bu ürün daha güzel şekil almasını sağlıyor. normalde yağlı saçlarım var ama bu yağ sadece yumuşaklık veriyor. elseve mucizevi yağ! gibi ağırlaştırmıyor da. elseve yağın bu kadar popüler olduğu ortamda kesinlikle değeri bilinmiyor. yazın bi süre ailemin yanına gittiğimde elseve kullanmak zorunda kalmıştım da¸ o yağ ne şekil veriyor ne de doğal bir yumuşaklık veriyor. resmen silikonlu gıcır gıcır tuhaf bi his verdiği. ama bu bebek öyle mi ahahah.adeta pantene argan yağ fan club gibi geziyoum. ama bukle bukle geziyorum sayesinde yeni aldığım şişenin dışı farklıydı. umarım içeriği değişmemiştir :l birazdan duş alıp editlerim:)edit: duş aldım kuruttum ahah. Yapısı değişmemiş hala bebek gibi 🙂

 33. Ucu kırık ve cansız mat saçlarımı kendine getirdiğini ilk sırada yazmak istiyorum. Kokusu güzel¸ saçta ağırlık yapmayan güzel bir ürün. Duştan sonra saç uçlarına kullanılır. Durulanmaz. Saçı beslediği vaadi bence kesinlikle doğru ayrıca saçların elektriklenip kabarmasini önlüyor.

 34. aslında abimin kendi saçı için aldığı ama o kullanmaya üşenince benim el koyduğum saç bakım yağı. duştan sonra saçımın hem kolay taranması için hem de yumuşaması için kullanıyorum ve çok memnunum. ama belirtmekte fayda var saçlarımda herhangi bir işlem yok. geçen sene saçlarımda ombre varken de kullanmıştım ancak o zaman yeterli gelmemişti. kısacası saçınız çok yıpranmamışsa¸ onarmasını değil de yumuşatmasını bekliyorsanız sizi memnun edecek bir ürün.

 35. kokusuyla aşk yaşadığım saçlara parlaklık ve yumuşaklık veren çok başarılı bir yağ. saçlarımı düzleştirdikten sonra mat görünümden kurtulmak için sürüyorum ve verdiği parlaklıktan çok memnunum. üstelik sadece 8-9 lira gibi bir fiyatı vardı. 

 36. Saçlarımın elektrigini alıyor ve sürerken biraz ayarı kaçırsam bile saçımı ağırlaştırmıyor¸ yağlandırmıyor. Kalın telli saçlarım var sanki yağı emiyor. 3 4 tane bitirdim sanırım bittikçe alıyorum.

 37. elseve’in yağından daha başarılı bulduğum yağ. kesinlikle yağlı ve kirli bir görüntü oluşturmuyor¸ saçta ağırlık yapmıyor. duştan sonra ve saçımı şekillendirmeden önce elime iki pompa alıp diplere gelmeyecek şekilde saçımın uçlarına yediriyorum. misler gibi kokuyor¸ taramayı kolaylaştırıyor ve az da olsa parlaklık veriyor. ikinci tüpümdeyim¸ bittikçe alacağım bir yağ. fiyatı da çok uygun¸ indirim dönemlerinde 8-10 tl’ye bulunuyor.

 38. Saç şekillendirme rutinimin ayrılmaz parçasıdır kendisi. Bir kere kokusu çok hoş¸ sırf bunun için bile sürebilirim kendisini. Banyodan sonra saç uçlarıma (kulak hizamın aşağısına gelecek şekilde) sürüyorum. Toplamda 3 pompa kadar miktar yeterli geliyor bana. Asla yağlı bir his bırakmıyor saçlarımda. Benim saçlarım kıvırcık olduğu için uçları kuruyup kırılmaya çok müsait. Eğer bunu sürmeden şekillendirmeye kalkarsam¸ uç kısımların bukleleri tiftik tiftik görünüyor. Gayet memnunum özellikle kıvırcık saçlılara tavsiye ederim. Bir de bunun muadili Elseve markasının yağı var. Ondan aynı etkiyi alamıyorum pek. Bir kere onun yapısı daha yoğun¸ saçımı birazcık yapıştırıyor. Pantene’in yapısı biraz daha sıvı¸ pek yağ gibi değil. Pantene açık ara önde benim için¸ bayağıdır da kullanıyorum şişenin ancak yarısına gelebildim. Çabucak bitirebileceğiniz bir ürün de değil. Bir şans verin derim.

 39. herkes çok beğenmiş ama benim saçımda deli gibi ağırlık yapıyor jöle sürmüşüm gibi ıslak ıslak bırakıyor¸ kirli gösteriyor. kıvırcık saçlarım olduğu için bu tarz saç şekillendirme ürünlerini bolca kullanırım saçıma anca yeter¸ ama bunu ne zaman kullansam saçım tarafından emilmedi¸ kötü durdu. daha önce elseve i kullandım onda ne kadar sürersem süreyim bu problemi yaşamıyordum saçımı güzelce şekillendiriyordu. saçım kuruyken sadece en uçlarına süre süre bitirdim bir daha da almam.

 40. Saç bakım rutinimin olmazsa olmazı.Duş sonrası saçlarım ıslakken 2 pompa¸ saçlarımı kuruttuktan sonra 1 pompa saç uçlarına ve boylarına sürüyorum. Saçlarımda kuruluk hissettiğim her gün kullanıyorum¸ yağlı bir his bırakmıyor ve ağırlık yapmıyor. Daha önce Loreal Elseve’in mucizevi bakım yağını kullanmıştım¸ Saçlarımı ağırlaştırmasından¸ yağlanmış gibi göstermesinden nefret etmiştim. Ama bu ürün favorim¸ bittikçe alacaklarım arasında.

