“Note 16 cinnamon oje” için 33 yorum

 1. saçlarınız kızıl tonlardaysa mutlaka almanızı önerdiğim oje. tek sorunu şu geçen hafta aldım şimdi sürerken farkettim ki yarısı yok. cidden yok ve ilk benim kullandığıma da eminim sümüklenme şey yoktu. napıyosun note gramajdan mı çalıyosun anlayamadım.

 2. Çok beğenerek kullandığım ve arkadaşlarımında bende görüp aldığı oje. Arkadaşlarımla apayrı ten renklerine sahip olmamıza rağmen hepimizde farklı ve güzel durdu. Yalnız tek sevmediğim noktası kalıcılığı. İkinci gün uçlarından gitmeye başladı.

 3. Aşık olduğum ojedir. Hem fiyatı çok uygun hem de rengi aşırı güzel. Ne iyi oldu da toprak renkli kozmetik ürünleri moda oldu tekrar 🙂 En son 90lı yıllarda bu kadar yoğun kullanılıyordu. Oje çok kalıcı değil fakat bu fiyata uzun süre kalan ojeyi bulmak çok zor. Ben 2 kat uygulayıp üzerine parlatıcı sürüyorum. Ömrü uzamış oluyor..

 4. nefffffis bir tarçın/şeftali rengi. kare tırnaklarda efso duruyor. sürdükten sonra sapık gibi tırnaklarıma bakıyorum¸ öyle güzel rengi var. benim için tek sıkıntısı fırçası çok geniş¸ sürerken çok zorlanıyorum.

 5. inanılmaz güzel bir kiremit rengi bu oje. demin sürdüm¸ iki dakikada bir ellerime bakıp “ayyy ne güzeeeelll” diye mayışıyorum. amma velakin sürmesi biraz meşakatli. ojenin yapısı çok akışkan ve fırçası biraz geniş. gerçi benim buna benzer genişlikteki fırçalara sahip ojelerim var¸ onlarda bu kadar zorlanmamıştım. tırnaklarımın çok geniş yapılı olmayışı ve ojenin akışkanlığı duble etki yaptı sanırım. ama rengi çok iyi gerçekten. kıvamı da belki kullandıkça düzelir diye umuyorum şimdilik.edit: iki kat sürmeme rağmen (ki sürmek zorundasınız yoksa rengi tam belli olmuyor) çok hızlı bir şekilde yanlardan soyuldu. büyük aşkımız şimdi seviyeli bir ilişkiye dönüştü. söndü ateşimiz. 

 6. Favori oje listemde ilk beşe girer. yapısı çok ince¸ tek katta renk vermiyor ama ikinci kat sürümü gayet rahat. çabucak kuruyor. tarçından daha çok içinde pembelik-kızıllık barındıyor. ellerime en çok yakıştırdığım renklerden biri. sürdüğümde elimle bütünleşmiş gibi hissediyorum. beyaz tene çok yakıştırıyorum. yapısını çok beğendiğimden bu serinin diğer renklerine de şans vericem. fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 4.5 tl civarıydı.

 7. ya kızlarr bunu beğeneceğinizi biliyordum biliyordum. şu an bu var tırnaklarımda. bu renk bir ojeyi çok istiyordum¸ noteda bulunca kapmıştım. ben daha çok kiremit rengi diye düşünüp aldım. tam kiremit de değil ama güzel ve farklı bir renk bence. sakın tek kat sürmeyin. yapısı çok ince¸ ilk gün tek kat sürmek zorunda kalmıştım ve rengine bakıp kusasım geldi resmen. erkek arkadaşım bile kendini tutamayıp ne iğrenç bir renk demeye çalıştı. ama lafı ağzına tıkadım o ayrı. hiç yapmadığım bir şey yapıp kız grubuma foto atacaktım sizce de kötü mü diye. çünkü kötü olmamalı¸ çünkü çok sevmiştim. ikinci katta gayet hoş oluyor. yaz için de kış için de ideal.

