“Palmolive” için 27 yorum

 1. çok ağır ve yapay kokan duş jeli. Çikolata kokusunu çok sevmeme rağmen bu duş jelinde olmamış¸ çok ağır ve yapay. Özellikle yaz mevsiminde hiç çekilmiyor. Ayrıca yapısını da sevemedim¸ temizlediğine inanmıyorum¸ çünkü vücudumu yağlandırıyor gibi bir his bırakıyor. Nemlendirici özelliği olan bir duş jeli biliyorum¸ ama ben duştan sonra gıcır gıcır olmayı seven biriyim.

 2. Duş jelleri dünyanın icat edilen en gereksiz şeyleri.Kullandığımda kendimi elde yıkanılan bulaşık gibi hissediyorum.O bir türlü arınamadım hissi beni mahvediyor.Ne varsa bizim sabunlarda var. Ohhh misss.

 3. Buram buram çikolata kokan ve vücuduma her sürdüğümde acaba yesem mi bunu diye düşündüğüm duş jelidir.Bir de kahveli olanı vardır ki bir kahve aşığı olarak bayılıyorum !

 4. Ağır dukan diyeti yaptıgım donemde sapık gibi kokusunu icime çektiğim duş jelidir. Onun haricinde sıradan bir duş jelidir iste.

 5. Tüm diğer örnekleri gibi kötü bir duş jelidir. Çok üzgünüm ama gerçek bu. Marketlerden alınan duş jellerinin deterjandan az daha hallice olduklarını düşünüyorum. Ne zaman bir şekilde bir özelliğine kanıp satın alsam ve kullansam kıpkırmızı kurdeşen döküyor gibi kızarıp kaşınıyorum ve anında elden çıkarıyorum aldığım o ürünü. Ama artık akıllandım¸ süpermarkette alışveriş yaparken duş jellerinin olduğu reyona bile bakmıyorum. Bu şımarıklıktan ya da kapristen değil¸ her şeyde sağlığımızı düşünüyoruz¸ vücudumuzu yıkamak için kullandığımız ürünlerde de yapabildiğimiz ölçüde seçici olmalıyız. Bu bence bir dolu kıyafet¸ ayakkabı v.s. sahibi olmaktan çok daha önemli. Çünkü temizlik cilt bakımının bir parçası. Çok iyi markalar var¸ zaman zaman kampanyaları var. Onlar dururken 5-10 tl tasarruf edeceğim diye vücudumu deterjanla yıkayamam.

 6. her kokladığımda bu ne biçim çikolata diye geri bırakıyorum ama inatla da her duş jeli alışımda kendisini bir kere kokluyorum nedense..

 7. Bu kadar tatlı bir kokuyla nasıl duş alındığını anlayamadığım ama kullanabilenlere özendiğim duş jelidir. zira ben ilk kokladığım anda bile yüzümü buruşturmuştum çikolatayı sevmeme rağmen.

 8. Kokusuyla ve yapisiyla resmen ben deli gibi kimyasallar barindiriyorum diye bagiran¸ bloggerlarin abarttigi¸ basimi agritan dus jeli.

 9. Nedense bana kokusu yapay gelmiş olan duş jeli.Normalde de çikolata kokusunu seven bir insanımdır¸çikolatayı da tabi ama şimdiye kadar kokladığım çikolata kokulu ürünlerden hiç sevdiğim olmadı.Bu serideki aşık olarak kullandığım vanilya aşkı ise bambaşka.Vanilya tutkum bitecek gibi değil zaten ama bunun vanilyalısını kullanırken kendimi yiyesim geliyordu¸o derece 🙂 Son çıkan kahve hazzını da baya beğendim.Yakında açılışını yapacağım bakalım.

 10. valla nefret ettım ben kendısınden. bir de bununs abunu var kı evlerden ırak. tamam şişeden koklayınca hoşa gıdebılıyor ama ınsan banyodan çıkınca bu kadar bayık bu kadar ağır kokmak ıstemıyor be.bu serıde¸ vanılya aşkı ve kahve hazzı çekılır o kadar.

 11. bir gün indirimini de görüp o an çikolata kokusuna aşık olup aldığım duş jeli.ilk bikaç kullanımda çikolataaaa ay çok güzel dedim değişik de geldi galiba ilk kez şekerli bir koku kullanıyordum .sonraları yaydığı o bayık koku¸ duştan çıkıyorum şöyle temiz temiz kokamıyorum. çikolatamsı bir kokuyla çıkıyorsunuz.durdukça da kokusu bir değişiyor sanki. ama cilde bir yumuşaklık verdiği doğru

 12. kokusunu çikolatanın kendisinden çok çikolata likörüne benzettiğim duş jelidir. çilekli olanının kokusunu hiç beğenmemiştim¸ çikolatalısından rahatsız olmadım ama en çok içime sinen vanilyalısıydı diye hatırlıyorum.

 13. pasta kremasaıyla yıkanıyormuşum hissi veriyor ben çok seviyorum 🙂 ama ağır çikolata vanilya kokularndan hoşlanmayanların tercih etmemesini öneririm.

 14. yapısını beğenmesem de kokusunu seviyordum ki kahvelisi çıkana kadar kahveli olanına bayıldım¸ hem bu ğil.kadar yoğun kıvamlı deü

 15. Çikolataya taparım¸ bayılırım. Ancak bu duş jelini sadece bir kere kullanabildim. Kokusu inanılmaz rahatsız etti beni. Dandik çikolata gibi kokuyor¸ bol şekerli. Direk çöpe gitti koca kutu.

 16. ilk kullanılan zamanda gayet heyecanlandıran ve kokusuyla cennete gidildiğini hissettiren duş jeli. İkinciye kullanamadım tabi¸ çikolata kokusu güzel gelirken biraz midemi de bulandırmış. Bu denli ağır bir çikolata kokusunu tenimde hissetmek bana değişik hissettirdi – malesef ki kötü anlamda. “Banyo dolabında dursun¸ arada aklıma geldikçe koklarım yeter” diyorum artık.

 17. ilk kokladığınızda sizi çikolata cennetindeymişsiniz gibi hissettiren ürün. Ama life sıktıktan bir süre sonra sanki kokusu değişiyor¸ kötü kokmaya başlıyor. bu yüzden sevmedim meelesef.

 18. çok güzel kokusu var ama bir süre sonra çikolataya bayılmama rağmen koku beni baydı kullanamadım. ilk aldığımda büyük aşk yaşamıştık hatta tadına bile baktım dayanamayıp 😀

Siz ne düşünüyorsunuz?