“Molped pure&soft” için 53 yorum

 1. 6 yıl sonra ped markamı değiştirmeme sebep olan molped’in paraben¸ naylon¸ klor içermediği iddia edilen pedidir. orkid’den başka ped kullanamayan biri olarak tek olumsuz özelliğinin orkid’den bir tık daha kalın olması olduğunu düşünüyorum. Çamaşıra yapışması iyi¸ sızdırmıyor¸ orkid’deki naylon his yok daha ne olsun. sadece bir miktar inceltebilirlerse ideallerdeki ped olabileceğini düşünüyorum. Bu arada iki gün önce gratis’ten 20’li gece olanı 11.90 a aldım cicişler

 2. i̇lk günden bugüne molped kullanan biri olarak sürekli kullandığım yeşil paketli pedleri çöpe attıran mükemmel ped. i̇lk kullandığım gün kalın oluşu biraz rahatsız hissettirsede anında alıştım. çok yumuşacık ve rahat bir üst yüzeye sahip olmasının yanında emiciligide çok ve asla sızdırma yaşamadım. büyüksün molped 

 3. niye daha önce keşfedememişim dedirten ped. kullanır kullanmaz aşığı oldum bile diyebilirim o kadar sevdim ki. pamuk pamuk yumuş yumuş bi ped hışır hışır naylon hissinin olmaması o kadar güzel ki acayip rahat hissettiriyor.. altımda hiç ped yokmuş gibi sanki.içermediği maddelerden ötürü de kalbimi kazandı gönlümün efendisi oldu resmen¸ bulduğum yerde stoklarım.elveda orkid…

 4. uzun zamandır natracare kullanıyodum¸ orkid kotex gibi markalara inanılmaz önyargılıyım. Pedin pamuktan yapılmasını tercih ederim¸ şahsen o plastik hissi bana çok sağlıksız geliyor bu yüzden ürünü beğendim¸ ancak keşke ped gibi zorunlu olarak tüketmek zorunda olduğumuz ürünlerin fiyatları biraz daha uygun olsa.

 5. Buradaki yorumları okuyarak aldım¸ kullandım¸ memnun kaldım. Kalın olması kimilerinin hoşuna gitmeyebilir ama beni rahatsız etmedi. Yumuşacık¸ hışır hışır ses çıkarmayan¸ kaşıntı yapmayan(orkid bende yapıyordu)¸ naylonsuz güzel bir ped. Sonunda doğru pedimi buldum!

 6. A101 indiriminden 38’li normal ve 28’li gece paketlerini 12.95’er liraya aldım bu sabah. Bi bakın fırsatınız olursa¸ çok güzel fiyat.

 7. Gerçekten adı gibi doğal ve yumuşak bir ped.kotex ve orkidden zamanla soğuduğum için bu pede geçtim.ilk elime aldığımda bayaa katı gelmişti aha rahatsız edecek dedim ama kullandığımda varlığını bile hissetmedim.hemen uyum sağladı ve haşır huşur ses çıkarmadı.içinde naylon hatta bence pamuk dışında hiçbir şey yok bildiğin dümdüz bembeyaz bir şey . kamu spotu jinekologların tavsiye ettiği ideal ped kafamda canlandı bir an :)neyse emiciliği ortadan iyiye doğru¸ kotex ve orkidden iyi¸ sızdırması yok.bittikçe satın alacağım beğendiğim ped.

 8. gerçekten çok iyi bir ped. koku yapmıyor ıslak hissettirmiyor oldukça güvende hissettiriyor kenarları ve kanatları da can acıtmıyor tahriş etmiyor hem de bu özelliklere sahip bir ped için oldukça iyi bir fiyata. muadili sleepy gibi görünse de ondan asla memnun kalmadım. bir daha da macera aramam her zaman pure&soft kullanırım. bu ayı çok yoğun ve ağrılı geçirmeme rağmen beni hiç yarı yolda bırakmadı. düşünenlerin¸üretenlerin ellerine sağlıknot: alışık olduğumuz pedlerden biraz daha kalın fakat yumuşacık ve bu kalınlık kullanırken hiç fark edilmiyorbir kaç ay sonrası editi: asla vazgeçmeyeceğim ped. kaç dönem kullandım hiç kötü bir tecrübe yaşamadım çok kanamam olmasına rağmen.