 8. Rengini rafta beğenerek almıştım ama tırnaklarıma sürünce kına yakmışım gibi durdu. Ayrıca yapısı çok kötü bence 3 katta ancak renk veriyor ve 3 kat olmasına rağmen dolgun durmuyor. 

 9. rengi mükemmel olan fakat dışındaki hiçbir özelliğini beğenmediğim oje. ilk olarak fırça şekline bir anlam veremedim¸ fırçada hiçbir ovallik yok tamamen köşeli. ikinci olarak 2 kalın katta opağımsı oluyor en ideal görüntü için 3. katı da gerektiriyor ve çabuk kurumuyor bir katı sürüp bi süre beklemek gerekiyor. son olarak da sürdüğümün ertesi günü soyulmaya başlıyor. e ne anladım ben bu işten..

 10. tam tarçın rengi harika oje. ben fırçasının geniş olmasını seviyorum bana kolaylık sağlıyor. 2 kat sürüldüğünde anca rengini tam verebiliyor hatta 3 kat bile olabilir ama ben o kadar uğraşamıyorum. bi de bu ojeyle gold glitter ojeleri kombilemeye bayılıyorum. yüzük parmağıma glitterlı oje sürüp diğerlerine cinnamon sürüyorum çok hoş oluyor.

 11. Renk olarak harika olmasına rağmen minimum 2 kat sürmek gerekiyor base coat ¸ top coatta işin içine girince 4 kat ediyor buna rağmen tırnaklarımda sadece 1 gün dayandı.1 gün sonunda uçlardan soyulmaya başladı. Rengi için alınabilir dayanıklılıktan sınıfta kaldı.

 12. Flormar penthouse faciasından sonra note ojeler arasında penthouse rengine yakın bir renk ararken karşıma çıktı.(aradığım rengi değil bu bebeği buldum) Ayak tırnaklarıma tek ellere 2 kat sürdüm. Gözlerimi alamıyorum ojeden. Fırça ise benim için muazzam(tırnak şeklimden dolayı) yaza kışa her mevsime yakışır bir renk.

 13. Bu kadar beğenilmesine şaşırdığım ojedir. Rengini beğenip satın almıştım ama kuruduktan sonraki saatler içinde soyulmaya başlıyordu. Bakın ertesi gün bile değil. Birkaç kere şans verdim hep aynısı olunca direkt çöpe attım. Aynı renkte olan ve soyulmayan oje için golden rose – rich colour – 142’yi tavsiye ederim. Müthiş.  ilgili medya: 1

 14. Özellikle sonbahara uygun bulduğum¸ beyaz ellerde çok tatlı durabilen ama benim ne renk olduğu belli olmayan ellerimde bile kötü durmayan tarçın oje.

 15. rafta görmemle birlikte çok hoşuma giden lakin aldıktan sonra ertesi gün kullanıp¸ kurumasından itibaren çok zaman geçmeden soyulmaya başlayan oje. Koruyucu ile birlikte başka bir zaman kullansam dahi tirnakta en uzun kalması süresi 5-6 saat.

 16. Rengi gerçekten çok güzel ama fırçası adeta ince uzun bir dikdörtgen. Düz fırçaları severim ama insan biraz olsun kavis verir fırçaya. Sürümü çok zorlaştırıyor. Kuruması hızlı ama bir günü bile tamamlamadan tırnak uçlarından soyuluyor. Feci dayanıksız. Bittikten sonra büyük ihtimal buradaki bir cicişmüzün golden rose’un¸ muadil olarak gösterdiği ojesini alırım.  ilgili medya: 1

 17. Koyu nude diyebilirim bu oje hakkında. Elleri çok güzel çok bakımlı ve hatta seksi gösteriyor. Ben evde olduğunu bilmeden gidip aynı renkten bir tane daha almışım. Ama sorun yok kesinlikle kullanıp bitiririm. Ama çok istikrarlıymışım. yalnız bence note ojeleri bir tık daha kalıcı olabilir.

