“Nip + fab glycolic fix daily cleansing pads” için 37 yorum

 1. Biraz korkarak ilk defa dün denedim. Cildim hassas olmasına rağmen hassasiyet ve kızarıklık yapmadı ancak öyle cildim neme doydu gibisinden bir şey de olmadı. Tonikle temizlemek gibi bir histi açıkçası¸ pedle yüzüme minik hareketlerle pitpit masaj yaptım¸ bekletip uyumadım. 10-15 dakika beklettikten sonra yüzümün kurumasını bekledim ve sonrasında nemlendirme ihtiyacı duydum. Erkek arkadaşımın cildi yağlı ona da ped verdim ve uyguladık. Sabah da güneş kremi sürme kısmını ihmal etmedik. Sabah uyandığımda her şey yolunda gözüküyordu sivilce filan yapmadı ancak ilk uygulamada bariz bir fark da henüz oluşmadı. cildim açık ton¸ hassas ve sadece burun ucumda siyah nokta var. İlk başta cildimi alıştırarak kullandığım için serumu ve scrub’i henüz denemedim. Ancak pedler öyle korkutacak bir şey değilmiş¸ buradaki bazı yorumları okuduğumda korkmuştum açıkçası 🙂

 2. temizleyicisiyle birlikte her gün kullanmaya başladığım ürün. görkem karmanın bitmek tükenmek bilmez övgüleri sebebiyle almıştım. bugün 3. günümdeyim. sonuçları bu girdiye editleyeceğim. bakalım ten rengim sahiden açılacak mı ve cildim parlayacak mı.cilt tipi: karmacilt rengi: esmere dönük buğdaycilt problemi: yok (burun ucunda siyah nokta)

 3. her akşam uyumadan önce düzenli bi şekilde kullanıyorum ancak öyle büyük bi faydasını görmedim sadece makyajımı temizledikten sonra tonik niyetine kullanmak iyi oluyor cildimdeki bütün kalıntıları temizliyor.

 4. Etkisini görmeye başladığım ürün. Bugün 4. günümdeyim ve az önce aynaya bakarken inanamadım cicişler. elmacık kemiklerimin yanlarına doğru aydınlatıcı sürdüğümüz yerde kahverengi lekelerim vardı. lekeleri şuan ayna görmekte zorlanıyorum. resmen baya baya açılmış lekeler.

 5. Bir tek ben ve Hassas cildim sevemedik bunu galibaÖnce acaba dedim iyi mi geliyo ne¸ sonra baktım pek bi değişiklik yok cildimde¸ kutunun sonuna doğru sanki hassasiyetim ve kızarıklıklar arttı¸ sabah uyandığım zamanki beyaz ve nispeten pürüzsüz cildimden eser yokBen de bıraktım

 6. İki günden beri serumu ile birlikte kullanıyorum. Yani aslında yorum yapmak için erken. Güneş ve sivilce lekelerimi açsın diye kullanmaya başladım. Şu ana kadar hissettiğim etki ise yumuşak ve biraz daha parlak bir cilt. Memnun kalacağımı düşündüğüm bir ürün. Bu arada fiyatı 50 tlden % 40 indirim ile 30 tlye düşmüştü.

 7. Watsonstan padlerini indirim ile 30 tlye aldığım¸ gerçekten çok çok memnun kaldığım bir ürün. Öncelikle sivilce izlerimi 8. kullanımda farkedilir derecede azalttı. Sizde sonuç nasıl olur bilmiyorum ama sanki yeni sivilce oluşumunu da önlüyor bende. 3 günde 1 ara vererek kullanıyorum ve bitince kesinlikle yenisini almayı düşünüyorum

 8. Destekleyici mucize diyebilirim.Bu ürünü tek başına kullanmadım o yüzden serinin diğer ürünlerinden ayrı yorumlayamam. Ama birlikte kullanıldığında evet başarılı. Ben akşam eve gelip makyajımı misel suyla temizleyip¸ jel ile yüzümü yıkadıktan sonra kullanıyorum. Üstüne de yine nip + fab serum sürüyorum. Nemlendiriciye ihtiyacım kalmıyor. Her akşam aksatmadan kullandım pedleri yaklaşık 1 ay oluyordur. Temizliğin son aşaması olarak gerekli olduğu kanısına vardım. Misel su ve jelden sonra bile pedlerde makyaj kalıntısı görüyorum nadir de olsa. Yüzümün tamamını sildikten sonra boyun bölgemi de siliyorum. Orda da ufak pütürler vardı¸ yok etti. Stokçu değilim ama bu ürünü stoklarım gibi geliyor.

