“New York Color (NYC)” için 66 yorum

 1. trendyolaff
 2. iki sene önce far sürmeye yeni yeni merak saldığım zamanlarda bunun dörtlü farını almıştım. çok bilmiyordum tabi o zamanlar ucuz diye almıştım hiç başka markalarla kıyas falan hak getire. sonra ben beceriksizim far süremiyorum triplerine girdim. halbuki suçlu düpedüz fardı. o kadar kötü ki simleri suratınıza saçıyor. öyle bir tozutma ki sorma. bendeki bir de siyah tonlarıydı düşün vaziyeti. makyajdan soğumuştum. Biraz koyu grisini kullanıyorum şimdilerde onun dışında elime alasım gelmiyor. takıntılıyım bi de o varken başka far alasım da gelmiyor.edit: imla

 3. Eyeliner ı mükemmel olan marka aynı zamanda chrisspy nin de favori eyelinerı.ondan görüp almıştım zaten 12 tl gibi bir fiyatı var gün içinde akmıyor¸bulaşmıyor¸ sürümü çok kolay ve simsiyah.

 4. Watsonsta satılan hem kalite hem fiyat açısından ucuz bir marka.İlk kullandığım ürünü sunny bronzer bulamayınca aldığım big bold bronzerıydı. Yüzümde sadece yazın kullanabildiğim bir ürün ama katlanma bölgesi için fena durmuyor. Yine de her markanın bronzerı olduğunu düşünürsek çok alınası bir yönü yok.Far paletleri ise çok kötü. Sedefli farları swatchladığınızda sim olarak geliyor elinize. Ayrıca hiç pigmentli değil¸ tebeşir gibi yapıları da. Bir ay kadar kullanmaya çalıştıktan sonra farların üstündeki çıkan beyaz noktaları gördüğüm gibi attım paleti.Bu marka yerine gratisin indirim dönemlerinde aynı fiyatlara çok güzel wnw paletleri alınabilir ki zaten nyc’nin pek indirme girdiğini de görmedim.Son olarak watsonsta satıldığı için o olaydan sonra hiçbir ürününü almadım¸ almam da!

 5. gerçekten fiyatları uygundur. bronzerı ve likit eyeliner’ının bloggerlar tarafından övüldüğünü çok gördüm. ben tekli farlarından kullanmıştım ve fiyat/performans açısından memnun kalmıştım. bronzer kullanmadığım için likit eyelinerlarından ben de almıştım. fırçasının ince uçlu olması biraz üzmüştü. ama yine de watsons’larda satıldığı düşünülerek¸ elzem bir marka değil bence.

 6. nyc diye söylediğim markanın başlığının newyork color diye açılmasını fark etmek baya vaktimi aldı far sürmeye yeni başlayanların en çok ilgisini çeken makyaj markası. far paletleri hem uygun fiyatlı hem çok renkli olunca direkt alası geliyor insanın. benim ilk başlarda öyle oldu çok da işimi gördüler. ama hala her indirim dönemi kozmetik alışverişlerinde kurtulamıyorum bu bataktan. elimde şuan 3 nyc paleti var ve hala utanmadan nyc standında far bakıyorum. bırak beşimi NEYECE!

 7. Siyah likit eyelinerı mükemmel olan marka. Simsiyah¸çok kalıcı ve sürümü çok güzel. Fiyatı da 8-9 lira gibi bi şeydi galiba. Alalım aldıralım

