“Neutrogena visibly clear cc krem” için 24 yorum

 1. ayy harbiden bunun adi reklam olmamali ya.alacagim varsa da almam.yukarida cogu kiside ayni dusunuyor.ders olsun bu bence.guzelim markasiniz zaten alacaklar olacak ne diye youtuberlara reklam yaptiriyosunuz? tvde girisin boyle islere daha iyi

 2. reklamı geçtim orta tonun rengi nedir öyle.Cidden neutrogena¸ koskoca markasın¸ kaç kez hayatında ”turuncu” insan gördün.Adamlar resmen yüz için turuncu corrector yapmışlar.

 3. biz sabaha kadar aptal yerine koyuluyoruz isyanına girelim¸ bilinçsiz bir kesim açık renk olanın internet stoklarını tüketti bile. tanım: çirkin reklamlı¸ çirkin cc krem.

 4. Sırf bu kadar reklamdan ötürü elimi bile sürmeyeceğim ürün. İlki Listerine idi. Markalar ne kadar itici olduğunun farkında değil mi acaba bu ‘taktiğin’ ?

 5. Bu ürün ciltle butunlesmiyor¸ heryer putur putur¸ böyle heryere takılıyor¸ hiçbir fondoten bb krem bunu yapmıyor anlam veremiyorum. Ama elle yediye yedire¸ fazlasını söke söke güzel bişey oluyor anlamadım yani. Sivilceyu kurutuyormus gibi geliyor¸ cildi kurutmuyor¸ parlama da yspmiyor pudrasiz. Garip bir ürün ilk yedirirken nefret ediyorum¸ üç dk uğraşıp ellerimle bastıra bastıra yedirince verdiği görüntüyü seviyorum. Sivilce kurutuyormus gibi bi etkisi olmasına rağmen cildimi nemli tutup parlaama yapmaması da garip. Garip bir ürün genel olarak anlam veremedim. Açık renk evet¸ bana açık geldi ama yedirince çok da şey olmuyor boynum gogsumle tutuyor¸ belki ben bronzlasmisimdir. Kapaticiligi da fena değil yani. Sevdim sanırım. İlk iki üç dk nefret ediyorum ama.Edit: ben bunu 2 ay oldu alalı sanırsam¸ hiçbir reklamı yoktu. Gratise yeni gelmişti denemelik hemen kapmistim. Watsonsta yoktu bile. Vurmayın yani

 6. Bugün YouTube’da gördüğüm sebi¸ duygu ve melodinin aynı cümleler ile ürünü övüp¸ ciltlerinde fondöten varken kullandığı ve harika olduğunu düşündükleri cc krem.Almayacağım¸ aldırmayacağım.İnat olsun! Reklamın bile bir ağırlığı¸ kalitesi olmalı.Kimse aptal değil.

 7. Ya reklam yapın da bu kadar yapmayın bu kadar belli etmeyin yani.. Nedense bloggerlığı işe bu denli dönüştürülmesinden nefret ediyorum. Bariz çünkü yani artık reklam yaptıkları¸ diğer kullandıkları¸ övdükleri ürünlerede güvenmiyorum.

 8. cosmetica indiriminde tester göndermişlerdi. nefretlık bir ürün ciltle uyuşmuyor¸ parça parça duruyor¸ gözenekleri inanılmaz ortaya çıkarıyor. bayılmış bizim parasever youtuberlar. insan bi bu ürün iyi mi kötü mü deniyim der reklam almadan önce. önceden denemiş olsalar böyle bir ürünün reklamını almanın güvenilirliklerini eksilere indiriceğini anlarlardı. bi de o çok bayılmış gibi yapmacık halleri yok mu insanı deli ediyor. sonra da kötü yorum yazdınız diyorlar. hakediyosunuz nokta.

 9. ben de bunu en son gratis indiriminden aldım¸ gerçekten sürümü çok gıcık ve homojen yaymak zor¸ bir şekilde elimle yedire yedire uygulayınca nispeten iş görür oluyor. kapatıcılığı da bayağı az bu arada.

