“Nars orgasm allık” için 94 yorum

 1. uzun zamandır heryerde gördüğüm için aklımı çeliyordu fakat simli/sedefli bitişli allıkları sevmediğimden emin olamıyordum. alsam mı almasam mı diye düşünürken az evvel makyajtrendi sitesinden siparişini verdim. bakalım nasıl çıkacak.

 2. makyaj trendi sayesinde kavuştuğum¸ yanaklarıma hoş bir pembelik ve güzel bir parlaklık veren allık.  urun fotografi

 3. dilden dile dolaşarak destansılaşmış ışıltılı allık.hamile bir kadının aşermesi gibi bu allığı istiyorum kızlar. birkaç blogda bu ürünü the balm-hot mama allıkla olan benzerlik iddialarını okuyarak koştum aldım. yok yahu biri pembe biri turuncu. cık olmadı.

 4. adının hakkını veren¸ kullanıldığında o hissi yaratan allık. kendime en çok yakıştırdığım allıktır ayrıca bkz: buğday ten

 5. En çok sevdiğim allık. Sanki o az sürüldüğünde verdiği sağlıklı ışıltıyı ve turunculuğu hiç bir allıktan alamıyorum ben.

 6. seftali-pembemsi tonlarda hafif ışıltılı her mevsime her tene gidecek nadide allık. Fiyatı biraz fazla gelenlere NYX allığın Pinched tonunu önerebilirim¸ neredeyse birebir aynısı. İkisinin karşılaştırmaları ve renk swatchları  burada

  4
  2
 7. Zamanının iyisi bence. Şeftali hafif pembe ışıltılı allık. O kadar çok benzeri çıktı ki kült değerini kaybetti. Kalıcılığı orta rengi makbul ¸)

 8. hiçbir zaman tam verimini alamadığım bir allık oldu ne zaman sürsem bunun neresi bu kadar övülüyor diye düşünüyorum alalı 5 yıl olmuştur en sonunda attım yazık oldu. oysa bunu nars ankara panoraya ilk geldiğinde ilk ayırtandım ve her daim favorim olur sanmıştım..

 9. efsane olmuş nars allığı.3-4 yıl önce deneyip “suratıma sim atsam daha güzel olur” düşüncesindeydim. Aşırı abartıldığını düşünüyordum.Hot mama ile alakası yok bence. Hot mama turuncu¸ orgasm pembe alt tonlu. Sıcak alt tonlu tenime doğru ve hafif uygulamayla birlikte yakıştığını düşünüyorum. Hiç tozutma problemi yaşamadım¸ alışmışım tozutan allıklara¸ o yüzden garip geldi biraz. Ama iyi bir şey bu tabii ki. Hafif uygulamayla günlük kullanıma uygun hale getirilebilir bir allık¸ ha ama simleri olmasa çok daha güzel olurdu. Kendiliğinden aydınlatıcılı bir allık bana göre. Severek kullanıyorum. Çok teşekkür ediyorum :d elveda önyargı.

 10. Almayı çok istediğim yaza çok yakışabilecek içindeki ışıltılardan dolayı gözenekleri büyük bayanlara tavsiye edilmeyen pembe şeftali arası allık

 11. Gözenek problemi olanlar bence uzak durmalı. Çünkü oldukça pigmentli hele ki Super Orgasm olanı fırçaya minicik minicik değdirilmeli. Yoksa disko topu olursunuz mazallah. Ama Renkler kesinlikle şahane¸ beyaz tenime de¸ bronzlaştığımda da çok yakıştırıyorum kendime.

 12. sephorada denediğim ve gözüme aşırı parlak gelen allık- simli değil ama ışıltılı- mat ve açık renk allık sever biri olarak tarzıma kesinlikle uymayan allıktır ki bana kalırsa olmazsa olmaz bir allık da değil.

 13. markanın renk geliştiricisi karısıyla seviştikten sonra karısının yanaklarının aldığı renkten esinlenerek ismini orgasm koymuştur. ben severek kullanıyorum ama aşığım¸ ölüyorum¸ bitiyorum¸ bunu sürmeden dışarı çıkmam diyemem. uygularkende sigmanın f40 fırçasıyla tam ve doğru bir uygulama yaptığımı düşünüyorum. kısacası çok da abartılacak bir allık değil ki bittiğinde yine shimmer brick peach allığıma dönmek istiyorum.