 8. 4 ürününe sahip olduğum kozmetik markası.öncelikle mor ambalajlı maskarasından başlamak istiyorum. kirpiklerim düz ve kısa olduğu için bende bir işe yaramadı. zaten bunu alalı bir seneyi geçti şu an başka bir maskara kullanıyorum. eyeliner’ın sürümü ve renk verişi iyi ama ben de yanlışlıkla simli rengini almışım. simsiyah ambalajın içinden simli eyeliner çıkması beni sinirlendirmişti. eğer bu eyeliner simsiyah çıksaydı kullanırdım. güzel bir ürün olduğunu düşünüyorum.400 numaralı ruju da var bende. rengi bordo¸ mor karışımı. saten bitişli ve kaygan bir yapısı var. dudak kalemsiz sürmek zor çünkü taşıyor. fiyatına göre iyi¸ kıyafetime uygunsa kullanıyorum. memnunum. 4lü farını bana kuzenim hediye etmişti. renk verişi pek iyi değil ama idare edilebilir. hafif simli bir yapısı olduğu için kullanamadım¸ anneme verdim.kısacası ruj ve eyeliner’ını beğendiğim uygun fiyatlı marka. edit: ekleme yapıldı.

 9. Liquid eyelinerı mükemmel mat siyah ama ben zeki gibi 888 pealized black rengini almışım resmen simli eyeliner¸ süremiyorum bile. Normalde 8 lira ama ben indirimde 6 liraya mi ne almıştım allahtan. Ama mat siyahını yaklaşık bir yıldır her watsonsta arıyorum ama bulamıyorum da.Onun dışında yeşil ambalajı big bold eyes rimelini kullanmıştım çok güzel hacim veriyordu. Bir de transparan pudrasini denemek istiyorum çok begeniliyordu yapısı

 10. Denediğim ürünleri hakkındaki fikirlerim şöyle¸Farlar¸ genel olarak pigmentasyonları zayıf. En koyu renkleri bile rengini tam vermiyor. Ayrıca baya bi tozutuyorlar. Kalıcılıkları orta. Ama baya uygun fiyatlı ürünleri.Kaş jeli¸ gerçekten güzel sabitleyen bi ürün. Severek kullandım. Dökülme falan da yapmadı. Hafif ıslak bi görüntü bırakıyo o kadar.Mozaik pudra¸ çok uzun süre kullandığım bi ürün. Başlarda tüm yüzüme pudra olarak kullansam da sonradan aslında allık olarak kullanmam gerektiğini farkettim. Fırçaya fazlaca ürün aldığım orta yoğunlukta bi allık elde ediyodum. Şimdi düşünüyorum da kontür yapmaya da fazlasıyla uygun bence.Expert last rujları¸ sürümü inanılmaz kolay. Ama buna güvenip de dikkati elden bırakmamak lazım. Çok yumuşak bir yapısı olduğundan taşabiliyo. Kalıcılığı orta denebilir. Islak bitişli rujlar. Renklerini tam olarak veriyorlar.

 11. Ojeleri dışında hiç bir ürününü denemediğim kozmetik markası fakat ojeleri hakkında yorum yapmam gerekirse şu zamana kadar en severek kullandığım¸en çok elimin gittiği ojeler hep bu markadan. Hem çok canlı ve güzel renkleri var hem de çok çabuk kuruyor¸kalıcılıkları orta seviye.

 12. Keçe uçlu olan lip stainlerini çok kullanışlı bulduğum marka. Bazen canım ruj sürmek istemiyor benim¸ dudağımda ruju hissetmek bana afakanlar basan günlerde hoşuma gitmiyor. yemek yiyince çıkacak sonra tazeleyeceğim diye de üşeniyorum. İşte o zamanlarda elim hemen bunun endless spice rengine gidiyor¸ dudağımı keçe kalemle boyar gibi bakmadan sürüyorum¸ çok tatlı doğal bir pembelik veriyor. Sonra da hiç hissetmiyorum zaten. Fakat vaad ettiği kadar kalıcı değil¸ anca 2 saat duruyordur rengi. ama normal ruju tazelemediğimde dudak kenarlarımda kaldığı için beni rahatsız ederken¸ bunda öyle bir sorun yaşamıyorum¸ o yüzden rahat geliyor bana.

