“Palmolive body butter çikolata tutkusu duş jeli” için 31 yorum

 1. ilk kullanılan zamanda gayet heyecanlandıran ve kokusuyla cennete gidildiğini hissettiren duş jeli. İkinciye kullanamadım tabi¸ çikolata kokusu güzel gelirken biraz midemi de bulandırmış. Bu denli ağır bir çikolata kokusunu tenimde hissetmek bana değişik hissettirdi – malesef ki kötü anlamda. “Banyo dolabında dursun¸ arada aklıma geldikçe koklarım yeter” diyorum artık.

 2. Bana mı öyle geliyor yoksa bu ürün buram buram kimyasal mı kokuyor? Yoo dostum yoo bu kadar çikolata çok fazla.

 3. çok ağır kokuyor bence¸ ben bir kere kullanayım dedim burnumun direği kırıldı resmen. çileklisi daha hoş sanki.

 4. Çikolataya taparım¸ bayılırım. Ancak bu duş jelini sadece bir kere kullanabildim. Kokusu inanılmaz rahatsız etti beni. Dandik çikolata gibi kokuyor¸ bol şekerli. Direk çöpe gitti koca kutu.

 5. yapısını beğenmesem de kokusunu seviyordum ki kahvelisi çıkana kadar kahveli olanına bayıldım¸ hem bu ğil.kadar yoğun kıvamlı deü

 6. pasta kremasaıyla yıkanıyormuşum hissi veriyor ben çok seviyorum 🙂 ama ağır çikolata vanilya kokularndan hoşlanmayanların tercih etmemesini öneririm.

 7. kokusunu çikolatanın kendisinden çok çikolata likörüne benzettiğim duş jelidir. çilekli olanının kokusunu hiç beğenmemiştim¸ çikolatalısından rahatsız olmadım ama en çok içime sinen vanilyalısıydı diye hatırlıyorum.

 8. bir gün indirimini de görüp o an çikolata kokusuna aşık olup aldığım duş jeli.ilk bikaç kullanımda çikolataaaa ay çok güzel dedim değişik de geldi galiba ilk kez şekerli bir koku kullanıyordum .sonraları yaydığı o bayık koku¸ duştan çıkıyorum şöyle temiz temiz kokamıyorum. çikolatamsı bir kokuyla çıkıyorsunuz.durdukça da kokusu bir değişiyor sanki. ama cilde bir yumuşaklık verdiği doğru

 9. valla nefret ettım ben kendısınden. bir de bununs abunu var kı evlerden ırak. tamam şişeden koklayınca hoşa gıdebılıyor ama ınsan banyodan çıkınca bu kadar bayık bu kadar ağır kokmak ıstemıyor be.bu serıde¸ vanılya aşkı ve kahve hazzı çekılır o kadar.

 10. Nedense bana kokusu yapay gelmiş olan duş jeli.Normalde de çikolata kokusunu seven bir insanımdır¸çikolatayı da tabi ama şimdiye kadar kokladığım çikolata kokulu ürünlerden hiç sevdiğim olmadı.Bu serideki aşık olarak kullandığım vanilya aşkı ise bambaşka.Vanilya tutkum bitecek gibi değil zaten ama bunun vanilyalısını kullanırken kendimi yiyesim geliyordu¸o derece 🙂 Son çıkan kahve hazzını da baya beğendim.Yakında açılışını yapacağım bakalım.

 11. Kokusuyla ve yapisiyla resmen ben deli gibi kimyasallar barindiriyorum diye bagiran¸ bloggerlarin abarttigi¸ basimi agritan dus jeli.

 12. Bu kadar tatlı bir kokuyla nasıl duş alındığını anlayamadığım ama kullanabilenlere özendiğim duş jelidir. zira ben ilk kokladığım anda bile yüzümü buruşturmuştum çikolatayı sevmeme rağmen.

 13. her kokladığımda bu ne biçim çikolata diye geri bırakıyorum ama inatla da her duş jeli alışımda kendisini bir kere kokluyorum nedense..

