“Maybelline master strobing liquid” için 20 yorum

 1. Hadi 10 tane renk çıkartırsın da birkaç tanesini Türkiye’ye gondermezsin. Zaten hepi topu 3 tane rengi var¸ 1 tanesini gondermemek neden ki ve o aralarındaki en beğendiğim renk olmuşken. Ne güzel altın altın yanip dönecektim.Deep/gold gelmedigi icin Medium/nude kullaniyorum. Neyse ki tüpten çıktığındaki kadar pembe durmuyor uygulandığında.Bende de parmaktansa ıslak süngerle daha düzgün uygulandı yalnız direkt gün ışığında nereye ne sürdüm anlașılmıyorken¸ biraz gölgede her şey daha net.

 2. şu ana kadar cildimin üstünde tabaka gibi durmayıp güzel bir ışıltı veren tek aydınlatıcı. gerçi bundan önce iki aydınlatıcım oldu. ikisini de kullanamadım¸ cildimle bütünleşmedi¸ aşırı yapay durdu. o yüzden pek aydınlatıcı seven bir insan değildim ve sevenlere de baya şaşırıyordum. geçenlerde maybelline standında ürünleri kurcalarken sırf meraktan bunu denedim ve fikrim tamamen değişti.bendeki rengi medium/nude. Gün boyu kalıcı değil ama parabensiz olması ve doğal duruşu sebebiyle beğendiğim bir ürün oldu.

 3. Makyaja yeni başlayanlar için önermem çünkü çabuk kuruyor ve kuruduğunda dağıtmaya çalışınca tamamen siliniyor onun dışında simsiz bir aydınlatıcı ben beğendim ama bidaha almam fiyat açısından gereksiz çünkü 

 4. Benim ilk aydınlatıcım¸ light rengini almıştım ama pek beğenmedim sim sim duruyor. Fondötenime karıştırarak kullanıyorum o zaman fena değil.

 5. Dokusu ve duruşu muhteşem aydınlatıcı. Daha önce kısa bir süre Mary lou kullandım fakat yüzümde sarı duruyordu ve içindeki simler nedeniyle çok ısınmayıp elden çıkarmıştım.Aslında yuvarlak yüzlüyüm ve aydınlatıcıyı kendime çok yakıştıramıyorum sanki kontür ile verdiğim boyut aydınlatıcı sürünce bir işe yaramıyor yüzümün şekli yine ortaya çıkıyor gibi geliyordu ama o sağlıklı glowy görünümü de çok sevdiğim için şansımı bunda denemeye karar verdim iyi ki de öyle yapmışım. Rengi pembemsi bir inci rengi ama yüzde pembe pembe durmuyor. Benim cildimle çok güzel bütünleşti. Yağlı yağlı değil çok güzel sabitleniyor¸ içinde sim yok kesinlikle. Eğer kalıcılık da iyiyse ben gece buna sarılır yatarım <3

 6. içeride ıslak ıslak duruyor simsiz de hem ah ne güzel diyerek aldığım ilk aydınlatıcım.pembemsi olanını seçmiştim.Sürüp yurttan çıktım ve iki adım ötedeki atmden para çekiyordum ki ekrandaki tanecilker gözümü aldı.Kirli ekrandan böyle yansıyabiliyorsa normalde nasıl gözüktüğümü düşünemiyorum.sivilce yapmadı bende genelde şakak bölgesinde sivilce yapıyor sürdüğüm her şey.dağıtması kolay ama güneş altında sim sim durabilir akşam saatlerinde ya da kapalı günlerde tercih edebilirim.

 7. Açık rengine sahip olduğum ve çooook severek kullandığım likit aydınlatıcı. Ellerimle de süngerle de uygulamayı denedim¸ ben ellerimle daha rahat uyguluyorum. Sim sim durmuyor ve gayet doğal bi aydınlık sağlıyor. Kalıcığı çok yüksek olmasa da yeterli bi kalıcılığı olduğunu düşünüyorum. Tek sorun¸ biraz hızlı kuruması(bence). Evde baktığımda gayet güzel dağıttım sanırıyorum¸ sonra dışarıda aynaya baktığımda bi kısmının kalıp gibi kaldığını görüyorum bazen. Elinizi çabuk tuttuğunuzda bi sıkıntı olmuyor ama. Bittikçe alırım diye düşünüyorum şimdilik¸bakalım.

 8. medium rengine sahibim.Büşra Güler’in bir videosunda görmüştüm günlük makyajıydı sanırım.Onda çok beğenmiştim elime uyguladığımda rengini ve dokusunuda çok beğendim ama yüzümde hiç beğenmedim.Ben beceremiyorum sanırım bu işleri kızda ne kadar güzel sağlıklı ışıldayan cildiyle bütünleşen bir görüntü oluşturmuştu.Bendeki duruşunun uzaktan yakından alakası yok.Zaten şu an yüzümün yarısını sivilceler kapladığı için denemeye biraz ara verdim kimbilir belki benimde bir gün sağlıklı bir cildim olurda bende bunu sürüp sürüp güzel görünebilirim.Fakat bence sim sim duran aydınlatıcılardan çok daha güzel kimde görsem çok doğal duruyor.

 9. İçinde sim yok diyenlerle aynı ürünü kullanıp kullanmadığımı merak ettiren ayrdınlatıcı.Tamamen sim sim duruyor¸ne elimle ne süngerle ne de nemli süngerle iyi bir sonuç alabildim.Doğal bir duruştan tamamen uzak ve başarısız bir ürün.İndirimden almasam parama baya acırdım.Belki nemlendiricimle karıştırıp kullanmayı denerim ancak umudum yok.Nemlendiricimle denersem editlerim.edit:nemlendiricimle karıştırarak denedim ancak yine beğenmedim.Cildim çok kuru öncelikle¸yanaklarımda kendini hiç belli etmedi alnımda ışıltı var gibi oldu ancak simli+pütürlü bir görüntü oluşturdu.Hiçbir şekilde kullanamıyorum yani.