 9. Orkid infinitye benzediği yorumlarını okuyunca geçen ay aldım ve iki regl dönemi geçirdim. Gercekten infinitye benziyor. Onun gibi yumusak¸ yapiskanlari kuvvetli. Fakat infinity bence daha emici daha cok guveniyorum. Molpedi kullandigimda daha sık ped degistirme ve kontrol etme hissi oluyor bende. Bu tamamen psikolojik de olabilir. Bir de molpedin dis paketlemesi gercekten cok cirkin. Paketi pedten ayirirken cok zorlaniyorim ve yirtiliyor. Buna rağmen tekrardan almayı düşündüğüm bir ped. Yumuşaklığı¸ pamuksuluğu ve tahriş etmemesi çok hoş. Ayrıca tam bir f/p ürünü.

 10. Yazın keşfettiğim harika ped.Bana göre harika.Bundan önce sıkı bir Kotex kullanıcısıydım.Kotex yıllar içerisinde kalitesini bozsa da gene ondan iyisini bulamadığım için onda kalmıştım.Ta ki yazın bunu keşfedene kadar.O haşır haşır ses yok¸eğer aşırı naylon çamaşır giymiyorsanız yapışması kuvvetli.Biraz tok bir ped.Eski kalın pofidik pedleri anımsatıyor ama az.Yani eğer incecik kağıt gibi pedleri sevenlerdenseniz size göre değil.Sızdırma konusunda da bir sıkıntı yaşamadım.İçinde naylon olmaması beni en çeken noktası.Çünkü sıfır tahriş sıfır pişik.Klor ve paraben olmaması da ektra artı.Fiyat performans olarak da gayet başarılı.

 11. İlk adet olduğumdan üniversiteye geçesiye kadar orkid kullandım sonra kotexe geçtim allahım dedim böyle bir şey yok çok rahat yüzeyi pamuksu. Sonra ne yaptılar canım pamuksu yüzeyini yine poşet yaptılar 🙁 Son bir yıldır alternatif arıyordum. İlk sleepyi denedim. Bambu yüzeyli o da çok iyi ama biraz sert. Hiç molped kullanmamıştım sonra market raflarında gözüme çarptı cilt dostu diye deneyeyim dedim. Elimdeki kotexler bitince denedim böyle bir şey yok. Çok rahat bir kere pamuksu yüzeyi. Bende sızma falanda yapmadı. İç çamaşıra yapışması da kotexle aynı. Ben çok memnunum cicişler 🙂

 12. bu pedden o kadar memnunum ki anlatamam. uzun yıllar en yumuşak ve tahrişsiz olan kotex olduğu için onu kullandım fakat sonradan kotexin kalitesini düşürdüler. orkid platinuma geçtim ondan nispeten memnundum. fakat sonra bu pedi gördüm ve arkadaşlar farkında mısınız %0 boya/paraben/klor/naylon. sırf bu duyarlarından dolayı firmayı tutup alnından öpmek istiyorum. tahriş yok¸ yumuşacık. sızdırma yok. ve fiyat olarak da çok başarılı. denemeyenler lütfen bir şans versin.

 13. Mükemmel ötesi! İlk regl olduğumda Orkid kullanıyordum daha sonrasında Kotex Türkiyeye geldiğinde ona geçmiştim. Kotex o kadar güzel o kadar pamukluydu ki bir daha asla Molped ya da Orkid almadım ama Kotex çok bozdu. O ilk pamuksuluğu yerine naylona bırakt ve sürekli sızıntı olmaya başladı. Geçenlerde arkadaşımın önerisi üzerine denemek amaçlı aldım. O kadar güzel o kadar iyi ki anlatamam. 0 sızıntı 0 tahriş 0 rahatsızlık. İlk başta Kotex ya da Orkidden daha kalın yapılı olması garip gelebilir. Hissiyat olarak sizi asla rahatsız etmiyor. Herkese öneriyorum umarım bu kalitelerini bozmazlar.

