“Maybelline great lash maskara” için 23 yorum

 1. Şu an lancome hypnose kullanıyorum  ama maskara sürmeyi çok beceremediğim zamanlarda ki bence maskara biraz el becerisi ve deneyim istiyor o aralar daha uygun fiyatlı ürünler deneyeyim demiştim.Hatırladığım sadece bununla kirpiklerimin güzel göründüğü. Sürmesi oldukça kolay ayrıca belirli bir standart mı desem verdiği doku asla rahatsız edici değil.

 2. kullandığım en iyi maskara diyebilirim. biraz da örümcek bacağı gibi kirpiklerden hoşlandığım için tam benlik. muhteşem kirpik ayırabilme özelliği var¸ tavsiye edilir cicişler.

 3. Bundan 2 sene önce merak edip kullanmıştım. Kirpiklerim düz ve ortalama uzunlukta. Açıkçası nefret etmedim ama lash sensational kadar da sevmedim.

 4. 2 sene önce İngiltere’den almıştım. O aldığım dönem çok beğendim hayatımın maskarası dedim ama bir sonraki pakette hiç beğenemedim. Belki benim kirpiklerim seyrekleşti döküldü bilemiyorum yine de uygun fiyatlı¸ akma dökülme yapmayan bir maskara. Kirpiklerinizden yana sıkıntınız yoksa kuvvetle muhtemel memnun kalırsınız.

 5. Kirpiklerim seyrek olmasa kullanmaya rahatlıkla devam edebilirdim.Fırçası daha gür kirpikler için sanki.Çabuk kuruması ve göz kenarlarına yağlı yağlı akmayan güzel maskaralardan .

 6. a101 e geldi evet¸ ben de aldım sürdüm¸ almasaydım keşke¸ ucuz mucuz 15 lira boşa gitti. orta derecede uzatıyor¸ kıvırma vasat¸ volüm hiç yok. my lashes but better değil de my lashes are better than this. gerek yok¸ o paraya daha uygun fiyatlı olanlar var¸ olmasa bile çok tercih edilecek bir ürün değil.

 7. A101den 14.90 a aldığım maskara. Maskara hiçbir şekilde uzatmıyor ama bence kirpikleri çok güzel ayırıyor ve topaklanmıyor. Bir de sevdiğim bir yanı fırçasının küçük olması. Bu sayede alt kirpiklere kolayca sürülebiliyor. Fiyat-performans açısından fena bulmadım yine de. 

 8. a101den 14.95e aldığım maskara. ben bu maskarayı yabancı bir youtubed modelde görüp çok merak etmiştim.kendisi doğal makyajlar yapıyor sürekli ve kirpikleri tek tek ayrılmış ama maskaralı gibi durmuyordu. denedim evet hacim yok ancak benim kirpiklerm zaten uzun olduğundan dolayı uzatıp tek tek ayırmasını sevdim. o dizilerdeki maskarasız kirpik görüntüsünü verdi bana. kullanmaya devam edicem.akma da yapmadı.

 9. Bence kötü bir maskara olduğu yorumlardan ve fırçasından belli olan ürün. 15 tl verip almayacağım Fit Me kapatıcıyı bundan daha çok merak ediyorum. Zaten kirpikleri kısacık biri olarak her maskara bende işe yaramıyor. 

 10. fiyatına göre etkisini fena bulmadığım maskara. uzatması ve tek tek ayırması güzel. fakat dolgunluk namına hiçbirşey vermiyor. kısacası¸ günü kurtarmak için makyaj yapılan günlerde kullanmalık. fiyatı da uygun olduğundan denk gelince tekrar alabilirim.

 11. a101’den 14.90a almıştım ben de.sabah çok erken okula gittiğim için makyaj yapasım zerre gelmiyor.makyajımı oldukça minimal tutuyorum yani.bu rimelde sabahın köründe iyi gidiyor.diğer rimelleri sabah göz kapağıma¸ orama burama bulaştırıyorum.ama bunda öyle bir şey yok asla¸ küçük güzel bir fırçası var.ama hacim sıfır¸ uzatma idare eder¸ tek tek ayırma güzel.sabahın körü için mikemmel¸ sabah için güzel¸ öğlen için idare eder¸ akşam için kötü¸gece için çok kötü.

 12. Bu maskarayi sanirim ilk defa 15 yasinda denemistim. Ilk maskaram sayilabilir 🙂 O zamanlar makyajla ilgili pek bilgim olmadigi icin severek kullaniyordum. Gecen gun eski gunlerin hatrina tekrar deniyeyim dedim ama bende o eski etkiyi birakmadi 🙂 Tabi 15 yasinda kirpiklerim daha gur ve uzundu bunun da etkisi vardir mutlaka.