 10. ben bu ürünü tüm o reklam saçmalıklarından önce gratiste görüp merak edip bakmamıştım bile. geçen gün vloggerların aynı anda yaptığı saçma paylaşımlardan sonra incelememekte haklı olduğumu anladım ve bu haklılığımı fashiolala daha da doğrulamış oldu ki kendisinin yorumlarına çok güvenirim böyle konularda. dün neutrogenadan ihtiyaçlarımı alırken tester’ına baktım gerçekten de homojen olması için baya bi yaymanız gerekiyor çünkü ilk sürüldüğünde resmen elimin üstünde çatlamış çorak toprak görüntüsü oluşturdu. daha sonra baktığımda hiç yokmuş gibi duruyodu uçtu heralde hahah ama ben çok açık tenliyim açık rengi benim cildime uydu bilemiyorumEdit: ilk defa bugün yüzümde denedim ve baya beğendim. Hatta fırçayla çok kolay dağıldı. Yalnız cildimde sivilce problemi olmadığını söyleyeyim. Olanlar bence sevmeyecektir zira cilt rengini eşitleyip aydınlık (parlak olmayan) veriyor. Normalde ten ürünü kullanmıyorum o yüzden almayı düşünmüyorum

 11. Cosmeticanın yolladığı testerini denediğim ve balkabağına döndüğüm ürün.orta tonu resmen turuncu ve ne güzel yayılıyor ne de örtücülük sağlıyor.iki saat oldu süreli ve hala bulaşma yapıyor ¸cildimin üzerinde bir tabaka varmış gibi.asla para verip almayacağım bir ürün.reklamını yapan youtuberlara da selam olsun. fashiolala hakkında yazdığım ve yorumlarına güvendiğimi söylediğim girdimi eksileyen arkadaşlara da selam ayrıca.

 12. Cosmetica alışverişimde orta tonundan 2 tane tester yollamışlardı bir deneyim dedim ve o nee!! Bu nasıl bir renk arkadaş bildiğin turuncu. Sürmemle silmem bir oldu yanii almayı hiiiç düşünmüyorum.

 13. arkadaşlar bu ne?dağıtma -5¸kapatıcılık -7¸renk-234457 değerinde bi ürün bu.geçen gün watsonsta gördüm daha önce reklamlarını görmemiştim aa nasılmış ki diye bi el alışkanlığıyla açık rengine bi el attım ama korkunçlu cc krem yapmışlar.önce dağılmıyor böyle yağ gibi kalıyor iyice uğraşıyorsun yedirmek için o iğrenç görüntü gidiyor yerine turuncu bi görüntü geliyor aynı zamanda asla kapatıcı değil. şimdi tam olarak insanlar bunu neden alsın?

 14. ben bu ürünü reklamlarından falan çok önce gratislere ilk geldiği sıralar hatta görkem karman’ın da aldığı sıralar almıştım. lorealin cc kremini bitirmiştim memnundum ancak ten rengimden biraz koyu kaldığını fark ettiğim için yeniden almak istememiştim. standta görünce merak edip aldım. hatta çalışan “bu sıralar çok satılıyor memnun kalacağınıza eminim¸ üstelik açık ton da bir tane kalmış” demişti. tabii ben aldım:( hatta aldığım o gün maybelline bb vardı yüzümde silinmiş haydi bir süreyim dedim pastanedeyim. girdim tuvalete sürüyorum ama yaymaya çalışıyorum sanki yoğun yapılı kötü bir güneş kremi sürersiniz ya tam olarak öyle. zamanla alışacağımı düşündüm ama ne münasebet. sonraki gün sürdüm okulda herkes gariptir beğeniyor. şöyle bir baktım¸ beğendim ben de. hatta kızlar aldı aralarında birbirlerine sürdü. birine harika oldu kızın gözenek problemi var ve cildi yağlıya yakın cildi pürüzsüz gibi oldu. ama biz kıza nasıl sürüyoruz ova ova. daha sonraki zamanlar sürmeye devam ettim memnun gibiydim. cildimde ne bir sivilce ne de bir alerjiye sebep olmamıştı ki benim cildim oldukça hassastır -çoğu zaman kızarır şişer kabarcıklar oluşur-. fakat fark ettim ki ben bu ürünü sürmesem de olurmuş. yüzde hiç ama hiç bir belirtisi yok. yoğurt sürsek daha iyi yayılır. beyaz beyaz kalıp gibi kalıyor.üstelik telefonumla görüşme yaptıktan sonra ekrana baktığımda bütün ürün telefonun ekranında. neyleyim böyle cc kremi…

 15. Buradaki yorumlardan sonra denemek için tester arayıp durduğum ürün. Sonunda bugün gratiste açık tonu denedim¸ cc krem değil de ağır bir güneş kremi sürmüşüm hissi ve görüntüsü oluşturdu.

