“Nivea bb clean güzelleştiren & bakım yapan temizleme suyu” için 26 yorum

 1. geçen haftalarda makyaj temizleme suyum bitmişti. ben de öylesine bir kozmetik dükkanına girip garnier temizleme suyumu sordum. ellerinde kalmadığını¸ nivea’nın bu temizleme suyunun da indirimde olduğunu söylediler. zaten açtığım her videoda gördüğüm için neden olmasın dedim aldım. kendisinin göz makyajının hiiiçbir etkisi yokken yüz makyajında da 7/10’lük bir performansı var. kesinlikle olmasa da olur. ben bitirmek için bayağı bir uğraştım¸ bir daha almam.

 2. Migros indiriminden 2 tanesini 7.99’a aldığım ürün. evet¸ şaka gibi ben de 2 paket aldım¸ yani elimde şu an 4 tane var. ah şu stokcu yapım.. neyse makyajı temizledikten sonra yıkamaya üşendim dün gece bununla sildim¸ sabah yüzümde bir sağlıklılık bir ışıltı ve yumuşak oldukça. yarın bir de makyajdan önce kullanıcam bakalım nasıl

 3. nivea’nın en güzel ürünüdür. Öncelikle şunu belirteyim hassas ciltli biri olarak yazıyorum bunları. Muhteşem bir ürün! Bb clean olayı biraz saçma gelse de çok kolaylıkla¸ gözde yanma yapmadan¸ kirpikleri dökmeden mis gibi çıkartıyor. Ha tabii ki ağır bir göz makyajı için yeterli mi? hayır. Ama işi görüyor açıkçası. O kadar sevdim ki hiç makyaj yapmadığım gün bile kullanıyorum¸ çok da güzel temizliyor.

 4. makyajı temizlemesinden ve kullanım kolaylığından memnun olduğum bir ürün. suya dayanıklı makyajı çıkarır mı bilemiyorum¸ ancak klasik eyelinerı¸ maskarayı ve ruju oldukça kolay çıkarıyor¸ aynı zamanda gözlerimde yanma hissi oluşturmadı. kullanım kolaylığından ise daha önce loreal paris’in 3 etkili kusursuz makyaj temizleme suyundan kullanıp kapak yapısından dolayı nefret etmiş biri olarak çok memnunum. zira loreal paris’in kapak yapısı öyle saçma ki makyaj temizleme pedine sıkmaya çalışırken oraya buraya dökülüyor su¸ kapak tasarımı rezalet. ten makyajı için başarılı olur mu bilemiyorum ancak suya dayanıklı olmayan klasik göz makyajı ve ruj için benim için yeterli oldu.

 5. Severek kullandığım hafif bir üründü¸ yüzünüze su sürüyormuşçasına bir his veriyor ve göz yakmıyor.Yeni bitirdim fakat bir daha alır mıyım¸ almam.Ağır makyaj temizlemede yeterli bulmuyorum ve alerjik karma yağlı cildime alerji yapmıcak yeni bir ürün arıyorum¸ öneriniz varsa lütfen mesaj atın!

 6. Makyaj temizleme suyum bitince 9 liraya indiğini görünce denemek istedim. Verdiğim paraya değer bir ürün olduğunu düşünüyorum. Ten makyajımı çok az uğraştırarak temizliyor. Temizledikten sonra gerginlik hissetmiyorum. Roaccutane tedavisi görüyorum. Ona rağmen herhangi bir rahatsızlık hissetmedim.Göz makyajına gelirsek lash sensationali kesinlikte çıkartmadı. Yumuşattı¸ dağıttı ama çıkartmadı. Daha az yoğunluktaki maskaralarda daha başarılı olabilir.Göz makyajımı temizlemek için istediğim gibi bi ürün bulursam¸ sadece ten makyajımı temizlemek için tekrar alabilirim.

 7. İyi ki keşfetmişim bu ürünü. Benim için tüm işlevlerini yerine getiriyo gerçekten. Kullanım şeklim şöyle: akşam önce rimelimi suyla yumuşatıyorum kabasını alıyorum parmaklarımla¸ sonra tüm yüzümü siliyorum bunla. Ardından tonikliyorum ama pek kir çıkmıyo açıkçası ten makyajına rağmen. Gayet iyi çıkarıyo makyajı bence garnier temizleme suyundan bin kat iyi çünkü garnierin temizleme suyu da çift fazlı kirpik koruyuculu ürünü de(kirpiklerimi baya dökmüştü üstelik) göz kapaklarımda egzama yapmıştı benim. 1 ay olucak hemen hemen alalı ve olumsuz hiçbir reaksiyonla karşılaşmadığım gibi yüzümü nemlendirdiğini hissediyorum. Hatta son keşfim de bu ürünle ilgili akşam bunla silip tonikleyip yüzümü suyla duruluyodum¸ üstüne bi nemlendirici sürüp yatıyodum. Artık o nemlendirici kısmında madem hoş bi etki yapıyo yüzümde ve nemlendiriyo deyip¸ bunu sürmeye başladım. Valla yüzüm canlandı bi aydınlandı hakikaten üstünde yazdığı gibi cildi güzelleştiren bakım yapan temizleme suyu <3 ve bana jellerle uğraşmayı bıraktırdığı için teşekkürler 🙂

 8. yüzümü makyajdan temizleyip yıkadıktan sonra ardına pamuğa döküp uyguladığım üründür.ürün makyajın kalan artıklarını çok güzel temizliyor. fakat güzelleştirme gibi bir etkisini göremedim. 1 senedir de kullanıyorum. cilt temizliğimi pekiştirmek için kullanıyorum.