 13. bundan birkaç sene önce lise 3-4 yıllarındayken makyaj hakkında hiçbirşey bilmeyen körpe bir kızken tüm makyaj ürünlerinin tüm markalarda aynı olduğunu sanırdım. bu sanrıyla nyc nin uygun fiyatları birleşince onu çok sevdiğimi sandım ama kozmetik bilgim arttıkça durum ortaya çıktı tabi-rimmel stay matteye alternatif olsun çantaya atmalık diye aldığım transparan pudra berbat rengi hayalet gibi ciltle bütünleşmiyor ve yağlanmaya karşı korumuyor-farlarının pigmentasyonu çok zayıf 10 kat da sürseniz bir fark yok-rujları için diyebileceğim tek sey o kadar çiğ duran renkler ki ! hele kırmızılarıyla kendinizi flash tv solistine benzetebilirsiniz-maskaraları da çok vasat belki sky rise maskarası asıl kullandığınız dolgunluk veren maskaranızın bir kat altına uzunluk versin diye kullanılabilir..demem o ki paranıza yazık etmeyin yine uygun fiyatlı wet n wild essence ürünlerini tercih edin

 14. Kalem rujlarından 10 nolita natural rengi hayatımın ölü dudak nude u oldu. Aşırı dolgun gösteriyor ve dudakları tamamen nötrlüyor. Ayrıca satin yapıda parıl parıl ıslak da değil tamamen mat da. Arkadaşımın yorumunu paylaşmak istiyorum: – ölmüşsün de saygıdan gömmüyormuşuz gibi durdu.

 15. Watsons standını ilk gördüğümde fiyatlarından dolayı kalitesiz olduğuna inanıp sonradan çok sevdiğim güzide markadır. Lenghtening Skyrise maskarasıyla kirpiklerimi uzatıp Angel lash maskarasıyla da hacim veriyorum. Sonra da kirpiklerim kaşlarıma uzanıyor¸ ayıptır söylemesi ¸)

 16. Kendisinden bir adet far paletimsi 4’lü içinde primeri bile bulunan bir ürün almıştım.Gerçekten sıfır pigment.Çok kötü bir ürün ya¸kullanamıyorsun bildiğin.Kendisinden düzenli olarak aldığım tek ürün eyelineri¸bence çok başarılı.

 17. Expert last serisinden aldığım 432 numaralı ruj en sevdiğim kırmızı rujum alabilir. Satin bitişli¸ sürümü oldukça kolay¸ dudak kusurlarını pek belli etmeyen ve oldukça da kalıcı bulduğum bir ruj. 6tl gibi bir fiyata almıştım f/p açısından baya baya iyi bir ürün.Yeni çıkan mat likit rujlarını ise başarılı bulmadım kesinlikle. Kokusu ve renkleri çok güzel ama sürerken hem dalgalanma yapıyor hem de sanki akıp gidecekmiş gibi bir his bırakıyor. Kalemsiz kullanılmamalı ayrıca. Böyle bir sure sonra kılcallanma yapıyor dudak kenarlarında. Anlatabildim mi bilemiyorum.İndividual eyes far paletlerinden bende bronz kahve altın tonlarda olanı var. Ben yapılarını çok beğendim. Hem rengini güzel veriyor hem de yağlı düşük göz kapaklarımda çizgilere dolma yapmıyor pek. Sadece çok simli ve göz altlarını falan disko topuna çeviriyor. İyi bir bazla kullanıldığında belki bu sorunu çözebilir. F/p açısından başarılı bir ürün bu da.

