“Note luminous silk tekli far” için 19 yorum

 1. bende 16 numarası olan tekli far. rengi nasıl tanımlayacağımı tam olarak bilmiyorum ama lila gül kurusu arası bir renk bu bana göre. kalıcılığı¸ rengi¸ sürümü bence de üst düzey. farı kullanacağım zaman tüm göz kapağıma uygulayıp crease bölgesinde iyice dağıtıyorum. kirpik diplerime göz kalemini geçip kuyruk kısmında iyice dağıtıyorum. dudağıma da gül kurusu saten bitişli bir ruj sürüyorum. ya da aynı şekilde farı uygulayıp üzerine bolca rimel sürüyorum. böylelikle zaten normal şartlarda da lilamsı olan göz kapaklarım zahmetsizce daha buğulu duruyor. dudağıma da mavi alt tonlu kırmızı ruj kullanıyorum.

 2. pigmentasyonuna hayran kaldığım tekli far. 2 numaralı rengine sahibim. ten rengine yakın bir renk. göz kapaklarımı eşitlemek için kullanıyorum. açık renginde bile pigmentasyon böyle iyiyse koyu renkleri düşünemiyorum bile. çok başarılı.

 3. 2 numaralı rengini 2 yıldır her gün göz kapaklarıma uyguladığım ve ancak dibini görebildiğim evladiyelik muhteşem tekli far.bir 6 ay daha gider ama¸ dibini görmek derken ortasından azcık açıldı pigmentasyonu mükemmel¸ yumuşacık¸ zerre tozutmuyor. fırçadan çok parmakla uygulamayı seviyorum çünkü dokunmak çok hoşuma gidiyor :dve parmakla uygulayınca rengi daha iyi veriyor.

 4. İçinde paraben bulunmayan¸ e vitamini ile cildi besleyen göz farlarını çok beğendim. Ayrıca boyutu da büyük uzun bir süre kullanılabilecek türden.

 5. E vitaminli kocaman tekli farlarının¸ duruşuna¸ yapısına¸ pigmentine hasta olduğum firma. 10 numaralı tekli farıyla bu kış sıkça birlikteydik. )

 6. fiyat- performans açısından gayet uygun bulduğum farlardır. indirim dönemlerinde %50 indirim ile eve mağazalarında 8¸50 tl’ye bulunan kaliteli ama ucuz ürünlerdir.elimde bu tekli farlardan 5 adet var. özellikle kahverengi olana bayılıyorum. fotoğraflarını da almak isteyenler olur belki diye görsellere ekledim. eklediğim fotoğraflarda farların altında baz yok. hafifçe bastırmadan koluma uyguladım. ayrıca fotoğrafları beyaz oda ışığında çektim.

 7. Hak ettigi degeri gormuyorlar sanki¸ cok iyiler baya iyiler. Yapilari yumusacik ve tozutmuyorlar ayni zamanda baya gidiyorlar. Bende 7 numarasi var bronz kahve bir renk. Acik tenlerde rengini daha iyi belli ediyor bence zira ben esmerim birkac kat surme ihtiyaci hissediyorum. Yine de severek kullaniyorum. Bu serinin mat ten rengi bir fari var numarasinin 2 olmasi lazim pigmentasyon bombasi resmen. Wnw brulee bitince onu almayi planliyorum. Ten rengi mat far arayanlar bakabilir. Fiyatlari da bu son gratis indiriminde 9.90’a inmisti yanilmiyorsam.

 8. 7 ve 13 numaralı renklerini kullandığım tekli far. Günlük kullanıma çok uygun¸ saten bitişli¸ sizi daha uyanık ve canlı gösteriyor ama simli simli durmuyor. Pigmentasyonu başarılı¸ bazsız kullanımda da rengini gayet güzel veriyor¸ ama ben kalıcılıklarını bazla daha çok beğeniyorum. Bir de ambalajları fiyatına göre çok kaliteli¸ düşürseniz bile sapasağlam kalıyor farlar.