 9. gaza gelip 2 adet almıştım ama beğenemedim. vaatlerini yerine getirdiğine inanmıyorum. ayrıca gözlerimi ve cildimi çok yaktı -hassas bir cilde sahip değilim-. boşa gitmesin diye tonik niyetine kullanıyorum. tekrar alacağımı sanmıyorum.

 10. Cilt tipim karmadan yağlıya dönük¸ kısın yanak ve ağız çevrem aşırı kuruyor. garnierın (yeşil olanı) makyaj temizleme suyundan nefret ettim¸ bence kuru ciltliler dönüp bakmasın bile¸ daha da kurutuyor. bence piyasadaki miceller sulara taş çıkartacak ürün hatta çok çok daha iyi. makyajımı çıkarırken hiçbir şekilde cildim tahriş olmuyor¸ yumuşacık bir his bırakıyor. Göz makyajı konusunda çok başarılı değil ama ben göz makyajımı garnier ya da uni care losyonlu göz temizleme disklerinden kayısı yağlı olan ile temizledikten sonra üzerinden bununla geçiyorum kalanı gayet güzel temizliyor. Ben aşırı memnunun. çok yorgun olduğum zamanlarda nemlendiricimi sürmeden makyajımı bununla temizleyip uyuyorum. sabah aynaya baktığımda gayet nemlendirici sürülmüş gibi hissiyatla ve görüntüyle uyanıyorsunuz. en son migros indiriminden stoğa bile aldım ¸)

 11. BB ismi sadece satış stratejisi olan diğer misel sular gibi çalışan makyaj temizleme suyu. Yüzü germiyor¸ gözleri yakmıyor.

 12. genelin aksine hiç memnun kalmadım. makyajımı sadece yüzeysel temizliyor¸ arkasından bioderma misel su kulladığım pamukla geçince hiç temizlenmemişçesine makyaj çıkıyor. ayrıca göz çevremi de bir hayli yakıyor¸ bitirmeye uğraşıyorum. bittiğinde kesinlikle bir daha almayacağım.

 13. Garnier makyaj temizleme suyunu cope atinca denemek icin bunu satin aldim.bb clean olarak satilmasi tamamen bir satis stratejisi evet ama ben urunu basarili buldum.Sivilce yapmadi¸alerjik bulmadim ve yuzu tahris edip kupkuru bir his birakmiyor.sans verilebilir.

 14. GAliba bende sivilceye sebep oldu bu ürün. 3 kere denedim henüz emin olamadım. Umarım sebebi bu ürün değildir o koca sivilcelerimin. Çünkü sevmiştim¸ makyajımı tamamen bununla temizlemesemde sabahları yüzümü siliyordum dışarı çıkarken.

 15. elimde ekonomik boyu bulunan (400 ml) nivea’nın güzelleştiren & bakım yapan iddiası olan temizleme suyu. çok fazla temizleme suyu tecrübem yok açıkçası. bir süre öncesine kadar makyaj temizleme mendilleri ile yüzüne girişen biri olarak :)göze kullanılabilir yazmasına rağmen¸ gözü yakan bir ürün. onun haricinde cildimden makyajı çıkardı¸ cildimi parlattı ve temizledi. hatta makyajsız cildime bile arada kullandığımda cildimden kiri aldığını pamuktan görebiliyorum. sadece göze haldır huldur girişmemek gerekiyor. e o zaman ne anladık biz bu işten?bitirene kadar kullanacağım ancak göz yakmayan bir makyaj temizleme ürünü olup memnun kalan olursa¸ yeşillendirirse çok mutlu olurum.

 16. Buna temizleme suyu demişler ama bu bildiğin normal su. Asla temizlemiyor hatta pamuğa sadece su döküp yüzümü silsem daha çok temizler.

 17. Uzun zaman sonra dibinde kalan kısmı zorlaya zorlaya bitirdim. Çünkü suya dayanıklı maskara kullanmadığım için göz makyajına ayrı bir temizleyici kullanmakla uğraşmak istemiyorum. Bu ürün de gram göz makyajı çıkartmıyor. Tekrar almayacağım bir ürün oldu. Göz makyajı yapmayanlar ise bir şans verebilir. Ten ürünlerinde performansı kötü değil. Benim için (bkz: Garnier kusursuz makyaj temizleme suyu) ‘dan iyi  (bkz: Doa kozmetik makyaj temizleyici tonik) ‘ten kötü temizleme suyudur. 

