“Orkid infinity” için 68 yorum

 1. adeta: alem buysa kral o.beni herşeyiyle tatmin etmişti.herkesin aksine çok emici ve rahat buldum. ancak satış fiyatı fazla pahalı yani 10lu paket 10 lira.watsonstta indirimdeydi bi ara ama onda da mağazada yoktuu. ancak yine indirime girerse ilk tercihim olur

 2. gratış ten yaptığım alış veriş sonrası¸ baya ekonomik bir fiyata aldığım pedben pedlerin gece versiyonlarını alırım her zaman¸ bunun da gece versiyonunu aldım¸ ama açıkçası regl dönemimin ilk günlerinde kullanmaya cesaret edemedim ve 3 uncu gününden itibaren kullanmaya başladım¸ o nedenle emicilik hakkında yorum yapamayacağım ki esasında en önemli nokta budur bencefakat rahatlığı konusunda¸ kesinlikle mükemmel olduğunu söyleyebilirim¸ gerçekten yokmuş gibi hissetiriyorikinci artışı¸ şekli¸ çok çok geniş değil¸ o nedenle fazla geniş olmayan çamaşır ağlarında kullanımı çok pratik oluyor¸ diğer pedler gibi¸ regl döneminde¸ pede uygun çamaşır ağı seçmek zorunda kalmıyorsunfakat¸ çok çok çok önemli bi eksisi var bana göre¸ o da yapışkanlığının çok çok çok az olması¸ çamaşıra yapıştırmak zor¸ çünkü çok ufak bi yapışkan şerit kullanmışlar¸ sırf bu nedenle bile tekrar alma konusunda beni düşündürdüküçük bir not¸ klavyemde nokta tuşu ve hatta bazı harfler çalışmıyor¸ sorun giderildiğinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır¸ entrynin okunmasında bir sıkıntı oluştuğunu düşünmediğinden¸ mevcut klavyemle de entry girmekte sakınca görmüyorum

 3. bunu kullandığımdan beri henüz hiç taşmadı.ki benim yumurtalıklarımla dünyanın yarısı çocuk sahibi olabilir.iyi günler¸kolay gelsin kullanın kullandırtın.

 4. Watsons indirimiyle alıp deneme imkanı bulmuştum. Fiyatı diğerlerine göre biraz daha fazla¸ ama ben gayet memnun kaldım kesinlikle çok rahat. Kaşıntı da yok.

 5. Watson’sta 20 tl üzeri alışverişte 5 liraya geldiği için aldığım ped. Bu kadar pahalı olmasa sürekli olarak bunu kullanırdım çünkü cidden kanı hapsediyor ve kesinlikle varlığını unuttuyorsunuz.

 6. Kotexin gecesinin emiş gücünü solda sıfır bırakan¸ yüzeyi pamuklu iç çamaşırı hissi veren ve bana mens olduğumu unutturan sonunda aradığım bütün özelliği barındıran ped. Reklamlardaki klasik slogan var ya sıvı anında hapsedip üst yüzeye çıkarmaz diye¸ ama hiçbiri bunu beceremez¸ hah bu vaadini gerçekleştiren pşyasadaki tek ped budur! Kaç saat geçmesine rağmen inanılmaz hafif kalıyor. Kotex max 3 saat dayanırdı halbuki kenarlara günlük ped desteğiyle üstelik.Olur da üretimden kaldırılır diye – malum azcık tuzlu- bütün evi tıka basa bunla stok yapasım var sözlük.

 7. hem gece hem de normal olanını kullandım. orkid’in klasik pedlerine göre daha pamuksu bir yüzeyi var¸ kotex ile yarışır. garip delik ve çizgileri insanda tedirginlik yaratsa da bunlar kanın hemen pedin içine yerleşmesine yarıyor. üstten baktığınızda pek bir şey yok dediğiniz pedi çıkarıp arkasına baktığınızda tamamen dolmuş olduğunu görüyorsunuz. kısacası kanı yüzeyden uzaklaştırıp içinde saklıyor gerçekten. kuru ve rahat bir his veriyor. gece versiyonunu reglin ilk günü spor salonunda kullandım¸ koştum¸ yerlerde yuvarlandım ve en ufak sorun yaşamadım.tek sıkıntısı pahalı olması. fiyatı diğerlerinin 2-3 katı. güzel bir ped olsa da kotex’in yeni pamuk yüzeyli pedleriyle de mutlu olduğumdan içimden o kadar para vermek gelmiyor. kullandıklarımı da indirimden almıştım¸ yine indirimli bulursam yine alırım ama bu fiyatıyla düzenli olarak kullanmam.

