“Paco rabanne olympea parfüm” için 12 yorum

 1. bahar dönemi¸ mevsim geçişleri için çok çok beğenip tamamlayıcı ürünleri ile birlikte aldığım¸ kalıcı güzel parfümüm……diyordum ki kokulara karşı fazla duyarlı olan eşime alerji yaptı¸ iki gün kullandım ikisinde inanılmaz hapşırık krizleri geçirdi.şahane şişesi bana bakıyor¸ ben şişeye bakıyorum.

 2. Çiçeksi olmasına rağmen kalıcılığı Yüksek ancak kimsenin waowwwww parfümün ne güzelmiş demediği parfüm . Bir çok parfüme benzeyen bir kokusu var. Fark yaratan bir parfüm değil.

  1
  1
 3. uzun araştırmalarım sonucu sırf kalıcı diye daha güzel bulduğum kokular varken bunu aldım. ama anlatıldığı kadar kalıcı olmadı bende. insanlarda tüm gün kalan¸ giysilerinden kokusu çıkmayan parfümleri duydukça çok kıskanıyorum. biraz pişmanım açıkçası.

 4. Bu koku bence kumral beyaz tenli kadınlar için imza kış kokusu olabilir. Bence Paco Rabanne’ın en iyilerinden. Tuzlu vanilya farklı fresh bir hava katıyor. Vanilyalı olup başımı ağrıtmayan tek koku diyebilirim.

 5. muadili avon far away infinity parfümdür. Denediğimde çok beğenmiştim ancak aylık geçindiğim parayı bir parfüme vermeyeceğimden dolayı sıkı bir araştırmayla¸ yabancı forum geze geze buldum.Kör atış yaparak denemeden far away infinity aldım ve bingo!Eğer bütçeniz el vermiyorsa far away’e bir şans verin.

 6. vanilya aşığı olarak beni çok çeken bir parfüm oldukalılığı tenimde 3-5 saat kıyafetimde yaklaşık 2-3 güne kadar olmuştur(hafif hafif geliyordu) tenim kokuyu çabuk emiyor.şekerli-seksi ve bebeksi bu 3 kelimeyi bu parfümle bağdaştırıyorum 🙂 neden bilmiyorum açılışlarını ben carolina-good girl ile benzettim

 7. ilk sıkıldığında yaydığı kokuyu hiç hiç sevmiyorum¸ bende direkt baş ağrısı yaratıyor fakat 3-4 saat sonra mükemmel bir kokuya dönüşüyor. tuz ve vanilya içeriyormuş orta notası. yalnız o tuz kokusu o kadar baskın ki koklayınca ağzıma tuz doldurmuşum gibi hissediyorum¸ değişik bir his. kalıcılığı ise inanılmaz¸ hayatımda daha kalıcı bir parfüm görmedim. kullanmamın üzerinden bir gün geçmesine ve üzerine duş almama rağmen hala kokuyor. günlük kullanıma biraz iddialı kaçabilir ama özel günlere çok yakışacağını düşünüyorum.

 8. Uzun parfüm denemelerim sonucunda armani code dan sonra bağlanabildiğim canım parfümüm¸ saatlerce kokusu üstümde kalıyor ve sürekli değişiyor her notası ayrı güzel

 9. Bugün tesadüfen sahip olduğum parfüm. İlk başta çok şekerli bir koku gibi gelse de¸ yaklaşık bir saat kadar sonra yerini daha hafif bir vanilyaya bıraktı.

 10. iki sene önce her gün kullandığım için o seneyle özdeşleşmiş¸ o depresif günlerin sembolü haline gelmiş parfümdür. Bu yüzden anneme verdim. Yabancıya gitmemiş oldu:)Parfümün özelliklerine gelecek olursak şekerli¸ yoğun hoş bir parfüm. Üzerimde duran iki parfümden birisi. Her yaşın kullanabileceği bir koku.Bir¸ bilemediniz iki fıstan sonrası fazla kaçabiliyor. Bu yüzden de son derece bereketli bir ürün. Arkadaşlarım da özledi artık¸ kokuya geri mi dönsem diye düşünmedim değil:)

Siz ne düşünüyorsunuz?