“Maybelline color sensational creamy matte ruj 975 divine wine” için 13 yorum

 1. Bugün bir hevesle aldığım dudaklarımda da bileğimde karşılaştırdığımda da mac divayla bire bir aynı duran ruj. Bileğimde kendimi zorlayıp minicik bir fark görebilsem bile dudaklarımda alta divine wine üste mac sürdüğümde hiçbir fark olmadı. Yapısını mac’ten daha çok sevdim¸ çok daha kolay sürülüyor. Ama onun dışında pek bir fark yok. Sanırım elden çıkarıp¸ diva’m bitince yerine kendisini tercih edeceğim.

 2. Çok tatlı bir bordomsuluğu var¸ kokusu da güzel. Yoluma son zamanlarda bu arkadaşla devam ediyorum yaza pek tercih etmem sanırım¸ ama kışları bununla geçiririm satıldığı müddetçe…Tavsiye edilir

 3. rengi bana göre tam bir bordo olan ruj. alalı çok oldu ama nedense istediğim kadar koyu gelmiyordu ve hep dolabımda duruyordu. dün internette dolanırken tekrar denk geldim ve bi süreyim dedim. sonuç ise süper. kalıcılığını da sevdidm bir likit mat ruj kadar olmasa da iyi gidiyor bence.

 4. Mac’in divasına dupe olarak gösterilen ruj. Geçen sene yine bir gratis indiriminden 13₺ ye almıştım. Açıkçası kalemsiz kullanmak biraz zor olsa da rengine aşık olduğum rujdur. Özellikle kışın çok güzel gidiyor. Sürümü pek rahat değil tabii matte olduğu için. Kalıcılığı için de çok hoş şeyler söyleyemeyeceğim ama her halükarda bayıldığım rujlarımdan biridir.

 5. çok memnun kaldığım rujdur.yapısı kremsi ve mat. tam olarak adının hakkını veriyor. dudağıma sürdüğümü bile unutuyorum bazen. bu rahatlık likit mat rujlarda olmuyor mesela. tabii ki koyu renk olduğu için bir şey yerken ve içerken dikkatli olmak gerekiyor çünkü eliniz değdiğinde bile hafif bozulup bulaşabiliyor. tek zorluğu kolay bulaşması bana göre. rengi zaten çok güzel bir bordo. ben çok koyu bordolardansa böyle kırmızımsı bordoları daha çok seviyorum.

 6. renk ve sürülüş olarak şahane olan ruj. çok kalıcı sayılmaz¸ bir şey içerken -hadi yemeyi geçtim- bardağa/pipete bulaşmasını sevmedim.

 7. çok güzel bir bordodur kendileri.maalesef otobüste düşürüp kaybettim¸tekrar alma konusunda emin değilim zira olumsuz yönlerine gelecek olursak denildiği gibi bence mat değil ve çok bulaşıyor böyle ya anlatılmaz bir şekilde onun haricinde denenebilir¸şans verilmesi tavsiye edilir.

 8. Arkadaşıma alıp sonra dayanamayıp kendime de aldığım ruj. Bana göre tamı tamına bir mat değil mat ama tebeşir gibi değil acayip kremsi. Eksisi yukardaki girdiler gibi : çok ama çok bulaşıyor. Dişi falan geçtim dudaklarımı azcık eğip büksem alt üst tüm çeneme bulaşacak potansiyelde. Ha bu beni yıldırıyor mu hayır. Yapısı dokusu kokusu ve rengi çok güzel. Bitse -ki yakındır- yeniden alacağım.

 9. her yere bulaşan ruj. rengi mükemmel¸ yapısı kremsi. belki bir tık daha az kremsi olsaydı bu kadar bulaşmayabilirdi.

 10. Ben bu ruju cokkk seviyorum! Cok yumusak¸ dolmuyor¸ kurutmuyor. Rengi mukemmel bir bordo sarap rengi. Bu tonlarda kirmizi ya da kiremit surmek hosuma gitmiyor¸ yani icinde pembelik veya kahvelik istemiyorum. Bu tam aradigim gibi bir saf bordo. Tabi kremsi oldugundan asiri kalici degil. Bazi susluler surumunu zor bulmus bulasmasi acisindan¸ evet dikkatli surmek lazim ama oyle 5 dakika da surmuyor surmek¸ ben 30 snde suruyorum bitiyor. Az olan kokusu da kisa surede geciyor. Onerimdir susluler.

 11. Kalıcılık olarak fena değil¸benim de en sevdiğim bordolardan kurutmayan sürüşü kolay matlardan kremsi yapıda ama görüntüsü mat.Hafif üstünden peçeteyle fazlalığını alınca şahane oluyor

 12. yeni bordo ruj arayışım sonucunda aldığım ruj. mac diva’ya muadil gösteriliyor malum¸ kullanmadığım için yorum yapamam ama kesinlikle çok güzel bir bordo. elimde olan maybelline burgundy ve wnw cinnamon spice ile kıyasladım¸ bu ikisinin rengi birbirine çok benzerken (yapıları arasında uçurum olsa da)¸ divine wine bir tık daha açık kaldı. uzun süre kullanıp kalıcılığını test edemedim fakat dudakta çok rahat taşındığını¸ kurutmadığını söylemeliyim.özetle aşk yaşıyorum ama lanet gelsin ki kullanmak için istediğim kadar fırsat yaratamıyorum.

 13. Seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli. Rengi çok güzel¸ dokusu çok güzel ama beceriksizim süremiyorum her deneyişimde bi yerlerime bulaşıyor çıldırıyorum. Çekmecemde duruyor özledikçe öpüp sevip geri koyuyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?