 14. doların durmak bilmeyen yükselişi sırasında herkes gibi ben de gaza gelmiştim ve türk ürünlerini satın almak istiyordum. molped denemeyi düşünüyordum ama buradaki yorumlardan dolayı çekincelerim vardı. markette cilt dostu %0 naylon vs yazılarını görünce bir şans vermek istedim. denemek için bir paket bundan bir paket de sleepy’den aldım ve ikisinden de oldukça memnun kaldım. incecik orkid’e alışık olduğum için başta kalınlığını biraz garipsedim ama alışılıyor. naylon hissiyatı vermiyor.sık sık değiştirme isteği marka adına olan güvensizlikten dolayı bende de oluyor ama zaten sağlıklı olan da sık sık değiştirmek. :)evdeki orkid ve sleepy stokları bitince bundan sonra sleepy ve molped ile devam.

 15. bir heves denemiştim ama maalesef ria sonrası artan kanamama yeterli gelmedi ve ne şekilde yapıştırırsam yapıştırayım hep aynı yerden sızdırdığını fark ettim. yine de yoğun kanama olmayan günlerde kullanılabilecek bir ürün diye düşünüyorum. o yüzden küçük boylarını yine alırım.

 16. Koteksin değiştiğini bir tek ben düşünmüyormuşum sevindim. Bana ilk adet olduğum dönemlerde böyle kıvrılmayan pamuklu kalın pedler olurdu onu anımsattı. Orkid pamuk yüzey ve koton hariç hepsi bende kaşıntı hatta mantar yaptı. Eğer iddiaları doğru ise doğalsa tebrikler.Benim adetim aşırı olmadığı için memnun kaldım¸kalın yapısı belki yazın ince kıyafetler için sorun olabilir. Beğendim devam edeceğim.

 17. genelde orkid gece ile regl dönemimi geçirirdim ama ciddi anlamda kaşıntı¸ tahriş¸ kızarıklık sorunları yaşadım. bu nedenle indirim döneminde yakalamışken aldım. kalın¸ orkide göre epey kalın bir ped. benim için önemli olan tahriş yapmamasının yanı sıra sızdırma yapmamasıydı ki son adet dönemimde deneyimledim ki her hangi bir sızdırma yaşamadım. bir de cidden yumuşacık¸ kaşıntı vs. yapmıyor. yazın tercih edebileceğimi sanmıyorum ama kışın yoluma bununla devam edeceğim

 18. hayatında sadece orkid’in pedlerini kullanmış biri olarak geç kavuştuğumuz canım pedim.orkid’in o hışır hışırlığı¸ kaşıntı yapması¸ yapışmaması¸ mantar dahi yapması vs bunların hiçbirini yapmayan¸ var mı yok mu hiç farketmediğim¸ emiş gücüyle şaşırtan¸ sızdırmayan¸ yürümeye çekindirmeyen molped pure&soft.. gerçekten şans verin bu ped’e. çok güzel iş çıkarmışlar gerçekten. tanım: %0 naylon¸ paraben¸ klor¸ boya içermeyen cilt dostu ped.

 19. henüz yeni tanışmış olduğum 5 gün boyunca severek kullandığım¸ bundan sonra başka ped kullanmak istemem dedirten bir ped oldu benim için. kesinlikle yumuşacık bir yüzeyi var¸ hiç sızıntı ve kaşıntı durumu yaşatmadı ve gerçekten sanki ped yokmuş gibi bir rahatlığı var. tek söyleyebileceğim olumsuz yanı¸ yapışkan kısmı pek iyi değil. biraz uğraştırıyor ama olumlu yönlerinin yanında bu bir hiç bence. bu zamana kadar kotex ve orkid kullanmış biri olarak aralarında en beğendiğim ve beklentilerimi karşılayan bu oldu. 

