“Nivea yatıştırıcı yüz temizleme köpüğü” için 36 yorum

 1. karma cilde sahip olmama rağmen kuru ciltler için olanını kullandığım ürün. ben gayet memnunum¸ yumuşaklık ve temizlik hissini veriyor bence. ama ardından nemlendirici sürülmesi elzem¸ her temizleme köpüğü/jeli vs de gerekli olduğu gibi.

 2. mutfakta kullanılan yağ çözle aynı kokan köpüktür.makyajı temizleyemiyor hatta olduğu gibi bırakıyor¸ temizlik hissi vermiyor¸ kokusu bastıran başka ürün yokken gerçekten rahatsız ediyor¸ yüzü geriyor. 5 liraya migros indiriminden almıştım duştan duşa kullanıyorum¸ tekrar alacağım bir ürün değil.

 3. günlük yüz temizliğinde kullandığım ürün. köpük formundan dolayı direkt yüze sürülüp yıkana biliyor. diğer jel ürünlerde ise önce yüzü ıslatıp ürünü köpürttükten sonra yıkamak gerekiyor. zaman ve su kaybı bence. makyaj temizliği için uygun değil. makyaj yaptığımda önce yüzümü makyaj temizleme ürünüyle siliyorum. pembe olanını tercih etmemin sebebi artık yüzüm kırışmaya başladığı için mümkün mertebe yüzümü kurutmaktan kaçınmam.

 4. migros indiriminden mavi renkli karma ciltler için olanını yanlış hatırlamıyorsam 4¸5tl gibi bir fiyata 3 adet almıştım temizlik hissi vermiyor sanki bitsin gitsin diye bolca kullanıyorum bir de bana kesinlikle 1pompa yeterli gelmiyor tek kullanımda en az 3 pompa kullanıyorum diğer türlü sanki köpük yüzüme sürünce yok oluyor gibi geliyor bana.Çok çok kötü değil fakat olmasa da olur bir ürün bir daha almam.

 5. 3 haftalık kullanımda şişenin yarısından çoğunu bitirdiğim ürün. ben sabahları yüzümü yıkamak için kullanıyorum. çok etkili olduğunu sanmıyorum. yıkadıktan sonra yüzüm geriliyor ancak 1-2 saat sonra t bölgesinde normalden fazla yağlanmayla karşılaşıyorum. makyaj temizleme konusunda işe yaramıyor zaten ürünün de böyle bir vaadi yok yanlış bilmiyorsam. migrostan 8 liraya almıştım. fiyat/performans açısından ortalama bir ürün. yeniden almam.

 6. Mavi (normal/karma) olanını almıştım.Karma ciltli biri olarak bir pompa alıp yüzümde ovalayıp yıkıyordum.Fakat benim sevdiğim fresh temizlenmiş¸gergin cilt hissini bu üründe yakalayamadım.Çok bereketli.Garanti 2 ay kullandım.son zamanalrda o kadar sıkılmıştım ki bitsin diye ikişer pompa kullanıp bitirdim.Cildimde hiçbir etkisini gözlemlemedim.tekrar almayacaklarımdan

 7. Karma cildimi aşırı şekilde yağlandıran bir ürün. Bir ara merak edip almıştım. Sonuç hüsran. Temizlemiyor sanki sadece suyla yıkıyormuşum gibi bir his veriyor. Karma ciltliler uzak dursun derim.

 8. Tanım:Şişe içerisinde sıvı halde bulunan kullanım sırasında köpüğe dönüşen temizleme suyu.Yılbaşı indiriminde almıştım. Tek kelimeyle bayıldım diyebilirim. Kuruya dönük bi cildim var diğer temizleme ürünleri yüzümü geriyodu ama bu çok iyi geldi. Pürüzsüz ve yumuşak yapıyo annemin cildi çok kuru onda denedik o da baya beğendi. Yalnız makyaj temizlemek için değil de temizledikten sonra son bi dokunuş için kullanılmalı. Ben bazı günler sabah akşam kullanıyorum sabun yerine.Kardeşime mavi olan canlandırıcı köpüğünü aldık. Onun cildi yağlı pek beğenmemiş iyi gelmedi diyor. Ben de denedim bana da iyi gelmedi yumuşak pürüzsüz hissi vermedi.Yatıştırıcı pembe olan iyidir devam.

