“Neutrogena hydro boost gel cream” için 16 yorum

 1. Son derece yağlı cildime gayet iyi gelendir.Ilk başta korktum sivilce falan yapar mı diye kesinlikle yapmadı.Içeriği pekte temiz olmamakla beraber nemlendirme konusunda iyi.Gece sürünce hemen emilim olmuyor bende jel yapilarla pek aram yok ancak sabah uyanınca pamuk gibi.Yağlı ciltliler bi şans versin.Fiyat-performans başarılı

 2. dibini gördüğüm nemlendirici. kuru cildimde çok bir faydasını görmedim sadece çok çabuk emiliyor ve güzel kokuyor . bitmesine az kalmişken içine aydınlatıcı karıştırarak kullandım. sürdükten sonraki on dk verdiği his ve yumuşaklık güzel ama fiyatını haketmiyor. sivilce vb. yapmadı.

 3. karma cildim için uygun bir nemlendirici. ama kuru ciltliler için yetersiz kalabilir diye düşünüyorum. normalde visibly clear serisinin yağsız nemlendiricisini kullanıyorum¸ indirimde görünce şans verdim. açıkcası ben memnun kaldım. kokusu beni rahatsız etmedi¸ hassasiyeti olanları bilemiyiciğim. sevdim seni neutregena.

 4. ne sürdükten 10 dk sonra ne saatler sonra ne anında hiçbir etkisini göremediğim nemlendirici. ben anlamadım nasıl birden böyle çok iyi ürün harika piyasada yok böylesi şeklinde açıklamaları. pure beautynin geo aqua nemlendiricisi aynı minvalde çok daha başarılı bir ürün.

 5. İyi ki bulmuşum dediğim üründür kendisi.İlk Instagramda sonra burada görünce alıp denemek istedim. Genel olarak indirimde 35 ₺ ye satiliyor. Ama ben bir iki hafta once Forum Istanbul’daki Gratis’ten 25 ₺ ye aldim.Cildim karma. 18 yaşındayım. Günlük Skin Perfection nemlemdiricisini kullanıyordum. O ürün bende “wow” dedirtmedi. (Zaten 20 yaş üstü içinmiş.) Ama nemlemdirdiği gerçek. Bu kremi kullanalı bir buçuk hafta oluyor ve ben ba-yıl-dım! Sivilce yapmadı¸ cildimi öyle canlı gösterdi ki makyajımda highlighter sürmediğim zamanlar oldu. Bu kremi sürdükten sonra makyaj yaparsam yüzümü kirletirmişim gibi hissediyorum.Hemen emiliyor. Makyaj altına çok rahat kullanılabilir. Ancak ikindi saatleri gibi bi çene ve alında parlama gördüm. Hafiften yağlandırıyor gibi geldi bana. 1 ay kullandıktan sonra editlerim burayı.Edit: Yok arkadaşlar. Yüzümü yağlandırıyor bu ürün. Evet çok canlı gösteriyor ama sabah kullansam gün içinde¸ gece sürsem sabah kalktığımda T bölgem yağlanmış uyanıyorum. Skin Perfection’ı daha çok sevdim. Bu ürünün ise bir de krem formunda olanına şans vereceğim. Umarım o yüzümü güldürür.

 6. Kış döneminde çok kuru¸ yazın karma bir cildim var. Bu kremi yazın kullandığımda çok memnun kaldım. Cilt tarafından hemen emiliyor¸ nemlendiğini ve rahatladığını hissediyorum. Makyaj altı kullanımı için ideal. Ancak kışın çok kuruyan cildimi nemlendirmekte yetersiz kalıyor. Normalde uyguladığımdan daha fazla ürün sürmem gerekiyor ki gerçekten yeterli nemlendirmeyi sağlayabileyim. O yüzden kışın krem tercihim farklı markalardan…

 7. benim cildim kuru ama aynı zamanda sivilceye de meyilli. yaklaşık iki üç haftadır bunu kullanıyorum. yapısı cilde sürünce su gibi oluyor ve hemen emiliyor. ciltte bıraktığı his yumuşacık ve pürüzsüz. benim yanaklarım yüzümün diğer yerlerine göre daha fazla kuru ve ne sürsem pul pul duruyordu. bu nemlendirici o görüntüyü çabucak alıyor ve makyaja iyi bir zemin hazırlıyor.edit: yapısı jelimsi ve sürdüğünüzde sıvılaşıp çabucak emildiği için çok çabuk bitiyor. şimdiden yarısından çoğu gitmiş. üzdü.