  2
  1
 14. Favori allığım. Ben de bloglarda okuduğum methiyelerle yola çıkıp aldım ama abartılmış bir ürün olduğunu düşünmüyorum. Tabii beklentiyle de ilgili biraz. Ben turuncuya kaçmayan¸ daha çok pembemsi bir şeftali arayışında olduğum için can kurtarıcım oldu. İçindeki ışıltılar bence çok iri değil ve cilde sağlıklı¸ taze bir görüntü veriyor. Ve oldukça kalıcı benim için. Sabah sürdüğümde akşam saatlerine kadar kalıyor yanağımda. Tozmaması¸ parçalanmaması da büyük bir artı. İki yıldır kullanıyorum daha yarısına gelebildim. Bittiğinde yenisini mutlaka alacağım bir ürün. kızlar Nars prim vermiyor valla¸sadece çok seviyorum 🙂

 15. nars’ın her allık paletine nars laguna bronzer ile beraber itelediği şeftali tonlu¸ altın ışıltılar içeren allık. orgasm almaya her niyetlenişimde gidip bi paletle döndüm. bu yüzden şu an evde 3 tane bundan 2 tane de laguna içeren paletim var.

 16. Kendime aldığım ikinci allığım. Uzun bir süre sadece bunu kullandım ama sonra sıkılıp başka başka markalara yöneldim. Yapısını rengini hem çok severim hem de kendime çok yakıştırırım. İlk çıktığında benzerleri yoktu ve piyasadaki bir numaralı allık buydu. Makyajlı olarak ürün baktığım bir gün mac’ten bir mua ismini sormuştu. Ortası bayağı açıldı ama kenarlardaki her gün kullansam daha 1 yıl beni idare eder ama kabı çok kötü oldu cicişler bunun. Önce yapış yapış oldu sonra pürtüklü bir şeye dönüştü.Her ten rengine yakışacak bol altın ışıltılı pembeye kaçan bir şeftali tonunda. Nars’ın çoğu allığı gibi bu da pigmetli olduğu için dikkatli bir şekilde sürmek gerekli. Hamiyet AKPINAR’ın Yılbaşı İçin 2 Farklı Makyaj Uygulaması videosunda bronzer ve aydınlatıcıdan sonra aydınlatıcı etkisini arttırsın diye kullanmış gayet de hoş olmuş 🙂 youtube.com/watch?v=sywJyzWTnDo

 17. seneler önce alıp hala severek kullandığım joker allığım. her türlü makyaja çok yakışan güzel bir pempemsi/şeftalimsi renk. ancak bu kadar meşhur olmasını iyi kotarılmış pazarlama tekniklerine bağlıyorum. yapısını ilk aldığımda daha çok seviyordum çünkü zamanla taşlaşıyor. şu an kullandığımda ilk aldığım zamandaki gibi pigmentli olmadığını düşünüyorum. tek eksisi bu bana göre. onun dışında kalıcılığı güzel¸ tozutma yapmıyor ve dediğim gibi her makyaja ve bence her ten rengine gidiyor

 18. Almayanı dövüyolardı.. aldım bağlandım. pembe şeftali hem de ışıltılı.. zaman zaman kahve tonu üzerine uyguladığım da oluyo.. alın pişman olmazsınız

 19. yanağıma sim atmışlar gibi duran allık. ilk defa simli bir allık kullanıyorum belki bu yüzden yadırgadım ama sanırım benim için fazla simli. doğal rengine bayıldım o ayrı ama keşke biraz daha “ışıltı” formunda olsaymış. bu sebepten ben de kesinlikle abartıldığını düşünen güruha katılmış bulundum.

 20. çok fazla abartıldığını düşündüğüm allık ¸ almak için denediğimde makeup videolarında şişirildiğini farkettiğim ürün¸ 95 tl ile çok daha başka ürünler alabileceğimi düşündüm¸ ışıltı değil gayet simli bi yapı veriyor super orgasmı ise kızarık ve simli yanaklar yaratıyor ve başkaca bir özelliğini göremedim.

 21. Bence gayet başarılı bir ürün¸ dedikleri kadar abartılı bir simi yok bence ya da bende öyle durmuyor¸ Bir de 2 çeşidi varmış bunun çünkü Selfridges Nars’a almak için gittiğimde kadın hangisini istersin diye sormuştu¸ biri diğerine göre daha hafif günlük kullanım için olanını önermişti ben de onu almıştım. O kadar uzun süre kullandım ki sonra ablama verdim o da bayıla bayıla kullanıyor şimdi.

 22. niye bilmiyorum ama bu allıkla koyu kumral saç ve renkli göz ¸özellikle de mavi¸ ikilisini hayal ediyorum ben hep. bu özelliklere sahip birine daha çok yakışır düşüncesindeyim niyeyse 🙂

 23. Şu zamana kadar kullandığım (ki şu zamana kadar çok fazla allık kullanmamışımdır¸ en fazla 5 tane) en iyi allık. Rengi¸ dokusu¸ kalıcılığı¸ kolay ve orantılı dağılışı¸ her makyajla uyumlu bir renk oluşu muhteşem. Çok bereketli bir ürün. Bu allıksa diğerleri neydi diye soruyorum kendime bazen cicişler. Tek dezavantajı fiyatı. Bu yüzden özel günlerde yaptığım makyajlarda kullandığım bir ürün kendisi.

