“Molped” için 19 yorum

 1. Son reklamı berbat ötesi¸ aslında sadece son reklamı değil merve oflaz’ın oynağı o ilginç uzay üssünde geçen güya gelecekten çekilmiş olan reklamı da iğrençti.Üstelik kızı jelatin rengi uzay kıyafetlerine boğmaları da berbat bir fikirdi.Öyle bir kıyafet ki zaten pek kullanmana gerek yok kıyafet başlı başına o jelatin yapısıyla bir ped olmaya aday.Her neyse molpel o iğrenç 90’lar uzay klişeleriyle ne gelecekte ne şimdiki zamanda bizimle deyılsın. Ancak şöyle de bir yanı var ki reklam tüm o iğrençliği sayesinde akılda kalıcılığı sağlıyor.Dipnot: Geçenlerde mahallemizdeki marketler bayram nedeniyle kapalı olunca marketten bunu aldım¸ gayet kaliteli gayet rahattı¸sürekli orkid kullanırım ve derim sürekli pişik olur ama bu markada böyle bir sorunla karşılaşmadım.İlgilenenlere duyurulur.

 2. Sadece gunluk pedleri iyi olan markadir. Ozellike light olani pek rahattir. Akintinin bol oldugu zamanlarda kullanilanilabilir.

 3. Paketlerinde bant yok ve bu yüzden ped değiştirirken insanı çok zorluyor. Yahu minicik bant koysanız batacak mı firmanız ?

 4. Ben de cicişlere katılıyorum eski serileri cidden berbat. Naylon gibi bir hissi var fakat mor ambalajlı olan soft care’e bayılıyorum. Orkid’in platinium’undan daha iyi! Deneyin cicişler pişman olmayacaksınız!! ^.^

 5. soft care in hiç de soft olmayan ped markası.mecburiyetten aldım.yeni bir reklam görünce adamlar geliştirmiş herhalde der denemek için alırım ama vadettiği hiç bir özelliğini göremedim.hele ki bu sıcaklarda daha da çekilmez olmuş.ne oldu gene döndük dolaştık kotex e geldik.

 6. Yeni molped ultra nın ambalajlaması çok sevimli. Pedlerin sarılı olduğu ambalaj¸ her pedde farklı bi desende. Ben 4 farklı desen gördüm aldığım pakette. Çok sevimliler.

 7. Çok kötü olduğunu deneyimleyip bilsem de son reklamı yüzünden bir paket almaya karar verdiğim ped markası. Gördüğüm en güzel reklam filmlerinden birisine sahip. Sen ki molpediniz var mı dan uzayli reklamina kadar sacma sapan reklamlara sahiptin. Ne ara kendini gelistirdin de ” dünya tek biz ikimiz” gibi bi reklam filmi cektin bilmem. Benden bir paket kaptin. Ama sadece reklam yenilemesine gidip kötü pedlerini aynen oyle biraktiysan alacagim ped 1 paket ile sınırlı kalacaktir.

 8. a101’de görüp aldığım¸ renkli renkli paketlerine bayıldığım ancak kullanınca sadece görünüş olduğunu anladığım¸ kaliteli bulmadığım ped.

 9. Sızdırmama konusunda başarılı¸ hışırtı çıkarmıyor ama hemen pişik yapıyor¸ bu nedenle artık kullanmıyorum.

 10. Su son renkli paketli pedlerine pamuksu dese de bence kâğıtsı olmuş o. Ancak şirin¸ renkli paketler çok hoş gerçekten 🙂

 11. kesinlikle çok kötü bir ped.Marketlerin kendi markası olan ucuz pedlerden tek farkı paketlenmesi içerik daha kötü bile olabilir.Geçen yıl 1 alana 1 bedava şeklinde ekonomik paket şeklinde 2 paket almıştım bitmek bilmemişti.Pişik yüzünden neredeyse saat başı değiştirme noktasına gelmiştim.Günlük pedleri sağlam yapışıyor ama onlarda kağıt gibi.

 12. Memnun kalmadığım ürün.bi kere kısa uzunu bile kısa yani sızma yapıyor.koku pek yapmıyor ama sızdırdığı dan dolayı bir daha almayacağım ped

 13. Denemek icin gece pedlerinden almistim buyuklugu¸ sizdirmamasi iyi ama ne kadar pamuksu ust yuzey yazsa da uzerinde bir kotex degil. Yalniz uzerinde cok tatlis bir sey fark ettim desenli paketlerinden almisim bilmeden ve hepsinin paketlerinin uzerinde relax¸ happy¸ enjoy gibi sizi acmadan once gulumsetecek kelimeler yer almakta 🙂

 14. vegan dostu ped. ben hiç sızdırma gibi bir şey yaşamadım gerçi pedlerde büyük farklılıklar da göremiyorum. sadece kocaman kalın olanlar vardı çooook önceden bakkaldan alınırdı canleydi diye onlar baya kötüydü :dd

Siz ne düşünüyorsunuz?