 16. günün birinde “dalından yeni koparılmış portakal” kadar turuncu görünmek istersem tercih edeceğim ilk cc krem asdfadf.

 17. Her hangi bir youtuber’dan görmeden¸ visibly clear serisini beğendiğim için aldığım cc kremdir. En açık tonunu almıştım¸ nisan ayında kullanmaya başladım. Benim bu üründen beklentim kapatıcılık ve sivilce sorunu yaratmamasıydı. Beklentimi karşıladı da ayrıca gün içinde yağlanan ve üstündeki herhangi bir ürünle gayet çamur gibi olan cildimde herhangi bir yağlanma problemi de yaşamadım. Şimdilerde yazın gelmesiyle ccden bbye geçtiğim için bıraktım kendisini. Ürünü uygularken çok az pıt pıt alıp yüzüme yayıp yediriyorum yoğun bir şekilde kullanmadığımdan bir problem de yaşamadım. Bence tek eksi yönü markanın(nötrücina yazamıyorum) hayvan deneyi yapması ve içindeki paraben¸ talc vs vsidir.

 18. yaklaşık iki aydır kullanıyorum. hafif uygulandığında kapatıcılığı çok az olmasına rağmen kabul edilebilir durumda fakat doğru miktar alınmadığında direkt cildin üzerinde korkunç bi tabaka olarak kalıyor. gözenekleri daha belirgin hale getirip¸ yağlı bi görüntü veriyor. bir daha almam.

 19. pek sevilmeyen bir ürün olduğunun farkındayım ama fondöten gibi görmezseniz aslında iş görüyor. şöyleki¸yaklaşık 2 aylık tecrübeme göre söylüyorum.- ürünü çok sürdüğünde dağıtmak problem. çizgileşme oluyor. ama fırçayla nemlendirici uyguladığınız kadar ürünü sürerseniz aydınlık bir görünüm veriyor.- kapatıcılık yok. ben sivilce tedavisi sırasında altına sebemed kapatıcı sürüp üzerine kullanıyorum.gelelim artılarına¸-sivilce yapmıyor- lekeleri belli bir aralıktan sonra açmaya başlıyor-siyah nokta yapmıyor-yağlı his yok-gözenekleri tıkamıyor.kısaca¸ çok problemli bir cildiniz yoksa sadece ışıltı istiyorsanız cildim ağırlaşmasın¸ fondöten deymesin diyenler için güzel bir ürün. ama yok kapatsın¸ kusursuz görünüm versin diyorsanız sizi asla mutlu etmeyecektir.

 20. kalıcılık¸ kapatıcılık ve renk tonu konusunda başarılı olmayan ürün.bir cc kremden beklenen özellikler bunlar olmasına rağmen başaramamıştır.

 21. sivilceye meyilli yağlı bir cildim var¸ aldım ve niye aldım ki dediğim bir ürün. açık tonunu aldım ben¸ ton olarak cildime uydu ama özellikle yüz kenarlarında pütür pütür kaldı. 1 saat sonra da parlamaya başladı. daha sonra krem öncesinde yüzümün kenarlarına hindistan cevizi yağı sürüp öyle denedim pütür görünüm azaldı¸ sanırım ürün aşırı derecede vıcık vıcık yağlı ciltlilere ancak oluyor. yüzümde bir alerji ve sivilceye sebep olmadı. dudak kenarım yüzümün diğer bölgelerine göre daha koyu¸ bunu bi tık daha azalttı ve kızarıklıklarımın görünümünü çok hafif etkiledi ama dediğim gibi aşırı parlama yapıyor¸ kullandıktan sonra pudra kullanmanız gerekiyor bu açıdan iyi değil. bir daha almam¸ ürünü dağıtmaya çalışmak bile zor¸ pütür pütür kalması da ayrı bir şey.Edit:hafif bir yağ olan kayısı çekirdeği yağını sürdükten sonra kullanıyorum¸ güzel yayılmaya başladı.

Siz ne düşünüyorsunuz?