 24. daha çok pembe hafif şeftali bir allık. hem beyaz tende hem de esmerlerde çok hoş duruyor. ışıltılı. cildi canlı ve taze¸ genç gösteriyor. evet¸ fiyatı biraz yüksek ama bence değer.

 25. Yeni çıkan special edition orgasm ile orjinali arasındaki fiyat farkı gramajından kaynaklanıyor¸ yeni çıkanı aile boyu resmen 3.04 oz¸ orjinal olan 1.92 oz.Haa hot mama gibi bir güzellik varken aklıma bile gelmez o ayrı.

 26. Şeftali-pembe bol simli bir allık. Minimal makyaj yapmaktan hoşlananların sevebileceğini düşünmüyorum. Çünkü kullanırken dozu fazla kaçırılırsa insan disko topuna dönebilir.

 27. ilk defa ne manağ yı cümle içinde kullanacağım için heyecanlıyım¸ o popi ne manağ bir ürün. dupelardan bazıları hot mama¸ sleek kontür paleti¸ h&m 3lü kontür paleti¸ makeup revolution kontür paleti içindeki allıklar ve daha benim bilmediğim nicesi ( allık kullanmakta tam bir sucker ım bi bunları biliyorum) klasik pembeye kaçan bir şeftali ve altın simden oluşan bir kombinasyon. belki de ben allık sürmeyi hiç sevmediğim¸ hiç huy edinmediğim için anlamıyorum bu sansasyonu ama gerçekten bayanlar…lütfen. nötral bir ton ve üzerine sevdiğiniz aydınlatıcıyı çk hafif geçerek kendi en iyi allık renginizi¸ orgasmınızı bulabilirsiniz swh. elbet herkesin parasını nasıl harcayacağı kendine kalmış ama inanın bu kadar muadili varken¸ the balm temiz güzel bir markayken değmez.

 28. yeni edindiğim allığım. öncelikle dupeları ne yazık ki kendisini tam karşılamıyor. örneğin hevesle aldığım hot mama hastalanmışım da kızarmışım görüntüsü verirken orgasm istediğim pembeliği sağlıyor. o yüzden swatch dışında yüzünüzde de denemenizi öneririm.

 29. aldığım ilk zamanlar ”niye aldımki şimdi ben bunu” modunda gezdiğim¸kıymetini nedense zamanla anladığım biricik allığımdır kendisi. muadil olarak gösterilenler arasında sadece hot mama var elimde diğerleri hakkında fikrim yok o yüzden. kendi adıma hot mamayı şeftalimsi altın pırıltılı kabul ediyorum. bende de öyle duruyor zaten. ama orgasm çok hoş bir pembeliğe sahip. hem iddialı hem günlük. güneşte çok güzel yansımaları var. çok uzun süre bitmeyecek olmasına rağmen dibini görürüm ya da üstü taşlaşır diye ödüm kopuyor resmen.

 30. sürekli aklımda olan alıp almama arasında gidip geldiğim allık. Mağazaların babalar günü indirimi yapacaklarınıdüşünerek bekliyorum. Tam boyunu değilde blush/bronzer duolarından alacağım malum allıkları bitirmek imkansız böyle minnoş olunca biter belki.

 31. yanaklarımda rengi yerine sadece simlerin belli olduğu allık. bugün ilk kez real techniques blush brush ‘la sürdüm ve yaşadığım tam bir fiyaskoydu. yanaklarımda ne şeftali ne de pembe bir renk aldı. sadece simler belli oluyordu. . the balm hot mama allık bundan çok daha iyi durmuştu. belki fırçayla ilgilidir bilemiyorum. başka bir allık fırçasıyla daha deneyip tekrar bakcam sonuca.

 32. belki kimileri abarttığımı düşünecek ama bildiğiniz simli bu allık cicişler¸ ışıltılı değil bildiğiniz simli. Öyle denildiği gibi herkese yakışan bir allık değil bence aksine çok riskli bir allık bu¸ denemeden almayın¸ ben ettim siz etmeyin

 33. Çoluğumun çocuğumun rızkını yatırdığım allık. Kesinlikle joker bir ürün¸ şeftaliyse şeftali¸ pembe ise de pembe kullanılıyor. Maşallahı var bereketli de bitmiyor hatta azalmıyor… Fakat yukardaki yorumların çoğunda belirtildiği gibi evet bu allık SİMLİ. Muadili çok o yüzden almadan önce düşünmekte fayda var.

 34. zaten rosaceadan dolayı çoğunlukla kızarık yanaklarıma pek allık sürmezdim¸ ta ki bu ürünü alana dek. kesinlikle doğal ötesi bir renk veriyor ve ben de her tene yakıştığını düşünenlerdenim. yarım doz mary lou + yarım doz orgasm blush¸ tadından yenmiyor vallahi.

