“Neutrogena hydro boost serisi” için 29 yorum

 1. ben de peeling jelini kullanan ve hiç memnun kalmayanlardanım. normal-yağlı arası bir cildim var¸ inanılmaz bir kuruluk ve minik sivilceler yaptı. o dönem farklı makyaj malzemeleri kullandığım için birkaç gün çözemedim¸ yaptığı kuruluk o kadar ciddi boyutta idi ki¸ cildimde çok belirgin biçimde tahriş oldu.

 2. yıllardır yüz yıkamada aynı ürünü kullandığım için ara ara bi değişiklik olsun diye farklı arayışlara girerim ve sonra yine tıpış tıpış emektar temizleyicime dönerim. bu günlerden birinde gratise tırnak makası almak için girdiğimde bu seride indirim olduğunu gördüm ve yüz temizleme jelini aldım. sonuç: ne iyi¸ ne de kötü tam olarak ortalama bir yüz temizleme jeli. hatta yüzden durulaması bir tık daha iyi olabilirdi diyebilirim.

 3. Jelini kremini vs. kullanmadım ama temizleme sütünü kullanıyorum makyajdan önce ve sonra gerçekten karma ciltli biri olarak çok memnunum. Yumuşacık yapıyor¸tavsiye ediyorum.

 4. Cilt temizleme jelini aldım dün. gözlerimi aşırı yakıyor ve kızartıyor. Ben de makyajı silmek yerine temizleyiciler ile yıkayarak temzilemeyi seviyorum fakat gözğme deper değmez ciğer gibi yanıyor kızarıyor. Sanırım çöpe gidecek ürünüm

 5. arkadaşımda kaldığım bir hafta boyunca kullandığım ve yüzümde epeydir çıkmayan sivilcelerimi hortlatan bir yüz yıkama jeli var. sivilce sorunu yaşayan cicişler dikkatli yaklaşsın.

 6. Jel temizleyicisinin kokusunu sevdim. Kurutmadı gibi geldi  bana ama bu aralar cildimden hiç memnun değilim ve üstüne de sivilceler çıktı sanırım bu yüzden. Yüzüm düzelince tekrar deneyip ona göre karar vericem. 

 7. ilk aldığım zaman sivilce yaptığını düşündüğüm ve bıraktığım¸ sonrasında alternatif temizleme jelimin bitmesinden dolayı geri dönüş yaptığım yüz yıkama jeline sahip bir seri. geri dönüş yaptıktan sonra sivilce yaptı diyemem¸ yüzü güzel temizlediğini düşünüyorum fakat yüzümü yıkarken sanki cildimden arındıramıyorum gibi his yarattı. baya foşur foşur yıkamak zorunda kalıyorum. küçük bir miktar kullanmak bile cildin temizlenmesine yetiyor. bu bittikten sonra avene cleanence geli denemek istiyorum¸ onda da aradığımı bulamazsam uygun fiyatlı olmasından dolayı tercih edilebilcek bir yüz yıkama jeli olan seri.

 8. Bu serinin nemlediricisini kullanıyorum ve seviyorum 2. Kutuma geçtim bugün. Nemlemdirmesi kuru ciltler için çok yeterli olmayabilir. Yağlı değil jel yapıda olduğu için seviyorum¸ bende sivilce yapmadı.

 9. jeli ile yıkadıktan sonra bol yağlı t bölgemi kurak çöller gibi kurutan diğer temizleyicilerle aynı etkiyi yarattı. henüz kalbime göre olan jeli bulamadım. fakat sivilce vs sorunu yaşamadım.

 10. water gel nemlendiricisinin bende sivilce kusturduğunu düşündüğüm seri. su bazlı falan diye aldım ama avene la roche bıraktığıma pişman oldum¸ bugün geridönüyorum. bi de kokusu çok rahatsız edici derecede parfümlü. bir nemlendirici bu kadar parfüm kokmamalı bence.

