“Nivea duşta vücut kremi” için 149 yorum

 1. 1-2 hafta önce watsons alışverişimde kuru ciltler için olan badem özlü olan testerini vermişlerdi. merak etmeme rağmen sürekli erteledim kullanmayı. keşke daha da fazla erteleseymişim diyorum. 15 dk önce kullandım cildimde yapış yapış bir his bıraktı. kollarıma ya da bacaklarıma dokunmak bile istemiyorum. belki yeteri kadar durulamamışımdır diye düşünüyorum amma velakin soğudum be sözlük :/

 2. Balli olaninin kokusu muhtesem¸ nemlendirmesi de gayet guzel ama kullandiktan 1-2 gun sonra cildimi ovusturdugumda olu deri atar gibi soyuldu gitti.Bi de uyari yapayim acayip kayganlastiriyor banyo zeminini dikkat edin kaymayin

 3. benim gibi vücudunuzu duştan sonra kremlemeye üşenen bir insansanız çok pratik. bir diğer alternatif ise bir kaba biraz bebe yağı katıp¸ sulandırıp¸ vücuda dökmek.

 4. bir kutu bitirdim koyu mavisinden ve sevmedim. çok merak ederek aldığım bir üründü ama bana pek hitap etmedi.öncelikle birçok kişinin söylediği gibi nemlendirmesi yetersiz kalıyor. bir de vücudunuzu nemlendirip üzerinden tekrar suyla geçtiğinizde ben vücudumu kremlemişim gibi hissetmiyorum açıkçası. su¸ verdiği o azıcık nemi de alıyor bence. banyo tabanını çok kayganlaştırıyor. ki ben sakar bir insanım¸ bu benim için çok ama çok önemli bir özellik.bir de bana pek pratik bir ürün gibi gelmedi. şöyle ki ben zaten kremlenmeye üşenmeyecek olsam çıktıktan sonra da üşenmem. çıkarım mis gibi kremlenirim¸ durulanmaya da uğraşmam hem çok daha iyi nemlendiririm cildimi. evde bulunan kutu kutu nemlendiricini yanında bunun esamesi okunmuyor.

 5. hani banyodan çıktıktan sonra vucudun gıcır gıcır halini sevenler bu ürünü benim gibi sevmez¸ iyidir güzeldir ama sanki iyi durulanmamışsın gibi hissettirir insana.. Neyse ben gıcırlığımla kalayım.. Benimlaa değilsin nivea..

 6. benim gibi çok üşüyen biriyseniz kışın banyodan çıkınca kremlenmek çok zor geliyorsa çözüm olabilecek bir ürün. başka tatmin edici bir tarafı yok.

 7. Bir türlü ısınamadığım kremdir. Mavi olanın içinde badem yağı olması zaten beni çok itmişti ilk çıktığında. Yahu biz zaten bu badem yağını kaşlarımıza¸ kirpiklerimize falan uygulamıyor muyuz kıl¸tüy çıkarsın diye.? E peki biz bu badem yağlı vücut kremini vücudumuza sürdüğümüzde kıl¸ tüy çıkarması muhtemel değil mi? Bence gayet olası. Ne olur ne olmaz¸ maymuna benzememek için ben bu ürünlere hiç yanaşmadım. Mavisinden kendimi o kadar soğuttum ki beyazına bakmadım bile.

 8. testerını kullanıp¸ bayağı sevdiğim krem..fakat nivea ürünlerinin¸ tüyleri beslediğini biliyorum.. lip balmları dudak üstü tüylerini besliyor diye kullanmayı bırakmıştım. acaba¸ duşta vücut kreminin de böyle bir etkisi olur mu? tüylere bir etkisi olmazsa¸ almak istiyorum.. ama tüyleri beslerse¸ kötü olur¸ sonuçta tüm vücuda uygulanıyor..

 9. kesinlikle pompalı olması gereken üründür. kremli ellerle ikinci kez sıkmak işkence gibi geliyor insana¸ hele de kutuyu yarılamışsan. nemlendirmesine gelirsek ben durulandıktan sonra fazla nem vereceğini düşünmediğimden sürüp çıkıveriyorum duştan. yarısını bornoz yarısını tenim emiyor herhalde ki aman aman bir nemli his bırakmıyor.

 10. Üzerinde yazan uyarı yüzünden (banyo tabanını kayganlaştırması) elimde bir yığın testerı olduğu halde kullanamadığım krem. Bütün testerları bir yakınıma verdim¸ verirken de banyo tabanını iyi temizlemesi gerektiğini de belirttim. Benim gibi düşmekten ve düşüp bir yerlerini incitmekten korkan insanlar için çok kullanışlı bir ürün değil. Ben nemlendiricimi duş sonrasında yatak odasında sürmeye devam edeceğim. Banyoda duş jelleri dışında kullandığım tek ekstra ürün banyo yağları¸ onlar da durulanırken küvetin dibinde iz bırakmıyorlar¸ biraz köpürüp durulanınca gidiyorlar ve cildi bebek cildi gibi yapıyorlar. Banyoda nemlendirici sürmekten daha faydalı ve keyifli geliyor bana.

 11. kullanıp durulandığımda akıyor vücudumdan. banyo sonrası kullandım mı kullanmadım mı anlaşılmıyor. illa duşta nemlendirileceksek bebe yağından öte bir şey yok.

 12. yakın zamanda deneme fırsatı bulabildiğim nivea ürünü. kuru ciltler için olanını kullandım sadece ve bayıldım. benim cildimin kuruluk derecesi için yeterli bir nemlendirme sağlıyor¸ kokusu da sevdiğim nivea kokusu. banyodan çıktıktan sonra çoğunlukla çok acelem olduğu için sürekli ertelediğim kremlenme aşamasını da atlatmış oluyorum sayesinde. tek olumsuz tarafı bana göre şişesinin zor kullanılması. şu andaki halini pompalı bir şişeyle değiştirseler çok daha kullanışlı olur.

 13. hiç kullanışlı değil. en büyük sorunu kullandıktan sonra bütün duş zemini krem oluyor. demek ki cilt bu kremi emmiyo. kokusu da mavi tenekedeki krem kokusunun aynısı. benim cok sevdiğim bi koku değil. herşey bi yana o kaygan zeminde düşüp kendini sakatlayabilir insan. çok tehlikeli. ben iki kere kullandım attım.

 14. nemlendirmesi çok yeterli olmasa da idare ediyor. kullanım açısında pratik olması tercih sebebi benim için. Ballısına bayılıyorum.

 15. evet¸ pratik¸ evet¸ vücudu nemlendiriyor¸ yalnız ne zaman kullansam vücudum ürünü emmiyor¸ tende kalın bir tabaka krem kalmış gibi hissediyorum ben. o yüzden mecbur kalmadıkça kullanmıyorum.

