“Organix” için 50 yorum

 1. trendyolaff
 2. moroccan argan versiyonu yazın tuzlu suyun¸ güneşin çitilediği saçlarımı kremsiz bile açabilmiştir. ama şişenin yarısına geldiğimde o etki azaldı¸ çok çabuk alıştı sanırım saçım. yine de memnundum saçlarım daha yumuşak ve parlaktı kullandığım dönem. saç uzatma iddiası olanının ise bir numarasını görmedim¸ normal bir şampuan olarak iyi ama vaadine bakarsak bende o vaad yerine gelmedi.

 3. Organix coconut water şampuanı boyalı¸uçları kuru saçlarıma çok iyi geliyor ancak 3 kullanımda baya bitirdim çok dayanmayacak gibi. Son gratis indiriminden ise keratin oil 3 dakikada canlandırıcı maskesini aldım. Bu maske alıştığım maskeler gibi değil sürdüğüm anda yumuşatan maskeler gibi değil incecik akışkan bir yapıya sahip¸bol parfümlü ve saçı yumuşatmıyor da gerçekten canlandırıp o saçın yıpranıklığını ve kuruluğunu alıyor bunu ise yumoş yumoş yapmadan sağlıyor. Çok ilginç bir ürün ben sanırım bu markadan memnunum. Hask ve organix markasını dönüşümlü kullanmayı düşünüyorum.

 4. Şampuanların herkeste aynı etkiyi (olumlu/olumsuz) yapmadığını bilmeme rağmen güzel yorumları okuyup hacim için olan mor organix i aldım. Rengi zaten o kadar güzel bir mor ki almak zorundaydım. Şampuana bayıldım sürekli yıkamak istedim saçımı. Fakat bir süre sonra demir eksikliğinden dolayı olan saç dökülmem daha da arttı. Bu şampuandan mı tam emin değilim ama kullanmayı bıraktım. Şimdi bir hevesle bir aydır revox at kuyruğu şampuanı kullanmaya başladım ve çok mutluyum.

 5. Ben de Gratis’in şu ekmek kuyruğu gibi kuyruk oluşturduğu meşhur indiriminde talan olmuş rafta uzun zamandır merak ettiğim Hindistan cevizli şampuanını görüp almıştım.2 kez yıkadım ve sonuç: Hüsran… 25 liraya gelmişti. Değil 25¸ 10 lira bile verilmez.Saçlarımı nemlendirmesi gerekiyor sözde ama hayır¸ kazık gibi oluyor saçım.Üstelik zaten yumak yumak dökülen saçlarım¸ dökülme konusunda zirve yaptı… Eğer benim gibi çok dökülen ve atopik egzamalı saçlarınız varsa uzak durun. Kupkuru olan saçlarımın dibi karmakarışık¸ üst kısımları ise resmen yağlı gibi parıl parıl..Her şampuanı denedim nala doğru şampuanı bulamadım¸ Allahım bayılacam!Sanırım en iyisi yine Head & shoulders. en azından dökülmeme iyi geldi. Bunaysa resmen bitsin gözüyle bakıyorum. Tek güzel yanı kokusu

 6. biotin versiyonunu aldığım şampuan. öncelikle parasını hiç hak etmediğini söylemeliyim. saçımda temizlik hissi sıfır volume vs zaten vermedi ben kendi adıma gereksiz bir ürün olduğunu düşünüyorum.

 7. İlk defa şampuanını aldım bakalım yorumlarım ne olacak ancak yıllarca silikon içeren şampuanlar kullandık ettik yeni yeni ülkemizde bu tarz ürünler çoğalıyor bana şu an komik geliyor demekki silikondan mahvoldu saçlarım denmesi elbette mahvoluyor¸dökülüyor ama biz zaten uzun zamandır bu tarz şampuanlar kullanıyoruz bilmeden. Bebek şampuanlarında bile bu pis maddeyi bazı markalar koyuyor. Allahaşkına 2000 başlarında sülfat olmamalı¸silikon hmm başka şekilde olması lazım mı diyorduk? Silikon her zaman vardı arkadaşlar 🙂