 9. Benim cildime iyi gelmeyen bir ürün bence vadedileni bile yapamıyor. Ben temizleme hissini alamadım. Belki iyi gelenler olmuştur ama ben sevemedim.

 10. bir şişe kadar kullandım. tekrar kullanabilirim. ama olmazsa olmaz da değil tabii. yüzümü kurutmuyor¸ germiyor¸ herhangi bir rahatsız his yaratmıyor. ama köpük forma bir ürün olduğundan temizlemesi beni çok da tatmin etmedi. hafif bir yapısı var ve genel olarak jel formda ürünlerden sonra bunu çok sevdim aslında. temizlemesi falan kolay. baya pratik.

 11. Kuru ciltler için olanını severek kullanıyorum.1 şişe bitirdim 2.sine geçtim hatta. Köpük formda¸hafif bir ürün. Bende herhangi bir iritasyona sebep olmadı. Temizlemesini de beğeniyorum. Yalnız 20 liralık bir ürün değil asla. Ben iki şişeyi de indirimli haliyle 10 liraya aldım. İndirimde fırsat verilebilecek bir ürün.

 12. makyaj temizlemek için uygun olmadığını düşünüyorum ama makyaj sonrasında eğer sadece kalıntılar için tonik vs kullanıyorsanız tonik yerine bunu kullanmak bana daha mantıklı geliyor¸ cildimi daha az yoruyor¸ daha az agresif. Makyaj yapmadığım zamanlarda da sabahları yüzümü sadece bu köpükle yıkayıp nemlendirici sürüyorum. Karma ciltliyim canlandırıcı olanından memnun kalmadım kızarıklık sorunu yarattı¸ kuru ciltler için olanında (pembe) böyle bir sorun yaşamadım. İndirimsiz fiyatını hak etmiyor ama indirimli fiyatı 5.95ti migrosta¸ o zaman alınabilir.

 13. mavi olanını cildimi temizlemek için sabah akşam kullandım. kuruya yakın karma olan cildimde kurak çöllere döndü. kuruluktan sivilce çıkardım artık.

 14. ben bu ürünün kokusunu yüzüme enjekte ettirmek istiyorum.Bu kadar mı sevilir bir ürünün kokusu.benim cildimi çok kurutuyor¸bir kaç defa sivilce de yaptı fakat utanmasam el sabunu diye kullanırım¸öyle güzel bir koku.keşke bütün ürünler bu koksa¸kokusu güzel demiş miydim :d

 15. Cildim karma olmasına karşın aşırı hassas olduğu için bu ürünü kullanmıştım.Makyaj temizlemiyor diyenler olmuş e ürünün öyle bir vaadi yok zaten bu ürün günlük bir temizleyici yüzdeki kiri ve yağı temizlemek için üretilmiş .Ürün hakkındaki tecrübelerime gelirsek muhteşem bir temizleyici değil ama günlük olarak yeterli sabah kalktığınızda bununla şipşak yüzünüzü yıkadığınızda ferah hissettiriyor.Benim cildimi kurutmadı¸ germedi ¸kızartmadı ya da sivilce yapmadı.Hatta cildimin çok kötü olduğu bir dönemde yeni temizleyici arayışındayken idareten ucuz diye almıştım sivilcelerimin sönmesinde etkiliydi şaşırtmıştı.Ürün arayışlarımda etkisini bildiğimden bunu kullanırım hala üzmez de.Köpük formu pratiklik sağlıyor diğer drugstore ürünlerine göre nispeten içeriği daha temiz.