 16. Uzun zamandır kullandığım ve çok sevdiğim ürün. Öncelikle bazı sağlık problemlerimden ötürü çok çabuk hastalanan bir insanım. Banyoda azıcık üşüyeyim hasta olurum. Banyodan çıkıp giyinirken hasta olurum. Genelde banyodan sonra kremlenirken hep üşütürüm. O yüzden bu ürün bana çok cazip geldi aldım. Kokusu klasik Nivea kokusu. Ben bayılırım. Zaten Nivea’yı çok severim marka olarak. Neyse kullanıyorum ilk çıktığından beri. Bana çok pratik geliyor. Bir de çok sakarımdır ama hiç kayma düşme gibi bir olay yaşamadım. Suyla akıp gidiyor ben tehlike arz etmiyor diye düşünüyorum. Tabi siz genede dikkatli olun.

 17. Kullanıp cok memnun kaldığım harika ötesi duşta vücut kremi. Banyodan sonra üşendiğimden ötürü yüzüm dışında nemlendirici kullanmayan bünyem bu sayede vücudunu nemlendirdi. Tek eksisi biraz daha ucuz olabilirdi¸ fiyatı kesinlikle uygun falan değil.

 18. Bacaklarımı banyoda jiletle alırsam sonrasında mutlaka uyguladığım ve çok memnun kaldığım üründür. Dustan çıkıp kurulandıktan sonra nemlendirici sürünceye kadar acayip yanma ve kaşınma olurdu. Böylelikle bu derdimden beni kurtarmış oldu. Severek kullanıyorum.

 19. Ben de sevenler grubuna dahilim. Duştan çıktıktan sonra kremlenmeyi sevmeyen biri olarak gayet pratik geldi. Nemlendirmesi çok mu başarılı? Tartışılır¸ ama bana göre yeterli.. Çikolatalısını denemedim ama kahve hazzı olanını stokluyorum

 20. Yazın bir arkadaşım sürekli etek giyiyordu ve bacakları ışıl ışıldı. Ne kullandığını zorla söylettim¸ nivea duşta vücut kremi. Tabi hemen aldım ben de. Banyoda sürüp azıcık bekleyip durulanıyosunuz ve çoğu nemlendiriciden daha etkili. Duştan sonra giyinmek için kremin yada yağın emilmesini bekleyemeyen benim gibi sabırsızlar için harika bir ürün.

 21. Bu ürün tam anlamıyla yurtta yaşayan cicişler için var sanki. Duştan sonra kremlenmeye zaten üşendiğim ¸ hele 4 kişilik odada rahat rahat yapmak imkansız olduğu ve de sivilce tedavisi olurken ankara gibi bir yerde yaşıyor olmam sebebiyle kulağıma ilaç gibi geliyor su an. Yılbaşı indiriminden alınacaklar listemin başındadır efendim.

 22. Unutmadığım ve keyfimin yerinde olduğu zamanlarda kullandığım pratik vücut nemlendiricisi. Genel olarak memnunum sadece cilt tarafından emilene kadar verdiği o ıslak-yumuşak his pek hoşuma gitmiyor.

 23. Gerçekten kuru ciltliler için pek bir faydası olduğunu düşünmediğim krem. Jilet kullanırdam sürüyorum ben bunu kanamasını önlüyor bacakların.

 24. Başta bacaklarım olmak üzere çok kuru bir cildim var¸ bu yüzden bir de bu pratik fikri beğendiğim için satın almıştım. Cidden kolaylık sağlıyor evet¸ ama nemlendirmesi konusunda olsa da olur olmasa da olur bir ürün benim için¸ şahsen pek etkisini göremedim. Geçen neredeyse çeyreğini bacaklarıma sürdüm ama yine yok. Bir de çok kimyasal kimyasal geliyor bana açıkçası durularkenki o suyun baloncuk dolu görüntüsü çok rahatsiz ediyor beni.

 25. bloggerlar tarafından çok övülmesine rağmen beklentiyi karşılamayan bir ürün. kuru ciltler için olanı kullanmama rağmen bence nemlendirmesi pek iyi değil. Kokusu banyodan çıktığınızda neredeyse hiç kalmıyor.

 26. Bu krem bi harika dostum. Ben de genelde dustan çıkınca krem sürmekten nefret ediyorum. Kışın gene tam bir işkence. Vücudum ise yüzüme ve saçlarıma inat kupkuru. Bildiğiniz deri döküyorum¸ kıyafetleri çıkardığımda içleri beyaz toZla kaplanmış gibi oluyor .Dün kullandım ve sıcacık dusun altında hiç külfet gelmedi bana çok kolay bi kullanımı var. Sonrasında durulandım ve üzerimi giyinirken hiçbir yapış yapış his¸ ağırlık vs. hissetmedim ama ellediğimde tenim yumuşaçıktı ve bütün gün de öyle kaldı. Kuruluk en çok bacaklarımda belli eder kendini. O pul pul görünümden eser yoktu bütün gün.Uzun lafın kısası alın aldırın. Dipnot: benim kullandigim shea yagli olani bu arada.

 27. Vücudunuzu yumuşacık yapan ve güzel kokulu krem. Duşta bunu sürüp çıkınca yine başka bi ürünle kremlenen var ama aslında hiç gerek yok.

 28. gerçekten başarılı bir kremdir. benim gibi duştan sonra kendini kremlemeye üşenen kişiler için yaratılmıştır. çok pratiktir. mutlaka deneyin derim.

 29. yasoliten gibi aynı durum bende de var bazen öyle abartıyor ki dökülme ¸ dökülerek yokolacağımı düşünüyorum. Bu haftasonu alışverişimde bende aldım. Çok başarılı bir ürün hele duş sonrası vıcık vıcık yağlanmayı sevmiyorsanız ¸ çünkü ben artık vazelin ile bacaklarımı ve kollarımı yağlıyordum ¸ malum o da oldukça yoğun kıvamlı . Tüm bu sebeplerden dolayı bu ürün benim için ideal.

 30. Ben çok heveslenip iki tane en büyük boyundan aldım bundan birini spor çantama attım. Kullanımı gerçekten çok rahat harika ve kalıcı bir kokusu var gerçek olamayacak kadar güzel bir ürün olduğunu anladıktan sonra ise içeriğine bakmaya karar verdim. En azından benim kullandığım diğer kremlere göre kimyasalı biraz fazla geldi öylece kaldılar sonuç olarak ama pratikliğinden ya da benim tembelliğimden ötürü her an tekrar kullanmaya başlayabilirim.

 31. birçok kişinin aksine sevemediğim ürün. cildim çok kuru¸ bu yüzden nemlendirmesi benim için çok yetersiz. kokusu ise benim tenimde hiç kalıcı olmadı¸ ben kokusunu gün içinde hissedebildiğim kremlerden hoşlanıyorum. kullanımı çok pratik olsa da¸ yeniden almayacağım ürünler gurubuna girmiş bulunuyor.

 32. Kokusuna aşık olduğum vücut kremi. Ben mavi olanını kullanıyorum. O klasik koku bana temizliği anımsatıyor. Özelliklede kışın inanılmaz işime yarıyor. Ancak ve ancak adamlar bunu duş sonrası kremlenmekten üşenenler için çıkarmış ama ben dusta kullanmaya bile bazen üşeniyorum.