 9. Henüz ürünle ilgili yorum yapabilecek kadar kullanamadım 1 hafta oldu alalı ve dün watsonsta night versiyonunu gördüm. Üzüldüm açıkçası çünkü ben alırken yoktu. %5miş onun oranı. Yeterli bilgim olmadığından başlığını açmadım ama bilginiz olsun. İndirimde daily 37 tl idi¸ night 37¸5 tl idi.

 10. çok düzenli kullanamasam da cildimde iyileşmeler gözlemlemeye başladım gerçi bitecek diye de korkmuyor değilim. fiyat performans açısından şimdilik fiyatının fazla olduğunu düşünüyorum tamamını bitirdikten sonra bakacağız artık ikincisini alıp almayacağıma

 11. Edit yapmayı bilmediğim için (öğreneceğim umarım) yeni bir girdiyle karşınızdayım. Açıkçası yazın tatildeyken sivilce yapabilir düşüncesiyle kullanıma ara verdim fakat sivilcr yapması pahasına keşke kullanmaya devam etseydim çünkü bıraktığım gibi cildimde uyuyan pütürler uyanmaya ve kuruluk başgöstermeye başladı. pedleri kullandığımda verdiği o parlaklık canlılık gitti eski cansız cildim geri geldi. ben kullanımını bu sebeplerle tavsiye ederim.

 12. öncelikle şunu söyleyeyim ben bunu Görke Karman da gördüm. kendini çok beğenmesem de yorumlarını son derece dürüst ve aydınlatıcı buluyorum. Adım kullanmaya başladıktan sonra gerçekten bir aydınlanma veriyor ama mucizevi bir etki beklemeyin derim. sivilceler üzerinde etkili ve kullanırken boynunuza kadar indirin bence.

 13. ergenliğimde hep sivilcelerimle oynadığım için geniş gözeneklerim ve sivilce izlerim var¸ çok büyük hevesle aldım¸ ikinci haftaya giriyorum ama pek bi farkını görebilmiş değilim hatta sivilce yaptı bana 🙁 belki çok erken konuşmak için ama şimdilik böyle fikrim

 14. bir çeşit tonikli pamuk olan bu pedler bence oldukça etkili ve vaatlerini yerine getiriyor. şöyle ki yaklaşık bir aydır her gece yatmadan önce yüzümü yıkadıktan sonra bu pedle yüzümü siliyorum¸ bir beş dakika içinde yapışık hissi geçiyor. hassas ve çabuk kızaran bir cildim olmasına rağmen herhangi bir alerjik reaksiyonla karşılaşmadım. bir aylık kullanma süremin ardından yaklaşık iki yıl önceden yüzümde kalan hafif kırmızı morumsu minik sivilce lekelerimin rengini fark edilir bir şekilde açtı. cildinin ihtiyacına göre olan toniğini henüz keşfedememiş¸ tonik kullanmayı cilt rutini haline getirememiş ve getirmek isteyen cicişlere tavsiye ederim.

 15. düzenli kullanımda etkisini gerçekten gösteren ve sivilce lekelerimin rengini solduran üründür kendisi. ancak¸ yağlandırıyor. neden bilmiyorum cicişler bunu uygulayıp yattığım gecelerin sabahında yüzümde oluşan yağlanmayla ufak bir yağ golü oluşturabilirim¸ o kadar yağlandırıyor. etkisi nedeniyle bitene kadar kullanmaya devam edeceğim sanırım¸ ama bittikten sonra tekrar alır mıyım bilemiyorum.

 16. yaklaşık 2 haftadır her gece kullanıyorum lekelerin açılması namına bir değişiklik farketmedim ama gerçekten iyi nem veriyor yumuşak yapıyor cildimi. ilk haftanın sonunda çıkan sivilcelerimi bu üründen sorumlu tutuyodum ama şu an bilemedim hormonal bi durum da olabilir. ilerde lekelerimde de açılma görürsem yine alabileceğim bir ürün kendisi.