 8. yumuşaklığı¸ rahatlığı olsun¸ emiciliği olsun çok memnun kaldığım ped çeşidi. çok deneyimleme fırsatım olmadı henüz ancak ilk izlenimim kesinlikle olumlu yönde. bebe’nin de bahsettiği gibi üstten bembeyaz görünen kısımların bile arkadan dolu olduğunu gördüm. sonunda reklamlarda bahsedilen sıvıyı tamamen alt yüzeye hapseden ped kavramına yaklaşılmış. pedi adetimin ilk iki günü kulladım herhangi bir sevimsiz durumla karşılamadım ama belirtmem de fayda var benim adetim 3-4 gün ve az yoğunlukta sürer. bu sebepten benim için vazgeçilmez bir ürün değil ama indirimde yakaladıkça alacağım bir ürün oldu. kısa süren regl düzenimle pahalı fiyatını da amorti edebilirim diye düşünüyorum ama yoğun ve uzun regl sahipleri için fiyatının pahalılığı kesinlikle bir dezavantaj. bunun yanında bir diğer olumsuz bulduğum noktaya da drugstorecan değinmiş zaten. bence de yapışkanlığı orkidin diğer serilerine göre zayıf. daha özenli davranmayı gerektiriyor yerleştirirken.

 9. Markette kotex yoksa alacağım ürün. Kabul ediyorum¸ kotexten daha iyi tek orkid ürünü¸ ses çıkarmıyor¸ emiciliği efsane¸ koku veya kaşıntı hissi de asla yaratmıyor yalnızca fiyatı diğer pedlere göre nedense uçuk

 10. Benim için dünyanın en iyi pedi olabilir. Evet fiyatı normal pedlerin 3 katı kadar ancak Gratis ve Watsons indirimlerinde 6.5 liraya bulduğumda hep alıp stokluyorum. Emiciliği bence çok başarılı¸ cildi nemli tutmuyor¸ sızıntı problemi hiç yaşamadım. Hayallerimin pedi.

 11. ilk çıktığında tanıtım amaçlı kampanyalı fiyatı çok uygundu. watsons’da 25tl lik alışverişe 5tl falandı. O zaman alıp deneyip¸ inceliğine ve rahatlığına bayılıp¸ her denk kasa arkasında denk geldiğimde almıştım. şu ara çok kozmetik mağazası gezmediğim için bilmiyorum¸ ama arada kasa arkası ürünlerde varsa kesinlikle kaçırılmamalı. özellikle yaz günlerinde ped kullanmaktan benim gibi rahatsızsanız¸ denemenizi tavsiye ediyorum.

 12. son birkaç aydır kullandığım¸ çok memnun kaldığım ürün.varlığını neredeyse hissetmiyorum özellikle yoğun kanamam olmadığı günlerde yok gibi¸ sanırım vücudun şeklini alma özelliği sayesinde.hiç hışırtı yapmıyor.en çok memnun kaldığım özelliği ise dokusu¸ çünkü ‘pamuksu’ üst yüzeyli denilen pedler dahil cildimde tahriş oluşturuyordu.bu pedin dokusu çok daha yumuşak¸ naylonumsu bir his bırakmıyor.emicilik konusunda da iyi¸ etrafa daha az yayarak emiyor yani aynı miktar kanı daha dar bir alanda emebiliyor gibi geldi bana.sızdırma açısından ise hiç bir pede güvenmem¸ bu pedde de diğer pedler gibi sızma yaşadım¸ ancak bu sızma olayı geceydi belki yatış durumumla da ilgilidir.gün içinde ise şimdiye kadar sızdırma problemi yaşamadım.asıl kötü yanı ise fiyatı daha önce de yazıldığı gibi.ben indirim dönemlerinde alıyorum¸ mesela bu indirimde normal çeşidini eve’den gayet uyguna aldım ¸ ben kalmadığı için alamadım ancak gecesi de aynı fiyattaydı sanırım.özellikle benim gibi tahriş problemi¸ rahatsızlık hissi yaşayanların denemelerini tavsiye ederim.rahatlığından dolayı artık başka bir ped kullanmak içimden gelmiyor.

