“Palmolive thermal spa duş jeli” için 12 yorum

 1. eşimin bayılarak kutularca kullandığı duş jelidir. Alerjik yapımdan ötürü ben kullanamıyorum ancak kokusu şahanedir. bana da mis gibi deniz havasını hatırlatıyor. duştan çıkınca ferah koku sevenler için ideal.

 2. deniz kokulu¸ ufak tanecikli mükemmel ötesi duygular uyandıran duş jeli.. bayılarak kullanırım¸ ne zaman mola versem hep kendisine geri dönerim.

 3. O insanın içini bayan heryerde duydugunuz çiçek kokularından sıkıldıysanız cicişler ferah ferah mü kem mel bir kokusu var

 4. En büyük boyundan yaklaşık 5 6 tane bitirdiğim duş jeli kendisiyle aşk yaşıyoruz. Önceden kullandıklarım bi süre sonra bayıyordu beni ama bunu kullandıkça kullanasım geliyor. İçindeki minik tanecikler vücutta peeling etkisi yaratıyor. Kısacası alın¸ aldırın arkadaşlar

 5. geçen seyahatim için küçük boyunu alıp (baya küçük tatlı bir şey) kokusuna aşık olduğum duş jeli. içindeki o küçük şeyleri de çok sevdim (beyaz kilmiş galiba). duştan sonra da çok uzun bir süreliğine olmasa da kokusu üzerimde kaldı. çok ferahlatıcı çok güzel bir koku. favori duş jelim olma yolunda ilerliyor. daha önce de bir cicişnün dediği gibi parfümü çıksa ciddi ciddi favori kokum olur.

 6. İlk aldığım an duştan sonra sanki cildimi pürüssüz gibi gösteren mavi renkli duş jeli. Biterse yenisini almayı düşünüyorum. Belki diğer ürünlerinide denerim ama tek bir şeyden eminim ki kokusu ilk 10’da zirvelere yerleşir diğer ürünleri ikiye katlar yer efenim.

 7. Koklayınca kendimi kaybediyorum. Parfümünü bulsam kaçırmam alırım. Ferah bir kokusu var insanı alıp okyanuslara götürüyor.

 8. bende bir sıkıntı var galiba. bunun hakkında bir düşüncem yok çünkü bunun kokusunu alamıyorum ben.duş jeli alacaksam kokluyorum bir bakıyorum yok gelmiyor. herhalde reyondaki diğerlerinin kokusundan diyorum. geçen gün de travel size olarak sadece bu olduğu için bunu aldım. duşta sürdüm. inanır mısınız yine yok kokusu.

 9. Markanın tüm seçenekleri arasında en beğendiğim duş jeli olup ferahlatıcı¸ rahatlatıcı¸ dinlendirici¸ mutlu edici bir şey ama….Palmolive duş jellerinin her biri gibi bu da sırtımda¸ göğüs çevremde¸ boynumda sivilcelenme yapıyor. Sağlıklı bir ürün olmamasının yanında problemli ciltler için de uygun değil bence.

 10. Yaz-kış bittikçe alıyorum¸ benim için duş jeli dediğin ferah kokmalı. Bir de çukulu kokulusu var ki düşman başına -.-‘

 11. acaba bu kokuyu sevdiğimi nasıl anlatabilirim diye düşünüyorumda yok yok anlatmayayım gidin hemen bu duş jelini alın hastasıyımmmm duştan çıkınca kendimi koklamaktan alıkoyamıyorum ferah mis gibi bir koku

 12. Sanırım adı feel the massage olarak değişen kokusuna bayıldığım duş jeli. Ama ben deniz değil de pantene şampuan kokusu alıyorum sanki. yine de mis gibi kokuyor. inşallah parfümünü çıkarırlar¸ daimi müşterileri olurum. (bkz: parfümü yapılsa kullanılacak ürünler)

Siz ne düşünüyorsunuz?