 35. Fazlaca tantana ile popülerleşmiş ürünlerden biri kanımca. Nars Orgasm¸ ilgi çeken adı olmasa¸ herhangi bir allıktan daha fazla öne çıkar mıydı bilmiyorum. Tarte’nin hatta Benefit’in yanak ürünleri daha doğal¸ daha tatlı renk tınıları kazandırır yüze ama adları orgazm olmayınca bunun gölgesinde kalmış olabilirler.

 36. ilk ve tek nars ürünüm. verdiği doğal cilde oturan pembeliği seviyorum. hafif ışıltısıyla günlükten çok gece makyajlarında kullanıyorum. hala günlük makyajda aydınlatıcıya sime alışamadığımdan olsa gerek. çok severek kullandığım ömürlük allığım. hiç bitecek gibi durmuyor. baya bereketli..

 37. Parıltısıyla¸ kalıcılığıyla¸ pigmentiyle¸ uzun süreli kullanılabilir olmasıyla kalbimi çalan allıktır. Severek kullandığım¸ gözüm gibi sakındığım allığımdır. Her ciltt farklı durduğu için sana özgü yapılmış gibi durur. Günlük kullanılmasında bir sakınca bulamadığım bu allığı okula ya da alışverişe giderken sık sık kullanıyorum. Alerji ile ilgili konuşmak da getekirse hiçbir sıkıntı olmadığını söyleyebilirim.

 38. elinizde¸ kolunuzda denediğinizde “o sim mi o” dedirten¸ yüzde uygulandığında simleri belli olmayan¸ şeftalilik içermekle birlikte pembe baskın bir nars allığı. dünya üzerindeki her kadına yakışır diyemeyiz ama genel olarak herkesin taşıyabileceği bir allık. pembemsi-şeftalimsi olup içinde hafif altın ışıltı olan her allık muadil diye yedirilmeye çalışılsa da bence renkten çok duruş olarak mac springsheen ve sleek rose gold orgasma yakın bir sonuç veriyor. herkeste olması şart mı? kesinlikle değil. ama makyajını çeşitlendirmeyi sevenler için güzel bir seçenek.

 39. Oysa nasıl güzelsin ambalajında ya. Saatlerce otur izle. Ben yaldır yaldır parlıyorum bunu sürdüğümde rahatsız oluyorum hatta. Hadi simi parlıyor ama pembesi de bana pek yakışmıyor gibi geliyor.

 40. Benim gibi pembe alt tonluysanız çok yakışacak allıktır. Pigmentasyonu oldukça başarılı. Asla tozutmuyor. Ve ciltte çok sağlıklı bir görüntü yaratıyor. Hatta nars bu ay yaza özel orgasm serisi çıkardı. Ruju ve likit allık yeni geldi koleksiyona. Likit allık yaz için harika durucaktır. Hem doğal hem ışıltılı.

 41. Aldığım günden beri başka bir allık kullanmadım. Yani o kadar güzel bir ışıltılı pembelik veriyorki anlatamam. Parasına değer. The balmın hot maması buna muadil olarak gösteriliyor¸ benzer olduklarını kesinlikle düşünmüyorum.

 42. Dore ışıltıları olan içinde hafif şeftalilik bulunduran pembe bir allık.benim de favori allığım.vazgeçilmezim.özellikle beyaz ve buğday tene çok yakıştırıyorum.sürüldüğü anda yüze canlılık ve hoş bir pembelik katıyor.dünyanın en çok satan makyaj malzemelerinden.ayrıca hiçbir muadili yerini tutmuyor.orgasm duruşuyla bıraktığı etkiyle bambaşka bir allık

 43. Aşık olduğum allıktır. Ben ki hiçbir zaman allık sever bir insan olmamama rağmen bunu sürmeden yapamıyorum. Allık insanı oldum çıktım sevgili cicişler. Haa yapısına gelecek olursak açıkçası Nars ürünlerinin fazlasıyla şişirme olduğunu düşünmekteyim. Zira bu allık zamanla taşlaşmaya başlıyor. Fransa’dan Laguna bronzerlı küçük boyunu 20 Euroya almıştım. Yurtdışına çıkacak olanlar baksın derim.

 44. Ister günlük ister ağır her türlü makyajı kaldıran allık. Geçen seneye kadar allıktan nefret eden ben¸ sadece lip balm sürdüğümde bile kullanasım geliyor. Kesinlikle cilde çok güzel bir ışıltı¸ canlılık katıyor. Nw 25-30 üstü hariç geri kalan tüm ten renklerine yakışacağını düşünüyorum. Ben yıkayana kadar asla uçmyıp çıkmadığından bahsetmiş miydim?