 8. biotin&collagen versiyonunu kullandığım şampuan. ben de geçtiğimiz aylarda ince telli ve çabuk yağlanan saçlarım için yeni bir şampuan arayışı içerisindeydim. organix’i bir blogda gördüm ve ardından biraz araştırdım. tam o sırada gratisin indirim günleri başlayınca da 24 liraya aldım şampuanı. içeriğinde paraben¸ sülfat olmaması gibi özelliklere de aldandım açıkçası. şampuan saç derimi mahvetti. saç derimin nefes almadığını hissediyorum. deli gibi kaşınıyor ve kabuklanıyor. aldatıcı bir hacim verdiğini düşünüyorum. saçlarım çok sertleşti ve deli gibi dökülmeye başladılar. tüm bunların sebebinin ise içeriğindeki silikon olduğu aşikar. bir daha kesinlikle almayacağım. bu ara Down Under Naturals Nude Güçlendirici Şampuanı inceliyorum sanırım onu alıp deneyeceğim. zavallı saçlarım 🙁

 9. Organixin 3 farklı şampuanını kullandım¸ toplamda beşinci şişemdeyim. Gözlemim şu yönde¸ şampuanlar önce saçlarıma çok çok iyi geliyor ancak bir süre sonra bu etkisini yitiriyor. Galiba birkaç arkadaşın da yazdığı gibi bu şampuanları kullanırken arada değişiklik yapmak¸ farklı şampuanlar kullanmak iyi olacaktır. Ben de zaman zaman farklı şampuanlar kullanarak saçımın alışmasına engel olmaya çalışıyorum.

 10. yıllar önce organix’in argan yağlı saç bakım serumunu kullanmıştım cicişler. kuaförümün yoğun ısrarları sonucu baya da yüksek bir fiyata almıştım ürünü. kullandıkça resmen bayıldım. saçlarıma o kadar iyi geldi ki bittiğinde her yerde bu ürünü aradım ama bulamadım. artık ambalajı mı değişmiş¸ sadece kuaförlerde mi satılıyor¸ üretimi mi durduruldu bilemiyorum.

 11. makeupgurunun no: 113063 no.lu entrysini görünce ben buraya giriş yaptım da yorumumu çoktan yaptım mı diye düşündüm. aşağı yukarı ben de aynı ürünleri kullanmışım ve aynı memnuniyetsizliği (veya memnuniyetini) yaşamışız. kullandığım şampuanları arasından şu ana kadar tek beğendiğim e vitaminli şampuanı. ince telli¸ dipler yağlı uçlar kuru¸ dümdüz saçlarım var ve verebileceğinin en iyisini verdi saçlarıma. şimdiki indirimde yine deneme amaçlı b5 vitaminli şampuanını aldım bakalım o nasıl çıkacak. bir sonraki hedefim de coconut milk veya argan morocco serisini denemek…

 12. tüm kullandıklarımı yorumlayacak olursam¸sea minerals olan versiyonu çok başarısız¸ kesinlikle saçımı temizlemiyor ve ilginç bir yapısı var saçı sertleştiriyor da.coconut water olanı temizleme açısından nispeten daha iyi özellikle ilk kullanmaya başladığımda çok memnun kalmıştım fakat şişenin sonlarına doğru saçım alıştığı için mi bilmiyorum ama ilk kullandığımdaki etkileri vermemeye başladı. ağırlaştırmadığı doğru ama nemlendirme özelliğini dediğim gibi şişenin sonlarına geldiğimde alamamaya başladım. yine de kötü olduğunu düşünmüyorum.biotin collagen olanını da beğendiğimi söyleyemeyeceğim¸ hiçbir özelliğini görmedim o kadar paraya değecek bir şampuan değil¸ saçı uzatmaya bir katkısı da yok.son olarak en uzun süre kullandığım brazillian keratin therapy olanını 2 girdi önce yazmıştım ordan bakabilirsiniz :)ayrıca¸ brazillian keratin therapy’nin bakım yağı bugüne kadar kullandığım en başarılı yağ ve 1 seneden uzun süre gidiyor bence kesinlikle mucizevi bir ürün.