 13. Çok övülmesi ve Türkiye’de pek bulunmaması üzerine A101 e geldiğinde gidip 15 tl ye aldığım maybelline maskarası. Değmez efendim. Lash sensational alırım daha iyi diye düşündüm. Artıları: kirpikleri uzatıyor¸ ayırıyor¸ şişesi sevimli. eksileri: kıvırmıyor¸ düzgün sürülmezse topaklanabiliyor¸ su geçirmez değil buna rağmen zor çıkıyor

 14. bugün a101den satın aldım çoğumuz gibi. fiyatına göre iyi bir maskara değil bence. fırçası minnacık sanki kaş maskarasıymış gibi. yazılan çoğu girdiye katılıyorum bir maskaranın yapması gereken hiçbir şeyi yapmıyor. biraz tek tek ayırıp boyuyor sadece. ilk kattan sonra birkaç dakika bekleyip ikinci katı sürünce biraz bişeye benzetebildim. hemen kenara atmayın benc eikinci katta topaklanmadan güzel hacim verdi gibi geldi ama. yalnız ben maskarada hacim dolgunluk seven biri değilim benim için yeterli size az gelebilir. fırçasını bitince atmam kaşlarımı tararım çok sevdim minnacık bişey :)zamanı geriye alabilsem üstüne 5 lira daha koyar başka bir maybelline maskara alırdım 20 liraya indirimde çok güzel maskaraları var maybellinein çünkü.

 15. Hiç beğenmedim aldığım paraya yazık 15.90 lira vermiştim a101 e gelince. bildiğin çöp benim için çok doğal bir görüntü veriyor ee doğal olucaksa ben niye rimel sureyim ya da bunu alayım rimeli 1 kat surerim yine normal olur. Belkide kirpiklerim düz yere baktığı için gerekli hacmi vermedi o yüzden sevmedim fırçası da küçük. Yani bu rimel bence yardımcı rimel gibi atıyorum xx rimeli sürdün bununla da üstünden geçersin. 100 kat bu rimeli üst üste uygulayabilirsin zaten fırçası küçük olduğu için kirpiğe ürün vermiyor ve geç kuruyor.

 16. bir kaç gün önce a101den aldım bu maskarayı¸ o günden beri deniyorum nasıl diye. bu maskarayı hiçbir sekilde begenmedim. kirpiklerimi ne uzattı ne gürleştirdi hicbir şekilde güzel bir etkisi olmadı. bunun yanısıra fırcası hic kullanisli olmadi benim icin. ben daha once tarak tipi maskaralar kullandigim icin olabilir ama cok kücük ama her yere bulaşıyor. benim gözlerimde alerji yaptı ne zaman sürsem gözlerime bir sey batiyormuş gibi oluyor. kısacası benim için çöpe atılan bir para oldu bu rimel icin.

 17. Ben de diğer cicişler gibi A101’den indirimde almıştım fakat ben böyle ıslak kurumayan bir maskara görmedim çok zor kuruması bir yana ne dolgunluk ne uzatma ne hacim hiçbir özelliği yok benim için. Atmamak için başka bir rimelin fırçası ile uyguluyorum. Ancak böyle değerleniyor.

 18. yok yok sevemedim bir türlü bu ürünü. kirpiklerimi yapıştırıyor onu da bırakın topaklanma yapıyor. Buna vereceğim paraya 10 TL daha koyarım¸ Las sensational alırım çok daha iyi olur.

 19. yaklaşık 3-4 ay önce a101’den 14¸90’a edindiğim maskara. bilfiil her gün kullandım neredeyse bitsin diye. pek bir etkisi yok sadece kirpikleri siyaha boyuyor. kat kat sürülünce de kirpikleri yapıştırıyor. ama ben çok etkisi olmasa da günlük olarak sevmiştim. ortadan bir tık uzun kirpiklerim var ve pek seyrek değildir¸ o nedenle yetiyordu.bu ara kokusu biraz kötüleşti diye atmayı düşünüyordum ve gerçekten hatrı sayılır kirpik döktüm ama kötü bir göz temizleyici kullanmıştım ondan sandım. temizleyiciyi bırakalı baya oluyor. maskarayı kullanmaya devam ettim ve dökülme kesilmedi. üstelik bugün baktığımda baya baya boşluklu boşluklu olmuş kirpiklerim. o nedenle tavsiye etmiyorum. gereksiz bir maskara bence. 14¸90’ı dahi hak etmiyor.

 20. türkiye’ye satışa sunulmadan Sırbistan’dan aldığım maskara. gerçi ben o tatlı pembe kabı için almıştım. (bi de maybelline türkiye makyaj ikonu alp kavasoğlu öve öve bitirememişti) öncelikle dolgunlaştırmıyor. sadece alt kirpik için kullanılabilinir. onun dışında aşırı ıslak ve bu ıslaklık kalıcı. fırçası çocuk oyuncağı gibi kullanışsız. basit. maybelline gibi çok iyi maskaralar üretmiş bir marka için çok basit kalmış¸ makyaja yeni başlayanlar için üretilmiş bir nasıl maskara kullanılır diye üretilmis bir oyuncak gibi. İnanın şuraya nasıl kötü bir ürün olduğunu anlatmak için paragraf paragraf yazmak ve kimsenin almaması¸ hatta uzak durması için makale döşemek isterdim ama üşeniyorum. çöpe atacak paranız varsa alın tabi.

 21. daha Türkiye’de yokken övgülerini duyuyordum ve çok merak ediyordum. arkadaşım yurt dışına çıktığında aldırtmıştım ama hayal kırıklığı oldu benim için. sıfır etki.bu arada kirpiklerim uzun gür ama düz. kirpik kıvırıcıyla bile bir etkisini göremedim.

Siz ne düşünüyorsunuz?