“Nyx epic ink liner” için 33 yorum

 1. bayıla bayıla kullandığım eyeliner. ucunun yumuşak olması benim için en büyük artısı. bu şekilde çok rahat sürülüyor. çok çok çok siyah değil. daha siyahlarını da kullanmıştım. ama bu benim için çok elzem bir durum değil. far üstüne sürüldüğünde füme gibi bir renk veriyor. bir süre sonra üzerinden biraz daha geçince daha iyi sonuç alabiliyorum. benim gözümde akma dağılma yapmadı. sabah makyaj yapıp işe gidip¸ akşam da bir kahve içip eve döndüğümde daha gözümde düzgünce durduğunu görmek beni mutlu ediyor. bir kaç arkadaşıma tavsiye ettim ve onlar da çok memnun kaldıklarını belirtmişlerdi. kısacası sevdim ve sanırım bittikçe de almaya devam edicem.

 2. alalı 5 ay olmuş bu süre içerisinde siyahlığı olsun kalıcılığı olsun matlığı olsun gerçekten çok memnun kaldım. ama geçen gün bir davete gitmeye hazırlanırken süreyim dedim ilk çizgiyi atar atmaz gözümün içi simsiyah oldu. korku filmlerindeki karakterlerden halliceydim gerçekten. zorlukla temizledim gözümü makyajı bozmadan. bozuluyor yani arkadaşlar. daha alalı 5 ay olmuş ürünün yapısı bozulmuş normalden fazla ürün veriyor dışarı. asla süremiyorsunuz yani. attım çöpe. bir daha da almam.

 3. Başta herşey çok güzeldi… hayatımın eyelineri dedim ama kısa bir süre sonra çok fazla ürün verip asla düzgün bir çizgi oluşturmamaya başladı. Ucu harika ama çok ürün gelirken kullanmak mümkün değil…

 4. Online’dan satın aldım¸ dün elime ulaştı ve bugün kullandım . Duygu ve düşüncelerime geçecek olursak ¸Bu zamana kadaaaar nerdeydinÇoook vakit kaybetmişizİyi ki geldin yar gözüm aydın Ya hiç gelmeseydiiiiiin . Gerçekten incecik ucu ve kolay sürümüyle kalbimi fethetti. the Balm eyelinerimle vedalaştık. Yoluma bununla devam edeceğim . 

 5. son bir kaç aydır bayılarak kullandığım ürün. sürümü benim için mükemmel kolay ve pratik. kalıcılığı muazzam. 

 6. Gün içinde akmaması güzel.Siyahlık açısından da fena değil.Sürümü normal kalem eyelinerlar gibi.Yani ben ekstra bir rahatlık göremedim.Ancak en büyük problemi 1 ay içinde bozulması.Kapağını açtığımda inanılmaz akmıştı.Ve ne yaparsam yapayım her tarafa bulaşmaya başladı.Sonrasında da fırçası kurudu.Sebebini anlayamadım.Ama bu problemden dolayı tekrar almam.

 7. Herkesin övdüğü ama benim golden rose vb diğer türevlerinden hiç farklı bulmadığım eyeliner. Kirpik dibinde parçalı görüntüden hoşlanıyorsanız tam size göre.Wet n wildin h2O proof liquid eyelinerı bence mükemmel. Kahverengisi hem kaş kontürü hem göz için favorim!

 8. Yeni bebeğim¸ favorimdir. İncecik kuyruklar çekebilelim¸ iki dakikada eyeliner sürebilelim diye yapmışlar. Var olsunlar.Simsiyah¸ kalıcı ve kolay. Gün içinde bir gafletle elimizle gözümüzü ovuştursak bile hafif sıyrıklarla atlatır bunu.

 9. benim kullanmakta zorlandığım eyeliner. hem düz çizgi vermiyor hem de düzeltmesi zor. çıkarması da zor. belki benim yetersizliğimdir ama hiçbir zaman tek seferde istediğim görüntüyü yakalayamadım.

 10. çekebildiğim en ince linerı kendisi sayesinde çekebildiğim eyeliner. waterproofluğunu elle ovalayınca veya temizlerken anlayabiliyorsunuz ancak maalesef kötü bir özelliğini keşfettim. ben maskaram dökülme yapıyor sanıyordum¸ meğerse bu yapıyormuş 🙁 ayrıca maskaram gözümü irite ediyor sanıyordum¸ bu ediyormuş 🙁 bu açıdan kendisini kışın kullanacağım.

 11. En sevdiğim eyeliner. Hatta bir tek kendisiyle eyeliner çekebiliyorum. Ben çıkarmadığım sürece kalıyor. Tatilde yanımdan ayırmıyorum.