 13. bu hafta sonu gratis te yüzde 20 indirimli olan saç ürünü markası. argan oil li olanın şampuan ve saç kremini elime alıp kasaya giderken “bu kadar para verilmez bir şampuana.” diyerek bıraktım bugün. saçlarımda bir sıkıntım yok¸ elseve ve dove saçıma gayet te iyi geliyor. herkes saçların çok sağlıklı görünüyor¸ ne kullanıyorsun diye soruyor hep. demek ki şımarıklık edip dove un 4 misli fiyatlı organix i almama gerek yok diye düşündüm. herşeye o kadar para bayılıp şampuana gelince ellerim titriyor cicişler.

 14. Ben de mor ambalajlı biotin& collagen şampuanını kullanmıştım bu markanın.ama silikon içermesi büyük bir eksiydi. çok iyi bir etki görsem devam edecektim ama gözle görülür bir değişiklik de olmayınca 2.şişemin kalanını kardeşime bırakarak yeni şampuan deneyimlerine yelken açtım.

 15. yaklaşık 1.5 yıldır brazillian keratin therapy olanını kullanıyorum¸ vaadi düzleştirmek ve elektriklenmeyi önlemek. Görevini kesinlikle yerine getiriyor¸ benim saçlarım çok hafif dalgalıdır ve çabuk şekil alır¸ bu şampuanı kullandığımdan beri saçlarım dümdüz. Normalde ben inanmazdım böyle düzleştirici etkisi olduğunu söyleyen şampuanlara fakat bu gerçekten vaadini yerine getiriyor. kokusu hindistan cevizli gibi ve eğer kremi ve bakım yağı ile birlikte kullanırsanız bir sonraki yıkamanıza kokusu kadar kalıyor. ek olarak söylemem gerekirse bu şampuan aynı zamanda kepek sorunuma çözüm oldu¸ öyle bir vaadi yok fakat benim saç derim inanılmaz hassastır¸ zaman zaman kepeklenmelere maruz kalırdım¸ bu şampuandan sonra bu sıkıntım da ortadan kalktı. bu arada saçı az ve cansız olanların markanın bu ürününden koşarak uzaklaşması lazım¸ gerçekten saçı söndürüyor çünkü¸ eğer kabarmadan şikayetçiyseniz gözünüz kapalı alın 🙂

 16. kullandım¸herhangi bir fark yarattığını görmedim.kötü de diyemem ama verdiğim paraya değmez¸ marketten herhangi bir şampuan alsam da aynı olacaktı benim için.

 17. ilk kullandığımda beklemediğim halde saç dökülmesini bir nebze azaltan şampuan¸ ancak sonraki kullanışlarımda yine aynı gibiydi. ben aslında saçlarımın yağlanmasını geciktirir umuduyla almıştım ancak yağlanmayı normalden daha da artırdı bende. bu şampuanı kullandığım zaman saçlarımı her gün yıkamam gerekiyor. dolgunlaştırma olarak da pek bir etkisi olmadı. uzatma konusunda ise bir şey söyleyemem henüz¸ 2 haftadır kullanıyorum çünkü. uzatması yönünde bir beklentim yok.daha önce kullandığım organix awapuhi ginger şampuan dan daha memnun kalmıştım. annemin boyadan yıpranan saçları için alıp ben de denemiştim ve yumuşacık yapmıştı saçlarımı. biotinli olana göre daha az yağlandırmıştı üstelik.özet olarak bu şampuanı sevemedim¸ bitince de tekrar almam. ama markanın diğer şampuanlarından birini denerim muhtemelen.

 18. benim sürekli kullanamadığım şampuandır. sanırım saçları uzatmak için doping etkisi yaratırken saç uçlarının yeterince beslenmesine engel oluyor. ayrıca saç diplerini yoruyor¸ evet saçlar hızlı uzuyor ama dökülen tel sayısında artış oluyor. kuaförüm saçımdaki bu sağlıksız uzamayı farkedince¸ bu tip uzatıcı şampuanları önermediğini¸ bunların bir nevi yapay enerji içecekleri gibi olduğunu¸ aslında en güzeli saçın kendi doğal uzama hızında uzatılması gerektiğini söylemişti. Bunun için de -artık herkesin bildiği- bol su iç¸ beslenmene dikkat et vs hikayesini anlatmıştı.