 18. Bu markanın elimde 2 adet ürünü var. Bir tanesi bronzlaştırıcı pudrası. 720A sunny olanı. Ben bu ürünü aldığımdan beri her makyajımda kullanıyorum. Çünkü ne kadar çok sürmek istesem de allık bana yakışmıyor¸ yakıştıramıyorum kendime. Ama bu ürünü aldığımdan beri bunu bronzer olarak uyguluyorum ve böylece allığa da gerek kalmıyor¸ yüzüme renk geliyor. Pigmentasyonu çok fazla değil ama zaten bu ürünün çok pigmentli olmayışı bir dezavantaj değil aksine avantaj bence. Artı olarak şunu da söylemek gerekirse kesinlikle turuncu durmuyor. Esmer tenlerde çok pigmentli olmadığından dolayı kendini belli etmeyebilir ancak beyaz ve buğday tenliler için biçilmiş kaftan. Fiyatı da yanlış hatırlamıyorsam 10 tl gibi bişeydi. Bir de bu markadan bir ruj var elimde. Numarası silindiği için maalesef yazamıyorum. Ancak hakkında şunları şöyleyebilirim. Oldukça pigmentli ancak kesinlikle kalıcı değil. Ambalajı çok dandik¸ sürekli açılmaya müsait. Çantada falan taşınacak cinslerden değil kısacası. Fiyatı da uygundu sanırım. Ama değer mi derseniz bence uygun fiyatına bile değmez.

 19. Union Square far paletinden aldım ama hiç memnun kalmadım. Fırçamı değdirdiğim anda tozutacağını anlamıştım zaten ama bu denli başarısız olacağını düşünmemiştim. Ayrıca pigmentasyonundan hiç memnun kalmadım ki far bazımın başarısından hiç şüphem yok. Maalesef bir daha denemeyi düşünmüyorum. Kalem farları oldukça başarılı diye duydum¸ özellikle 605 Brooklyn Mocha ama henüz denemedim.

 20. rujları oldukça kalıcı olandır. 432 numaralı ruju bordomsu kırmızı ruju ton olarak çok güzel. kremsi yapısıyla sürülmesi çok rahat ve oldukça da kalıcı bir ruj. tek dezavantajı ambalajı çok kullanışlı değil. yani rujun yarısı dışarda olacak şekilde bir tasarım yapılmış¸ makyaj çantanızdayken kapağı kazayla açılsa her yeri kendi rengine boyayacak şekilde. neyse ki tonu çok güzel ve bu dezavantajını görmezden geliyor insan.

 21. NYC SkyRise Lengthening Mascara sını almıştım¸ fiyatı da çok uygundu.alerjik gözümde en ufak yanma yapmadı. merak ettim sonra internette araştırdım oftalmolojik olarak test edilmiş bilmiyorum ne kadar doğru ama bence öyle 🙂 kirpiklerimi inanılmaz derece de uzun yaptı ve tek tek ayırdı topaklanma vb. sorun yoktu. uzun kirpikler isteyenler¸ bir deneyin derim 🙂

 22. Bu markadan aldığım hiç bir şeyden pişman olmadım diyebilirim sevgili cicişler. Sadece açık pembe diye aldığım tekli farı beyazımsı bir renk verince anneme vermiştim büyük bir zevkle kullanıyor şu an :)Likit rujlarından çok memnunum bende love affair rengi var kesinlikle yapış yapış bir hisse neden olmuyor uçup gitmiyor.Rujları fiyatlarına göre gerçekten çok iyi. sadece kokuya hassas olanlar bir testerdan baksın derim bana ağır gelmese de.Sadece kalem eyelinerının ucu çabuk deforme oldu 1 aylık kullanımın sonunda artık içindeki ürünü kullanamaz hale geldim.

 23.  şu maskarası şayet kirpikleriniz çok cılız ya da kısa değilse bir maskaranın yapabileceği her şeyi yapmaktadır. rimelim bittiği zaman çok para vermeyeyim alayım gitsin deyip atmıştım sepete. tam anlamıyla dibini sıvadım¸ kullandığım süre boyunca bir gün bile başka maskara arayışına girmedim. halen daha çekmecemde yedeği bulunur. kıl fırçası var¸ ilk açıldığı andan bitene kadar yumuşacık kalıyor boyası. bende dökülme yapmadı. iki anlamda da yapmadı zira maybelline rocket’le fırçasını çok sevmeme rağmen kirpiklerimi yolma sorununu yaşamıştım. uzun lafın kısası denemenizi tavsiye ederim. 12 ay ömrü var zaten illaki bitirirsiniz.