 13. Ped konusunda dünya varmış dedirten ürün.İtiraf edeyim¸ parasını verirken elim bi titredi ama kullandığım andan itibaren rahatlığı¸ koku yapmaması¸ hışırdamaması ve sızdırmaması ile benden tam not aldı.Bundan sonra başka ped kullanır mıyım? Bu ürünü indirimde yakalamamış ve stoklamamışsam evet.Başka ped kullanmak ister miyim? Haaayır!

 14. yeni deneme fırsatı bulduğum ped. yüzey olarak pamuksuluğu çok hoşuma gitse de ne yazık ki emiciliği sınıfta kaldı benim için. regl günlerim yoğun geçmez ama buna rağmen koruması iyi değildi. ne yazık ki dokusunu beğensem de bir daha almayacağım.

 15. feci hışırtı yapıyor¸ bu nedenle stoklamama rağmen kullanamıyorum. dokusunu beğensem de tekrar almayı düşünmüyorum.

 16. Alerjik bir cildiniz varsa macera aramayın¸ koşun alın. Çoğu pedde olduğu gibi¸ asla tahrişe sebep olmuyor. Fiyatı diğerlerine oranla yüksek olsa da performans açısından bu fiyatı karşıladığını düşünüyorum.

 17. Infinity ile tanışmadan önce Platinum ile düzeyli bir ilişkimiz vardı. Ama bilen bilir Platinum pamuklu değil. Bu yüzden hep size varlığını hissettiriyor ve sürekli “BUGÜN REGLSİN!!!!” diye yüzünüze yüzüne vuruyor. Platinumdan önce Kotex kullanıyordum ve o pamukluydu ama garip bir şekilde¸ başıma sürekli regl kazaları geliyordu. Ben de pamuklu kullanmama kararı almıştım kendilerinden sonra. Ancaaak¸ bir arkadaşım “AA! Bu Infinity mi? Bunu Yurtdışında günde bilmem kaç km yürürken kullanmıştım¸ zerre bulaştırmamıştı¸ hiç hissedilmiyor¸ müthiş” tarzında beyaz pantolonlu¸ regl gününde aşırı gülümseyen¸ dans eden¸ merdivenlerden kayan kadınlar gibi reklam yapınca dayanamadım ve denedim. O gün bugündür müptelasıyım. Gerçekten yok gibi ama çok güzel de toparlıyor. Ne kadar uzattım¸ alın kullanın işte. :’))

 18. Yıllardır orkid kullanmıyordum¸ Türkiye’ye geldiği seneden beri kotex kullanırım¸ sırf üst dokusundan ötürü… Ta ki¸ kotex¸ doku yapısını değiştirene kadar… Tesadüfen markette karton ambalajda satılan Orkid infinity’i gördüm ve almaya karar verdim. Yapısı¸ eski kotex’ten daha güzel. Bez gibi bir üst yüzeyi var ve incecik… Acaba ne kadar dayanıklı diye düşünürken¸ alıp denedim ve çok memnun kaldım. Tek eksisi¸ fiyatı. Diğer markalara ve Orkid’in diğer çeşitlerine göre daha pahalı ama indirim zamanları stok yapılabilir. Hem uzununu¸ hem kısasını kullanıyorum. Hiç bir şekilde kaşıntı¸ kayma vb. yapmıyor. bir üsttteki entry’e de aynen katılıyorum.

 19. yapısının yumuşaklığı ve emiciliği ile gerçekten çok başarılı olan ped. ben de yıllarca kotex kullanmıştım ama kotex biraz sertleştirdi sanki yapısını¸ bunu dergiden çıkınca denemiştim¸ o zamandan beri indirimlerde stokluyorum.