 19. Benim saçlarımda bir etkisi olmayan şampuan. O kadar fiyatına rağmen üstelik. Saçlarımı köpürtmekte zorlandım ( belki içinde sls olmadığından) bu nedenle daha çok ürün kullandım. Bu bakımdan benim için bereketsiz bir ürün oldu. Üstelik üstte bir cicişin yazdığı gibi benim de ense ve sırtımda sivilenme oldu bu şampuanı kullandığım dönemde.

 20. internette şampuanların hepsini tek tek araştırırken deneme şansı verdiğim ve yaklaşır 5 aydır kullandığım şampuan. saçlarımdaki dökülmeyi azaltmadı fakat kesinlikle daha sağlıklı bir görünüm verdiği gerçek. gratis’in indirimli zamanlarında fiyatı 26 tlye kadar iniyor¸öbür türlü 40 tl olarak pahalı. saçlardaki uzamaya bir katkısı göremesem de bir parıltı katıyor sanki. tavsiye edilir.

 21. Kutunun yarısına kadar severek kullandığım¸ ama sonra alışamadığım şampuan. Ben biotin içeriği nedeniyle aldım¸ saçlarımı hızlı uzatmak istiyorum. Başta güzel bir hacim veriyor¸ yumuşacık yapıyor. Ama daha sonraları saçlarım 1¸5 günde yağlanmaya başladı. Ben normalde 2-3 gün saç yıkamadan durabilen bir insanım. Saç derimde egzamamı da arttırdı. Şimdi tresan’a geri döndüm. Bir iki ay sonra kalan kutuyu tamamen bitirip bir daha almamayı düşünüyorum.Saçları çok yağlı olmayan¸ ince saçlı cicişler bence deneyebilir. İçeriği de temiz ve cruelty free.

 22. Gratis indiriminde 1 adet edinmiştim. Saçlarım ince telli oldugundan hacim versin istiyordum fakat hacim etkisini pek gözlemleyemedim. Fazla yağlandırmıyor oluşu ve kokusu hoşuma gitti.

 23. ilk yıkadığımda acayip memnun kaldığım şampuan.aynı serinin saç kremini de uyguladım.aynaya gidip gidip saçlarıma bakıyorum¸acayip yumuşak ve parlak.turuncu kasadan almıştım¸iyi ki de almışım.

 24. hacim vermesini gözlemleyemedim ince telli düz saçlara sahibim ve yine düz kurutuyorum muhtemelen söndürüyorumdur verdiği hacmi de fakat inanılmaz bir hızda saçlarımın uzadığı gerçeği var. Sıkılıp epeyce kestirdiğim saçlarımdan pişman olup tekrar kulllanmaya başladım hadi bakalım 🙂

 25. yani ben tam olarak hangi vaadi için aldım bilemiyorum ama kesin uzatma olayı dikkatimi çekmiştir ki hiçbir şampuanın aman aman saç uzattığına inanmıyorum. saçları çabuk yağlanan bir insan değilim ama bu şampuan daha da uzattı bu süreyi. depresif bir dönemde 4 gün yıkamamıştım saçımı ve o günün sonunda aniden dışarı çıkmam gerekti. evet saç sönükleşmiş oluyor ama asla yağlı değildi. kıvamı beni çok gıcık ediyor yalnız o jöle kıvamını çıkarana kadar parmagım acıyor şampuanın sonlarına doğru. ekstra bir memnuniyetsizliğim de yok memnuniyetim de yok. biterse yenisi almayı düşünmüyorum. yarı fiyatına da aynı işi gören şampuan bulurum bence.

 26. zamanında kullandıgım ilk gün hacimli duran ertesi gün ise normal şampuanlara göre esktra yağlanma yapan şampuan.