 33. benim gibi üşengeçler için mucize ürün. ama watsonsın çıkardığı da aynı etkiye sahipmiş ve fiyatı daha uygun ama kullanmadım o yüzden net birşey diyemem.

 34. Once balli olanini sonra da deniz minerallisini aldim. Kokulari cok guzel ve kalici. Dus alip disari ciktigimda kollarimda kokusu kalmis oluyor¸ ozellikle ballisi muhtesem. Nemlendirici olarak normal krem kullanmaktan bir farki yok¸ olsa da olur olmasa da yani. Ama sirf kokusu icin alinir

 35. Duştan sonra pul pul olan kollarım dikkatimi çekince artık bir vücut nemlendiricisi alıp kullanmalıyım diye düşündüm ki vücut nemlendiriciler¸body lotionlar kullanmaya hep üşendiğim ürünlerdir¸biraz da daha tembel işi olduğunu düşündüğümden Nivea Duşta Vücut Kremini aldım geçen Gratis’ten 400 ml lik boyu 20-25 Tl arası birşeydi.Hakikaten de çok pratik ve tam bana göre(tembel işi)normal duşunuzu alıp durulanıyorsunuz vücudunuza ürünü uyguluyorsunuz tekrar durulanıp çıkıyorsunuz. Nemlendirmesi gerçekten çok iyi¸kokusu da bildiğimiz klasik Nivea krem kokusu çok severim.Sabah duş alıp çıktım ve tüm gün vücudumun nemlendiğini hissettim..Vücutta yapış yapış bir his bırakmaması da sevilesi bir diğer yanı.Tabi yazın nasıl olur bilemem.Bence tek olumsuz yanı ambalajı¸ürünün sıkılması çok zor ¸ele gelene kadar biraz can sıkıyor pompalı bir ambalaj ürünün pratikliğine pratiklik katar diye düşünüyorum.Benim bittiğinde yenileyeceğim bir ürün.Ek: Ben lacivert ambalajda ki ni (Kuru ciltler için olan) kullandım.

 36. çok abartıldığını düşündüğüm ürün¸ hatta muadil gösterilecek duş jellerinden farkı yapısıdır heralde

 37. Bir kutu kullandım¸ şunu söyleyebilirim nemlendirmekten çok yukarıda da söylenenler gibi yapış yapış bir etki bırakıyor. tekrar kullanmam heralde ya.

 38. ben bu ürünü sevdim ya¸ normalde nivea el kremleri falan alerji yapar bende¸ kurutur pul pul olur cildim¸ ama bu krem hem pratik hem mis gibi kokuyor hemde yumuşacık yapıyor. sevdim gitti. (içeriğini şimdilik düşünmek istemiyorum :F)

 39. Mavi kutulu olanı zor bitirdim olmasa da olur ama beyaz olanın numunesini denediğimde hoşuma gitmişti yine de tekrar alacağımı sanmıyorum olmasa da olur

 40. Önyargılı olduğum için uzun süre almamakta direttim. Yılbaşı zamanı %50 indirimli haliyle shea yağı içeren o tatlı¸ eflatuna çalan şişeyi görünce yelkenleri suya indirdim. Shea yağı içeren ürünlere karşı genel bir zaafım var¸ hassas ve kuru cilde sahip ellerimde ve vücudumda kesinlikle çok işe yarıyor. bu ürün de beni yanıltmadı¸ hem nemlendirmesi iyi¸ cildimi yumuşacık yapıyor hem de yapış yapış bir his bırakmıyor. Ki ben o iğrenç yapış yapış his yüzünden ne kremlerden vazgeçtim. Pratik bir ürün¸ banyodan çıkıp hemen giyinebiliyorsunuz. Tam benim gibi üşengeçlere göre¸ banyo ile ilgili tüm süreçler banyo sınırları içerisinde halloluyor. Tek eksi yanı¸ kocaman şişeyi ters çevirip dökmek biraz zahmetli¸ bir de pompası olsa tadından yenmez.

 41. Sevgili Nivea¸ Memleketin Alamanya’da kadınlar bulaşıklarını kirli durgun suya batırıp çıkarıyor¸ bizim gibi duşta hart hart keselenmiyor olabilir. Bizim buralarda kadın dediğin duştan buruşuk pembe¸ hatta fazla keselenmekten tahriş olmuş bir ciltle çıkmayı sever. Sen şimdi diyorsun ki al bunu¸ duşta sür¸ duşa girdiğinden daha yağlı¸ vıcık vıcık bir hisle çık. Nein Nivea¸ nein!Seni bir ton Marklık pazar araştırmasından kurtardıysam¸ bu da o mavi kocaman teneke kutudaki yağlı kremin yarattığı masumiyet hissindendir. Sevgiyle kal Nivea¸ auf viederzeyn.

 42. Kakaolusunu bugün denediğim ürün. Banyo sonrası kremlenme rutininden sıtkı sıyrılmış biri olarak bayıldım. Duşta nemli vücuda aynı krem sürer gibi uyguladım. Elime döktüğüm az bir miktar gayet yeterli geldi. Durulanması kolay¸yapış yapış bir his bırakmıyor. Mis gibi kakao yağı koktu banyo buram buram. Pamuk gibi de yaptı¸ daha ne olsun cicişler.

 43. Bloggerlarca çok abartılan bir ürün. Cildiniz normalse kuru ciltler için olanı alın. Nemlendirmesi anca yeter. Uzun süreli bi nemlendirme de beklemeyin en fazla bir saat. Kuru ciltliler siz almasanız da olur çünkü işe yaramaz.

 44. Dustan sonra 2 3 saat icinde sevisecekseniz bunu kullanin.ama kimseyle sevismeyecekseniz evde oturup okan izleyip erik yiyecekseniz kullanmayin bitmesin.cok bir esprisi yok.sadece kisa vadeli hem guzel kokarsiniz hem de kadife yumusacik olursunuz.

 45. çorak topraklar misali kuru cildimi orta derecede nemlendiren kremimsi. normal cilde sahipseniz veya kremlenmeye vaktiniz yoksa iyi bir alternatif.

 46. en yakın arkadaşlarımdan biri nivea kremlerin tüylenme yaptığını söylemişti. bir kaç kişiden daha bu sorunu duydum. açıkçası nivea markasını sevsem de vücut nemlendiricileri bana biraz fazla yağlı geldiğinden hiç kullanmadım¸ annem ve teyzem hep kullanırlar ama tüy problemi olmayan bir aile olduğumuz için tüylenme yapıp yapmadığı konusunda kesin bir şey söyleyemiyorum.

 47. çok kimyasal gelen kokusu var. nemlendirme konusunda başarılı ama bigün duşta bunun yuzunden kayıp kafami patlatacağım.