 20. Burdaki aşırı hype olayından sonra hemen satın aldım ve bugün kullanma fırsatım oldu malum:( ve gerçekten çok beğendim ayrıca şaşırdım içinin görünüşüne. Baya uzun bi süre taktım mecburiyetten ama ne bi ıslaklık hissi ne rahatsızlık hiçbir şey yok. Bundan önce orkidin diğer üstü düz morlu bir pedini kullanıyordum o da dena değildi içindeki ped sayısının azlığından dolayı her gün hunharca kullanmayacağım :))

 21. bu orkidin çıkarttığı en iyi ürün olabilir. Kesinlikle biraz fazla bile dursa en yoğun gün de bile sizi rahatsız etmiyor hiç ama şu hışır hışır ses yine burada da var. Çok değil ama yine hareket ettikçe geliyor ve ben bu sesten nefret ediyorum. eskiden kotex iyidi bu konuda ama artık onda da sızma sorunu yaşıyordum. Şu sese de en kısa zamanda bir çare bulunsa keşke.

 22. Orkidin karton kutulu ambalajlarda sattığı¸ diğer pedlere oranla daha pahalı olan pedi. cicişler¸ bu sefer adamalar yapmış. Kotexin pamuksuluğuyla¸ orkidin sızdırmazlığını birleştirmişler. Vücuda o kadar güzel uyum sağlıyor ki orada olduğunu unutuyorsunuz. Yumuşacık¸ hiç ses çıkartmiyor¸ rahatsız etmiyor. Ben ıslaklık hissi de yaşamadım. Yumuş yumuş o kadar çok sevdim ki. Ama fiyatının neredeyse diğer pedlerin çoklu paketlerinin fiyatına denk gelmesi onu sürekli kullanabileceğim bir ürün olmaktan çıkartıyor. İçinde dr az paket olduğunu göz önünde bulundurursak¸ orkid gözünü seveyim indir şu pedin fiyatlarını.

 23. Harika bir ped.Düzgün taktığımda beni hiç rahatsız etmiyor başka pedlere geçtiğimde hemen kaşıntı başlıyor mesela.Fiyatı biraz pahalı ama her ay nelere on lira vermiyorum diyorum ve alıyorum.

 24. Bu orkidin açık ara en iyi ürünüdür. Keşke anne kız gibi boyutları olsada küçük 5 6 taneli satılmasa. Ben hiç bir orkidden bu kadar memnun kaldığımı hatırlamıyorum inanılmaz emici ki benim gibi dışarı çıkarken 2 orkid +2 çamaşır giyip çıkan insanlardansanız bu size rahatlığı verecek tek üründür.Tahriş yok bulaşacak mı korkusu yok. Sadee normale göre biraz fazla bence ekonomik olmuyor kabul ediyorum. Ama hiç pişman olmayacaksınız.

 25. Gece pedini gratiste indirimde 7.45 tl gibi bir fiyata satın aldım. Evet içerisindeki 10 adet ile hala pahalı ancak reglimin 3-4 gün surdugunu ve her gece bir adet ped kullandığımı düşünürsem iki periyot donemi boyunca on numara rahatlık sağlıyor. Çok yoğun kanamalarda bile 7-8 saat gidiyor. Bu nedenle gece pedi uygun fiyata geliyor ancak normal boyu için o kadar az ürüne o kadar para veremem.

 26. kotex dışında hiçbir pedi kullanamiyorum. Bu pedi de alıp alerji ve pişik sorunu yaşadığım için bıraktım.

 27. Gratis indiriminde aldım ilk kez keşke stoklasaymışım diyorum. Bir pedi bu kadar öveceğimi hiç düşünmezdim. Bu ped peki diğerleri ne dedim. Sızdırma vs olur diye korktum önce ama bugün mağazada çalişirken o kadar rahattim ki. Pamuksu yüzey benim için en önemli unsur. Diğer cicişlerin bahsettiği hişirti sesini orkidin hiçbir ürününde yaşamadim zaten. Tek eksisi fiyat gerçekten. Evet sen harika bi ürün yaptin ama yapman gereken bu zaten ne bu fiyat ya

 28. Kotex’in bozmasından sonra keşfettiğim canım peddir. İncecik görünür o kesiklerinden akacak diye korkarsınız ama öyle olmaz. Aşırı derecede emicidir. Umarım değiştirmezler. 