 27. Bugün Gratis de bulamadığım yarın Watsons dan almayı düşündüğüm aşırı merak ettiğim şampuan. Çünkü dolgun saçların hastasıyım. Saçlarım çok gür fakat düz bu yüzden hacimsiz 🙁

 28. bu şampuan tam bi göz oyunu. banyodan çıkıyorsunuz bi hacim verdiğini görüyosunuz doğru ama o saçlar 5 saat sonra falan içindeki bolca silikon etkisiyle ağırlaşıp sönüyor. bir de içinde o kadar silikon var ki bütün ense kısımlarımı sivilce kapladı¸ nefretlik yani.

 29. vaadettiği hacmi vermeyen şampuan. kötü değil kesinlikle¸ ama iyide değil. saçları yumuşatıyor. her ne kadar pek beğenmesemde bunu kullandığım dönemde epey saçlarıma iltifat aldım. anlayamadım artık bu ne yaman çelişkidir.

 30. Yarısında kullanmayı bıraktığım şampuan çok fazla dökülmeye sebep oldu. Saçları yumuşatıyordu evet ama durulamakta zorlanıyordum çünkü içinde silikon varmış bu versiyonunu biR daha almam

 31. saçlarım çok yavaş uzadığı için eczacı tavsiyesiyle tanıştığım şampuan. 3 şişe kullandım çok memnundum uzattığını da düşünüyordum. şimdi yenisini aldım 1 haftadır kullanıyorum ve sanırım saçlarımı çabuk yağlandırmaya başladı hemen ağırlaştırıyor¸ çok seviyordum bu şampuanı ama havalardan mı yoksa bilemedim sanırım değiştiricem.

 32. paraben ve sülfat içermemesi sebebiyle edindiğim şampuan. saçlarım ince telli ve seyrek¸ dolgunlaştırma konusunda başarılı buluyorum yine de mucize beklemeyin. saçım zaten çabuk uzuyor bu konuda ayrıca bir etkisini görmedim.

 33. markanın cruelty free olmamasının nedeni¸ çin pazarında olup¸ ürünlerinin hayvanlar üzerinde test yapılmasına izin veriyor olmasıdır.

 34. Organix’i çok denemedim ama hayatımı kurtaran bir şampuanı oldu o daaaa australian teatree idi.Saçlarımı açtırmıştım ama sonuç çok kötü olduğundan maalesef aynı gün kapattırmıştım.Saç dibim o kadar yanıyor¸acıyor ve saç diplerimde ufak kabuk yaralar olmuştu.Resmen tepem acıyordu.Gratise gittiğimde oradaki satış temsilcisi bu şampuanı almamı söyledi.İnanırmısınız bir haftada saç dibimdeki bütün sorunları ortadan kaldırdı.Ne yağlandırdı ne kepek yaptı yaralar da hep geçti.Diğer çeşitlerini denemedim ama yakın zamanda deneyeceğim.Kesinlikle memnun kaldım

 35. Biotin collagen olanini kullandigim sozde cf sampuan. Hakikaten cf degilmis ya. Cok buyuk hayal kirikligina ugradim. Ben bu seriyi kullanmaya basladigimdan beri saclarim 3-4 cm uzadi ve birinci sisenin yarisindayim. Saclari kurutuyor o allahin emri ama ben bu sorunu shea yagiyla cozuyorum. Saclarim dalgali ama cok dolgun oluyor. Saclarinin ince telli ve sonuk durmasindan sikayetci bir arkadasima tavsiye ettim. O da cok memnun kaldi. Bir de niacin caffein galiba ismi o turunden almistim gratis indiriminden. Onu deneyecegim. Ondan sonra baska bir sampuana gecerim cunku sikildim. Edit: saclarim ince telli dalgali ve 2 gunde bir yaglanir.