 8. annem kullanıyordu. cildi kuru olduğu için nemlendirmesi yetmemiş bana verdi. karma yağlı cildime yeterli nemi sağlıyor. makyajdan önce ve yatmadan önce yüzümü yıkadıktan sonra sürüyorum. hızlı emiliyor yağlı bırakmıyor

 9. 4 kutu bitirdim. yapısı bitkilerde kutikula tabakasına benziyor¸ cildinizi bir tabakaymış gibi kaplıyor. duştan sonra kullanınca kuruyan yüzümü iyi nemlendiriyor. fakat 4 kutudan sonra yollarımızı ayırma kararı aldım. 

 10. Benim kuruluktan pul pul olup dökülen cildime pek etkisi olmadı ama karma yada normal ciltler için iyi bir günlük nemlendirici.çok kuru ciltlerde belki makyaj öncesi nemlendirici olmak için ideal olabilir.çok güzel kokuyor¸uygun fiyatlı ve kolay emilen¸yapış yapış yağlı his bırakmayan bir nemlendirici.kutusu ambalajı da çok güzel

 11. en iyi nemlendirici seçildiğini duyunca indirimden alıp denedim ve geçtiğimiz aylarda kutunun dibini gördüm fakat benim yağlı cildimde öyle aman aman bir etki bırakmadı yapısı kesinlikle çok güzel fakat tekrar tekrar alıp kullanılacak bir ürün olduğunu düşünmüyorum aksine cildimde küçük beyaz pütürcüklerin oluşmasına sebep oldu cildim yağlı olduğu için ona yordum.

 12. yağlıya dönük karma cildim var¸ nemlendirmesi fena değille güzel arası. biraz yapış yapış gibi bir his bırakıyor başta¸ fazla parlama yapmıyor.ama kokusu kötü araba kokusu gibi. çok kötü… çokparaben de içeriyor¸ bir daha almam kısacası.

 13. 4.Kuru cildimde fayda etmeyeceğini bile bile sırf yapısına vurulduğum  için aldığım günlük nemlendirici. Sadece bir ayda bitirdim koca kremi . Yüzüm kuru olduğu için epey sürmem gerekiyordu buna rağmen çok sevdim 💓 sürdükten sonra hemen emilen ¸ yüzü pürüsüzleştiren ¸ kadife gibi bir makyaj zemini hazırlayan canım hydro boost gel cream ❤️ Kuru ciltli olduğum için günlük kullanamıyorum ama özel bir günüm olduğunda makyaj altına tercih edeceğim daha iyisini bulana kadar .( bu arada tam yazlık bir ürün bence. Kışın cilt kuru olduğundan nemlendirmesi yetmeye bilir ama yazın cilt daha yağlı oluyor ve bu kesinlikle yetebiliyor ) 👍

 14. İlk 5 dk haricinde nemlendirmeyen krem. Makyaj temizleme mendilleri ile beraber seti son 1 tane kalmıştı 10 liraya almıştım normal fiyatını asla haketmiyor. Sürdüğüm esnada kadife gibi ve ferah bi etki bırakıyor ama 5 dk sonra uçuyor. Yine de tamamını bitireceğim zira akne çıkarmaması benim cildim için kolay bulunmayan bir özellik.

 15. Ben bu kremi ilk çıktığında aldım. Ve o günden bu güne¸ biter bitmez¸ mütemadiyen alıyorum. Benim cildime kesinlikle sivilce yapmıyor. Çok hafif bir yapısı var. Güzel nemlendiriyor. Hafta içi her sabah işe gitmeden mutlaka sürüyorum. Sizde pratik¸ güvenli¸ sivilce yapmayan günlük kullanımlı bir nemlendirici arıyorsanız¸ bunu deneyebilirsiniz.

Siz ne düşünüyorsunuz?