“Nivea micellar makyaj temizleme suyu” için 18 yorum

 1. Hoşuma gitmeyen bir ürün allahtan almadan önce arkadaşımdan deneme fursatı bulmuştum. Her cilt tipine uygun olmamakla berabee aynı fiyata sahip olduğu bir çok ürüne göre fonksiyonsuz

 2. Migros’ un büyük kozmetik indiriminde 9.90 tl gibi cok uygun bir fiyata almistim. Makyaj cikarma performansi vasat. Bitirmek icin Makyaj yapmadigim gunler kullanmaya basladim. Yagli olan Cildimi kuruttugunu fark ettim.

 3. Makyaj temizleme ile ilgili hiçbir ürün elimde kalmayınca marketten rastgele aldığım ve makyaj namına hiçbir şey temizlemeyen su. Çok afedersiniz palyaçoya döndürdü göz makyajını temizlemeye çalışınca. Artık fırça falan temizlemeye kullanırım.

 4. Çift fazlı olmamasına rağmen waterproof eyeliner ve maskarayı da çıkaran temizleyici. 200 ml olduğu düşünülürse garnier¸ loreal den fiyat-performans olarak daha uygun. Parfüm de içermiyor.Dipnot. Bendekinin tam adı ‘3’ü 1 arada hassas bakım yapan micellar temizleme suyu yüz ve göz’. olumsuz yorumları fark edince içerik değişmiş olabilir diye eklemek istedim.

 5. Kullandığım tek makyaj temizleme suyubu güne kadar cildimde bir reaksiyona sebep olmadı. cildimi kurutmadı ayrıca makyajımı da güzel çıkarıyor daha ne olsun bittikçe alıyorum.

 6. Günlük makyajım kapatıcıyı bölgesel olarak uygulamaktan ibaret olduğundan çok yoğun makyajları çıkarmasını beklemiyorum. Cildimde kızarıklığa sebep olmaması ve cildimi yağlandırmaması benim için en büyük artısı. 4 yıldır kullanıyorum¸ bittikçe alıyorum ve sanıyorum almaya da devam edeceğim.Tanım: ulaşımı kolay¸ uygun fiyatlı bir makyaj temizleme suyu.

 7. kimsenin beğenmemesine şaşırdığım makyaj temizleme suyu. gerçi sadece göz makyajı yapıyorum onu da benim için yeterli düzeyde çıkardı ama yağlı maktaj temizleyiciden sonra da kötünün iyisi diye sarılmış olabilirim tabii.

 8. Çok dandik. Ben de canta boyu var boynumdaki makyaji temizlemek icin kullaniyorum sadece goz altini kurutuyor ve hatta bazen surtmek gerekiyor cikarmasi icin neredeyse

 9. Makyaj çıkarması fena değil ama gözümü ve gözaltlarımı çok yaktı. Çok daha iyi micellar sular var. Tavsiye etmem.

 10. Bu ürünü kullandıktan sonra bir kez de makyaj temizleme jeliyle yüzümü yıkamak zorunda kaldım anca o zaman tüm makyaj yüzümden çıktı. Cok başarısız¸ bir daha almayı düşünmüyorum.

 11. Uzun süredir kullanıyorum¸ temizlemesini beğendiğim bir ürün. Hassas cilde sahip olmama rağmen herhangi bir problemle de karşılaşmadım. Pahalı bir fiyatı yok diye hatırlıyorum indirimlerden daha da uyguna bulabilirsiniz

 12. Çok uyguna geliyor diye almıştım¸ almaz olaydım. Göz makyajı çıkarmada o kadar kötü ki pamukla gözümü kazımak zorunda kaldım. Pamukta makyaj izi bile çıkmadı. Bu da yetmezmiş gibi gözü çok yakıyor. Bir de büyük boydu artık nasıl bitecek bilmiyorum.

 13. ten makyajı çıkarmada bi problem görmedim ama göz makyajımı çıkarmak için iki kere üstünden geçtiğim halde çıkarmadı 

 14. Göz makyajındaki başarısızlığından sonra sadece allık ve rujdan oluşan hafif makyajlarımı çıkarması için ona bir şans verdim ama hata. Cildim kızardı¸ gerildi bildiğin ürünü istemiyor.

Siz ne düşünüyorsunuz?