 17. Ürünü yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Karma ve akneye meyilli hassas bir cildim var. Öncelikle sivilce yapmadı¸ tahriş etmedi. Geceleri yatmadan önce kullanıyorum. Yüzümü iyi nemlendiriyor.Ben böyle çok aşırı bir değişiklik görmesem de etrafımdakiler yüzümde bir aydınlanma olduğunu söylüyor. Çok hızlı olmasa da yavaş yavaş cilt lekelerimin rengini açtığını düşünüyorum. Bazılarında sanırım soyulma ve yakma yapmış fakat ben böyle bir şey gözlemlemedim.

 18.  şu girdimde bahsettiğim üzere suratımı sivilce tarlasına çevirmişti. ben inat ettim ve  şu entry üzerine bir süre cildimi rahat bırakıp sivilcelerin geçmesini bekledim. sivilcelerim geçtikten sonra alıştıra alıştıra haftada 2-3 günden her güne çıkardım 1¸5 ay içinde. sonuç olarak sivilce oluşturması olayı azalarak bitti. henüz çok mucizevi bir etkisini görmesem de cildime hafif daha aydınlık bir görüntü verdiğini ve burnumun üstündeki yazdan kalma çillerin silikleştiğini söyleyebilirim. bir de sabahları kalktığımda yüzümde kızarıklık falan olmuyor ancak bu ürün kaynaklı mı bilmiyorum. hala günlük kullanıma devam ediyorum o yüzden devamında ne gibi şeyler eklenir bu faydalara bilemiyorum ancak benim gibi ürünü kullanıp sivilce problemi yaşayanlara aynı yöntemi öneriyorum. yöntem için de ayrıca neferkitty’e teşekkür ediyorum. not: ben cilt bakım rutinimde bu pedlerin yanında (bkz: himalaya herbals arındırıcı neem özlü maske) kullanıyorum sadece bu arada.

 19. İçerisindeki glikolik asit yüzdesi oldukça az olan ve böylece ilk defa kullanacaklar için daha uygun olan yüz temizleme pedleridir. Hassas ve sürekli kızaran bir cilde sahip olmama rağmen bende herhangi bir sıkıntı¸ hassasiyet yaratmadı. Ben geceleri yatmadan kullandım. İlk sürdüğünüzde yapış yapış oluyor cildiniz¸ biraz sinir bozucu ama yarım saate geçiyor. Ekstra nemlendirici sürmedim hiç kendisi bana yeterli geldi. Sabah uyandığımda cildim aydınlanmış¸ nemli ve böyle nasıl desem dolgun görünüyor. Sivilcelere olan etkisine gelirsek¸ önceden var olan izlerimi oldukça hafifletti düzenli bir şekilde kullanınca ve ben iki hafta her gece kullandıktan sonra bir 5 gün ara verdim. Sonra tekrar iki hafta kullandım¸ bitene kadar bu şekilde devam ettim. Var olan sivilcelerim daha hızlı iyileşti mi bilmiyorum ama hiç iz bırakmadan iyileştiler ve yeni alttan böyle ağrılı ağrılı geliyorum diyen sivilcelerim hemen kurudular. Hiç korkutucu büyüklükte bir sivilcem olmadı bu ürünü kullandığım süre boyunca. Ama ürün bittikten sonra tekrar almadım çünkü ben %40 indirimle yirmi liraya almıştım. Şimdi aynı indirimde otuz lira olmuş sinir oldum almadım. Bıraktığım gibi bir hafta içinde eski haline döndü cildim yani kullandınız süre boyunca memnun kalacağınız ama uzun vadeli olmayan bir ürün.

 20. (bkz: nip + fab glycoliç cleansing fix ) ile birlikte günlük olarak kullandığım¸ daha yarısına gelmeden yedeklediğim¸ şimdi de 2. setime başlıyacağım¸ haftanın 5 günü kesinlikle kullandığım cilt temizleme rutinim…jelle temizledikten sonra pad kullanıyorum. ben padlerine bayılıyorum. cildimi tüm kalıntılardan arındırıyor¸ yumuşacık bir tabaka gibi sarıyor. bunu kullandığımda bazen yağ bile sürmüyorum¸ soğuk günlerde bile nemi yeterli geliyor. cildimi pırıl pırıl yapıyor. çok memnunum. kış bitene dek cilt bakım rutinimde kalacak padlerdir¸ canlarımdır 🙂

 21. night versiyonunu kullanıyorum ancak etkisini pek gözlemlemedim. Hatta yüzümde minik bir pütürcük çıktı sebebi de olabilir. Biraz daha kullanıp editleyeceğim.

