“Maybelline hydra supreme 210 that’s mauvie ruj” için 15 yorum

 1. duruşu¸ dokusu¸ yumuşaklığı ve nemlendirmesiyle bence tam bir kış ruju. nude pembe-gül kurusu tonlarda. duruşu ve rengi şu linkte var.

 2. doğal rengiyle¸ nemlendirme özelliğiyle günlük kullanımda tercih edilebilecek bir ruj. mor-pembe rujlarla barışık olmayan beni bile kendisine hayran bırakmış durumda.

 3. Dudak ürünlerinde mat bitişten ziyade nem seven biri olarak maybeline’in bu serisini zaten seviyordum ama bu ruja bayıldım hafif morluk bulunduran soğuk bi pembe her tane yakışır Joker bi renk.

 4. Keske biraz mat olsa dedigim nude ruj. Yani rengi nude. Ne yazik ki ben surunce parliyor ve gloss gibi duruyor pudra falan bascam artik mat olmasi icin. Ben kuru kuru seviyom cumku

 5. Günlük¸ sür çık bir ruj.. Fazla kalıcılık beklemeyin¸ hemen çıkıverıyor 🙁 onun dışında nemlendirmesi çok iyi ama olmazsa olmaz bir ruj değil. Normal fiyatı 11tl civarı indirim zamanında 6-7 tl ye alabilirsiniz..

 6. keşke yapısı biraz daha mat olsaydı dediğim ruj. rengini çok ama çok beğensemde verdiği gloss parlaklığından nefret ediyorum.

 7. Günlük kullanılacak en güzel renklerden biri bu ruj. Parlaklığını ben de pek sevmediğim için peçetenin bir katını alıp üstüne pudra uyguluyorum bolca ve çıkarıyorum mat ve kusursuz oluyor. Çok seviyorum.

 8. ben ki bugüne kadar kesinlikle alıp bitirdiğim bir ürünü tekrar almadım (bu kadar çok seçenek varken ve her gün yeni bir şey çıkarken neden?) bitince tekrar alacağım yegane üründür. ağır smokey eye makyajla¸ mor-leylak göz makyajıyla¸ ya da sadece rimel ve göz kalemiyle kullanırım. kendime en çok yakıştırdığım renk. kış günleri dudakları nemlendirdiği için¸ yazın da yumuşak renginden dolayı severek kullanılır.

 9. sürerken ayna gerektirmemesi sebebiyle yanımda çoğunlukla taşıdığım nemlendirici ruj. rengi de tam essence satin mauve kalemine benziyor¸ çok tatlı.

 10. Bir gratis indirimi sırasında ablamın kendine aldığı¸ eve gelince gereksiz bulup bana sattığı¸ sonra da makyaj çantamdan geri aldığı ruj sfjsjdg sonradan gözüne güzel gelmişmiş. Ben de baya bi süre bu ruju aradım çünkü çok sevmiştim. Sonra ablamın makyaj çantasından çıkıverdi -_-Neyse¸ indirim zamanı çok ucuza gelen¸ sürümü kolay rengi günlük ve muhteşem sakız kokan bir ruj.

 11. geçen sene a101’e gelmişti bu ruj¸ çok ucuz diye almıştım doğru düzgün bakmadan. sonra çekmecemde unutuldu tabii. rengi adı üstünde “mauve”¸ tatlı bir gülkurusu. bikaç ay önce öylesine bi sürdüm¸ sevgilim “dudaklarin ne kadar güzel ve doğal görünüyor¸ ruj var mı?” diye iltifata boğdu beni. ondan beri sürekli kullanıyorum. bi de mat rujlardan sıkıldığımı farkettim¸ hazır yaz da gelmişken daha ışıltılı¸ ıslak bitişli makyaj hoşuma gitmeye başladı. bu ruj da tam öyle ve bana çok yakışıyo ama bitti sayılır. bunun yerine alacak gülkurusu ruj arayışlarına başladım cicişler. aynısından alamam çünkü sıkılıyorum :/

 12. gerçekten tek kötü yani kalıcı olmaması.sürümü kolay ¸nemlendiriyor¸ rengi gayet temiz 12.90tl ama indirimde 7.75tl oluyor .daha ne olsun!kesinlikle pişman olunmayacak bir ürün.

 13. Bana canlı bir yaz rengi lazım diyerek aldığım ruj. Yumuşacık¸ sürümü kolay¸ şekerli gibi hafif bir kokusu ve dudakları nemlendiren bir yapısı var. Ne zaman kot üstüne düz beyaz tshirt giysem elim bu ruja gidiyor. Kalıcılığı malesef kötü :/ flormarın 229 numaralı dudak kalemi üzerine sürerek kullandığımda ortaya çıkan renk de çok hoşuma gidiyor ve daha kalıcı oluyor. Daha mat bir görüntü istiyorsam kalın bir katman halinde sürüp peçete ile ıslak görüntüyü alıyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?