 16. çok kötü bir temizleme köpüğü. iki türünden de kullandım. çok kurutuyor ve bütün nemi alıp götürüyor. kesinlikle tavsiye etmem kimseye.

 17. Hak ettiği değeri görmediğini düşündüğüm bir yüz yıkama köpüğü. Cildim nemsiz¸ karma. Kullandığım tüm yıkama jelleri¸ köpükleri cildimi gerdi bugüne kadar ama bu köpüğe bayılıyorum. Cildimi arındırdıktan kurutmuyor¸ germiyor¸ kızarıklığa yol açmıyor. Sahiden yatıştırıyor. Zaten vaadleri de bu yönde. Günlük kullanıma uygun. Köpük formda olduğu için kullanması da ciltten arındırması da kolay. Verdiği temizlik hissi güzel. Zaten peşinden tonik kullandığımda pamuğa hiçbir şey çıkmıyor. Kokusu çok hafif¸ güzel ama malesef parfüm içeriyor. Bir pompa tüm yüzüme yetiyor. Makyaj temizleme performansını genel olarak beğenmemişler ama ben çok beğendim. Vaktim olmadığı zaman miseller sular yerine direk bu köpükle yıkıyorum yüzümü¸ iki pompa benim günlük makyajımı gayet temizliyor. Daha önce bir tane bitirdim¸ şimdi ikinciyi bitirmek üzereyim.  Akne¸ komedon ya da herhangi bir hassasiyete yol açmadı cildimde. Cilt bakımımı yavaş yavaş dermokozmetiğe çevirmek istediğim için bir defa daha almayacağım¸ yoksa üçüncüyü de kesin alırdım.

 18. 1 senedir düzenli olarak günde 2 kez kullanıyorum sabah ve akşam olarak. Cildim karma kurutma problemi yapmadı piyasada buna benzer birçok köpük formda temizleyici var. Hem sık sık indirime girmesi güzel hem de günlük kullanıma uygunluğundan dolayı uzun zamandır elimin altında kendisi. (Bana göre yağlı ciltlerin seveceği bir ürün)

 19. verdiği ferahlık hissi ve kokusu çok güzel ama derinlemesine temizlik sağladığını düşünmüyorum. hafif bir cilt makyajı yapıyorsanız ve sorunlu bir cilde sahip değilseniz tercih edilebilir.

 20. Fiyatına göre başarılı bulduğum bir ürün.Yoğun kapatıcılıktaki fondotenleri iyi temizlemiyor fakat günlük makyajımı temizlemesinden memnunum.Cildimi de kurutmadı.

 21. Kuru ve hassas ciltler için olanını kullanıyorum.Yüzümü daha yumuşak yaptı ve sanki renk eşitsizlikleri kayboldu. Henüz bir sorun yaşamadım.

 22. yağlıya dönük karma cildim var¸ normalde bunun mavi renkli normal/karma ciltler versiyonunu kullanıyordum ve cildimdeki yağa rağmen kurutuyordu¸ kaşlarımı kaldıramıyordum resmen.yanıma bakım adına hiçbir şey almadan memlekete gelmez zorunda kaldım ani bir şekilde¸ ve evde mavi ambalajlı versiyondan stokta bir şişe bulunmasına rağmen a101’den kuru ciltler için olanından aldım. cildimi hiç kurutmadan ve germeden temizledi¸ gerçekten şaşkınım¸ kuru ciltler için deyince ben yüzümün yağının arınmamasını bekledim aslında.sonuç olarak bundan sonra kuru ciltler versiyonunu alamaya devam edeceğim¸ cildiniz çok fazla yağ salgılıyorsa mavi ambalajlısı size uygun olacaktır. mavi ambalajlıyı da artık duş jeli gibi kullanarak bitiririm 🙂

 23. cildim karma ama bu köpükle resmen aşk yaşıyorum ben. bu kadar hafif ve cilde zarar vermeyen bir ürün için fiyatı gayet makul. denemeyen varsa pişman olmaz.