 20. Hangi çeşidini kullanırsam kullanayım koku yapan orkid¸ regl dönemini adeta eziyete çeviren kotex’ten sonra yıllardır iyinin kötüsü molped’i kullanıyordum. Pure&soft’u da görür görmez denemek istedim. şimdiye kadar böyle bir ürünün üretilmediğine yanarım. Ped birazcık kalın ama yumuşacık olduğu için rahatsızlık veren bir kalınlık değil. Şu eski tarz kalın pedler gibi bebek bezi hissi ve görüntüsü vermiyor. Benim ilk gün aşırı olur zaten bir iki kez mutlaka sızar. buna çare olacak bir ped bulabileceğimi zannetmiyorum çünkü teknolojinin o kadar gelişmesine daha çok var. o yüzden öyle bir beklentim yok. Ama diğer günler sızmıyor kupkuru. Koku falan da yok misler gibi. Ben açıkçası ikna oldum klor¸ paraben falan içermediğine. F/p oranı mikemmel. Alın aldırın.

 21. Orkid infinity’nin dolar karşısında tl’den daha hızlı değer kaybetmesi sebebiyle başka ped arayışına girmişken bu arkadaşla tanıştım. İnfinity’nin yerini asla tutmayacak olsa da güzel bir alternatif olduğunu düşünüyorum. Üst yüzeyi oldukça yumuşak¸ iç çamaşırına iyi tutunuyor¸ kaşıntı yapmıyor¸ koku yapmıyor. Biraz kalın ama rahatsız edici bir kalınlık değil. Ben memnunum¸ almaya devam ederim.

 22. Anlaşamadım bu seriyle. Genel olarak molped bende kaşıntı yapıyor. Orkid platinium ile yoluma seviyeli bir şekilde devam ediyorum 😀

 23. orkid gibi bir oraya bir buraya kaymıyor¸ kenarlardan sızıntı da yapmıyor ve en önemlisi tahriş yapmıyor. tahrişten yürümediğim zamanları bilirim… benim için büyük rahatlık sağladı.

 24. yüzeyiyle her şeyiyle harika ama tek sorun popomda yastık var gibi gezmem benim için biraz fazla kalın. kalınlığı sorun etmeyecek kişiler için mükemmel bir ürün mutlaka tavsiye ederim.

 25. Molpedden memnun biri olarak yeni çıkan bu seriyi de denemek için aldım geçen gün. Ben normal boyunu kullandım ve gerçekten çok beğendim. Hiçbir şekilde kayma¸ sızdırma¸ alerji yapmadı. Yapısı yumuşacık¸ evet biraz kalın ama beni rahatsız etmedi. Reglimin 3. gününde gece de kullandım hiçbir sıkıntı yoktu. 30lu paket 11.85 diye hatırlıyorum f/p olarak gayet beğendim¸ normal seridense buna devam ederim artık. Ayrıca molped cruelty free markaymış yeni öğrendim¸ o yüzden de artı puan aldı benden 🙂

 26. Yiğidi öldürüp hakkını vermem gerek. Önceki girdimde yoluma orkid ile devam edeceğimi söylemiştim. Hala da ediyorum fakat annem almış mecbur kullandım ve hiç bir şekilde sızdırmadı helal olsun. Yatarken deli gibi yatarım çok iyi emiyor sanırım. Yazın pek kullanışlı olmaz benim açımdan fakat özellikle evdeyken ve geceleri yatarken bu pedten mutlaka kullanmaya devam edeceğim.

 27. Sonunda hayatımın pedini buldum ajajdffj paraben¸ boya¸ klor ve naylon içermeyen¸ sanırım %100 pamuk ped. Reglin ilk günleri yoğun kanaması olan biri olarak koruyuculuğunu çok beğendim. Neredeyse 10 saat uyudum¸ hiç sızdırma yapmadı. Verdiği o yumuşaklık hissi de mükemmel.

