“Maybelline color tattoo 24 hr far creme de rose” için 16 yorum

 1. Ben bunu sür-çık için bir pembe far olarak büyük umutlarla almistim ancak hic kolumda durduğu gibi durmadi göz kapagimda. Bildiğiniz yok oldu gitti. Eşitlemedi de. Resmen çöpe atılmış bir para olarak kaldı.

 2. creme de nude ne kadar kuru pütür pütürse bu bir o kadar yumuşacık. renk olarak benim göz kapağıma creme de nude daha uygun olsa bile ne baz olarak ne eşitleyici olarak kesinlikle kullanamıyordum. creme de rose ise yeni aşkım.

 3. youtuberların sürekli videolarında kullandıkları bu ürünü beğenemeyen bir tek ben miyim diye düşünüyordum yalnız değilmişim¸ sağolun sevgili cicişler. bu rengi göz kapaklarıma doluyor¸ baz olarak uygulasam farım çok kalıcı olmuyor¸ göz kapaklarım çok yağlı belki onun da etkisi vardır. Özellikle bu serinin siyah olanının uygulaması gerçekten çok zor¸ dağılmıyor yapısı çok sert ve çok kalıcı değil. Genel olarak çok severek kullandığım bir ürün değil maalesef.

 4. ben de beğenemedim. göz kapağında kirli ve hastalıklı bir görüntü oluşturdu bende. griliği baskın durdu¸ ayrıca birikme yaptı.

 5. Daha önce simli olan 2 rengi mevcuttu bende onlara göre yapısını çok beğendim. Sürekli parmağımla oynayasım geliyor. Rengini ve gözde duruşunu da beğendim. Sabahın köründe farla uğraşmaktan daha kolay geldi bana en azından üzerimdeki ölü toprağını alıyor. Tüm göz kapağıma dağıtıp kas altına ve göz pınarlarına aydınlatıcı geçiyorum ve taa dam sağlıklı bakışlar. 🙂

 6. Bu farı ben en çok mor-mürdüm bi göz makyajı yapacakken seviyorum. Gerçekten birikme yapabiliyor¸ bunun için göz çevresi düzenli ve iyi nemlendirilmeli. Geçen sefer put a lid on it’in üzerine sürmeyi denedim. O da daha homojen ve kuru durmayan bi görünümü sağladı. Çok kuru kuru bir ürün ama dediklerimi uygulayınca sorun kalmıyor ve severek kullanıyorum. Bende griliği değil o hafif lila ton baskın kalıyor. Severek kullanmaya devam edeceğim

 7. tek başına kullanmak için içinde grilik olduğunu düşünüyorum ancak üzerine far sürdüğümde performansından memnun kaldığım yumuşak bir krem far.

 8. ilk geldiği gibi almıştım bu farı. kullanılabilir bir renk sonuçta boşa gitmez diye düşündüm. Ama o kadar beğenmedim ki o kadar. Bence alakası yok painterly ile. Yapıyı falan geçtim renk olarak da ben stormy pink paint pot’a daha çok benzettim. Kirli görünüyor ve kavanozda duran pembemsilik asla göze geçmiyor sadece grilik ve soğuk lilalık göz kapağında görünüyor. Keşke hiç almamış olsaydım varlığı bile içimi daraltıyor çünkü. 

 9. pembe alt tonluyum ve bu serinin creme de nude rengi sapsarı durmuştu. bunun ülkemize geldiğini duyar duymaz aldım. benim için biraz hayal kırıklığı oldu. rengi ten rengime uydu fakat yapısı çok sert¸ yaymaya çalışırken gözümü baya çekiştiriyorum. tekrar almayacağım bir ürün oldu:/

 10. Gözde kirli bir intiba bırakan krem far. Hadi kirli olmasında ne bileyim tuhaf bir rengi var. Lila olmasından dolayı sanırım.