 41. pantene’ in argan yağı içeren saç serumu. özellikle saçı yıkadıktan sonra sürüp tararsanız saçınız harika oluyor. yağlı bırakmıyor ve bakımını güzel yapıyor.özellikle saçlarınız ombreli ise o yıpranmaya yüz tutmuş uçlara çok iyi geliyor¸ kabartmıyor.

 42. saçı ağırlaştırmayan saç serumu. hem kokusu hem verdiği yumuşaklık çok iyi ben beğendim. ince telli çok çabuk kırılabilen saçlarım var¸ bu serumu kullanırken saçlarım neredeyse hiç kırılmıyordu yani bakımı da gayet güzel yapıyor. saçım ıslak kuru fark etmeden ne zaman istersem kullandım ve hiç yağlanma¸ ağırlık yapmadı. bir şişesini oldukça uzun bir zaman kullandım ve memnun kaldım. ilk bulduğum yerden yine alacağım.

 43. saça ağırlık yapmadan yumuşaklık veren¸ kabarmasını kontrol altına alan ve taranmasını kolaylaştıran serum.en azından benim için böyle ^ 2-3 senedir bittikçe alıyorum. arada bir iki kez loreal’inkine de şans vereyim dedim¸ ama cık…. bunun yerini tutmuyor. severek kullanıyorum.(ps. saçlarım kalın telli ve kuru)

 44. 2sini bitirip 3cüsünü aldığım bir ürün.gerçekten saçlarımdakı güzel etkisini görüyorum ve memnunum.Pantene 3ü birinde şampuanını nekadar beğenmesemde saç bakım yağını tavsiye ederim

 45. banyodan sonra nemli saçıma uyguluyorum.özellikle saç uçlarım çok berbat durumda.sanırım piyasadaki şampuanlar aşırı kimyasal içerdiğinden solayı saçlarım çok kuru.halbuki ipek gibi saçlarım vardı.herkes hayrandı 🙁 bu ürünle saçlarım toparlandı gibi eski ipeksiliği henüz yok ama çatal çatal olmuş uçlar ve kupkuru saçlarım da yok en azından

 46. en sevdiğim özelliği hafifliği.hayatım boyunca kullandığım en hafif saç serumu.tam benim yağlı saçlarıma göre.üstelik bereketli bir ürün.aylardır kullanıyorum çok memnunum

 47. Saçlarım düz¸ normal yapıda¸ orta uzunlukta.Daha önce 2 şişe keratin içerikli olan yağından bitirip bir de argan yağını denemek istedim. Keşke denemeseymişim. Argan yağı¸ keratinli yağa göre çok daha yoğun geldi bana. Saçım kabul etmedi sanki¸ ciddi anlamda yağlı bir görünüm bıraktı. Saçı ağırlaştırıyor¸ yoğun bir krem sürmüş hissi bırakıyor. Beğenemedim maalesef… Keratine döndüm.Saç bakım yağı delisiyim. Bir sürü markanın bir sürü farklı yağını denedim. Ama en iyisi kesinlikle Pantene – Keratin onarıcı E vitaminli yağ… Saçı yumuşacık yapıyor¸ ağırlaştırmıyor¸ yağlı bir görünüm bırakmıyor. Saçın kolay taranmasını sağlıyor.Uygulaması¸ iki veya üç pompa (saç kuruluğuma göre miktarı artırabiliyorum) sıkıp avucumda ısıttıktan sonra sadece saç uçlarıma masaj yaparak uyguluyorum. Durulamaya gerek yok. Saçlarınız nemliyken de kuruyken de uygulayabilirsiniz.Güncel fiyatı : 16¸90 TL (100 ml¸ WATSONS)

 48. Gratiste 14 tl gibi bir fiyatı vardı denemek için alırken 1 alana 1 bedava olduğunu görüp kaptım hemen. 2 aydır bolca kullanmama rağmen ilki anca yarılandı¸ bereketli bir ürün. Sarı ve oldukça yıpranmış saç uçlarımı çatır çatır olmaktan kurtarıp parlatıyor. Ben nemliyken kulak altından uçlara  kadar yediriyorum¸ kuruduktan sonra ihtiyaç duyarsam  2 pompa tazeliyorum¸ ağırlık yapmıyor.

 49. Yapısı çok hafif öncelikle¸ yağ ama kuru yağ gibi. Kalıcı değil ama çok güzel bir kokusu var. Verdiği yumuşaklık geçici değil bende bir sonraki yıkamaya kadar kalıyor. Kısacası seviyorum..

 50. .2 tane bitirdim.Saçlarımı yıkadıktan sonra hafif ıslakken saç uçlarıma uyguluyorum.Saçımı ağırlaştırmadı.Saçları daha yumuşak yapıyor.Güzel de kokuyor.Doğru uygulandığında güzel sonuçlar alınır🌟

 51. Geçtiğimiz kış saçlarıma keratin bakımı yaptırmıştım saçlarım her daim yumuşacık ve parlaktı yazın başlarında etkisi geçti ve yazın da terleme denize havuza girme vs nedeniyle bozulacağı için yaptırmadım ve saçlarımı yumuşatıp parlatan bir ürün ararken bunu denemeye karar verdim. Saçları yumuşacık yapıyor ve kokusunu seviyorum. Ayrıca oldukça bereketli bitmiyor bir türlü   Edit: İmla

 52. duştan sonra nemli saçlarıma uygulayıp bekletiyorum bu ürünü¸ sonrasında saçlarım yumuşak oluyor yağlı his bırakmıyor ağırlaştırmıyor. ayrıca mis gibi kokuyor. uzun vadede onarıcı etkisini görmedim yumuşaklık ve güzel koku isteyenler kullanabilir.

Siz ne düşünüyorsunuz?