 28. Çok çok memnunum. Bu regl dönemimde bir kez daha emin oldum. 5 saat kadar dışarda sürekli hareket halindeydim ve değiştirme şansım yoktu. Orta yoğunlukta kanamam vardı. Ne ped aşındı¸ kaydı¸ ne de sızdırma yaptı.mutlaka bi şans verin derim.

 29. Nasıl yapıştırırsam yapıştırayım bende sızıntı yapıyor¸adet dönemimde diğer kadınlara göre daha fazla kan kaybediyorum¸benim gibi olanlar tercih etmemeli.

 30. Sleepy kullanmaya başlamış¸ memnun kalmıştım. Yoluma onunla devam etmeye karar vermişken¸ molped’in %0 vaadi beni cezbeden yön oldu.Memnuniyet hususunda kararsızım¸ çünkü ped kalın¸ sızdırmazlığı hâliyle kalınlığında n ötürü iyi. Pisik¸ kasindirma …vs yapmadı. Ama camasirdaki ağırlık hissi de rahatsız ediyor. Evde kullanım için daha uygun. Ayrica hayat pahalılığından¸ tanıtım fiyatı da bana makul geldi. Şimdilik bu kadar.

 31. cilt dostu olduğunu paketi üzerinde gördüğümden beri kullandığım gerçekten benim cildim için ‘dost’ olan ped.içinde migros marketin bulunduğu bir avm’de çalışıyorum. mesai saatleri öncesinde bir turluyorum indirimler var mı diye. öyle bir günde denk geldim ve paketlemesi dikkatimi çekti önce. sonra elime aldım ve biraz inceledikten sonra satın almaya karar verdim. ben aldığım zaman 3’lüsü 8-9 tl gibi bir fiyatla indirimdeydi. ilk paketi deneyip beğendikten sonra paket paket almaya başladım indirimlerden. kalın ama yüzeyi bana pamuksu hissettiriyor. bunu kullanmaya başladıktan sonra kotex’in resmen poşet olduğunu fark ettim. ilk günlerim öyle aşırı yoğun geçmediğinden ben memnun kaldım. geceleride güvenle kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. etrafımdaki herkese de tavsiye ediyorum. diğer pedlere nazaran temiz görünen ve uygun fiyatlı olan güzel bir alternatif.edit: türkçeleştirmenin yanlış türkçeleştirdiği yerler düzeltildi.

 32. Bu ay ki reglimde aldım. Çok az oldu kanamam zaten. Denemek için 8’li aldım. Çok sevdim. Aslında en başında Kotex’e orkid’ten geçmiştim alerji sebebiyle. Fakat meğer bana adet sonrası mantarı yapan hep kotexmiş. Önce sleepy’nin bambulu olanını denedim. O da güzeldi fakat çok inceydi. Yoğun günlerde dayanmaz olmuştu. Ama molped’in bu versiyonu bir harikaymış. Kalın ama içinde pamuk var yani. Emicilik bu yüzden süper. Bundan sonra beraberiz.

 33. Yıllarca daha pamuksu ve kanatları daha kısa diye kotex kullandım ama son birkaç yıldır kalitesi epey düşmüştü ve bu durumdan memnun değildim. Bikaç ay önce markette fiyatını uygun görüp denemek için aldım. Ben zaten çok kanaması olan biri olmadığım için sızdırma konusunda problem yaşamıyorum o yönden değerlendiremem¸ ancak bu ped gerçekten sağlam. Kotex biraz hareketle parça parça olurken molped sapasağlam duruyor kayma yok yapışkanı külottan ayrılıp başka yerlere gitmiyor kıvrılmıyor. Evet kalın ama ben kalınlığından şikayetçi değilim rahatsız etmiyor. Alırken bu kadar memnun kalacağımı düşünmemiştim¸ daha önce molped kullandım mı hatırlamıyorum ancak bu ürünün ambalajı ve fiyatı dolayısıyla tercih etmiştim iyi ki denemişim¸ yakın zamanda indirimlerle bir sürü aldım malum ped fiyatlarının son zamanlarda çok artması sebebiyle. Umarım kalitesi sonradan bozulmaz ve yollarımız pure&softla hiç ayrılmaz.