 22. Şu an kullanmıyorum fakat yaklaşık 2 ay önce bu ürünü bitirmiştim. Her gün düzenli kullandığımda pek bir şey farkedememiştim. Benim yanaklarımda hafif kızarıklıklar var ve bunlardan rahatsızım. Sonra günaşırı kullanmaya çalıştım ve geceleri bunu kullanıp uyuduğumda sabahları cildimdeki kızarıklıkların azaldığını farkediyorum. Sanırım her gün her gün değil ama 2 güne bir ya da 3 güne bir kullanmak daha faydalı olacaktır.

 23. Birinci kutu bitmek üzere ve yorum yapabilirim. Cildim normalden karmaya dönük ama yağlanma çok belirgin değil. Bende yanma¸ hassasiyet¸ kızarıklık yapmadı. Yapış yapış hissi anında geçti gitti diyebilirim zira yatmadan hemen önce kullanıyorum. Gün içinde kullanmıyorum.İlk zamanlar sanırım boşa aldim dedim. Ama sonra düzenli kullandım bari bitsin de çöpe atmayayım diye düşünerek kullandım. 1. ayın sonunda cildimde bana göre belirgin bir gözenek sıkılaşması sonucunu gözlemlediğimi fark ettim. Ne yaparsan yap gözenek sıkılaşması pek mümkün bir şey değil ama hafif bir gelişme oldu şaşkınım. Cildimde sivilce konusunda pek katkı sağlamadı ama aydınlık bir yüz¸ sıkı gözenekler sonucunu beni tatmin edecek derecede verdi. Yalnız çok büyük bir etki değil söyliyeyim¸ beklentim çok düşük olduğu için olsa gerek ben beğendim yani işe yaradı. Bitince yine bu veya bir üst versiyonunu alacağım.

 24. 1 kutu kullanıp bitirdim. Kapalı komedonlara fayda eder umuduyla almıştım ama hiçbir işe yaramadı. En ufak bir soyulma yaşamadım zaten doğal olarak sivilce lekerinde de hafifleme bile olmadı. Tonikli pamuk gibi kullanıyordum yüzümü yıkadıktan sonra yani. Verdiği nem çok güzel olduğu için nemlendirici sürmüyordum yatarken. Ama sabah t bölgemde yağlanma oluyordu. Peelingini ne kadar sevdiysem bu pedleri de o kadar sevmedim sanırım. Birlikte kullanıyordum bir de ikisini.Watsons boykotundan epey önce almıştım.

 25. Bu ürünü ne zaman kullansam ertesi gün suratimi sivilce basiyor. Hayir bugüne kadar 15 kere kullandim her seferinde ayni şey olunca anladim. Biz lekelerle iyi gelsin diye aliyoruz¸ bize yeni lekeler armağan ediyor. Sivilceye meyilli ciltlere onermem. Cilt tipim karma bu arada.

 26. Bir kutunun %70ini falan inatla kullandım bırakmadım. Cildimdeki sivilceleri kızarıklıkları başka ürünlere bağladım herkes bu kadar memnun olunca ihtimal vermedim sanırım ama yüzümü hiçbir şey bu kadar kötü hale getirmemişti. Sürekli sivilce ve pütürcükler çıkardı¸ yüzümde ekstra renk eşitsizliği yaşadım hiç ama hiç beğenmedim. Resmen cildimin dengesini bozdu. Özellikle hassas ciltlere önermem tabi kişiden kişiye değişir ama ben sevmedim.

 27. hiç bir işe yaramayan tonikli disk pamuklar. her gün düzenli kullandım¸ güneş kremimi ihmal etmedim¸ lekelerimde gram azalma olmadı.

 28. ürünün isminde geçiyor daily diye¸günlük yani.Talimatında da günde bir veya iki kez kullanabilirsiniz yazıyor.Ben zamanında iki kutu bitirmiştim.cildim ürünü emince ışıl ışıl sağlıklı parlardı.Leke açmada çok bir etki görmedim diye hatırlıyorum.Hafif geldi sanırım.Extreme versiyonunu merak ediyorum asıl.