 48. ilk kez ingiltere’deyken alıp kullandığım ürün. bende kakaolusu var. o kadar memnun kalmıştım ki hemen bir tane daha aldım¸ bir de koca şişeyi yanımda türkiye’ye getirdim(sanki burada yokmuş gibi!) yalnız şöyle bir durum var¸ ingiltere’deyken cildimi ipek gibi yapan¸ başka hiçbir kreme vb. gerek duymamamı sağlayan şey¸ türkiye’de kullanınca bunun yarısı kadar bile etki yapmadı. istanbul’un suyu ne denli sert ve kireçli buradan anlaşılabilir. hayır orada kullandığım şişeyi getirmiş olmasam¸ bize dandik¸ tarihi geçmiş ürünü kakalıyorlar diye düşüneceğim ama vaziyet ortada.

 49. ilk olarak ten farkından mıdır nedir bilmem ama¸ her gün aynı saatlerde duş alıyorum ve kakaolusunun kokusu üzerimden hiç çıkmıyor. kokuyu kendim hissedemiyorum ama duşa girmeden hemen önce bile annemin hala kokuyorsun demişliği az buz değildir.ben bütün rutinim bitince değil de¸ saç kremiyle bunu sona bırakıyorum. önce saç kremini yediriyorum¸ ellerimi ondan arındırıp¸ suyu kapatıp vücuduma yediriyorum. 2-3 dk da bekliyorum. o sırada ambalaj falan okuyorum en son da durulanıp çıkıyorum hatta parfüm kullanmayı seven bir insan değilim¸ çevremde çok fazla insanın alerjisi var¸ sadece deodorant kullanırım. bu yüzden inanlara sarılınca kakao koktuğumu bilmek de bir rahatlık veriyor.Neyse anlayacağınız üzere ben pek bir sevdim. bundan önce hiç kremlenmediğimden de olsa gerek vücudum da pek tabi.unutmadan son olarak el ve ayak konusunda başarılı değil ki onlar zaten özel bakım istiyor. öyle bir beklentinizi karşılayabileceğini sanmıyorum yani…

 50. Kuruluk olayına kesin çözüm getirememiştir benim için. Herşey güzel iyi hoş da ben bunun üstüne banyodan sonra tekrar nemlendirici geçme ihtiyacı hissediyorsam bu ürün neden var diye sorarım kendime. Ha ayrıca ürünün yarısı şişede kalıyor kullanışsız bi ambalaja sahip. Ayrıca duşakabin kuvet vs banyo zeminine dökülmesine aman diyim dikkat edin. Düşünürken bile kötü oluyorum! 🙁

 51. olaganustu usengec biri olarak yuksek beklentilerle aldigim krem. ama pek bekledigim gibi cikmadi¸yapis yapis degil ama rahatsiz edici bi his birakti. umarim tam durulayamamisimdir da ondandir yoksa buyuk hayal kirikligi. bu arada normal/kuru ciltler icin olan shea yagli olani aldim¸cildim kuru.

 52. Bir tüpünü bitirmek üzereyim¸ en kuru olan yerim alt bacağıma uyguladım¸ fakat olsa da olur olmasa da. Nemlendiriyor ama ehh işte. Bitince koşa koşa gidip alınacak bir ürün kesinlikle değil. Kendimi şımartmak istediğimde ise evet işe yarıyor

 53. ne duş kremi¸ ne nemlendirici olmayı becerebilen ürün. Duş kremi olarak yeterli değil¸ nemlendirici olarak vasat.

 54. online alışverişlerimden birinde tek kullanımlık olarak göndermişlerdi. Kullanıp şans vermeyi düşündüğüm bir ürün¸ yaklaşık 1 aydır alışverişe çıktığımda alacağım diyorum ama hep unutuyorum. Evren bana “Alma” mı diyor yoksa 🙂 Ürünü minik bi denemeden sonra tek cümleyle özetlemek gerekirse güzel fakat olmazsa olmaz bir şey değil.

 55. kullandığım ilaçtan dolayı cildim çok kurumaya başlamıştı ve duştan sonra krem sürünce-kremin yapısı tabii ki de yağlı-tekrar kirlenmiş gibi hissediyordum veeee bu mucizevi ürün gerçekten kurtarıcım oldu¸ vücudu çok güzel nemlendirmesiyle beraber ferahlık ve temizlik hissi bırakıyor.

 56. Kuru cilde yetmiyor¸ ancak krem kullanacak zaman olmadığında kurtarıyor. Ben seviyorum¸ pratik bir ürün. Ama sanki o nem cildin üzerinde kalıyormuş¸ içine işlemiyormuş gibi geliyor. Bir de çok çabuk bitiyor¸ kremler¸ losyonlar kadar bereketli değil. Bence indirimde alınıp el altında tutulmalı.

 57. Benim hoşuma gitmiş üründür¸ bebek yağının bence de kesinlikle yerini tutmaz ama duştan çıkıp anında bi yere gidilmesi gerekiyorsa kullanılır. Bence güzel düşünülmüş ürün kesinlikle almalısınııız değil belki ama sevdim.

 58. tek problemim petrol ve türevi maddeler içermesi olan ürün. bendeki kuru ciltler için olanı nemlendirmesini başarılı buldum üstelik az bir miktarda yeterli geliyor.

 59. eğer cildiniz normal kuru ise bu ürün yeterli gelebilir ama yok benimki gibi¸ her banyodan sonra pul pul dökülen bir cildiniz varsa¸ duşta kullanılan vücut yağlarını tavsiye ederim.

 60. aldığım günden itibaren severek kullandım ama hem krem hem duş jeli olan (bkz: nivea creme care) i keşfettikten sonra buna ihtiyacım kalmadı. yine de verdiği nemi seviyorum ve duşta kullanmanın pratik olduğunu düşünüyorum.

 61. verdiği nemden ve kullanımın pratikliğinden dolayı çok sevsem de küvette ayağımı kaydırıp düşürdüğü günden beri tekrar almayı düşünmediğim güzel bir ürün

 62. bir hevesle alıp sadece iki kez kullandığım ürün. problem kremde değil bende :)bacaklarımı ve kollarımı çok güzel nemlendirdi¸ bundan yana hiç şikayetim yok.fiyatı da uygun¸ 15 lira gibi bir şey.denildiği gibi sür-çık bir vücut kremi.ama arkadaş gel gör ki ben ıslak tene dokunamayan insan bunu nasıl süreyim!plastik eldivenle de denedim o zaman da tam emilmiyor gibi hissediyorum.yine de bitene kadar kullanmaya çalışacağım zira vaatlerini yerine getirdiğini düşünüyorum.sizin benim gibi ilginç huylarınız yoksa mutlaka öneririm.

 63. bu ürünü bitirdikten sonra¸ duş jeli ardından bebe yağı rutinime geri döndüm. pratik ancak nemlendirmesi yeterli değil ve kokusunu sevemedim.

 64. Fikir olarak hayran kaldım ama ürün için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Evet sürülmesi hızlı¸ uygulaması kolay ama banyondan çıkınca üstündeki o yapış yapış his tekrar tekrar durulanma ihtiyacı hissettiriyor. Ayrıca öyle yapış yapış hissetmeme rağmen nemlenmiş de hissetmediğim için ürünün üzerinde biraz daha çalışılması gerektiğini düşünüyorum.