 34. Bu pedle ilgili çok sinir olduğum bir nokta var. Düpedüz kullanıcı kandırıyorlar. Pedin reklamında¸ pakedinde her yerinde pamuk fotoğrafları. Alan sanacak ki ped sadece pamuktan yapılmış. Ama şark kurnazları pedin altına küçücük not düşmüşler “pamuk içermez”. Ulen pakedin her yeri pamuk ama?? Kaldı ki üzerine bir sürü içermediği maddeyi yazmışlar¸ iyi hoş bunları içermiyor da ne içeriyor? Pedin üstü bembeyaz¸ pamuk da yok nerden geldi o beyazlık¸ nasıl beyazlatıldı mesela benim bunu bilmeye hakkım yok mu? Üstlerde bir ciciş yazmış bence sadece pamık içeriyor yumuşacık diye¸ insanların algısıyla böyle oynanıyor işte¸ resmen her yere pamuk fotosu koyup minnacık pamuk içermez yazmış adamlar

 35. kotex markasının kendi kendinin pimini çekmesiyle geçtiğim ped. Şu zamana kadar taşma gibi bir problem yaşamadım yapısı da oldukça yumuşak ve rahat.

 36. Denemek için aldım baya baya sevdim. Yumuşak¸ kaşıntı ve hassasiyet yaratmadı. Tek problem biraz fazla kalın¸ kendini çok hissettiriyor. Emiciliği başarılı.

 37. Gece olanını yaklaşık eylülden beri kullanıyorum ve çok seviyorum. Kotex gece ile dönüşümlü kullanıyorum. Herhangi bir kokusu yok ve paketlemesinde herhangi bir boya olmadığı için bana güven veriyor. Gece versiyonunun arkası oldukça uzun ve geceleri sızma sorunu yapmıyor bende. Parfümsüz olması bence insanları ikiye ayırıyor. Koku açısından. Ama zaten pedleri aktif olarak adet gördüğümiz günlerde en az 3 saatte bir değiştirmemiz gerektiği için benim açımdan sıkıntı yok.

 38. Orkid ve Kotex’den sonra başıma gelen en güzel şey olabilir bu alanda. Evet orkidden daha kalın fakat bana rahatsızlık yaşatmadı. Aksine orkid kullandığım dönem tahriş ve enfeksiyon yaşamıştım. Bu pedin her çeşidi benden tam not aldı. Koruması da yeterli geldi bana.

 39. kalın olmasına rağmen kesinlikle memnun kaldığım¸ renkli dokuları olmamasına rağmen güven veren¸ taşma¸ geçme yapmayan¸ çamaşıra var gücüyle yapışan¸ hışırtı yapmayan peddir.15 yıllık alışkanlığımız bozdurmuş ve hunharca stok yaptığım peddir ayrıca. çoklu pakedinin fiyatı oldukça değişkendir. 9liraya kadar indiğini görmüştüm. almadan önce yakınlardaki tüm mağazalarda bir karşılaştırma yapılmalı.

 40. İlk aldığımda dokusu o kadar hoşuma gitmişti ki indirim bitmeden 3 paket daha alıp dolaba koymuştum 30’lulardan. Bu stokçuluk batağından kurtulamıyorum bu ülkede. Bir taraftan elimdekileri bitirmeye çalışıp etraf ferahlasın diye uğraşırken diğer taraftan tekrar dolduruyorum.  Yakında yangın var diye bağırmama az kaldı. Alın beni bu ülkeden herşeyi döneminde almak istiyorum artık yarınları düşünmeden.