 18. Sonbahar rengi denmiş ama ben bu cayır yaz günlerinde de sürüyorum gayet hoş gideri var yani. yaz dolayısıyla ellerim de biraz karardı haliyle. Beyazken ellerime daha çok yakıştırıyorum ben. Yalnız üçüncü katta ancak şişede gördüğünüz rengi elde edebiliyorsunuz ve geç kuruyor. Çok geç kuruyor ve kalıcılığı da ikinci gün uçlarından soyulmaya başladığını göz önüne alırsak baya bi kötü. Açıldıktan sonra yapısının da çabuk bozulduğunu söyleyebilirim. Ben bu sebepten mecburen biri bitmeden diğerini aldım 

 19. birçok ten rengine gideceğini düşündüğüm¸ sıcak bir tarçın rengi olan¸ bittikçe alınası bir oje. ben çok sevdim¸ indimsiz 5¸90 ₺’ye aldım¸ biraz içim acıdı ama¸ sürekli kullanacağım için mühim değil 🙂 bendeki duruşunu medyaya ekleyeceğim. ilgili medya: 1

 20. bu ojenin rengine bayılıyorum tam bir sonbahar rengi bana göre ama fırçası bana aşırı büyükmüş gibi geliyor ve sürerken sürekli taşıyorum ya da benim de beceriksizliğim olabilir bilemiyorum unutmasam da bir ara tekrar denesem çünkü rengi mükkemmel.

 21. bunun rengine bayılıyorum ölüyorum bitiyorum ama note ojelerin hepsinde olan problem bunda da var. aşırı saydamlar ve tek katta rengini vermiyor. ikinci kata geçince fırçanın kenarlarının iki kere geçtiği yerler üç kat oluyor ya hah işte oralar aşırı belli oluyor. umarım anlatabilmişimdir anltamadıysam özetle sürümü pek rahat değil ve o rengi elde etmek zor oluyor diyeyim.

 22. Rengini çok beğenerek aldım fakat benim tırnaklarımı bildiğiniz hastalıklı gibi gösteriyor. Gözüm alışır dedim umudumu kaybetmedim ama en son kuzenimin senin ellerine ne oldu ya ne çirkin duruyor ojen demesiyle ağlaya ağlaya yollarımı ayırdım.

 23. Rengini her surdugumde muhakkak goren soruyordu ama surdukten sonra tirnak uclarindan hemen kendini atmasindan dolayi bunu bitirdikten sonra gidip muadili gosterilen golden rose ojeyi satin alacagim.

 24. Note’un ojeleri pek benim tırnaklarımda pek olmuyor maalesef uçları hemen yamuluyor bükülüyor¸ rengini vermesi için min2 kat gerekiyor¸ geç kuruyor baya vs. Ancak bu ojenin rengine gerçekten aşık oldum Hm’nin bilinen kiremit renginden ikinciyi almak istemediğim için (14-15 tl insaf) bunu denemiştim ancak bu da gol olmadı¸ mecbur aynı rengi farklı bir markadan araştırıcam ve içinde dörtte biri falan hala dururken çabuk kurudu bende. Kısacası çok güzel olan rengi dışında bir artı yönü olduğunu düşünmüyorum

 25. Geçen sene oley kiremit rengi diye gözümden kalpçikler çıkararak almıştım lakin büyük hayal kırıklığı oldu. Bi oje 1 ay içinde ağdalaşır mı yahu? 

 26. kına renginin oje olmuş hali sanki¸ benim favorim note caramel içindeki o kızıllık bunda yok tam bir toprak rengi

 27. bu benim ilk note ojem. tek katta rengini veren¸ ama iki katta gerçek potansiyeline ulaşan¸ nispeten biraz daha uzun kuruma süresi isteyen¸ tarçın-marmelat rengi arası cici bir oje. tam bir sonbahar rengi. işin ilginç kısmı¸ bu renge benzer bir muadil gördüğümü hatırlamıyorum diğer markalarda. ilgili medya: 1

 28. İki kat sürüldüğünde opaklığını veren¸ çok güzel bir renk. Yukarıda bir cicişmüzün de dediği gibi modern kına.

Siz ne düşünüyorsunuz?