 11. alırken tereddüt edip şuan aldığıma çok mutlu olduğum far kendisipembe alt tonluyum ve göz kapağımı çok güzel nötrlüyor¸ farlara da baya iyi bir baz sağlıyorbu arada kuru yapılı denmiş ama bence kuru değil uygulama şekliyle alakalı olabilir. şahsen ben hiç göz kapağıma parmağımı sürükleyip çekiştirerek sürmüyorum tam tersi pıt pıt sürüyorum böylece kapkalın da sürmemiş oluyorum ve dağıtmakta vs. bir sorun yaşamadım henüzedit: imla

 12. Olive alttonlu buğday tenli bi insanım ve göz çevrem mor¸ gayet güzel nötrlüyor göz kapaklarımı ve rengi bana oluyor. Uzun süre farımı çok güzel tutuyor. Normalde sadece concealer artı pudra kullanınca yüzüm normal kuru olmasına rağmen göz kapaklarımın iç kısmında sürekli yağlaanan bir katlantı var¸ onu en iyi far baziyla iptal edebilsem de her gün far bazı kullanmayı sevmiyorum çünkü far bazı ile farı çıkartmak işkence oluyor¸ bu da gayet idare ediyor ama daha kısa süre far bazına göre. Yine de farları iyi tutuyor ve far için boş bir kanvas oluşturuyor. Yapısı gayet ince ben parmakla veya tombik concealer firçalarıyla (ecotools airbrush concealer brush gibi) uyguluyorum. Bu serinin diğer renklerini dee denedim ama zamanla kullanmadığım için elden çıkarttım bir tek bunu yenilerdeki bi indirimden aldım ve baya kullanmaya başladım severek. Günlük olarak far bazı kullanmaya çekinen bi insansanız¸ sabahları far bazinin kurumasını bekleyecek zamanınız yoksa¸ sarı alttonlu değilseniz bu ürünü gerçekten öneririm

 13. Bir süredir¸ Elimdeki the balm put a lid on it far bazı gözlerimi yaktığı için yağlı göz kapaklarımda baz olarak kullanılabilecek bir ürün arayışında idim. cicişde popüler olunca creme de rose u satın aldım. Far tek başına gözlerimi çok yorgun gösteriyor ama baz olarak kullandığımda Benim Yağlı göz kapakılarımda çok iyi iş görüyor. Farlarım hem rengini tam veriyor hem de akşama kadar katlanma bölgesinde toplanmadan ve renkleri solmadan kalabiliyor bunu kullandığım zaman. Ki öyle pahalı farlar da kullanmıyorum. Ben sev dim kısaca.

 14. Göz çevrem kahverengimsi olduğu için sanki sürdüğüm her far bi zaman sonra kahverengileşiyomuş gibi hissediyordum ta ki bununla nötrleyip üstünden pudra ya da açık renk bir farla geçene kadar sürekli elim gidiyor far sürmiceksem de bunu kesin sürüyorum çok hafif güzel de bir renk veriyor ve bence genel olarak maybelline color tattoolar çok kalıcılar ama tek sıkıntısı çok bereketli ürünler ama malesef benimkiler hep çok hızlı kurudu

 15. Makyaj alışkanlığı sadece allık¸ rimel ve far’dan ibaret biri olarak rengini¸ kalıcılığını ve sürüş kolaylığını çok beğendim. Yalnız akşam yatarken mutlaka temizleyin. Pek makyaj yapan biri olmadığım için ekstra bir makyaj temizleyicisi kullanmam¸ yüzümü yıkarken zaten varolan hafif göz farı¸ rimel vs. de akar gider. Ancak bu far ciltten kolay temizlenmiyor bence ve kullanmaya başladığım ilk hafta dikkat etmediğim için (çok büyük ihtimalle bu nedenle) gözümde arpacık çıktı. Sonra çok dikkat ettim temizlenmesine¸ şu an sorun yok.Bir de göz kapağını kurutuyor bence. Beraberinde göz kapağı için uygun bir nemlendirici kullanmak gerekiyor.

Siz ne düşünüyorsunuz?