“Note mattemoist ruj” için 12 yorum

  1. dark wine 307 numarasına sahip olduğum ruj. evet kokusu çok güzel fakat bu ruj benim dudağımda durmuyor. ne zaman bir şeyler yiyecek olsam bir bakıyorum ruj silinmiş gitmiş. bir de ben bunu yere düşürüp kırdım¸ kırık bir şekilde kullanıyorum ne zamandır. rengini çok sevdiğimden tüm olumsuzluklarına rağmen vazgeçemiyorum.

  2. rossmanın son indiriminden 303 miss kiss rengini aldım. renk güzel soğuk hafif pembemsi bir nude ancak yapısını hiç sevmedim bana çok ağır¸ çok yağlı geldi.

  3. bugün 303 numarasını alarak şimdiye kadar bana yakışan en güzel ruj olduğuna karar verdiğim¸ yapısı harika¸ rengi harika ruj. bukadar güzel olacağını bilsem 1 tane daha alırdım. daha iyisini bulana kadar (ki sanırım gerek kalmadı) bana en iyi giden rujdur.her ten rengine gidebilir¸ kutusunu açınca gene sıradan bir kahverengi ruj diye korkmuştum ama sürdüğümde şok oldum. kahve leylak arası durdu çok ilginç biçimde. herkese tavsiye ederim.

  4. Ba-yıl-dım!!! Bugüne kadar kullandığım en güzel mat ruj kesinlikle . Benim dudaklarım aşırı kurudur ve nemlendirmeden ruj süremem . Ve bugüne kadar ne kadar nemlendirip mat ruj sürsemde belli bir süre sonra çizgi çizgi bir görünüm oluşuyordu. Ama note kesinlikle süper bir iş çıkarmış . Ben 306 numaralı kiss blossom u kullanıyorum . Kırmızı rengi öyle hoş ki . Ayrıca saatlerce kalıyor yemek yedikten sonra tazelemenize gerek yok . Çıkartması biraz zor su ile çıkmıyor zaten . Fiyatıda 20 lira gibi birşeydi galiba :))

  5. 306 kiss blossom sanırım bugüne kadar gördüğüm en güzel kırmızı ruj olabilir ^^ Mat Kırmızı ruj ararken cosmohome da %50 indirimli gördüğümde rengine bayılarak aldım. Note rujların tek sorunu içeriğindeki o süt kokusu¸ ağzımda pudingle geziyormuşum hissiyatı veriyor Lip glosslarıdna da aynı şeyle karşılaşmıştım¸ bu güzel kırmızının hatrına idare edebilirim sanıyorum.

  6. 307 dark wine¸ 302 mirage ve 303 miss kiss renklerine sahip olduğum ruj serisi. Kokusunu hiç beğenmiyorum. Sürmeden önce dudaklarıma balm uyguluyorum emdikten sonra sürüyorum gayet güzel ve yumuşak bir sürümü var. Likit rujlar kadar mat olmasa da bence beklentileri karşılıyor. 303 numarası favorim¸ hazır sevgililer günü indirimi de varken üçüncüyü alacağım. 25 tl gibi bir fiyatı var ama note sık sık %50 indirime giren bir marka. İndirimi beklerseniz 12¸5 tlye alabilirsiniz

  7. 312 happy tan rengi efsane. Durup durup aynaya bakıyorum ayrıca merve özkaynak bu ruju mac in bi rujuna muadil göstermişti indirimler bitmeden bi bakın derim ilgili medya: 1

  8. 312 numarali Happy tan ine sahibim ve kesinlikle muhtesem. Muthis bir yapisi var. Ben bunu alirken aman indirimde ya ne olacak bi deneriz diye aldim ve sürpriz diger para bayildiklarim duruyor onunla her gun ask yasiyoruz. Dokusu nasil bir mat rujsa artik ustune nemlendirmesi gercekten asigim

  9. asla pembe ve pembe alt tonlu ruj yakışmayan bir insanım rujun içinde hafiiifçeçik bir pembelik olsa bende bas bas ben burdayım pembeyim diye bağırıyor kendime yakışan hafif pembe bir ruj ararken 312 numara happy tan karşıma çıktı gerçekten bence herkese yakışabilecek çok güzel bir ruj 20 civarıydı fiyatı ben alırken yapısı kalıcığı oldukça başarılı bir şans verilmeli ilgili medya: 1

  10. 307 numaralı renk (dark wine) benim için bi zamanlar efsane bordoydu. Çok koyu olmayan ve koyu kumral tenimde güzel duran bi bordo. Rengini¸ opaklığını¸ pigmentasyonunu¸ kurutmamasını seviyordum ancak şöyle bi sorunu var belki benden kaynaklıdır: bu ruj sürekli dibinden kırıldı ya da çıktı ve ben yapıştırıp kullandım. Elimin ayarı olmaz bazen o yüzden ben kaynaklı da olabilir dediğim gibi çünkü yumuşacık da bi rujdu zaten. Denemenizi tavsiye ederim bordo arayışındaysanız.

Siz ne düşünüyorsunuz?