 11. water gel nemlendiricisinin 3. kavanozunun dibini görmek üzere olduğum şeridir. Ankara’da yaşamamdan mütevellit cildim aşırı kurudu. Buna ders yoğunluğum yüzünden şu içmeye vakit bulamamış olmam da etken olabilir. Bu nemlendiriciyi kullanmaya başladığımdan beri cildim daha güzel oldu¸ pamuk gibi suratım oldu yahu. Cildim hassas fakat bende sivilce veya alerji yapmadı. Yüz temizleme jelinin de faydasını görmedim değil nemlendirme konusunda fakat makyaj temizleme suyu için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Cildimi biraz yakıyor¸ kızartiyor ve vaad ettiği nemi sağlamıyor. Fakat nemlendiricisi benim bebeğim <3

 12. Benim cildim hassas sivilceye yatkın ve malesef ki bir macera yaşamak isteyip water gel kremini1 haftaya yakın sabahları kullandım. Resmen yanaklarımı ve çene bölgemi kapalı komedonlar bastı. Şu an onların dönüştüğü ağrılı sivilcelerle uğraşıyorum. Tam da cildim düzelmişken resmen kendi ellerimle mahvettim. Denemek isteyen arkadaşlar önce bir süre yüzünüzün küçük bir bölgesinde test edin bu kremi ona göre kullanın yoksa benim gibi düzeltmeye uğraşırsınız. Teşekkürler neutrogena bir kez daha beni yanıltmadın

 13. nemlendirici olanını denedim¸ tüpte. alerjik bünyeye sahibim ama bu bir şey yapmadı¸ nemlendirmedi de. makyaj bazı gibi ama değil¸ nemlendirici de değil¸ değişik.

 14. Göz altı kremini ve tüpteki yüz kremini kullanıyorum. İkisi de oldukça yoğun yapılı kremler. Yoğun olduğu İçin göz altı kremi gözüme kaçmıyor sevdim o yüzden. Yüz kremininse  kokusu fazla geldi bana el kremi gibi¸ pek sevmedim. 

 15. Göz altı kremini kullanıyorum bir süredir. Fakat pek bi etkisini göremedim ve silikonlu yapısı hoşuma gitmedi. Yorgunluk karşıtı diyor ama vaatleri karşılamıyor maalesef 

 16. Sanırım yüz temizleme jelinin sivilce yapmadığı tek kişiyim burda 🙂 Bana göre yumuşak bir temizleyici güzel köpürmesine rağmen cildimi hiç kurutmuyor. Sonrasında cildimi gayet rahat ve temiz hissediyorum. Dönemsel durumları saymazsak cildimde sivilce ve siyah nokta problemim yok. O yüzden bana yetiyor. Bu arada kokusu çok güzel.

 17. Makyaj temizleme mendillerini kesinlikle almayın. Deli gibi yanma yaptı bende özellikle gözlerim mahfoldu. Goz makyajini cozup garnier temizleme suyu ile temizlemek icin almistim ama 2 tane kullanabildim.

 18. Erkek arkadaşıma önerdikten sonra bağımlısı olduğu seri¸ kokusu haricinde bende su gibi yapısından vs çok memnundum.

 19. reklamları artık azaldığına¸ satın alıp berbat olduğunu gördüğünüze göre vazgeçin cicişler. içeriği berbat. bana gelen hediye ürünlerin içeriğini okuyup çöpe attım.

 20. serinin gel cream nemlendiricisi ve makyaj temizleme mendili hediyesiyle ilk çıktığı zamanlardaki her şeyde %50 gratis indiriminden almıştım.Bir süre kullandığımda yüzüm sivilce doldu ve bu kremden kaynaklandığını farkettim ayrıca mendilleride fazlaca alkol yüzünden yüze uygulanacak cinsden değil.