 45. Altın ışıltıları olan pembe bir allık. Bence pek bir şeftalilik yok içinde. Gerçekten ışıltısı harika ama anlamsız bir şekilde çok kuru duruyor sanki benim cildimde. Zaten sert bi yapısı var alligin. Yüzüme sürünce sanki kuru kuru duruyor neden bilmiyorum

 46. Ne tam şeftali ne tam pembe aslında her ikisi de. Yoğun ışıltı veren bir allık. Bu nedenledir ki geniş gözeneklilerin asla tercih etmemesi gerekir. Her ten rengine yakıştığı doğrudur. Bence çok yumuşak ve büyük fırçalarla uygulanmalı çünkü renk bir anda oturuyor. Pigmentasyonu yüksek olduğu için uzun süre kullanabilirsiniz ancak yine de fiyatı düşünüldüğünde bence olmazsa olmaz bir allık değil. Elimdeki bittiğinde daha uygun fiyatlı allıklara yöneleceğim zira the balmın allıkları da pek bir övülmekte.

 47. yaklaşık 1 ay önce toz allık formunda olanı almıştım sephora’dan. mağaza ışıkları altında ben mi anlayamadım yoksa bana verilen üründe mi sorun vardı bilmiyorum ama ben bunu resmen süremedim. ürün taşlaşmıştı¸ hiç renk vermiyordu¸ pigmentli bir allık asla değildi sadece sim ve parıltıdan ibaretti. allığın rengi çok güzel evet ama bende o görünen rengini asla vermedi ki cilt rengim nc10 filan¸ bu kadar aşırı belirsiz olmaması gerekirdi.daha sonra bu allığın likit versiyonunu aldım¸ ondan gerçekten memnunum. rengini veriyor¸ simleri toz formundaki kadar yoğun değil ve likit olduğu için ciltte daha genç ve doğal görünüyor.size tavsiyem¸ bu allığı tercih edecekseniz likit formu tercih etmeniz çünkü toz form hakikaten taşlaşıyor ve verdiği tek şey sim oluyor.120 tl fiyatı olan bir üründe böyle sorunlar gerçekten göze batıyor.ayrıca likit formu toz allığa nazaran çok daha minik ve belli belirsiz parıltılar içerdiğinden gözenekleri belli etme problemini de en aza indirgemiş oluyorsunuz.rengi şeftali-pembe diye geçiyor sanırım ama bariz bir pembe bu allık.kaliteli ve güzel allıktır¸ günlük makyaja daha uygundur¸ likit formunu tercih etmeniz tavsiyemdir.

 48. evet. çok güzel. dıştan görünüşü¸ elin üzerindeki duruşu. annem kullanıyor¸ onda gayet güzel duruyor¸ doğal bir hava veriyor. ama benim yüzümde belli olmuyor!! ya da bana öyle geliyor¸ çünkü ben daha şaşalı daha parıltılı şeyler seviyorum. ama doğal gibi de durmuyor¸ hiçbir fark yokmuş gibi geliyor. çok üzülüyorum…

 49. pembeliğiyle¸ ışıltısıyla bayıldığım allık. uyguladığım anda kanlı canlı sağlıklı bir görünüm veriyor. sevmediğim tek yanı ambalajı. süetimsi dokusu asla toz yapıda bir makyaj ürününe göre değil.

 50. Çok popüler olduğundan alıp kullandığım fakat bana bi türlü yakışmayan allıktır. Cildimi olduğundan daha koyu ve pürüzlü gösterdi. Ben de beyaz tenli bi arkadaşıma verdim. Onda çok güzel durdu çünkü. 

 51. müthiş başarılı bir reklam stratejisi olan isminden ötürü fazla abartıldığını düşündüğüm allık. pembe¸ şeftali tonları ve altın parıltılı simler içeriyor. simlerin olmamasını tercih ederdim. gözenekleri patlatmaya birebir. yine de kullanıyor muyum? evet 🙂

 52. overrated olarak nitelendirdiğim¸ ışıltılarıyla pembeliğiyle kabında harika görünen ürün benim cildimde sim dışında bir görüntü oluşturmuyor

 53. popülerliğini ve ününü hakkettiğini düşündüğüm canım allığım. her ten rengine ve her makyaja yakışan joker bir allık bence. kalıcılığına da hiçbirşey diyemem sabah 7 de sürdüğüm allık akşam 5’e kadar hiç dağılmadan kalıyor. kutusunda altın simleri yaldır yaldır parlasa da¸ yüze o simler hafif bir ışıltı olarak geliyor.nerdeyse 7 aydır hergün kullanmama rağmen gözle görülür bir azalmada olmadı. bu gidişle ömrümün sonuna kadar başka allık almama gerek kalmayacak.

 54. beyaz tende çok güzel duruyor o verdiği ışıltı ve parlaklık üstüne aydınlatıcı bile uygulamaya gerek kalmıyor. ama buğday ten de mesela ben de malesef o kadar da etkiliyci duruşu yok. ben abartıldığını düşünmüyorum cilt tonundan tonuna doğal olarak duruşu da değişiyor. kesin olan şey yoğun pigmentasyonu nedeniyle çok fazla sürülmemesi.