 29. 3 haftadır kullanmakta olduğum ürün. ilk başlarda heves ettiğim için her gece kullanıyordum ancak şu an 2-3 günde bire indirdim. sanırım biraz hassasiyet yarattı bende… malum yaz ayı da geldi yani sürekli güneşten korunmak lazım. bu ürün de cildin ölü tabakasını atıp yeni tabakayla pürüzsüzlük sağlamayı amaçlıyor. yani kullandığınız güneş koruması çok daha önem kazanıyor. kullanmaya başladığımdan beri elim nemlendiriciye gitmedi. kokusu biraz rahatsız etse de severek kullanıyorum. cildime doğal bi parlaklık sağlıyor ve pürüzlerimde gözle görünür bir azalma oldu. bende de küçük küçük sivilcelenme yaptı ancak geçti. galiba yenilenme sürecinin bir parçası. kullanmaya devam edeceğim.

 30. ne kadar düzenli ve sık kullanırsam kullanayım bende hiç etki etmeyen pedlerdir. asla leke açma cilt eşitleme faydasını görmedimtanım: nip+fab markasının cilt lekelerini açma ve cilt tonunu eşitleme vaadi veren pedleri

 31. Yuzume bi aydinlik verdi ve yaglanmayi buyuk olcude azaltti. Siyah noktalarimi komple soktu diyemem henuz ama goruntu benim icin daha tatmin edici. Tabi her gun kullaniyorum ve gece pedini de iki gunde bir kullanmaya dikkat ediyorum. Gece pedi gunduz pedine oranla icerik olarak daha agresif oldugu icin kisa surede etkisini gosterme sebebi bu muhtemelen.

 32. Malesef cildimi çok fena yakan bir ürün oldu. Bende cilt lekesi ve sivilce yaptı. Maskesini de almistim serinin¸ ama kullanmaya korkuyorum.

 33. Ben bu markanın ürünlerini çok seviyorum.Genellikle hep kaliteli oluyor.Muadil önerim olarak migroslarda bulabileceğiniz acnecinamide mendilleri var.

 34. Bu ürünü geçen sene yorumlamış olsaydım girdim “hayatımın cilt ürününü buldum “ şeklinde olurdu. Cildim karma¸ t bölgem yağlı ve gözenekli¸ yanaklarım da onlara inat aşırı kuru¸ kırmızı¸ çöl vari. Kuru ve hassas ciltli arkadaşlar bilir¸ nemlendirici bulmak aşırı zordur. Su içerikli olsun¸ yağ içerikli olsun piyasada ulaşabileceğim bilimum nemlendirici denemişimdir. Bu ürünü görkem karman’da görmüştüm¸ onun da cildi hassas ve kuru olunca güvendim aldım. Gerçekten iki kullanımda etkisini gösterdi. Sadece gece yatarken kullanıyordum¸ ardından krem vs. Kullanmıyordum. İçindeki hyalıronik asit cidden neme doyuruyordu yüzümü¸ sabah pamuk gibi bir ciltle uyanıyordum. Yaz gelince bıraktım. Bu kış tekrar aldım¸ fakat bir sorun var sanki üründe. Geçen seneki etkisini kesinlikle alamıyorum. Ne pürüzsüzleştiriyor ne nem veriyor. Ya formülasyonu değişti bu sene¸ ya da cildim artık daha yüksek derecede asit içeren ürünler istiyor. 

 35. Bu ürünü dün edindim ve ilk geceden kullanmaya başladım. Yüzümü temizledim¸ tonikledim ardından bunu sürdüm. Cildimde kızarıklıklar¸ geniş gözenekler ve lekeler var. Uyandığımda cildim tek renkti¸ gözenekler temizlenmiş ve silikleşmişti. Cildimin rengi açıldı. tek kullanımda nasıl bu kadar büyük etki etti hiçbir fikrim yok ama bugün cildime hayatımda hiç almadığım kadar iltifat aldım. Hocam dahi farketti¸ senin cildin bugün ışıl ışıl¸ ne sürdün yüzüne dedi. daha önce hiç bu tür bir ürün kullanmamıştım¸ belki de bu kadar çok etki etmesinin sebebi budur. Çok şaşkınım ya. Hayatımın cilt bakım ürününü buldum resmen.

 36. yüzün parlıyor¸ cildin ışıl ışıl ne kullanıyorsun? sorusuna maruz kalmama sebep olan pedler. çok memnunum ben kızarıklıklarıma da çok iyi geliyor sabah uyandığımda eşitlenmiş bir cildim oluyor. buradaki yorumları okuyup almıştım iyiki almışım. neredeyse iki ay olacak kullanmaya başlayalı.

Siz ne düşünüyorsunuz?