“Nilera” için 9 yorum

  1. hayvan deneyi yapmıyor.bunu kullanmaya başladığımdan beri herhangi bir makyaj temizleyicisi ya da cilt bakım ürünü arayışım olmadı. Cildin yağ dengesini çok güzel koruyor¸ siyah noktalara (bi dereceye kadar) uzun vadede ateş ediyor ve bence makyajı da çok güzel temizliyor.hayvan deneyi yapmıyor. leaping bunny logosu var. çok güzel kokuyor.tek sıkıntısı gün geçtikçe fiyatı artıyor. geçen hafta 27¸5 liraya aldım.

  2. kokusu temiz ama deterjan gibi. sevemedim. benim de cildimi çok çok kuruttu. komedon ve sivilcelerime iyi geleceğine daha da arttılar. kullanmayı bıraktım hemen.

  3. YüZümü ölümüne kurutan sabundur kendisi. İmex sydnet çok çabuk bitince bunu denemek için bi çılgınlık yapıp almak istedim. Kulladığım dönemde yanağımın alt kısımları¸ ağzımın kenarları öyle bir kurudu ki. Cildmin ph’ını bozup sivilceye neden oldu. İmex’de öyle kuruma hiç yaşamadım¸ cildin ph’ını güzel koruyordu. Bu sabun olmamış. Cildim karma. Çok yağlı ciltler sever belki¸ bilemiyorum.

  4. Yaz sonunda almıştım bu sabunu. Cildi kurutmadan güzelce temizliyor. Sık kullandığım bir dönemde sivilcelerime iyi gelmişti. tamamen yok etmese de küçülmelerini sağlamıştı. yalnız bana kullanışsız geldi bu sabun. Yüzeyi geniş¸ yüksekliği az. Avuca tam oturmuyor. Bu yüzden sabunu direk yüze sürmek zor oluyor. Elimde köpürtüp yüzüme sürünce de köpüğü yetersiz geliyor¸ daha fazla ürün kullanıyorum. Ayrıca saklaması da zor. watsons’dan sabunluk aldım. Ancak öyle koyabiliyorum banyo dolabına. Bitince Tekrar almayı düşünmüyorum şahsen.

  5. 6 senedir makyaj çıkarmada¸ cildimi temizlemede¸ ferahlatmada kullandığım yegane sabunum. sabun deyince herkes korkuyor¸ fakat bence içinde envai çeşit şeyler bulunan temizleyicilere dünyanın parasını saymaktansa içinde gliserin bulunduran¸ cildimi ferahlatıp¸ yağlı cildi dengeleyen¸ cildi yıpratmayan sabunu tercih ederim. ergenlik sivilcelerimi söndürdü¸ şimdi ergenlik sonrasında hem temizlik¸ hem koruma amaçlı her gün kullanıyorum. 6 sene önce 12 liraydı¸ şimdi ise 23 lira olduğuna baya şaşırdım

  6. sözlük sayesinde tanıştığım sabun. temmuz gibi aldım sanırım ama araya giren tatillerde düzenli kullanamadım tembelliğimden.mucize yarattığını söyleyemem sivilcelerim hala var o yüzden birde limonlusunu denemeyi düşünüyorum bu bitince.ayrıca kokusu tam bir yer temizleyici ama alıştım artık.

  7. Bu ürünü bu sene yaza girmeden almıştım. Çünkü cildimde geçmeyen küçük değişik ismini koyamadığım sivilceler vardı. Eczaneden aldım nerden karşıma çıktı bilmiyorum ama herkes sivilceler için birebir diyordu. Aldım denedim güzel arındırıyor¸içeriği temiz (öyle yazıyor) kokusu bana biraz detarjanı hatırlatsanada rahatsız etmiyor ferah fresh bir koku. Ve en önemli kısım isotrexinle beraber kullandığımda gerçekten o sorunları cildimden kaldırdı. Suan minnacık kaldı hala kullanıyorum arada ama bu sabunu düzenli kullanmak gerek bana göre ayrıca makyajı söküp atıyor. Bitince tekrar almam çünkü çok şükür cildimde bir sorun yok ama aklımda olur arada kullanılabilir. Sivilce sorunu yaşayan herkese tavsiye ederim.Not: annem arada kullaniyordu bayildi. Bende alicam nereden aldin diye sordu hep.

  8. Lise yıllarında orta akneli bi cildim varken dermatologumun önermesiyle hayatımı değiştiren sabun.Neleri neleri denedim yine sonunda hepsini çöpe atıp nileraya geri döndüm.8 yıllık bir birlikteliğimiz var. Cildim artık akneli değil ufak tefek dönemsel sivilceler dışında ama karma bi cildim var nem dengesini korurken bi yandan da yağlı bölgeleri arındırıyor.Aslına bakarsan her yeri arındırıyor. Böyle mis gibi ferah ferah hissettiren bi yapısı var çok da temiz kokuyor¸ kurutmuyor.Çok yaşa sen nilera!

Siz ne düşünüyorsunuz?