 65. kullanıp duruladıktan sonra muhteşem kaygınlık hissi veren¸ nemi hissedebildiğiniz krem. bacaklarımda bölgesel kuruluklar belirmeye başladığında kullandım bi kaç kez kullanmam bile yetti. şiddetle tavsiye edilir 🙂

 66. Normal bir nemlendiriciden farkı yok hatta duştan sonra uygulanan sıradan bir nemlendirici çok daha faydalı bence. Nedense sevemedim nemlendirdiğini düşünmüyorum.

 67. ilk çıktığı zamanlar alıp kullanmıştım duştan sonraki verdiği his güzeldi ancak duş esnasında kullanımını pratik bulmadım sonlara doğru ürünü çıkartmakta zorlandım ve paketi kesmek zorunda kaldım

 68. Herhangi ortalama duş jellerinden farkını göremediğim ürün. Hiç de yumuş yumuş olmadım. Değişik pazarlama taktikleri 🙁

 69. shea yağı içereni bir süredir kullanıyorum¸ bebek yağından daha çok nemlendirdiğini söyleyemem ama banyodan sonra benim gibi yağı sür¸ bekle¸ giyin rutiniyle uğraşmaya üşenenlere güzel bir alternatif. bu arada alerjik cildimiz kaşındırmadığını da belirtmek isterim.

 70. benim kuru cildime yeterli gelmeyendir ama sabahları son dakika hazırlanmam gerektiğinde kurtarıcım oluyor.alerjik cildimde bir iritasyona sebep olmadı.

 71. Başta nemlendirmesi hoşuma gitmişti ama sonradan sonraya bu ürünü sevmemeye başladım içindeki yapışkan bi maddeyle yapay bi yumuşaklık veriyor sanki¸ çok kullanışlı tam üşengeçlere göre ama o yapay hissi gerçekten sevemedim.

 72. kendinizi temizlenmemiş hissetmekten başka hiçbir işe yaramayan ürün. sanki nivea nemlendirici kreme zamk katmışlar gibi bi yapısı var yapış yapış. hiç sevemedim.

 73. cilt tipim mevsime göre normal ve kuru cilt arasında gidip geliyor. o yüzden bu ürünün normal ve kuru ciltler için olanında tercih ettim. henüz bugün denedim¸ duştan çıkalı 4-5 saat oldu ve vücudumun nem oran gayet dengeli¸ yumuşacık. nemlendirme özelliği benim için yeterli görünüyor.

 74. duşta kullanmalık hafif nemlendiren bir vücut kremi. benim tercihim yaz aylarında kullanmalık çünkü kış için yeteri kadar nemlendirdiğini düşünmüyorum. benim cildim kışın daha nemli şeyler istiyor tekrar kremler yağlar kullanıyorum. yoksa pul pul dökülmeler kaçınılmaz.

 75. fiyatını aşırı bulduğum bir ürün.Kullanmadım¸ geçenlerde reyonda görüp “aa denesem mi?” diye yaklaştım ama fiyatını görünce içimden bir yuh çektim açıkçası. Bu tarz bir ürüne asla 23tl civarında bir miktar ödemem. Bebe yağı forever diyorum.

 76. styletrek sayesinde deneme fırsatı bulmustum ballisini¸ harika kokuyor sırf kokusu için alabilirim¸ krem ve ıslak ten birleşince kolay ve az miktarda ürün kullanmayı çok severim banyo sonrası güneş koruyucu sürmek gibi olur¸ ben durulanmadan ıslak vücuduma surdum durulanmak istemedim¸ nem yetersiz geldi kokusu kalıcı olsaydı koşa koşa alırdım :/

 77. çok etkili bir nemlendirme sağlamasa da kullanım kolaylığından ötürü gideri var. ben daha çok ambalajına değinmek istiyorum aslında. ambalaj tasarımı kullanışlı değil. daha 2-3 sefer kullandım ama yakında içindeki ürünü ambalajından dolayı rahat çıkaramazmışım gibi görünüyor.

 78. Krem sürmekten hiç hoşlanmıyorum. Ama kışın bacaklarımda kuruluktan dolayı ciddi pullanma oluyordu. Benim için mükemmel bir ürün oldu. hemencecik sürülüyor. Giyinirken falan kremi hissediyorsunuz üstünüzde. sonrada emilip gidiyor zaten. Bende beyaz olanı var. mis gibi de kokuyor. Pratikliğinden sebep bittikçe aldıklarımdan.

 79. normal fiyatı pahalı geliyor almıyordum¸ sonra Migros’un o bayıldığım %50 indirimli zamanında denk gelip aldım. ciltteki nemlendirmesi fena değil¸ kullanım kolaylığı nedeniyle tercih edilebilir…kullanmak isterseniz Migros indirimlerinde mutlaka bakın derim…

 80. üşengeç cicişler için yapılmış vücut kremi. ben ballı olanını kullanıyorum. hem kokusu çok güzel hem de banyodan çıktıktan sonra tenimi yumuş yumuş yapıyor. artık kuruluktan gerilen bacaklara elvedaaa:) tek eksisi saçma pahalı fiyatı.

 81. Benim için kullanması çok da şart olmayan bir ürün. nemlendirmesi de çok yeterli değil ama şu ballı sütlü olanını kokusu için kullanırım arkadaş. Hiç de üşenmem valla 🙂

 82. hem cildim nemli olsun diyor hem de dustan sonra bebek yağı ya da krem kullanmaya üşeniyorsanız nivea dusta vücut kremi bence süper bir ürün. ben memnun kaldım. bendeki mavi olanı. her duşa girdiğimde de kullanmıyorum üstelik. çok kuru olmayan cildiniz varsa ve banyoda oyalanmaya pek vaktiniz yoksa bence memnun kalınır.

 83. Kullandıktan sonra kurumadan kaygan bir his verdiği doğrudur. Arınmamış gibi hissettirebilir ama kurulandıktan sonra bebek poposu gibi¸ adeta bir kadife yumuşaklığı <3 O yumuşaklık tabii ki benim gibi kuru ciltli biri için kalıcı değil. Akşam duş alıp yatsam sabaha geçmiş oluyor ama yine de faydası var¸ seviyorum :)Bir de benim gibi sırtınızda sivilce oluşumuna müsait cilt tipiniz varsa sürmemeniz daha faydalı olur bence¸ kötü bir tecrübe olmuştu :/

 84. Ballisini sırf kokusu için aldım ama kesinlikle zor durulanıyor. İyüce durulasanız bile tırnağınızla geçince fazla krem sürmüş de emilmemiş gibi beyaz beyaz oluyorsunuz. En iyisi duştan sonra sürülen kremdir.

 85. benim gibi duştan çıktıktan sonra vücudu nemlendirme kısmını unutup hemen giyinenler için ideal çözüm¸ duştan çıkmadan önce vücuduma sürüp duruluyorum¸ çok müthiş nemlendirmiyor belki ama fikir olarak güzel indirimlerde buldukça alıyorum.