 24. bu markanın şimdilik yalnızca rujlarından aldım ama bir daha almam ve kimseye de tavsiye etmem. ürünlerin paketleri sorunlu. kapakları rujla bütün olarak kalmamakta ısrarcı. rujlar doku olarak kötü değil. gün içinde sürekli tazelemek suretiyle kullanılabilir çünkü kalıcılık diye bir durum söz konusu değil. ancak dediğim gibi kapakları kapalı durmama konusunda inatçı olduğundan çantada taşımak oldukça riskli.

 25. Sun 2 Sun Bronzing Powder’ını kullanıyorum. Bir tarafı tatlı bir kırmızılıkta allık¸ diğer tarafı ışıltılı bronzer. Ben mat bronzer sevdiğim için sadece allık kısmını kullanıyorum¸ pigment açısından çok başarılı bulduğum söylenemez ama pespembe allıklar kullanamadığım için bu ürünün allık rengi daha doğal geliyor bana.

 26. Ilk far paletim bu markadan. Far surme ozurlusuyum kabul. Yani daha yeni basladim ama istedigim goruntuyu naparsam yapayim elde edemedim ve baz kullanmama ragmen goz altlarima dokuldu. Islak fircayla da renkler bozuldu 🙁 biraz daha makyaj videosu izliyim belki… Kullananlar memnun mu acaba? Bi puf noktasi falan var mii ? Bende ki south street seaport adli 4lu far gorsellere ekliyorum

 27. liquid lipshine’ları fiyatına göre oldukça başarılı olan marka. paketinde de yazdığı gibi non sticky¸ non collant. ruj süremeyeceğiniz ya da sürmek istemediğiniz zamanlarda kurtarıcı bir ürün. hafif dolgunluk veriyor dudaklara ve şaşırtıcı derecede kalıcı. bendeki rengi rivington rose 580.

 28. allığını aldım bugün. fiyat açısından ucuz olduğu için heveslendiğimden almak istedim çok iyi bişi beklemiyordum ama gerçekten güzel bi ürün cıktı tek eksisi fazla dağılması. bidaha gidip alabilirim flormara 40 lira vereceğime buna 7 lira veririm daha iyi.

 29. Makyaj ürünlerinden hiç edinmemiş olmamla birlikte ojelerine¸ oje şişelerine¸ ojelerine verdiği yaratıcı ve esprili isimlerine hayran olduğum marka.

 30. Big bold bronzerını kullanıyorum. Henüz birkaç kez kontür için kullanmama rağmen hiç memnun kalmadım. Rengi¸ yapısı¸ doğal durması gayet guzel ancak sürdüğüm yerlerde ağrılı büyük sivilceler oluştu. Normalde yüzümde öyle büyük sivilceler olmaz alerji gibi bir problemle de hiç karşılaşmadım ancak bu bronzer sağolsun bunu da görmüş oldum.. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Uygun fiyatlı denemeye değer diye düşünüp de cildinizi bozmanın alemi yok onun yerine başka ürünler tercih etmeye çalışın ben yandım siz yanmayın:((

 31. blogger tavsiyesiyle nyc’nin union square dörtlü farını denedim. pigmentasyonu eh¸ bir de çantanın içindeki ufak darbelerden dolayı hemen kırıldığını gördükten sonra iyice soğuduğum marka oldu. wet n wild’ın yanında(far performansı açısından diğer ürünlerini denemedim) sönük alıyor maalesef.

 32. Smokey Greens far paleti çok başarılı olan marka. Gece buğulu göz makyajı yapmak için kullanılabilir. Ayrıca ilave paletleri olan ikili aydınlatma-kapatıcısını da hem far bazı hem far hem de gözaltı kapatıcısı olarak kullanabilmeniz mümkündür. Birçok özelliği bir arada barındırması fiyat-performans değerlendirmesinin hakkını veriyor.