 29. zaten orkid kullanıyorum. orkidin platinium dışındaki serilerinden hiç memnun değildim. platiniumu da kokulu olduğu için severek kullanmıyordum. ne koku var ne ses var ne de hissiyat. sevdim alırım yani.

 30. Normalde pedler çok tahriş ve rahatsı ettiği için yıkanabilir pamuklu kumaş ped bile denemiş [ memnun kalmadım ] biri olarak aşık olduğum ürün. Biraz pahalı mı? Evet. Ben gratışten 9 liraya aldım. Ama harika! Bazen regl olduğumu unutuyorum. Ergenliğimden beri çok kanaması olan biri oldum hep. Her zaman gece pedi kullanmak zorunda kaldım. Yine infinity’ninde gece pedi kullanıyorum son 3 reglimden beri ve beyaz mı giymedim¸ gece 9 saat boyunca mı takmadım¸ saatlerce koşturmak mı dersin bana mısın demedi. Asla ıslak hissetmedim¸ asla tahriş olmadım. Her reglimde en az 2 paket gidiyor ama değer diye düşünüyorum.

 31. Dün yeni ütülü¸ temiz¸ beyaz çarşaf serdim ve acayip huZurlu şekilde uyudum. Sonra sabah regl sancısıyla uyandım. Bunu da övdüler ama bir farkını göremedim sırf para tuzağı dediğim orkid infinity’i iç çamaşırıma uyguladım. İnleye inleye sıcak su torbası eşliğinde vücudumu akrobatik şekillere sokarak yatakta debelendim. Bunu yaparken altımdaki pamuklu polar pijama çok sert¸ rahatsız edici ve dar geldi¸ soyunarak donla kaldım ve debelenmeye devam ettim. Iııııııah diye yarı baygın şekilde inlerken bile aklımda “yatak battı şimdi kesin kan oldu offfff” düşüncesi vardı. Biraz önce sancısız ve donlu şekilde ayıldım ve tek bir damla sızıntı yok. Kanamam ortadan yoğuna doğru. Teşekkürler orkid infinity. İlk kez muadillerine göre fazla para verdiğim bir şey parasını hakediyor. Ben ikna oldum demek ki boşuna karton kutuya koymamışlar bunu.

 32. Keşfettiğimden beri onsuz bir adet döngüsü düşünemediğim ped. Kullandığım pedler içinde emiciliği ve yumuşaklığı en iyi olan bu¸ gerçekten yokmuş gibi bir hissi var. Çok memnunum. Fiyatı biraz tuzlu ama indirimde yakaladıkça alıyorum¸ indirimsiz alsam bile yazın yaşadığım pişik deneyiminden sonra parasına acımam çünkü canım kendim.

 33. Gerçekten çok başarılı bir ürün. İncecik olduğundan ne kadar sıvı hapsettiğini anlamıyorsunuz bile. Kesinlikle kaşındırmıyor¸ irite etmiyor¸ hissedilmiyor bile¸ yumuşacık. Tek şikayetim¸ keşke arka kısmı biraz daha geniş olsaydı. Bir de fiyatı tabii. İndirim stoklarından.

 34. Ba yıl dım!Bundan önce platinum serisini kullanıyordum. Kokuyu hapsetmesi¸ sızdırmaması konusunda çok memnundum ama hışır hışırdı. Yürürken ses çıkarıyordu adeta. Pamuk gibiydi ama infinity’nin yanından geçemez tabii ki de. İpek gibi bir şey¸ iç çamaşırımda asla hissetmiyorum ve kuru hissediyorum. Yok gibi bir şey¸ üstelik iyi koruyor. Bir cicişmüz yazmış¸ arka kısmının daha geniş olmasını ben de isterdim. Fiyatını da hak ettiğini düşünüyorum. İndirimlerde stoklanacak ürünlerden. 

 35. orkidden başka ped kullanamayan ben için harika diyorum.bundan önce paltinum kullanıyordum açıkçası ondanda memnundum.çünkü hangi markayı kullanırsam kullanayım bende pişik yapar orkidde o durum yok.infinity ise daha da güzel.kaç para olursa osun alırım .