 86. Kremin vıcık vıcık hissinden kurtulmak için aldım. Ancak yine de pul pul dökülen bacaklarıma nemlendirmesi yetmedi. Yine de mantığı güzel bir ürün. Benim kadar dökülen¸ pul pul olan kuru bacaklarınız vs. yoksa yeterli nemlendirmeyi sağlayabilir. Bir de bu ürünü kullandığımda kolumda¸ sırtımda ve yüzümde sivilce çıktı hep. Açıkcası ben sevemedim bu ürünü pek. Duşun köşesinde kullanılmayı bekliyor.

 87. Kesinlikle verilen parayı haketmeyen bir ürün. Dustan çıktığımda evet bacaklarım yumuşacıktı ama bu his bir saat içinde kalboldu. Bence fazla şişirilmiş bir ürün.

 88. Vaatlerini tam olarak olmasa da yerine getiren bir ürün. Duştan sonra krem sürmeyi unutanlar¸ zamanı olmayanlar için güzel bir ürün. Yapış yapış bir his bırakmıyor. Ancak tam olarak benim vücudumu nemlendirdi mi ? Hayır nemlendirmedi. Bunun yerine bebek yağı kullandığımda o bebeksi tazeliği daha güzel yakalıyorum. Cildi çok kuru olanların çok fayda göreceğini sanmıyorum. Yine de kullanım kolaylığı düşünenler bakabilir

 89. ambalajından dolayı ürünü sıkamıyorum gibi geliyor bana içinde daha krem bulunurkenbir de tabi duruladıktan sonra sabunluymuş gibi bir his birakıyornemlendirmesi orta karar bence bir kutuyu yüz yıl bitiremedim¸ bir daha almayacağım bir ürün oldu.

 90. Hayatımı kurtaran ürün oldu kesinlikle. Benim gibi krem sürünce yıkanma ihtiyacı duyan kişilerin depo yapması lazım. Ayrıca ben bunu sürünce jilet yapıyorum hem inanılmaz hızlı oluyor hem de sonrasında kuruluk olmuyor

 91. ne zamandır kenarda duruyordu¸ kışların gelmesiyle duşta yerini aldı. ben de nemlendirmesini çok yeterli bulmuyorum bu kutudan sonra bir daha da almam muhtelen ama kullanım kolaylığı ve ne kadar nem verse kar kardır düşüncesiyle bitene kadar kullanıcam. duşta nemlendirme fikri gerçekten pratik. o yüzden bu bitince başka bi markanın varsa bi de onu denerim herhalde.

 92. Ben bundan kuru cilt mavi ambalajdan 2 kıştır kullanıyorum. 3. kutu bitmek üzere.. Migros indirimlerinde inanılmaz düşüyor fiyatı. o zamanlar yedekliyorum.Verdiği nem evet çok düşük. Suyla durulanan bir üründen daha fazlasını beklemiyorum zaten. Aynı serinin vücut şampuanı ile kullanıyorum. Kokusuna bayılıyorum zaten. Ayrıca benim atopik cildimde duş sonrası oluşan kuruluktan kaşınmayı azaltıyor. Ben memnunum.

 93. Kuru ciltten fazlasıyla muzdaripseniz tek başına kesinlikle yeterli olmayan bir ürün. Lacivert olanın klasik temiz nivea kokusu için bile alınabilir.

 94. kullanımı çok pratik bir ürün. fakat ben istediğim performansı bulamadım. belki de benim cildim fazla kuru bilmiyorum. gece duş alıyorsam sabaha kadar nemli kalıyor vücudum ama gün içinde yine eski kuruluk. bir kez kullandım (yani bir kezden kastım ürün bitene kadar) bir daha da yenisini almadım. yani idare eder.

 95. Açıkçası memnun kalmadığım bir ürün oldu¸ yapış yapış bir his uyandırdı bende. Onların yerine yeni nemlemdirme özellikteki duş jelleri daha ideal gibi geldi bana

 96. yaz-kış favorim. acelem varsa¸ kışın duştan sonra üşüyorsam uzun uzun kremlemeler yerine hoop bunu sürüyorum iki dakikamı almıyor. bana kalırsa gayet de iyi nemlendiriyor.

 97. radha nın söylediklerine harfi harfine katılıyorum. Ambalajından ürün çıkarmak için deli gücü gereken ürün. Katı yağ gibi sıkamıyorum. Aşırı ıslak bir his veriyor kış günü duştan çıkınca üşütüyor beni. Üstelik o kadar durulanmama rağmen yağlı hissediyorum. Bir senedir elimde sürünüyor¸ bir daha almam.

 98. İlk zamanlar çokkkk severek kullandım.Neredeyse her çeşidinden bir tane bitirdim.Yazın kullanamıyorum yağlı yapış bir histen arınamadığımı hissettiğim için.Neyse kış gelmişken kullanayım dedim.Tarihi geçmiş hem zor arındım hem de çatır çatır kaşındım:/Of cicişler bazen kaş yapayım derken göz çıkarıyorum.Duştan sonra body butter sürmeye devam madeleine

 99. Yağlanmayı ve kremlenmeyi çok seven bir insan olarak severek kullanıyorum. Çünkü bazı zamanlarda sadece duş için vaktim oluyor¸ bu konuda pratik bir ürün diyebiliriz. Ancak herkesin sevebileceği bir ürün değil çünkü duştan çıkınca o temizlik hissine biraz gölge düşürüyor 🙂 içerik takıntısı olanlar için paraben ve türevlerini içermiyor ama alkol var. Piyasaya yeni sürülen arkonun ürününde ise yanlış hatırlamıyorsam paraben var¸ seçim yapmak isteyenler bu açıdan bakabilir.

 100. Benim hiçbir sorun yaşamadığım bir ürün oldu. Duştan sonra vücuduma nemlendirici sürmeye dikkat ederim ancak bir yandan da her zaman üşendiğim birşey olmuştu.Bu duşta kremlenme olayı açıkçası tam benlik oldu. Kış aylarında yine de body butterları kullanmaya devam ediyorum ama bu duşta kremi hiç aksatmadan kullandım aldığımdan beri. Tek başına cildimde bıraktığı etki de benim için gayet yeterli oldu

 101. kutusu saçma sapan¸ kendisi de gereksiz. set içinde olmasaydı¸ merak edip alacağım bi ürün hiç değil¸ bebe yağını tercih ederim.

 102. kendisi yüzünden kaç kere duşakabinde kayıp kafayı kırma riski atlatsamda benim gibi tembeller için süper kullanışlı bir ürün.duş jeli ile bir güzel keselendikten sonra miss gibi boca edip biraz bekliyorum¸nemli demek pek doğru olmaz ama kuruluğu gitmiş bir cilt ile güne devam ediyorum.Etkisi uzun sürmesede pratik kullanımıyla gönlümü fetheden bir ürün olur kendisi.

 103. duştan sonra kremlenmeyi sevmediğim için kullandığım üründü kendisi. hazır soyunukken kullanımı daha rahat oluyor¸ en azından tüm vücuduna erişebiliyorsun. ama ben arko nem’in yoğurt ve böğürtlenli kremini daha çok beğendim. özellikle kokusu harika. yalnız yine de her zaman kullanamıyorum. sanki bazen hiç yıkanmadan çıkmışım gibi bir his veriyor. galiba kremlere hiçbir zaman alışamayacağım.