 36. 3 farklı serisinden saç kremi ve şampuan setini kullandım. bir daha asla kullanmam. internetten aldığım coconut curls serisini heves edip başladım¸ fakat saç derim öylesine yağlandı ki¸ senelerdir kuru bildiğim saç yağlı saça evrildi. sanki hindistan cevizi yağını şampuan niyetine şaçıma sürüyordum. tereyağıyla yıkanmak gibi. düzeltene kadar feleğim şaştı. kepek de bonusu…ilk kullandığım ve nispeten iyi olan argan yağlı olan seriydi. yine de market şampuanlarından hiç farkı yok. boşu boşuna para vermeyin.

 37. e vitaminli olanından hiç memnun kalmadım. dökülmelere karşı etkili olduğunu iddia etse de tuhaf bi şekilde ne zaman onu kullansam saçlarımın daha fazla döküldüğüne şahit oldum. bitirmeden bıraktım kullanmayı. keratin oil olanının kokusu çok güzeldi¸ kırılmalara karşı etkisinden pek emin değilim çünkü saç kurutma makinesi dışında saçlarıma ısı uygulamıyorum. biotin&collagenin de kokusunu çok seviyodum ve etkisinden memnundum¸ güzel hacim veriyodu vaadettiği gibi. coconut waterla ise aşk yaşıyoduk¸ kokusu çok kalıcı değil ama çok güzel¸ nem vermesi de çok iyi¸ her gün yıkamaktan kupkuru olan saçlarımı bebek saçı gibi yapmıştı. indirimsiz 44 lira gibi bir fiyatı var¸ 385 ml azmış gibi gelse de oldukça uzun süre dayanıyor

 38. Argan oil of morocco çeşidini kullandım. Saçımda yaptığı kuruluğu bekliyordum sülfatsız olduğunu bildiğim için hazırlıklıydım çünkü böyle şampuanlar vaadini uzun vadede yerine getiriyor ayrıca saçın sülfatsız şampuanlara alışması da zaman alıyor. Ama bu şampuan benim kafa derimdeki egzamayı azdırdı. Dişimi sıkıp güç bela sonuna kadar kullanıp bitirdim ama yok yani yaramadı bana. Bu böyle olunca da hevesim kaçtı diğer çeşitlerini denemek istemedim.

 39. özellikle biotin şampuanı ilk 3-4 kullanımdan sonra saçı döken¸ yoran¸ sönükleştiren şampuanlardır. şişirilmiş balondur.

 40. adına kanıp da almayacağım şampuan.içeriği temiz mi değil mi orasını bilemeyeceğim¸ hiç kullanmadım ya da merak edip incelemedim. yalnız annem biotin & collagen serisini almıştı. dökülmeler devam ettiği gibi saçını keçe gibi yapmış. her saça göre değişir tabii. beni ilgilendiren kısma gelelim.  logical harmony başta olmak üzere birden fazla kaynaktan teyit ettiğime göre cruelty free değil. dikkat edelim. edit: link düzeltildi

 41. kullandığımdan bu yana saçımı kazık gibi yapan yapısına sahip olan şampuan markası. saç uzatıcı ve dolgunlaştırıcı olan mor ambalajlıyı kullanıyorum ama hiç memnun değilim. saçımı dökmeye başladı ve kepeklenme çok oldu. saç dökülmesine karşı olanın hiç etkisi olmadığı için bittikten sonra kullanmamıştım. belki bu saçıma etki eder dedim ama yok. çok elektriklenme yapıyor. parasına asla değmeyecek bir ürün.

 42. sevmeye çalışıyorum ama ciddi miktarda saçımı döküyor umarım sıkıntı şampuanda değil benim saçımdadır

 43. birkaç aydır coconut water şampuanını kullanıyordum¸ az önce duşta sıkıntıdan içindekileri okurken sonradan yapıştırılmış sticker uzun zamandır ıslanmaktan çıkıverdi. stickerda sülfat¸ paraben içermez¸ hayvanlar üzerinde test edilmemiştir vs yazıyor. anammmm bir de ne göreyim¸ içeriğindeki ilk madde “Ammonium Lauryl Sulfate”! kendimi çok kandırılmış hissediyorum…  4. fotoğrafedit: diğer yazarlarda okuduğum gibi bende de saç dökülmesi ve kepek yapmaya başladı. crulety free diye en azından vicdan rahatlatıyordum¸ elimdeki bitince daha da almam