 55. yüzümdeki duruşunu o kadar beğeniyorum ki. bir sürü allığım var ama bundan başkasına elim gitmiyor diyebilirim. doğal bir ışıltısı var kesinlikle sadece bu allığı sürüp dışarı çıktığımda bile yüzüm çok sağlıklı görünüyor diye düşünüyorum. çok hafif fırçama alıyorum ve yanaklarıma pıtı pıtı değdiriyorum bu kadarı yeterli oluyor aksi takdirde heidi olabiliyorum. bittikçe bittikçe alırım vazgeçemeyeceğim bir ürün.

 56. uzun zaman almayı planlayıp sonra içinde ciddi simler görünce almaktan vazgeçtiğim allık. ayrıca her makyaja uygun bulmuyorum tonunu ve 1 allığın koleksiyonuma yeteceğini düşünüyorum. ayrıca yıl olmuş 2017 hayvan deneylerini geri getirmelerine bir anlam veremedim resmen 10 adım geriye gittiler. ürünlerini zaten bundan sonra kullanacağımı da pek sanmam

 57. İster yanık ten¸ ister doğal ten rengimle yaz- kış severek kullandığım hafif pırıltı veren ve vazgeçemediğim allık.

 58. Pembe¸ kırmızı¸ nude her tonda her renkte rujla yakıştırdığım¸ muhteşem dogallikta renklendiren¸ şöhretinin hakkını veren allığım.

 59. nars’ın herkese yakışacağını düşündüğüm olmazsa olmaz ürünlerimden bir tanesi. sürdüğümde hafif renk ve ışıltı verişini çok seviyorum. çok doğal ve sağlıklı bir görüntü veriyor. sürmediğim zaman kendimi hastaymışım ve yüzüm solmuş gibi hissediyorum. evrensel bir renk olduğu için denemeden almıştım iyi ki de almışım

 60. Pembe şeftali tonlarında ve kendime çok yakıştırdığım allığım. İçindeki sarı ışıltılar sayesinde elmacık kemiklerim highlighter sürmüşüm gibi. Canım allığım 🙂

 61. Şeftalimsi pembemsi yapısı çok kolay dağıtılan¸ özellikle esmerlerde yazın hafif bronzlaşınca¸ beyaz tenlilerde ise kışın yüze utangaç bir hava katmak için kullanılmasını sevdiğim narsın ikonik allığıdır. Piyasada en yakın muadili the balm hot mama. Ambalajıyla da kullanım kolaylığı sağlıyor. Koyu tenliler için de aynı zamanda highlighter etkisi veriyor.

 62. ten rengine göre duruşu aşırı farklılık gösteren bir ürün bu bence ya¸ mesela ben esmer sayılırım pembelik¸ şeftalilik falan baskın olmuyor daha çok simli duruyor ama beyaz tenli birinde görüyorsun sanki başka allık sürmüş gibi bütün renk ortada. pigmentasyonu aşırı yoğun olan bir allık¸ ayrıca mat değil ışıltılı simli aslında ben bronz tene daha çok yakıştırıyorum çünkü daha doğal durduğunu düşünüyorum bronz tende.

 63. Abartıldığını düşünüp asla vazgeçemediğim bir garip allık. Üçüncüyü aldım dün ve öyle ha deyince biten bir allık değil. Elimden bir çok markanın bir çok allığı geçti hiçbiri yerini tutamadı. Fırçaya abanıp büsbütün sürünce disko topuna çeviriyor¸ hele sarı ışıklı bir odada sürdüyseniz gün ışığında uzaktan selektör filan verme ihtimaliniz var. En azından ben böyle hissediyorum çok abartılı sürdüğümde.Yine de özellikle yaz makyajlarımın vazgeçilmezi.

 64. ablamın sürekli benden saklamasına rağmen ısrarla arayıp bulup kullanıp en sonunda dibini gördüğüm allıktır.  

 65. Yağlı ve Gözenekli ciltlerin uzak durması gereken allık.. esmer tene daha çok yakıştığını düşünüyorum.

 66. Drug store’lara kedinin ciğere baktığı gibi bakmama rağmen aşırı hassas cildim yüzünden keşfetmek zorunda kaldığım bir marka olan Nars’ın mükemmel ötesi allığı. Tatlı pembeliği¸ ışıltılı yapısı ve kuruluğa sebep olmamasıyla beni benden aldı. Fiyatı uygun sayılmaz ama hayatımda hiç allık bitirmemiş biri olarak son kullanma tarihine kadar bitiremeyeceğimi düşündüğümden şans verdim¸ pişman değilim.

 67. hem yaz hem kış tenimde son derece doğal duran¸ yazın ıslak ve taze¸ kışın canlı ve sağlıklı gösterdiğini düşündüğüm allık. minimal bir makyaj koleksiyonuna sahip olmak isteyenler için son derece avantajlı çünkü pembe ve şeftali allıkların ikisini de karşılayabilecek bir renge¸ aydınlatıcıyı karşılayabilecek yoğunlukta pırıltıya sahip. uzun süre önce aldım¸ bir gün biterse yenisi yine alırım.