 104. Sırf ambalajı yüzünden artık kullanmadığım ürün. İçinden ürün çıkarmak için herkül olmak gerekiyor sanırım.

 105. duş jeli desem duş jeli değil¸ krem desem krem değil. ayrıca hiçbir nemlendiren yanı da yok. duşta amaçsızca sürdüğüm bir ürün haline geldi. gün olur devran döner bir şans daha vermek istersem diye kuytu köşeye kaldırdım.

 106. kendisinden bir paket bitirdim bir daha alacağımı sanmıyorum. duşta onu sürmek için harcadığım süreyi¸ duştan çıkıp normal bir krem sürmeye harcamak bana daha mantıklı geliyor.

 107. Testerını kullanmıştım. İlk denemede çok hoşuma gitmişti ancak ikinci kullanımda sürdürülebilir olmadığını fark ettim. Duşta kremlenmeye gerek yok çıkınca sürerim kremimi diye düşündüm ve satın almadım.

 108. testerını kullandığım ve gereksiz bulduğum için tam boyunu almadığım bir ürün. güzel bir yumuşaklık sağlıyor ama nem verdiğini düşünmüyorum.

 109. yukarıda yazılmış¸ benim de arındırmakta güçlük çektiğim ürün. sadece yumuşaklık kazandırıyor¸ böyle yüzeysel gibi ama nemlendirme konusunda başarısız.

 110. her duştan sonra vücudunu nemlendirmeden kendini eksik hisseden ben için inanılmaz pratik¸ nemlendirme konusunda zannettiğimden daha çok işe yarayan ve üstelik çok güzel kokan (özellikle ballı) bir ürün. fakat küveti de biraz kaygan bıraktığı için yüzeyi iyi durulamak ve dikkat etmek gerekiyor.

 111. dustan sonra genelde hindistan cevizi yagı ya da bebe yagı kullanmak zorunda kalıyorum cunku cildim cok kuru hatta bacaklarım pul pul oluyor. dus jelleri kuruttugundan genelde bu urunu tercih ediyorum¸ kokusu keske daha kalıcı olsaydı.. ama nemlendirmesi bana dogal olarak yetersiz geliyor.

 112. Güzel kokmak için kullanıyorum. Arko nem deniz minerallerinin kokusu müthiş nivea yerine onu tercih ederim. Nemlendirme konusunda eh işte. 

 113. Duşta sürüp üstüne tekrar durulandıktan sonra vücutta kaygan bir his yaratıyor doğal olarak. Bornozla kurulandıktan sonra vücudumda kremin nemlendirme etkisini göremedim. Sadece güzel kokuyorsunuz o kadarcık.

 114. bayılarak kullandığım niveanın en güzel ürünü bence.O tende bıraktığı yumuşaksı yapı ve bıraktığo niveanın has kokusu uzun süreli mutlu olmama sebep oluyor.Tavsiye edebileceğim bir ürün¸ migros indirimlerinde stoklamanız da ayrı bir tavsiyem 🙂

 115. Daha önce de belirtilmiş¸ ama ambalajı yüzünden kullanması işkence gibi olan ürün. Resmen kutudan dökülmüyor. Kutunun plastiği çok sert zaten. Ben kuru ciltler için olanını kullanıyorum¸ ama nemlendirmesi yetersiz. Cildin kuruluğunu bile çok az gideriyor. Sevemedim kısaca 

 116. Bugun annemlerin evde bulunca denedim. Ne zaman neden aldilar bir fikrim yok gerci. Yorumlari okuyunca nefret edicem sanmistim ama sevdim sanirim. Nemlendirmesini bilemiyorum cunku normalde dustan sonra usudugum icin pek nemlendirici surme vaktim olmuyor kisin. Kendime baktim demelik simarmalik bisi oldu etkisiz de olsa.

 117. Benim fakir evimde doğalgaz ya da klima olmadığı için küçük elektrikli ısıtıcı ile ısınıyorum ve duştan çıkar çıkmaz üstüme milyorlarca şey giyiyorum bu yüzden bu mevsimde uzatıp bacağı kremlemek¸ dirsekleri vazelinlemek aşırılar aşırısı lüks benim için. Kışın tek çarem bu duşta vücut kremi¸ kokusu güzel fakat havalar ısınsın kullanmayı bırakırım vücut losyonlarına geçerim. hiç yoktan iyidir şeklinde bi krem işte.

 118. Elimde kuru ciltler için olanı vardı. İçinde tatlı badem yağı içerdiği için kollarımda kullanmaya cesaret edemedim. Ancak bacaklarımı oldukça iyi nemlendiriyordu. Ancak daha uygun fiyatlı alternatifini arayıp arkoya geçtim. Arko olmasa yine nivea alırdım. Tek dezavantajı küvet/duşakabin içinde sürerseniz bacaklarınızdaki suyla yere bulaşıyor ve acayip kayganlaştırıyor¸ buna dikkat etmek gerekiyor. Edit: evet duştan sonra kremlenmeye üşenen o vatandaş benim :d yani benim için oldukça etkili

 119. Duştan sonra krem sürmeye üşenen cicişler için daha hızlı ve pratik bir çözüm. Nemlendirme özelliği de oldukça iyi.

 120. nivea nın kendine has kokusunu çok seviyorum dusta bu tarz ürünleri kullanmayı seviyorum en azından sonra saatlerce kremlen kuru kremi em derken olmuyor ama bu ürün tam bir kurtarıcı

 121. Araştırmadan gidip Aloe vera’lısını aldım. Duştan sonra vücut kremi sürme gibi bir alışkanlığım asla olmadı¸ hem zor geliyor hem de giyinirken o yapış yapış hissi sevmiyorum. Neyse duştan çıkmadan sürdüm¸ durulandım ve o da ne 🙂 Bir ferahlık¸ bir soğukluk 🙂 Ama yumuşatmasını sevdim¸ duştan sonra kuruluktan kaşınan vücuduma ilaç gibi geldi. Ama bir daha aloe veralı olanı almam diğer arkadaşlara şans vereceğim.

 122. Bir kez kullanıp sevmediğim ürün. Nemlendirmesi başarılı¸ ancak kremi durularken yer o kadar kaygan oldu ki düşüp kafamı gözümü patlatacaktım. Bir yandan bi yerden tutmaya çalışmak bir yandan durulanmak ve durulanamamak. Yağ sürmüş gibi bir hisle duştan çıkmak bana gore değil. Zaten kaymamak için verdiğim çabayla dus surem 15 dk daha uzadi. O surede tüm vücudumu kaç kez kremlerdim ben. Kısaca bana gore çok da kullanışlı bir urun değil kendileri.

 123. Ben bayılarak kullanıyorum bunu. Bittikçe de stokluyorum açıkçası. Bacaklarımı¸ kollarımı çok güzel nemlendiriyor ve yapış yapış da asla olmuyorum duştan sonra. Hemen giyinebiliyorum ve hem üşümemiş hem de kremlenmiş oluyorum. 🙂 tavsiyedir canım cicişlerim. 