 33. Ojelerini severek kullandığım marka. Artık karar verdim daha iyisini bulana kadar bu marka dışında hiç bir markadan oje almayacağım. Tek katta bile ortucu ve çabuk kuruyan ojeleri var. özellikle yeni çıkan serisindeki renkler tam yazlık harika. Pudrasını ve fondotenini almıştım denemek için ama onlardan memnun kalmadım.

 34. bu markanın oldukça güzel mozaik pudrası var ve koyu renk olan bronzer olarak inanılmaz başarılı. içerisinde sim ve turunculuk yok. kontür işlemine başlamak isteyen¸ yapsam nasıl olur diyen kişilere oldukça uygun fiyatlı bir alternatif. bu da makeupalley  yorumları.

 35. geçenlerde “expert last”serisinden 272 no’lu olanını aldım. Metalik simli bir mavi ¸ bende dahil herkes çok beğendi. İki kat sürer ve top coat ile de şenlendirirseniz ömrü en az 5 gündür.

 36. Natural matte fondoten serisinin sand (002) rengini kullanıyorum ¸ sürdükten sonra oksitlenme yapmayarak benden geçer not aldılar efendim. Ve bana mı denk gelmedi henüz bilinmez ama henüz içinde sim / sedef bulunmayan mat bir far paletine rastlamadığım marka.

 37. Bu fiyata bu performans gerçekten şaşırtıcı ama bir tanesini seç deseler Applelicious Lip Balm No:354 derdim

 38. Watsons’tan aceleyle pudrasını aldım( Smooth Skin Pressed Face Powder )¸ çok güzel çıktı. Fiyatını hatırlamıyorum ama fazlasıyla hak ediyor¸ zaten çok uygun fiyatlı 🙂

 39. Turbo dry top coat isimli oje kurutucusuna artık türkiye’de rastlanmayan marka. Halbuki şu zamana kadar kullandığım en iyi kurutucuydu.

 40. bu bronzerın türkiye’ye gelmesini 2008 yılından beri bekliyordum cicişler. yurt dışından alışveriş yapmadığım için sabırlı davrandım ve geç de olsa geldi.en sevdiğim yönü hunharca renk vermemesi¸ fırçayı dokundurduğum an gelen ürün o kadar kıvamında ki tek renk olmuş yüzümü ısıtacak ve çamurlaştırmayacak kadar ideal. bi guerlainle kıyaslamayacaksanız oldukça yumuşak dokulu ve parça parça durmuyor kolay dağılıyor yüzde.kolay kolay bir ürüne aşığım demem ama bu kadar uygun fiyatlı olup her gün severek kullanıp dibini görüp yedekleyecek kadar aşığım bu bronzera. altı yedi sene beklediğime değmiş

 41. İlk bronzerım. İndirimden beş tlye aldım¸ çok memnunum¸ Yaklaşık sekiz aydır kullanıyorum¸ henüz şekli bile silinmedi ama biterse alırım. Rengi bana tam oldu¸ çok doğal üstelik. Tabi bronzer sürmeyi öğrenene kadar bayağı rezil ettim kendimi ama buğday tenli ve bu işe yeni girecekler için uygun fiyatlı bir alternatif.

 42. İndirim zamanında watsons’ta görünce kaptım hemen etiketinde 9.90 yazmasına rağmen kasada 3-4 lira gibi bi fiyat çıkınca şok oldum kasiyerde tip tip baktı tabi ehehe. Kapağı dendiği kadar kalitesizmiş cidden. Ama aynalı olması baya işe yarıyor. Yanak bölgemde bi kaç sivilce lekesi bulunduğundan ötürü bronzer olarak kullanmaya başlamadım henüz ama crease bölgesine uygulayıp sonucunu çok beğendim cicişler¸ deneyin derim. Tanım: yeni başlayanlar için yüzü çamur sürmüş gibi yapmayan sıcak tonlu bronzer.