 9. 07 bronz kahve-gri rengine aşık olduğum tekli farlar. yapısı yumuşacık¸ tozutmuyor. sadece bu farı uygulamak bile göz makyajıma yetiyor. özellikle acelem olduğu sabahlar orta parmağımla tüm göz kapağıma crease bölgesine taşmamasına dikkat ederek uyguluyorum ve bol rimel sürüyorum. enfes oluyor. 07 gibi her makyajla gidecek ya da tek başına göz makyajına yetecek diğer renklerini de almak istiyorum en kısa zamanda.

 10. bu farların yapılarını ben de çok beğeniyorum.yumuşak¸pigmentini iyi veren¸kalıcılığı orta¸uygun fiyatlılar. ve kaplarının tasarımları da çok hoş bence.

 11. 02 numaralı ten rengine sahip olduğum far. çok merak ediyorum bu farlardan birinin dibini görebilen var mı? yahu neredeyse 2 yıldır her gün far bazımı sabitlemek¸ kaş altımı aydınlatmak için kullanıyorum hala ne pan ne bir şey. belirgin bir oyuk bile yapamadım 🙂 sonsuza kadar gidecek heralde.performansına gelecek olursak bu renkle mi alakalı bilmiyorum ama bana yapısı çok sert geliyor. parmakla yaymayı bir türlü beceremedim o yüzden sünger aplikatörle uyguluyorum her seferinde. far fırçasıyla da o yoğun ten rengini vermiyor. içeriğinin nispeten daha temiz olması güzel ama başka alternatiflere yönelirim gelecek sefere.

 12. 02 numarasını indirimde aldım¸ 20 lirayı hakettiğini düşünmüyorum çünkü. sarıya dönük ten rengi¸ hiç de silk gibi değil sert bir yapısı var. ben daha kremsi bir yapı bekliyordum hayal kırıklığına uğradım¸ bir daha almam.

 13. kutusunun kapağındaki aynasıyla şık tasarımlı¸ kolay sürülebilen¸ yumuşak yapılı tekli farlar. Bende 01 numarası var. cicişde simsiz aydınlatıcı olarak ne alabileceğime bakarken (bkz: simsiz aydınlatıcı) 01 numaralı farın önerildiğini görmüştüm. kocaman ambalajıyla aydınlatıcı olarak seve seve kullanıyorum. doğal bir görüntü veriyor.

 14. 01 ve 02 renklerini aldığım tekli farlar. bence yapısı çok da yumuşak değil ama uygun fiyatlı diğer farlara göre daha az tozutuyor gibi geldi bana. pigmentasyonu da iyi.

 15. iki rengine sahip olduğum¸ çok severek kullandığım tekli far serisi. ürünler karton kutuda satılıyor. ambalajları çok kaliteli ve sağlam. kapakların iç kısmında ayna var. farların yapıları yumuşak. tozutuyor ama çok çok az diyebilirim. pigmentasyonları yüksek¸ fırçayla da parmakla da güzel sürülüyor. ben hep far bazı kullandığım için kalıcılıkları hakkında net bir şey diyemiyorum. ayrıca çok hafif bir kokuya sahipler.bendekiler 13 ve 18 numaralı farlar. 13 numaralı renk sedefli açık pembe. aslında the balm balm jovi rockstar paletteki third eye blinded rengine benzer bir renk ararken karşıma çıktı ve aldım. ama third eye blinded daha morumsu iken 13 numara somona dönük. çok tatlı uçuk bir renk. highligter olarak da başarılı.18 numara ise sedefli bir kahverengi. tek başına sürüp dağıtıp çıkılacak bir far. zaman darlığında elim hep buna gidiyor.gratis indiriminden 10 liraya almıştım. note markalı ilk ürünlerim. oldukça memnun kaldım. seriden başka renkler de alabilirim. bu arada farların her biri 4.5 gram. bu yüzden uzun bir süre benimle olacaklarını tahmin ediyorum. 

 16. 07 rengine sahip olduğum ve günlük makyajımda genelde elimin gittiği far. Koyu bir ruj sürmek istediğimde sadece göz kapağıma yayıp rimel ve rujla makyajı tamamlamak için ideal.

Siz ne düşünüyorsunuz?