 24. Okuldaki dolabımda durur kendileri ve beni bir teneffüs arasında şipşak hem cildimdeki yağdan kurtarır hem de mis gibi kokusuyla keyiflendirir. Temizlik hissini hiçbir şeye değişmem. :))

 25. Bugün seri girdi yazma günüm sanırım cicişler :)Bu ürünü hep evde bulunduruyorum. Hafif makyaj yaptığım günlerde makyajı sildikten sonra yüzümü bunla yıkıyorum iyice makyajdan kurtulmak için. Çok hafif bir ürün bende sivilcelenme¸ cilt kuruluğu yapmadı. Ancak derinlemesine temizlik istiyorsanız başka bir ürün bakmalısınız. Fiyat-performans olarak yıldızlı bir üründür.

 26. Çok severek kullandığım¸ cildimi yakmayan¸ rahatsız etmeyen ender köpüklerden birisi. Bitmek üzere. Lakin cruelty free bir marka olmadığı için bir daha almayacağım.

 27. kuru-karma akneli cildimi kupkuru yapan ürün¸ insan kullanım sonrası gelen gerginliği temizlik hissi gibi algılıyor ancak üzerinden bir tonikle geçtiğimde makyajımın çıkmadığını görüyorum. makyaj çıkarmaya üşenen ve bu arkadaştan yardım almak isteyen dostlarım en az 3 kez köpükle durula yapmanız gerekiyor.

 28. makyaj yapmadığım günlerde cildimi temizlemek için kullanıyorum. ele gelen o kopuk hissini seviyorum. temizlemesi güzel¸ ciltte sebumdan eser kalmıyor. biraz gerginlik veriyor ama uzun süre değil. kokusu bildiğimiz standart nivea kokusu. piyasada muadilleri çokken yedekleyeceğim bir ürün değil¸ hiç birşey bulamazsam döneceğim kendisine.

 29. neden bilmiyorum ama nivea bana hep ergen ürünü gibi gelir. böyle yeni yeni cildini tanıyan genç kızların ilk göz ağrıları. sonradan pahalı ürünlere geçilince niveanın yüzüne bakılmaz. hah işte o evrelerimde benimde kullandığım köpüktür bu. fakat sonradan cildimi tanımaya başlayınca çok fazla kuruttuğunu ve bunun sivilce artışına sebep olduğunu fark ettim. genel olarak klasik bir temizleme köpüğü bence.

 30. İkincisini bitirmek üzereyim. Tekrar alırım. Karma cildime çok iyi geliyor. Özellikle cildimi yormadan temizlemek istediğimde elim hep buna gidiyor.

 31. Ürünün temizleme hissi güzel. Ürün güzel köpürüyor. Ben günde iki kere kullanıyorum. Yedekleyeceğim bir ürün değil. Kokusunu sevmiyorum.

 32. Mavi olanın bende sivilce yaptığı ürün memnun kalmadım açıkcası ama cilt tipine göre değişir sanırım önyargı oluşturmayım

 33. hassas ve kuru ciltler için olan versiyonunu seneler önce alıp kullanmış çok da memnun kalmıştım. geçenlerde yine migros indirimde çok düşük bir fiyata denk gelince aa ben bunu seviyordum diye aldım ama ben mi değiştim yıllar içinde yoksa ürün mü bilmiyorum. öncelikle bir kere sıkmanız bile yetiyor çünkü ürün çok güzel köpürüyor bu açıdan çok pratik. ancak cildimi hem inanılmaz kötü geriyor hem de kistik akne çıkmasına sebep oluyor. acaba bozuk ya da tarihi geçmiş bir ürün müydü diye şüpheye düştüm. makyaj fırçalarımı ve süngerlerimi yıkayarak bitirmeye çalışıyorum ne yazık ki.

 34. Hiç güzel değil cildimi daha yağlı hissettiriyo¸yeterince temizlediğini düşünmüyorum sadece uygun fiyatlı olduğu için tercih edilebilir.

Siz ne düşünüyorsunuz?