 36. kendisi için tam “yok gibi” diyecekken duydugum hışırtıyla diyemediğim orkid ürünü ped. tamam sızıntısı yok ince yumuşak falan ama yürürken hışırdamayanı yapılmıyor mu ki bunun.

 37. İnanılmaz derecede emici¸ asla kaymıyor. Normalde ne olur olmaz diye yapmadığım şey kalmaz fakat bu bebekle hiçbir şeye gerek kalmıyor. Ayrıca diğer orkid serilerine göre çok daha ince ve yumuşak¸ hiç rahatsızlık vermiyor hatta hissedilmiyor. Evet fiyatı diğerlerine göre fazla fakat değdiğini düşünüyorum. 

 38. Efsane rahatlık sağlıyor ya ne kadar övebilirim bilmiyorum. Gerçekten acayip emici ayrıca da sızıntı derdi hiç yaratmıyor ve yumuşak. Hışırtı sesi de yapmıyor tahriş ettiğini de hiç gözlemlemedim. Evet diğer pedlere göre pahalı ama cidden parasına değen bir rahatlık sağlıyor

 39. asla pişik yapmayan mucizevi ped. bakın mucizevi diyorum çünkü piyasadaki neredeyse bütün pedleri denedim. alın aldırın cicişler¸ verdiğiniz paraya da asla acımayın helali hoş olsun sonuna kadar değer.

 40. Orkidden kotexe gecen beni bile tekrar kendine dondurmustur bu pedle orkid… Bayildim cidden cok rahat ettiriyor. Regl oldugumu unutuyorum¸ o agirlik hissini inanilmaz notrluyor.

 41. 4.Diğer cicişler gibi bir süredir kotex kullanıyordum ama eski dosta bir selam vereyim diye aldım kendisini ve bum👍🏻 Alerjik bir cilde sahip olmama rağmen rahatsızlık vermedi ve sızıntıyla karşılaşmadım¸ bir süre beraberiz gibi görünüyor.

 42. 7 gün reglinin 5 gününü yoğun geçiren biri olarak hayran olduğum stoklamalara doyamadığım ürün. ilk olarak amerikadayken şansına almıştım¸ always markası altında satılıyor orkid.  O kadar rahat ettimki kutu kutu aldım dönerken¸ kıyamadan kullanıyordum. Bir gün gezerken gratiste infinityle karşılaştım¸ o günden beri rahat rahat kullanıyorum ! Yoğun günlerinde gece mutlaka kalkıp pedini değiştiren ben sabaha kadar deliksiz uyur oldum bu bile benim için yeterli bir sebep o parayı ödemeye. 

 43. görüyorsunuz efendim anlatmaya gerek yok mü-kem-mel buradaki övgülere dayanamayıp geçen gratis indiriminde hem gece hem de normal olanını almıştım ve bundan sonrada fiyatı tuzluda olsa alacağım tek ped olur kendileri. Gerçektende mükemmel rahatlık ve emicilik sağlıyor. Ne hışır hışır bir ses var ne de sızdırma derdi. Özel günlerin kurtarıcısı orkid infinity <3

 44. o kadar çok seviyorum ki amme hizmeti niyetine gibi kapı kapı gezip ürünlerini tanıtabilirim. orkidin yıllarca aldığı eleştirilere antitez niteliğinde çıkardığı ürün. pamuk gibi yumuşak¸ hışırtı sorunu minimum¸ incecik¸ normal orkid korumasının daha üstünde. tek sıkıntısı fiyatı. indirimden ruj rimel kovalayan insanların listesine pedi de ekledin ya tam bir reyizsin orkid.

 45. Asla ıslaklık hissettirmeyen dışarıda uzun süre duracaksam gözüm kapalı güvendiğim bir ped. Tek sıkıntısı fiyatı bir süredir arıyorum asla indirime girmiyor. Ayrıca eklemem gereken küçük bir detay var cicişler bence gece olanı kanaması aşırı olanlar dışında gereksiz. Çünkü diğer markaların geniş olanları da iş görüyor bende. Normal olanında ise diğer markalara kıyasla ciddi sızdırmama farkı olduğunu düşünüyorum.