 43. Uygun fiyatlı bronzerların kraliçesi. Pigmentasyon ve fiyat performans açısından oldukça başarılı. Turunculuk ve ışıltı içermediğinden doğru fırça ve doğru bir teknikle yüz boyutlandırmada da kullanılabilir. Özellikle ilk kez bronzer kullanacaklara kesinlikle tavsiye ediyorum.

 44. Bronzer kullanmaya yeni yeni başladım denebilir. Bu bronzerin rengi açık buğday tenimle güzel bütünleşti. Turuncu turuncu durmadı. Ben real techniques ın pudra fırçasının yan tarafına ürünü alıp elmacık kemiklerime uygulayıp fırçanın temiz tarafıyla iyice dağıtıyorum. Daha önce bronzer kullanmaktansa kontür yapmayı yada allık uygulamayı tercih ediyordum. Bu bronzeri kontür yapmak için kullanmıyorum ama bende yüzümü boyutlandırmak konusunda kontürden çok daha başarılı ve doğal bir sonuç verdi. Açıkçası buna baya şaşırdım 🙂 Özellikle yazın makyaj yaptığımda mutlaka kullanacağım bi ürün oldu benim için.

 45. açık beyaz tenlere oldukça koyu duran(evet¸ ben kaşındım¸ başka bişey de beklemiyordum zaten) ürün. kendisini ne kontür¸ ne allık ne de bronzer olarak kullanamamaktayım. hatta takasa mı yazsam ne…

 46. ilk ve tek bronzerim şimdilik¸ mat oluşunu honk diye renk vermemesini seviyorum ama bana biraz fazla turuncu geliyor .

 47. Bronzer olarak kullanmaya cok uygun bir urun degil bence dogal bir ton birakmiyor cunku.allikla karistirip yuzumu isitmak icin kullaniyorum.ambalaji cok dandik kapatirken elinizde kalabilecek cinsten ve tabiki tozutuyor.ama gene de basarili bir urun oldugunu dusunuyorum uygun fiyatli muadilleri arasinda.

 48. Sonunda bulabildiğim bronzer. İndirimlerden aradığımızı bulamaz hale geldik. Stokları yenilemeden indirime gitmemeleri konusunda herkese katılıyorum. Kutusu bana çok dandik gelmedi¸ ama menteşe yeri belli bir kullanımdan sonra ayrılabilir gibi göründü gözüme. Rengi ne çok kahverengi ne çok turuncu. Sürünce bi anda tupturuncu olmayacağınız¸ yabancıların buildable dediği türden bir bronzer. Ben genelde ne allıkları ne de bronzerları içinde çevirerek değil de üzerine dokundurarak fırçaya aldığımdan ötürü tozutup tozutmadığı konusunda net bir bilgi veremeyeceğim¸ fakat o şekilde kullanıldığında tozutma yapmadı. İçeriği konusunda tam bir hayal kırıklığı yaşıyorum şu an. Yine uygun fiyat=paraben¸ made in prc. 30 ay gibi uzun bir kullanım ömrü sağlamış tabi ürüne.Görsellere nw20 üzerinde bahama mama ve balm desertla karşılaştırmasını ekliyorum (blushbaby fasulye)

 49. almak isteyenlerin¸ bursa korupark magazasindan suan kosup alabilecekleri bronzer’dir. ben aldigimda 9-10 tane vardi kizlar¸ kosun isteyen alsin anammmmm

 50. Ambalajı o kadar uyduruk ki çok yüksek olmayan ve neredeyse şiddetli bile sayılmayan bir şekilde düşürdüm ve kapağını kırdım.Bildiğiniz ortadan ikiye ayırdım¸ çok kullandığım bir ürün olmadığından bantlayarak kapalı saklıyorum.Yani 8 lira gibi bir fiyat için denenebilir ve ambalaj sıkıntısı göz ardı edilebilir.