 12. akmayan¸ simsiyah ve çok kolay sürülen bir kalem eyeliner. şu an ikincisini kullanıyorum ve bittikçe almaya devam ederim muhtemelen. güncel fiyatı 39.99.

 13. Fiyat-kalite ilişkisinde çok başarılı olan¸ kullandığım en iyi drugstore eyeliner kendisi. Uygulaması çok kolay¸ günlük kullanımlarda kesinlikle insanın elinin gideceği bir ürün. Rengi de yeterince siyah¸ akma veya dökülme yapmıyor. Tavsiye ediyorum kesinlikle.

 14. hayatımın eyelinerını bulmuş durumdayım. özelliklerine bakacak olursak¸-gözü çok sulanan ve her şeye alerjik reaksiyon gösteren biri olmama rağmen asla dökülme veya akma yapmadı (ki bu benim için imkansızdır)-çıkarması çok kolay¸ göz kapağını tahriş etmeden temizleyebiliyorsunuz-2 dakikada kuruyor ve simsiyah görünüyor.-39 lira olması lazım… ki kvd muadili olduğu düşünülürse uygun bir fiyat.ben aradığımı buldum cicişler:)

 15. Sürümü kolay¸ kalıcı¸ göz kapağına bulaşmıyor. Öyle çok fazla eyeliner sürmem ama bu ürünü her kullanışımda beni çok tatmin etmişti. Ta ki aldıktan beş-altı ay sonra¸ sürmek için elime aldığım bir gün kapağı açmamla mürekkep gibi löp löp dökülmeye başlayana kadar. Ne yapacağımı şaşırıp direkt kapağını kapattım. Bu duruma neyin sebep olduğunu da anlayamadım ve epey üzülerek atmak zorunda kaldım. Siz de dikkat edin cicişler.

 16. nyx metal far paleti ve meşhur ultimate warm neutral paleti bana eyelinera ihtiyacım olmadığını düşündürüyordu. taaki bu eyelinerla karşılaşana kadar sürümü çok rahat akmıyor yapışmıyor ve kömür gibi bana yenideen eyeliner sürdüren nyx seni seviyorum 

 17. Tam da dün başka bir markadan kahverengi eyeliner almışken bugün kahverengi rengini de çıkardıklarını gördüğümde aşırı üzüldüğüm eyeliner. Hay ben bugün gören kafamı…İlk defa blogger şişirmesini hak ettiğine inandığım favorim eyelinerdır. ilgili medya: 1

 18. Buradan okuduğum kat von d ye muadil yorumlarına istinaden ve katvond yi zamlardan sonra almak mantıklı gelmediğinden yerine epic ink liner aldım. Fırçasının şekli aynı. hatta KVD ile ilk sürüşte istenen siyahlığı elde edememe durumunu bu üründe yaşamadım.(artısı diyebilirim) tek seferde siyah rengi ve istediğim inceliği elde edebiliyorum¸ ancak düşüķ ve yagli göz kapağına sahip biri olarak sürdükten bir kaç saat sonra çizdiğim çizginin kaşımın altına bulaşması hoşuma gitmiyor.

 19. Yaklaşık 3-4 aydır kullandığım ve sevdiğim eyeliner. Sürümü çok kolay¸ kalıcı ve simsiyah. Önceden kullandığım kalem eyelinerlar çok çabuk kurumuştu¸ bunda hala bir kuruma belirtisi yok. Önceden söylenmiş şeyleri tekrarlamak istemiyorum¸ kısaca çok memnun kaldım fakat sevmediğim tek yönü oldu: belli bir süre sonra sulanmaya başladı. Sürüyorum ve dağılıyor¸ far sürmüşsem öncesinde onu mahvediyor. Ben de kullanmadan önce peçeteye emdiriyorum fazlasını¸ o zaman pek sorun olmuyor. Güncel fiyatı: 39¸99₺

 20. Araştırmalarım sonucunda bunu almaya karar vermiştim ve çok doğru bir karar vermişim. Öncelikle ucu mükemmel¸ tam olarak 10 saniyede mükemmel bir eyeliner çektim. Kullanımı aşırı rahat. Bende flormar ın dipliner ı vardı¸ ucu sert ve sürümü zordu. Ayrıca hemen akıyordu. Şimdi test edeceğim tek bir şey kaldı o da akıp akmaması. Onu da editlerim. Ben siyahlığından da memnun kaldım. Hemen bitme-bozulma gibi bir durumu olmazsa bundan sonra almaya devam edeceğim.Edit: durduğu yerde akmıyor¸ gülünce falan bulaşmıyor ama denemek için elimi sürdüğümde birazcık ucu dağıldı.. napalım elimizi sürmeyiz bizde(:

 21. Yağ gibi kayan ve çok kolay çıkarılabilen güzel eyeliner. Siyahı essence gibi gri değildir ben burdayım der. Kahverengisiyle ise ciddi düşünüyoruz. 