 41. Önceden Kotex kullanıyordum¸ naylon olmaması ve pamuksu yapısı sebebiyle severek kullandığım tek peddi¸ fakat son zamanlarda kalınlaşması ve biraz alerji yapması sebebiyle yeni bir ped arayışına girmiştim¸ bu ürünün bu arayışımı bitirdiğini söyleyebilirim¸ kotex gibi bu da pamuksu yapıda¸ naylon vb. içermiyor¸ içeriği de temiz ve bende herhangi bir alerji yapmadı¸ bundan sonra bunu kullanırım herhalde¸ ürün alırken benim gibi içeriğine dikkat edenlere öneririm.

 42. Gerçekten de tertemiz bir içeriğe sahip¸ diğerlerine oranla¸ alerji yapmadı bende. Hafif ve gerçekten emici¸ hışırtı¸ cartı curtu yok. Molped ciddi bir şekilde kendini kurtardı aslına bakarsanız.

 43. senelerdir kullanıp çok sevdiğim kotex’ten bild daha iyi olduğunu düşünüyorum. emiciliği çok iyi. yüzeyi yumuşacık asla sert değil. hiç tahriş etmedi. varlığını hissetmiyorum bile.

 44. orkid infinity kullanıcısıydım ama fiyatlar başını alıp gittiği için yeni denizlere yelken açtım¸ açmak mecburiyetinde kaldım. infinity’nin emiş gücü¸ bıraktığı his¸ rahatlık vs ile kıyas yapmayacağım ama tek bir şey söyleyeceğim. kuruluk hissi molped pure&soft’da yok. evet çamaşıra yapışması iyi¸ sızdırması yok¸ emiş gücü de iyi¸ sadece bir tık kalın ama o da olsun¸ yeter ki ıslaklık hissi olmasın.yani ıslanıyor haliyle normal olarak ama anlatmak istediğim şu¸ ped değiştirme süresi çok yoğun bir akıntı yoksa sağlık açısından 2 saatte bir falandır¸ çok sık tuvalete çıkıyorsanız her gidişinizde değiştirmezsiniz. işte molped pure&soft buna izin vermiyor. o ıslaklık hissini yaşamamak için her tuvalate gidişte bir değiştirmek gerekiyor¸ bu da ne kadar ekonomik oluyor düşünmek lazım. ben bu açıdan pek memnun kalmadım. onun dışında bir sıkıntısı yok bence.

 45. Reglimin ilk iki günü aşırı yoğun akıntılı geçiyor. Son birkaç aya kadar hep Kotex kullandım çünkü orkid ve molped aşırı rahatsız geliyor ve sürekli sızdırıyordu. Markette görüp içeriğinin temiz olduğunu vaad edince pure&soft deneyeyim dedim ve denediğim günden itibaren regl dönemlerimde artık 2 kotex değil 1 kotex 1 molped alıyorum. Yapışkanı çok güçlü asla kaymıyor max 2 saatte bir değiştirdiğim için sızıntı yapmıyor sadece arka kanat kısmının daha geniş olmasını tercih ederdim. Bir tık kalın bir ped ama ben ince pedlerde kendimi güvende hissedemiyorum zaten Kotex’ten alışkınım kalınlığa. O yüzden kalın olması benim için bir artı. Kısaca şimdilik çok memnunum. Kotexle birlikte devam edeceğim. 

 46. Kendisi şu an yemekhane servisinde tek popo yanağı oturma sebebim. Yoğun kanamalı günlerde sızdırma yapıyor. Bir daha ilk günlerimde tercih edeceğimi sanmıyorum. Ahhh infinity seni çok özledim.:(

 47. kotexten geçiş yaptığım peddir. kanat kısmı yapışkanlığı pek iyi değil ama bence yumuşak ve rahat. Emiciliği de iyi cicişler. Bence bir şans verin

 48. Alıştığımız pedlere göre biraz daha kalın ama rahatsız etmiyor. Gece taşırması dışında memnun kaldım. Gün içinde ne taşma yaptı ne de rahatsızlık verdi. Vegan ve cf olması sebebiyle tercih etmiştim yalnızca fakat beni memnun eden bir ped oldu.

Siz ne düşünüyorsunuz?