 46. en sevdiğim ped resmen. başka bir çeşidini kullanınca rahat edemiyorum artık o kadar alıştım. hiç acaba bir kaza olur mu diye düşünmüyorum. etrafımdaki herkese de öneriyorum sonra da çok iyi dimi diye soruyorum.

 47. orkidin memnun kaldığım tek pedi. diğer pedlerin yoğun parfüm kokusu beni çok rahatsız ediyordu ve alerjik cildim olmamasına rağmen kızarıklık ve kaşıntı yapıyordu. yanıma ped almayı unuttuğum bir gün arkadaşım bu pedi verdi. istemeyerek de olsa kullandım. yok böyle bir rahatlık. incecik¸ yumuşacık¸ kesinlikle koku veya sızdırma gibi bir problem yaşamadım. o günden beri sürekli kullanıyorum. tek sorun fiyatı. sürekli indirim kovalamam gerekiyor. her zaman indirime de girmiyor.

 48. Kullandığım ilk zaman biraz geç tuvalete gitmiştim ve aa ne kadar az gelmiş diye şaşırmıştım sonra farkettim ki aslında fazla fazla gelmiş ama o kadar emici bir ped ki asla hissettirmiyor <3 

 49. Her kullandığımda sızdırma yaparak beni üzen peddir. Gece olanını aldım ve gerçekten ümitliydim. İlk 3 gün çok yoğun olan kanamama sık sık değiştirmeme rağmen yeterli gelmiyor malesef. Dışarı çıkmadığım günler rahatlığından ötürü kullanıyorum¸ yokmuş gibi hissini ve yumuşaklığını sevdim.

 50. Kotex kendini bozunca¸ gratistede indirimde yakaladıgımda gece ve normal iki kutu aldım¸ ama bu nasıl incelik ve rahatlık sızdırma ve kayma yapmıyor bundan sonra hep beraberiz sanırım.

 51. platinium serisini uzun zamandır kullanıp memnun kalmama rağmen sözlükte görüp de denediğim ped serisi. aşırı yumuşak olması¸ kendisini yaz günü hissettirmemesi ve çok iyi emmesiyle çok çok memnun kaldım. küçük boyunu kullanmama rağmen asla sızdırma yapmadı¸ platinium kullanırken çok yoğun zamanlarımda sızdırma olabiliyordu. özelikle doğumdan sonra regl sürelerim uzadı¸ yoğunluğu arttı ve aniden çok çok miktarlarda gelmeye başladı. bu sebeple yeni taktığım pedde bile 5 dk içinde sızma yaşayabiliyordum. geçen ay infinity bulamamıştım¸ platinium kullandım tekrar ve infinitynin benim için en iyisi olduğunu anladım. önceden platiniumdan da çok memnundum ama regl düzensizliğimden sonra tek favorim infinity oldu. regl olmadan bir kaç paket stokladım¸ bundan sonra riske atmam sanırım.

 52. Dokusu itibariyle özellikle yaz aylarında kullanımı çok rahat. Kesinlikle sızdırmaz garantisi verilemez ama regl dönemlerini yoğun yaşayanlar için fark edilebilir derecede avantajlı. Fiyatını hak eden bir ürün.

 53. diğer pedlere göre her zaman daha pahalı olan ped.Lakin bugün güya gratis’in büyük indiriminden 10.25 liraya aldım¸ bu nasıl zam nasıl şişirme fiyat? Sızdırmaması¸ kalitesi ile gönlümde taht kurmuştu ancak fiyat inanılmaz zamlanmış.Hayatıma hoşgeldin bim scarlett demek istiyorum.

 54. pedlerin içinde fiyatı belki de en yüksek olandır.ama parasına değer.ben yıllardır orkid kullanırım ve hiçbir sızdırma yaşamadım.yapısını inceltmeleri de güzel olmuş¸ dar kıyafetlerle vs asla rahatsız etmiyor.infinity tam bir f/p şaheseri.

 55. gece olanı kurtarıcımdır. gratise gidemeyip marketlerde de infinity bulamayınca platinium aldım¸ çok rahatsız hissediyorum infinity’nin rahatlığına alıştığım için. keşke daha ucuz ve daha ulaşılabilir olsa. migrosta bile infinity bulamıyorum çok saçma.

Siz ne düşünüyorsunuz?