 44. Yorumları okuyarak hevesle gidip aldığım Biotin&collagen şampuanını 1 aydır kullanıyordum fakat beklentilerimi karşılaması bir yana market şampuanlarından daha kötü geldi saçlarıma.Şöyle ki:Saçlarım dümdüz¸ ince telli ve yağlanmaya aşırı müsait. İçindeki silikon nedeniyle ince telli olan saçım daha da hacimsiz yapışık bi hal aldı.Eskiden 1.5gün idare eden saçım 1.günün ortasında yağlanmaya başladı. Şampuanın dolgunlaştırıcı vaadini gözlemleyecek vakti tanıyamayacağım maalesef. Saçınız benim gibi yağlanmaya meyilli ve hacimsizse ¸ biotin&collageni kullanmadan önce bir kere daha düşünün derim .

 45. dalgalı saçlarım için coconut water şampuanını kullanıyorum 6 aydır ve cidden ağırlaştırmadan nemlendiriyor saçlarımı. coconut water conditioner’ı da var ve o da etkili ancak ikisini birden alamayacak güçteyseniz çok da zorunlu değil bence. ayrıca bu 6 aydır bir şişesi bitmedi¸ o açıdan da fiyat çok da üzmüyor.

 46. keratinli olanını içinde kimyasal yok diyerek almıştım. daha sonra kimyasal olduğunu öğrenince büyük hayal kırıklığı yaşadım. ama yinede saçıma bir nebze iyi geldi sanki.

 47. sanırım kendimi bildim bileli nereden baksam 150 farklı markanın saç ürününü kullanmışımdır abartmıyorum… içlerinde saçımı ciddi anlamda adam eden ve kullanmayı bırakınca eski haline dönmesine sebep olmayan tek marka organix tir. sea minerals ve biotin türlerini seri olarak kullandım¸ bittikçe alıyorum. arada başka şeyler denesem de elim yine hep bunlara gidiyor. bulaşık teli gibi olan saçlarımı neme doyurdu¸ kabarmasını önledi ve harika şekilde tam gaz uzuyorlar. ayda bir uçlarından aldırmama rağmen belimde saçlarım..

 48. Brazilian keratin therapy olanını kullandım.Başka hiç denemedim ama şunu söylemeylim ki bu şampuanı ve saç kremini kullandıktan sonra saçlarım fazlalaştı.her gittiğim kuaförden saçına ne yapıyorsun sorusunu duyar oldum.minik minik çıkan saçlarımı ben de görebiliyorum ancak bunlar mevsimsel mi yoksa şampuan değişiminden mi bilemiyorum.Köpürmemesi sorun biraz ancak unutmamalıyız ki zararsız şampuanlar köpürmüyor ne yazık ki.

 49. Ürünlerini ilk önce eczanelerde satıp güven sağlayıp sonra watsons gratis gibi mağazalardaki pazara giriş yapıp gözümden düşmüş marka. İlk önce eczanelerdeki satışında beğenip uzun süre kullanmıştım. Conditionerları şampuanlarından daha iyi.

 50. ilk olarak biotin&collagen olanı kullandım. saçım zaten hızlı uzar ama ekstra hacim ve yumuşaklık kazandığını söyleyebilirim. ancak içinde silikon olması sebebiyle daha sonra hindistan cevizi suyu olana geçtim. saçlarım çok kuru değilmiş onu anladım hafif yağlandırdı. daha sonra saçımı kestirince dolgunlaşsın diye fiber olanı kullandım. saçımda çok dökülme yaptı. şu an argan yağlı olana geçtim¸ arayışlarım sonuç verdi sanırım. çok memnunum. kısa sürede yağlandırmıyor dökülme normal seviyede benim için. yumuşacık ve hacimli oldu saçlarım. organix bence şu an yüksek fiyatlı olmayan en tercih edilesi marka. ürün gamı da oldukça geniş.

Siz ne düşünüyorsunuz?