 22. nyx’in ucu sayesinde ince ve eşit eyelinerı kısa bir sürede çekmemi sağlayan¸ ancak 50 liralık fiyatıyla beni “ya bu ürün ne zaman bu kadar oldu neler oluyor” şeklinde isyanlara sürükleyen ürünü. en güzel yanı yüzümden ter değil resmen şelale akan günde bile bozulmaması. bir daha almak isterim ama o zamana kadar kaç lira olur kim bilir…

 23. nyx’ten alınması gereken ürünlerin basında yer alıyor kesinlikle.gerek sürülmesinin kolaylığı gerek kalıcılığı yapısı birçok eyeliner’a taş çıkartır.bazıları kuruduğundan söz ediyor 4 ay oldu eskisi kadar siyah olmasa da hala performansı çok çok iyi.en kısa sürede yenisini edinirim.f/p olarak basarılı ve herkesin makyaj çantasında bulunması gereken bir ürün.

 24. Eyeliner manyağıyım ve hep merak ettiğim eyelinerdı fiyatı hep fazla gelmişti ama değermiş. Hayatta başka eyeliner almam. Diğer eyelinerlarla hep bir silme işlemi yapıyordum yok eşit olmadı yok şuraya bulaştı diye ama bununla çok nadiren en fazla kuyruğu hafif siliyorum. İyi ki almışım. Bu arada diğer eyelinerlar hep akma yaptı ama bu yapmadı

 25. düşük göz kapaklarım var ve daha önce sadece the balmın eyelenırını kullandım aralarındaki tek fark epic ink linerin akmaması. siyahlığı kullanımı güzel bence. şimdi gözüm kahverengi olanda.

 26. kızlar son güncellemeyi paylaşıyorum. saat 13.00 civarında sürdüğüm bu muhteşem eyeliner¸ gece 12.34 itibarı ile hala duruyor. ayrıca yağmur ve rüzgar gördü. su damladı. kalıcılıkta uygun fiyatlılar arasında en iyisi gibi duruyor.

 27. Siyahını kullanıp aşk yaşadığım¸ kahverengi renginde gözüm olan eyeliner.Kullanımı aşırı rahat¸ simsiyah¸ saatlerce bozulmadan¸ akmadan¸ parçalanmadan durabiliyor. Güncel fiyatı 59.99₺ olmuş 🙁 

 28. Bittikçe aldığım nadir ürünlerden. Simsiyah jilet gibi bir görüntü için bence ideal ve kalıcılığı da aynı oranda güzel. Yalnız kullanırken kapağının iyice kapandığından emin olmak lazım yoksa sadece üçüncü sürüşten sonra renginin tamamen uçması kaçınılmaz. Evet bu olayı iki kez yaşadım aceleyle makyaj yaparken 🙁

 29. Birkaç ay kullandım ve burada bu eyelinera ne kadar aşık olduğumu yazmıştım amaaaUzun süre kullandıktan sonra sanırım basınçtan dolayı kapağı arada kendini atmaya başladı sonra boyası akmaya başladı. Sürdüğümde dağılma yapıyodu. Tamam dedim ara sıra kullanırım dedim ve haftada bir kullanmaya başladım bu sırada da boyası çok gelmesin diye ters koyup saklamaya başlamıştım ama bir hafta sonra kullanayım dediğimde bir baktım kapağı yok ve kurumuş. Yine kapağı kendini atmış ve artık eyeliner kuruduğundan kullanılamıyor. Çok para verdim ama özellikle 60 tl olmuşken bir daha almam

 30. simsiyah ve uzunca kullanılabilen en güzel eyeliner. Güncel fiyatlarıysa uçmuş durumda. Yedek ürünüm de bittiğinde alır mıyım bilmiyorum. Tahminen ben yenisini alana kadar 100 tl’yi bulacaktır :(Kahverengisi ise güzel ancak net bir kahvelik için üstüste geçmek gerekiyor. Kahverengi maskarayla harika oluyor.

 31. Youtuberlarda görüp almıştım. Asla ama asla kurumuyor. Uzun ömürlü isterseniz incecik bir dipliner da çekersiniz. Göz kapaklarım düşük olduğu için ince eyeliner çekiyorum. 2. Defa siyahını aldım. Siyahı simsiyah akmıyor dağılmıyor. Bir insan daha ne ister bir eyelinerdan. Sanırım kahverengisi de var gelecek sefere onu almak istiyorum eğer o da bu kadar iyiyse hayatımın eyelinerını bu seçerim. 

Siz ne düşünüyorsunuz?