 10. gümüş rengi olanını fondötenimle karıştırıp tüm yüzüme dağıtıyorum. gayet güzel aydınlık veriyor. tek başına sadece elmacık kemiklerinin üstüne sürüldüğünde de abartılı durmuyor.

 11. 1.Açık tenli olduğum için light olanı kullanıyorum. Fondötenin altına da cillop toz aydınlatıcının altına da. Ancak tek başına kullanıldığında güzel dursa da etkisi evden çıkana kadar. Üstüne w7 Glowcomotion aydınlatıcıyla önerilir. 👌🏻

 12. Parlaklığı çok iyi buna laf yok ama dağıtmadığım sürece. Dağıttığım zaman ışıltısı kayboluyor simleri olduğu yere yapışıyor. En güzeli çok az alıp ne çok ne az dağıtmak. Gözlerde güzel duruyor ama yanakta durum yazdığım gibi :/

 13. Cosmetica indiriminden sadece 12 liraya aldığım ve yaklaşık bir yıldır kullandığım aydınlatıcı. Bendeki 1 numaralı rengi. Soğuk ve pembe alt tonlu bir renge sahip. Nemlendirilmiş ciltte çok rahat yayılıyor kalıcılığı fena değil. Ben genelde cilt makyajı yapmadan bunu uygulayıp üstünden de toz bir aydınlatıcı ile geçiyorum¸ çok doğal içten bir ışıltı sağlıyor. İndirimde bulursanız bence bi şans verin.

 14. Aldığımdan beri her gün markete giderken kahvaltıya inerken (Bihter ziyagil effect) evde boş otururken kullandığım yüzümü komple bulamak istediğim aydınlatıcı.bana aydınlatıcı kullandırabilmiş aydınlatıcı.Ben light rengini kullanıyorum ıslak süngerle sürüyorum. -mary lou sapsarı kalıyordu kalıp gibi- minimal tatlı bir ışıltı veriyor. kuru cildimde bile ıslak görünüyor.çok seviyom öyle böyle değil.Alın sevin 

 15. Yine sorunun bende olduğunu düşünmeye başladığım bir ürün daha bütün gün çeşitli açılardan dönüp kardeşime yüzümde aydınlatıcı olduğuna inandırmaya çalışsamda hönö nördö lön tarzında bir tepki aldım ama nemli süngerle denememiştim sabahta öyle deneyeyim 

 16. Simsiz¸ doğal¸ duruşunu kullanımını çok sevdiğim aydınlatıcı. ben süngerle de uğraşmıyorum parmaklarımla sürüyorum. Akşama kadar mutlu mutlu aynalara bakıyorum harika duruyor. çok sevilip karaborsaya düşmez umarım.

 17. Bol simli ama küçük simli olan hızlı sabitlenip kuru ve simli durabilen aydınlatıcı. Gayet simli ama simsiz falan değil. Yapı olarak toz olan make up revolution aydınlatıcıları gibi duruyor. Ben daha sedef insanıyım. Bunu dağıtmadan kompakt bir şekilde Uyguladığım zaman ancak istediğim görüntüyü alsam da o zaman da yaldır yaldır parlıyorum. Çok hızlı sabitleniyor ve sim sim durdugundan da ıslak süngerld uygulayinca çok da iyi olmuyor. Barnahlan veya fırçayla yola devam.

 18. Medium rengini geçen yazdan beri kullanıyorum¸ bazen pastelin moonlight highliterı ile karıştırarak uyguluyorum daha kalıcı olsun diye.İlk sürdüğümde her şey çok güzel¸ ama günün sonunda bir bakıyorum uyguladığım yerde hiçbir aydınlık yok ve yüzümün tamamı simle parlıyor. Buna inat kullanmaya devam edeceğim¸ biterse(keşke) tekrar almam ama.

 19. Evet şimdi tüm detaylarıyla anlatacağım.Öncelikle içinde asla sim yok. sim sim durmuyor yani. yüzünüze sürdüğünüzde doğal ışık yansıyormuş gibi duruyor. Fakat elimle kat kat uygulamama rağmen bir türlü istediğim parlaklığı alamadım. Ben yoğun aydınlatıcılı bir görüntü seven insanım. Parıl parıl parlayıp ben burdayım demeli. İkincisi dayanıklılık konusunda orta bir başarısı var. Gün sonunda yine parlaklık kalıyo ama sanki biraz yağlandırıyo gibi. Parlaması yağlandırdığından olabilir. Fondotene karıştırmayı deneyebilirsiniz. Yağlanmayı göz ardı edecek olursanız. Sağlıklı bir ışıltı veriyor. Ben bu ürünü tek başına beğenmedim. Ya fondotene karıştırıyorum ya da toz aydınlatıcının altına baz olarak kullanıyorum. 50 liraya yakın bir fiyatı var. üstüne 30 lira koyar mary lou alırım daha iyi.

 20. gidip gelip gratiste deniyorum iki rengin ikisini de sevemedim oysa ki çevremdeki herkes çok övüyor açık olan rengi beyaz alt tonlu ama deneyip üzerinden biraz zaman geçmesini beklediğimde çok sim sim oldu¸ koyu olanından ise bahsetmek bile istemiyırum ten rengim açık olduğu için highligter olması mümkün değil

Siz ne düşünüyorsunuz?