 18. 1 sene önce kullandığım ¸ ne işe yaradığını anlamadığım ürün. Yüzde belli belirsiz  hafif bir temizleme yapıyor. Ama makyajlı cildi normal suyla ıslattığın pamukla bile silsen o pamuğa biraz renk gelir. Göz makyajına hiç girmiyorum zira.

 19. Hassas ciltler için provitamin B5 içerdiğini ve cildi güzelleştireceğini iddia eden makyaj temizleme suyudur kendisi. Karmadan yağlıya dönük olan cilt tipimi düzene sokmamda bir nevi yardımcı olduğunu söylemeliyim. Alırken muallakta kalsam da göz makyajında da çok etkili olduğunu düşünüyorum şu ana kadar kullandığım garnier’in bir kaç makyaj temizleme suyu ve diadermine’in göz makyajı temizleme suyuna göre çok çok daha iyi olduğunu ve ayrıca gözü yakmadığını belirtmem gerek¸ bir daha alınacak ürünler arasında kesinlikle!

 20. Güzelleştime ve bakım yapma kısmını görünce çok gülmüştüm. Hiç ismine aldanıp sadece bb krem çıkarması için de kullanmadım. Yaklaşık 1 yıldır yoluma bu ürünle devam ediyorum. Yüzümü suyla siliyormuş gibi bir his veriyor öyle çok bir kokusu yok. Bence gayet başarılı çıkarıyor makyajı. Göz makyajınızı eğer yüzünüzü yıkamadan çıkaracaksanız zorlayabiliyor zira ben göz için en uygun temizleyicinin krem veya yağ formunda olması taraftarıyım ileriki yaşlarımızı düşünürsek. Tavsiye ettiğim arkadaşlarım da çok memnun kaldılar. Bu kadar uygun fiyata performansı gayet başarılı.

 21. Bence guzel arkadaslar. Ben hassas ciltler icin olan versiyonunu kullaniyorum. Garnier’den daha cok begendim nedense. Makyajimi guzel cikariyor belki cok makyaj yapmadigim icin olabilir. Goz makyajimi herzaman farkli cift fazli bi goz makyaj temizleme suyuyla cikaririm o yuzden etkisini bilmiyorum gozlerde. Ama yuz makyaji cikarmada basarili

 22. buradaki yorumları okudukça bende büyük bir önyargı oluşturmuştu bu ürün. hatta arkadaşlarım aldığı zaman niye araştırmadan alıyorsunuz berbat bir ürünmüş bu falan diyordum.birkaç ay önce soru-cevapta dudakta acı bir tat bırakmayan bir misel su sorduğumda biri bunu önermişti. ben de kullandığım misel su bitince hazır indirimdeyken bu ürünü aldım ve çook memnun kaldım.zorlamadan makyajı temizliyor¸ ağır göz makyajını da aynı şekilde. dudaklarımda acı tat bırakmıyor ve ilk kez bir temizleme suyundan sonra yüz temizleme ihtiyacı hissetmiyorum bendeki hassas ciltler için olanı

 23. Migros indirimlerinde almıştım iki şişe. Biri bitti ikincisine de elimdeki ürünler bitince başlayacağım. Eyyorlamama gelirsek¸ dümdüz ürün. Yani normal suyun bi tık fazlası gibi temizlemesi. Uber hassas cildime bir zararı olmadı ama. İkinci şişeyi de elimde kalmasın diye kullanıcam. Belki çay ağacı yağıyla karıştırırım. 

 24. Garnier¸ Loreal¸ Nuxe gibi farklı markaların micellar sularını kullandım daha önce ve öyle böyle hepsini bir şekilde bitirdim¸ işimi gördüler. Fakat bunu açık ara en kötü micellar su seçiyorum. Kimse yazmamış gördüğüm kadarıyla¸ bir tek ben miyim bu sorunu yaşayan ama cicişler bildiğiniz Gratis’te satılan Benri kare makyaj temizleme pamuğumu yırtıyor bu su. Abartmıyorum¸ bir yanağımı silip diğerine geçeyim derken suyu döktüğüm yerler parça pinçik dağılmış oluyor. Hiç böyle birşey görmemiştim daha önce¸ sanki asit dökmüşüm gibi. Aynı pamuğu daha önce paket paket kullandım hiçbir üründe böyle birşey yaşamadım. Watsons’ ın kutulu kare pamuğuyla da denedim¸ pamuk bu kez de 3 saniyede falan kurudu. Ayrıca yüzümde yanma yaptı. Yüz makyajını çıkarıyor¸ göz makyajını ise çok zor temizliyor¸ özellikle maskarayı çok zor çıkarıyor ki maskaram waterproof değil. Kesinlikle almayın derim¸ bence bu üründe ciddi sıkıntı var.

Siz ne düşünüyorsunuz?