 21. ben bu serinin yüz temizleme jelini oldukça beğendim. yüzümdeki makyajı temizledikten sonra gözeneklerin tıkanmaması için jelle yıkıyorum. cildim kuru olduğu için çoğu jel temizleyici aşırı kuruluk yapıyor. bu jelde kuruluk sorunu yaşamadım. elimdeki bitince tekrar almayı düşünebileceğim bir ürün.

 22. yüz temizleme jelini kullandım asla temizlik hissi vermiyor nem desen o da yok¸ cilt tipim karma. belki kuru cilt için iyi olabilir bilemiyorum. cildime uygulamadan önce elimde köpürtsem bile cildimden asla arınmıyor. kullandığım dönem yüzümü iyice durulayıp kağıt havluyla silip tekrar duruluyordum¸ bitirmeye çalışanlar için bir fikir olabilir. sonuç olarak tekrar asla almam.

 23. Yüz temizleme jeli karma cildimin en yağlı bölgelerini bile dokununca”gırç gırç” edecek kadar kurutsa da tuhaf bir şekilde kendimi çok temiz¸ arınmış hissediyorum. Water gel nemlendiriciye ise kokusu dışında bayılıyorum. Sürdükçe süresim geliyor.Karma cildimde bir süre sonra parlama yapmayan nadir nemlendiricilerden. İçeriğine daha önce pek dikkat etmemiştim¸ hiç de masum değilmiş ama seviyorum be…

 24. Temizleme jeli pek bir işe yaramayan seri. Visibly clear temizleme jellerinin yerini asla tutamıyor¸ bitmesi için kullanıyorum.

 25. sadece yüz yıkama jeline sahip olduğum seri. ilk başta sivilce yapınca korkup bıraktım fakat sonra yüz yıkama jelim bitince mecbur kalıp kullandım. gayet güzel temizlediğine inandığım kuru cildimi germeyen bir temizleyici. ilk baştaki sivilce sorununu daha sonra yaşamadım. Nemlendiricisinde gözüm var¸ bakalım.

 26. Serinin temizleme jelini kullandım yüzümü yıkadıktan sonra bile sanki yüzüme makyaj bazı sürmüşüm gibi silikonumsu hisden rahatsızlık duydum ama kullanmaya devam ettim¸ etmez olaydım yıllardır tek tük sivilce çıkan yüzümün heryeri sivilce doldu.

 27. Durulanmayan makyaj temizleme jelini kullanıyorum gayet güzel¸ yüzümü de nemli bırakıyor. Tabi Durulamadan içim rahat etmiyorum ama olsunduuu:Ddurulanmanyan bir ürün arıyorsanız bulmuş olabilirsiniz¸:)))

 28. temizleme jelini kullanmıştım ve “ee ne oldu şimdi” diye diye zorla bitirmiştim. hangi akla hizmetse (tabi ki instagram “influencer”lerinin gazına hizmet olarak) bir de gidip hydro boost yorgunluk karşıtı göz altı kremini aldım geçen aylarda. hiçbir etkisini göremedim¸ ellerime falan sürüyorum bitsin diye¸ daha da bitmedi. bu kadar boş beleş bir ürün olamaz. bir de 30 tl falandı allah affetsin.

 29. ben bu serinin jel temizleyicisini kullanıyorum. migros indiriminden 11-12 lira civarına almıştım. jel temizleyicim yoktu ve kadar kötü olabilir diye düşünmüştüm. kullandıkça diyorum ki iyi ki almışım. cildim karma¸ t bölgem oldukça yağlı. sadece akşamları makyajımı micellar suyla temizledikten sonra yüzümü hafifçe ıslatıp bunu uyguluyorum ve çok memnun ediyor beni. genelde kokusundan rahatsız olunmuş ama açıkçası ben sevdim fresh bi kokusu var. yüzümü tertemiz ve yumuşacık yapıyor tam çıkmayan göz makyajımı bile ovalamadan çıkarabiliyorum bu jelle. sonrasında verdiği o rahatlama hissi için bile tekrar alınır bence. 

Siz ne düşünüyorsunuz?