 68. bence dünyanın en güzel allığı olabilir. cilde sağlıklı bir görünüm veriyor çok da doğal duruyor. sadece allığın son kullanma tarihine dikkat etmelisiniz çünkü son kullanma tarihi yaklaştıkça ürün taşlaşıyor ve fırçaya gelmemeye başlıyor. benim allığım bu durumdaydı üstünü nemli bir bezle silerek meseleyi çözdüm.

 69. bir setten çıkan mini boyu var bende.esmerim ve tenimde gerçek rengini göstermediğini düşünüyorum. yüzümde şeftaliliği hiç olmayan¸ pembeliği bayağı sönük sarı yansımalı bir ışıltısı var.ama her pembe allık gibi yüzü bir anda kaldırıp canlandırıyor.cildim yağlı kalıcılığı ilerleyen saatlerde azalıyor pembeliği sönüyor yine ışıltısı baskın kalıyor.tozutma sıfır.kötü hiç değil.beyaz tenlilere çok yakışabilir.

 70. uzun süre önce listeme ekleyip sonunda geçen hafta aldığım ürün. denildiği kadar güzel bir ürünmüş. buğday tenliyim ve şimdiye kadar hiçbir allığım durmadığı gibi durdu. tüm ürünlerde kalıcılık sorunu yaşıyorum. belki baz kullanmadığım içindir. bu ürün de fazla kalmadı bende maalesef. ama bu ürünle ilgili bir sorun olmayabilir¸ benim problemim.

 71. Bende de mini boyu var ama Pigmentasyonu çok az. Nars allıkları ise pigmentasyonu ile ünlü. Rengini çok zor veriyor. Fırçayı baya bir sürtüyorum. Ama verdiği renk gerçekten çok güzel. Aynı zamanda aydınlatıcı ihtiyacını da ortadan kaldırıyor.

 72. likid olanını yeni alıp denedim. toz olanını kullanmadım ama herkes likid olan daha az ışıltılı deniyor¸ bana da öyle geldi ki ben daha az ışıltılı olmasını tercih ederim. o kadar popüler ki¸ belki beklentim çok yüksekti ama bana abartılmış geldi açıkçası. rengi hoş. çok açık tenli cildimde güzel duruyor ki daha koyu pembe alt tonlularda da güzel duracaktır diye düşünüyorum. ama yapısını fiyatına ya da iltifatlara değecek kadar iyi bulmadım açıkçası.hedef “doğal duran¸ gündüz makyajı için likid bir pembe alllık” ise glossier’in cloud paint isimli allıklarından puff rengi daha iyi bana göre.

 73. cildi tatlı bir ışıltı veren sağlıklı gösteren allık. yoğun uyguladığımda biraz fazla simli durabiliyor¸ onun dışında çok severek kullanıyorum. özellikle yazın bronz tende harika duruyor…

 74. Esmer tenliyim bronzlaşınca yanaklarıma sürmeyi çok seviyorum ışıltısı pembeliği tam istediğim gibi sürer sürmez sağlıklı bir görüntü verdiğini düşünüyorum Not: likit olanını kullanıyorum 

 75. Hem yazın hem de kışın kullanılası bir rengi olduğunu düşünüyorum. Işıltısını seviyorum¸ her ten rengine yakıştığı iddia ediliyor ve ne hikmetse her tende de ayrı bir güzel duruyor. 

 76. Allık insanı değilimdir.Sanki heyecanlanınca¸ çok sıcak ve çok soğukta zaten kızaran yanaklarımı daha da kırmızı gösterecek gibi hissederim fakat bu ürünü merak etmiştim. İlk allığım olacağı için alıp almamakta tereddüt ediyordum o kadar para verip sonra kullanmazsam diye. Araştırmalarıma göre sleek rose gold allık bunun uygun fiyatlı muadili olarak gösteriliyor. O da çok övülüyor benim gibi ilk defa allık kullanacaklar ve emin olamayanlar ilk başta onu deneyebilir.

 77. bazen bu allığın sıradan şeftali tonlarında simli bir allık olduğunu ve gereksiz şişirildiğini düşünen dünya üzerindeki tek insan benmişim gibi geliyor.

 78. Bence esmerlere cok guzel olmuyor isiltisi guzel duruyor ama renk olarak acik kaliyor gibi geliyor bana. Cok hafif surunce okey ama genel olarak beyaz tenlilere daha cok yakistiriyorum

 79. Kendime bir türlü yakıştıramadığım allıktır kendisi. Sağlıklı görüneyim derken hasta olmuşum da ateşten yüzüm kızarmış gibi duruyor. Allığın bir suçu yok.