 14. Tüm diğer örnekleri gibi kötü bir duş jelidir. Çok üzgünüm ama gerçek bu. Marketlerden alınan duş jellerinin deterjandan az daha hallice olduklarını düşünüyorum. Ne zaman bir şekilde bir özelliğine kanıp satın alsam ve kullansam kıpkırmızı kurdeşen döküyor gibi kızarıp kaşınıyorum ve anında elden çıkarıyorum aldığım o ürünü. Ama artık akıllandım¸ süpermarkette alışveriş yaparken duş jellerinin olduğu reyona bile bakmıyorum. Bu şımarıklıktan ya da kapristen değil¸ her şeyde sağlığımızı düşünüyoruz¸ vücudumuzu yıkamak için kullandığımız ürünlerde de yapabildiğimiz ölçüde seçici olmalıyız. Bu bence bir dolu kıyafet¸ ayakkabı v.s. sahibi olmaktan çok daha önemli. Çünkü temizlik cilt bakımının bir parçası. Çok iyi markalar var¸ zaman zaman kampanyaları var. Onlar dururken 5-10 tl tasarruf edeceğim diye vücudumu deterjanla yıkayamam.

 15. Ağır dukan diyeti yaptıgım donemde sapık gibi kokusunu icime çektiğim duş jelidir. Onun haricinde sıradan bir duş jelidir iste.

 16. Buram buram çikolata kokan ve vücuduma her sürdüğümde acaba yesem mi bunu diye düşündüğüm duş jelidir.Bir de kahveli olanı vardır ki bir kahve aşığı olarak bayılıyorum !

 17. Duş jelleri dünyanın icat edilen en gereksiz şeyleri.Kullandığımda kendimi elde yıkanılan bulaşık gibi hissediyorum.O bir türlü arınamadım hissi beni mahvediyor.Ne varsa bizim sabunlarda var. Ohhh misss.

 18. kokusunu çok seviyorum ama içinde ağır kimyasallar olduğundan kullanmaya korkuyorum cicişler.doğal duş jeli yok mu :/

 19. kesinlikle kalıcı değil¸ duşta evet bi mutluluk bi güzellik sonra maalesef bu kokuyu duşta bırakıp çıkıyorsun ve kokudan eser kalmıyor

 20. Çikolatadan tiksindirdi beni. Buram buram çikolata yerine kimyasal kokuyor adeta. Hayır bitmiyor da sevmediğimi mi anladı nedir çöpe attım ben de ➰

 21. çikolata kokusuna hayran biri olarak beni pek etkilediğini söyleyemiycem. illa böyle buram buram çikolata kokan bir duş jeli arıyorum diyenler doğru sephora’ya. fakat palmolive 8 lira civarıyken sephora 25 tl ama değer mi değer.

 22. Bir daha çikolatayı yemek istemeyeceğiniz duş jeli. Evet ilk günler zevkli oluyor ama o koca şişe bitene kadar çok zorlanıyorum. Bir daha almam uzun süre

 23. Bakarken herkesin beğendiği¸ benim bir türlü beğenemediğim. Çikolata kokusunu falan çok severim fakat bunda bir türlü sevemedim¸ çok ağır kokuyor ve kullanıma uygun olduğunu söylemek güç.

 24. Kokusuna bayılıyorum. Baya baya gerçek çikolata kokuyo bu. Hatta ilk aldığımda akıllı kardeşim alışveriş sepetinde görüp çikolata sanıp ağzına sıkmış merak edip. Üstündeki eşek kadar yazıları nasıl farketmedi orası ayrı konu. Ama efsane bi kokusu var. Tatlı kokular çok hoşuma gittiğinden sıklıkla tercih ediceğimdir.

 25. yapısı bir garip olan duş jeli. çikolata kokusu güzel ama bana biraz ağır ve yoğun geldiğini söyleyebilirim. ama ben bu duş jelinin yapısını hiç beğenmiyorum. kalıp gibi kalıyor şişenin içinde. duş lifine dökmek için en az 5 dakika harcıyorum¸ sallıyorum sallıyorum gelmiyor. bir daha alacağımı sanmıyorum çünkü duşta bu kadar uğraştırıcı ürünler kullanmayı sevmiyorum. cildime öyle aman aman bir etkisini de görmedim açıkçası.

Siz ne düşünüyorsunuz?