 51. Envai çeşit ve marka eyeliner denemiş biri olarak en memnun kaldığım eyeliner kendisi. Bende akmıyor kokmuyor ve kolay sürülüyor. Tavsiye ederim.

 52. 2 yıldır kullandığım süper eyeliner.Sürümü çok kolay gelmeyebilir belki sapı biraz uzunca ama el alışıyor zamanla.Simsiyah ve parlaktır. Hatta silerken pamukta simli yapısını daha rahat görürsünüz.Yaz sıcağında bana mısın demez akmaz kokmaz

 53. Bence uygun fiyatlı alınabilecek en güzel eyeliner. Ben bu güne kadar maybelline master precise ¸ essence waterproof ¸ Golden Rose likit eyeliner ve NYC liquid ürünlerini kullandım . Kullandıklarımın arasında açık ara En iyi ürün bu . Akmıyor ¸ köşesinde renk açılması olmuyor ¸ yerinden oynamıyor ve simsiyah . Bir eyelinerda olması gerek bütün özellikler bu üründe bence . Ayrıca 8 lira gibi bir fiyatı var. Yanlız alırken Simli olmamasına dikkat edin. Ben ilk aldığımda dikkat etmeden Simli gri gibi olanını almışım . Daha sonra siyah olanını aldım . Aldığım günden beri severek kullanıyorum . Alın aldırın bence .

 54. bugün watsonstan 9 tl karşılığında bunun yanlışlıkla pearlized black rengini almışım dolayısıyla renk pek güzel değil. gerçi fırçasını da beğenemedim ben¸ o kadar oynak ve yumuşak ki. galiba diplinerla devam edeceğim yoluma

 55. kalem şeklinde olanını kulllanıyorum fakat kalıcılığı iyi olmasına rağmen rengi grimsi ımmh bilemedim galiba bizimle deyılsın

 56. yanlışlıkla simlisini almışım bir kaç ay önce. e doğal olarak grimsi bir renk veriyor. yapısını çok beğenemedim. nedense her sürdüğümde göz kapağıma bulaşma yaptı . hemen kurumadı. biraz da gözümü yaktı.peki daha iyisi ne diyecek olursanız tabiki (bkz: catrice liquid liner waterproof 010)

 57. Fırçasına alışana kadar beni deli eden¸ alıştıktan sonra çok sevdiğim¸ simsiyah ve mat olan bir eyeliner. Yalnız çıplak göze değil¸ altına far uygulandığı zaman daha mat bir sonuç verdiğini farkettim. Fiyat performans ürünü kesinlikle.

 58. En sevdiğimmmmmm! Fırçası siyahlığı çokk güzel¸ fiyatı çok güzel lakin tek sorunu var o da biraz geç kuruması

 59. Uygun fiyatlı olduğu ve diğer nyc ürünlerinden memnun kalmadığım için uzak durduğum¸ ‘fiyat kalite demek değil’ diye resmen bana tokat atan eyeliner. Ben aldığım zamanlarda 8 tl gibi bir fiyata sahipti şimdi ne oldu bilemiyorum. Epeydir standlarda göremiyorum ne yazık ki. Fırçası ve tutma kısmı uzun olduğu için uygulaması çok rahat ve gerçekten simsiyah. Gözlerinizde aşırı yaşarma sorunu yoksa gününüzü de rahatça kurtarır.Bir de gramaji yüksek olduğu için benim gibi eyeliner canavarlarının can yoldaşıdır efenim¸ sizi bir ayda bittiği için mağazalara sürüklemez.

 60. Bayiliyorum bu eyeliner a bitti ve az once yenisini aldim fircasinin sapinin uzun olusu nedense cok rahat uygulamami sagliyor.fircasinida seviyorum.baska likitlerle bu kadar duzgun suremiyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?