 80. uzun zamandır kullanıyorum.. benim için yaz değil de kış için yapılmış bir allık sanırım. bronzlaştıgımda duruşunu beğenmiyorum. kışın altın yansınmaları beyaz tende çok sağlıklı bir şekilde parlıyor highlightera gerek duymuyorum bunu sürdüğümde fakat yazın sürdüğümde rengini vermek için bir tık daha fazla sürüyorum ve durusu hosuma gitmiyor clinique in iced lotusuyla daha masum bi pembelik yakalıyorum.kalıcılığı ise benim için yeterli. gün içinde allık tazeleyen biri değilimdir eve geldiğimde %60-70 oranında azalmış olsada orada olduğunu görebiliyorum.

 81. Bende de gün boyunca parıltıları yüzüme dağılma yaptı.ama yine de bittikçe tazeliyorum çünkü yüzümün geri kalanına sade bir makyaj yaptığım için bu allık bende o sadeliği dengeliyor. Benim gibi Soğuk alttonluların beğeneceğini düşünüyorum ayrıyetten denildiği gibi oldukca kalıcı.

 82. Hem çok kalıcı hem de rengi gerçekten çok doğal olan allık. Ayrıca nars markasının şöyle bir özelliği de var¸ dilerseniz tüm toz ürünlerini fırçanızı çok hafif nemlendirerek kullanabilirsiniz. Hem kalıcılık artar hemde renk daha belirginleşir. Eğitim dipnotu 🙂

 83. Makyaj üstünde güzel olan allık. Buğday tenliyim makyajı bırakıp sadece pıt pıt iki allık sürüp çıkayım dediğimde güzel olmuyor çok pembe oluyor.

 84. Sonunda aldığım allık.. Beyaz tenliyim ve duruşuna bayıldımm.. İçindeki sarı ışıltılar sanki yanağın kendi ışıltısıymış gibi yansıyor ve çok doğal bir parlaklık veriyor¸ pembeliği ise çok doğal duruyor.. Başka da allık almam bundan gayrı..

 85. Bayıldığım allık. Senelerdir ara ara hep kullanır¸ muhakkak ihtiyaç duyarım. Buğday tenliyim ve tenimde güzel durduğunu düşünüyorum. Rengi çok pembesi gelebilir ama tende hiç öyle durmuyor. Çok soft¸ tatlı bir rengi var bence. Gündüz çok hafif renk vermesi için de uygulanabilir¸ gece dışarı çıkarken belirgin bir makyajda da. Ben arada far olarak da bir iki pıt pıtt uyguluyorum 🙂 O da mükemmel gözüküyor.

 86. Sürekli almak istediğim bir allıktı fakat o parayı bir türlü veremiyordum. Ben almadıkça da zam üstüne zam geldi. Artık doların arşa değmesiyle birlikte nars ürünlerine zam gelmeden aldım bir tane. 155 lira verdim ama hayatımda kullandığım en güzel kozmetik ürün olabilir. Fondötensiz cildimde denediğimde bile kaymak gibi kaydı. Örneğin mac extra diemension allıklar fondötensiz ciltte kullanılmaya çalışıldığında laps diye kalıp asla dağılmıyorlar. Orgasmın dağıtılması da pigmentasyonu da mükemmel. Bana göre tek bir eksisi var o da çoğu kişinin söylemiş olduğu içindeki simler. Yüze direkt transfer oluyorlar ama bir gelinin kız kardeşi gibi de olmuyorsunuz. Ben de o kadarcık kusuruna göz yumuyorum 🙂

 87. Vlögger ların blögger ların gazına gelip aldığım allık.. (Zaten uygun fiyatlı güzel bir ürünün övüldüğüne de çok az görüyoruz.) Ben süper orgasm olanını aldım. Yine de tenimde gözükmüyor..Çok fazla allık alıp sürmem gerekiyor ayarı kaçırınca da yanaklarım kıpkırmızı oluyor. Tam oldu diyip evden çıkıyorum bir kaç içinde uçup gidiyor. Verdiğim paraya yazık.. Not: tenim hafif bronzlaşmış buğday ten.

 88. Makyajda atlayamıyacağım adım kesinlikle allık. Yüzüme hemen bi renk¸ışıltı getiriyor. Açık tenli oluşumdan sanırım allık daha bi sağlıklı gösteriyor beni. Tabi bu biraz zevk meselesi ama nars orgasm çoğu tene yakışan bi allık. Ama malesef ıslak bitişli veya ışıltılı bi yüz makyajı yaptığımda parıl parıl parlamayı sevmediğimden elim orgasma gitmiyor. Bazıları bu görünüşü daha çok sevse de ben bu allığı kullandığımda aydınlatıcı kullanmamaya çalışıyorum çünkü bildiğiniz gibi ürünün kendisi ışıltılı. Sadece ürünü kullandığımda daha doğal bi sonuç oluyor ve benim öyle daha çok hoşuma gidiyor. Aynı zamanda bronzer ihtiyacınız varsa ve beyaz tenli değilseniz ikisinin bi arada sarıldığı mini bir boyu var o daha hesaplı gelebilir ben onu almadım ama aklınızda bulunsun.

Siz ne düşünüyorsunuz?