 124. Abartısız iki senedir duşta bekleyen vücut kremi. İnsanda temizlik hissi uyandırmıyo. Fakat duş jelinin üzerine extra uygulandığında sevilebilir. Şahsen duşta kremsi şeylerden hoşlanmıyorum. Birdaha almam kesinlikle cicişlerim. 

 125. büyük bir hevesle ballı olanını aldım¸ ilk başlarda kokusunu ve nemlendirmesini sevsemde sonraları verdiği yapış yapış histen hoşlanmamaya başladım. şuan tıraş jeli olarak kullanıyorum¸ ve gayet memnunum. yalnız kullanıldığında duş zeminini aşırı kayganlaştırıyor¸ dikkatli olmak gerek.

 126. Cildim kuru olmasına rağmen nemlendirmesi başarılı.kıyafetlere bulaşmıyor. çok pratik yalnız çabuk bitiyor.

 127. Hayatımın ürünü diyebilirim zaten söylenecek çoğu şey söylenmiş¸ güzel kokuyor¸ nemlendirmesi iyi¸ pratik¸ vücut losyonlarının verdiği o vıcık vıcık histen nefret edenler ve benim gibi üşengeçler için biçilmiş kaftan.

 128. Kokusu çok güzel¸verdiği hissiyatı mükemmel olan¸ duş esnasında uygulanabilen vucüt kremi.Vücut Cilt tipim normal/kuru gibi olsa da¸tamamen ihtiyacımı karşılıyor. Bana duş sonrası losyon uygulamak çok zahmetli geliyor¸bu ürün sayesınde duş esnasında vücudumu nemlendirebiliyorum.Cildi yumuşacık yapıyor¸gerekli nem i de yeterince sağlıyor bence. Kokusu zaten çok güzel. Arkadaşlarıma da tavsiye ettim onlar da çok severek kullandı. Bittikçe almaya devam edeceğim en azından daha iyisini keşfedene kadar.

 129. Aman ne methiyeler düzülmüştü blogger ve vlogger ablalarca.tam denemeyi düşündüğüm vakitte bir alana bir bedava kampanyası vardı.aldım ama o nedir allasen.evet pratik duşta nemlenme fikri ama gitmiyor şu döktükce daha kötü hissettim.zemin hep krem oldu.benden sonrakiler düşmesin diye bir de küveti yıkadım. Öyle muhteşem bir nemlendirme de bana göre yapmadı.performansa göre de bence çok pahalı bir ürün.daha uyguna ve daha bereketli olan bebek yağları daha akıllıca.

 130. bu kadar kişi övdüğüne göre sorun bende. koşa koşa gittim aldım deniyorum kaçtır tamam yapış yapış his yok ama nemlendirmede yok. cildim kuru bu ürün yetti bana diyenlerin cildi ya kuru değil ya da benim cildim ölmüş haberim yok. üstelik durulamadan baya da bekliyorum emiyor da ürünü ama ne bir yumuşaklık ne bir nemlenme bana mısın demedi cildim. duştan çıktım tekrar body butter sürdüm. ee ne anladım ben o işten. kıssadan hisse cildi gerçekten kuru olan pul pul dökülenlerdenseniz deneyin ama çok şey beklemeyin derim.

 131. Vücudu nemlendirmek için en pratik nemlendirici. Durulandıktan sonra avucun içine döküp vücudunuzun her yerine sürülür. Sonra hafif durulanır¸ duştan böyle çıkıldığı vakit¸ Çok güzel nemlendirmiş olursunuz vucudunuzu. Evet verdiği o hissiyat biraz rahatsız edici olabilir. Ama kurulanınca çok harika hissettiriyor.

 132. Bu ürünü yaklaşık 4-5 sene önce ilk çıktığı zamanlarda almıştım. Vücudum o kadar kurudur ki yaz kış bacaklarım çöl toprağı gibi çatlak çatlak olur. Duştan çıktıktan sonra krem sürmek zahmetli geldiği için¸ özellikle de kış aylarında banyodan çıktıktan sonra vücuduma krem sürecek kadar bekleyemediğim için bana süper bir fikir gibi gelmişti kremi duşta uygulamak.Ancak ürün benim kuru¸ kupkuru vücudumda kayda değer hiçbir farka neden olmadı. Sadece duş aldığım gün hafif bir nemlilik hissi o kadar. Ama kesinlikle yeterli değil. Bir daha almam ya da önermem. Ta o zaman 16-17 lira civarı bir şey vermiştim diye hatırlıyorum. Paraya yazık.Onun yerine her duştan sonra bir tatlı kaşığı kadar Hindistan cevizi yağını tüm vücuduma sürüyorum. Bacaklarımda kurulduktan kaynaklanan çatlamalara henüz rastlamadım Hindistan cevizi yağı kullanmaya başladığımdan beri.

 133. ilk çıktığı günden beri pratikliği sebebiyle düzenli kullandığım vücut kremi. Duştan sonra hazırlanmak için çok vaktim olmadığında kullanmayı tercih ediyorum. Böylece duştan sonra bütün vücudumu kremleyip emilmesini beklemek için vakit harcamıyorum.Ancak nemlendirmesi özellikle de cildimin iyice kuruduğu kış aylarında kesinlikle yetmiyor. Kuru ciltler için olan besleyici versiyonu bile kullansam duştan 4-5 saat sonra cildim -özellikle de bacaklarım- pul pul oluyor. Bu yüzden yaz aylarında kullanmayı tercih ediyorum. Kışın ise klasik vücut kremlerinden şaşmıyorum.

 134. ürün kesinlikle çok kullanışlı ama ambalajının değişmesi gerek zira içinde çok ürün kalıyor tam bitmiyor. bir kere aldım sırf bu yüzden ikinci defa almadım. değiştgirsinler ambalajını. lütfen.

 135. Benim gibi duştan sonra kremlenmeye üşeniyorsanız çok işe yarıyor açıkçası. Liflendikten sonra bununla kendimi kremleyip 5 dk kadar bekletiyorum bebeksi bi yumusaklık. Ama uzun süre gitmiyor tabii

 136. Pratik bir ürün ancak hızlı bitiyor. Daha çok kışın kullanıyorum ben nemlendirme için tam anlamıyla yetmezse bile banyodan çıkıp üşüyerek krem sürmek eziyet gibi geliyor. Onun dışında yapısı güzel¸ işini yapıyor.ancak normal fiyattan değil¸ indirimden alınınca değiyor. Kuru ciltli de olsanız çok kuru versiyonunu alın bence¸ en etkili nemlendirmeyi o yapıyor.

 137. bereketsiz bir ürün ¸ yalnız kremlenmeye vaktim olmadığı zamanlarda duşta vucut kremini kullanıyorum . kesinlikle nemlendiriyor ¸ cildinizi yumuşacık yapıyor. kokusu da soft herkesin sevebileceği bir koku. denemek isteyenler bir şans verebilir.

Siz ne düşünüyorsunuz?