“Maybelline color sensational creamy matte ruj 930 nude embrace” için 12 yorum

 1. şu anda dudağım da bulunan ruj. yapısı baya kremsi ve gerçekten dudakları olduğundan bir kaç tık daha dolgun gösteriyor. ben buğday tenliyim bu ruju kullanırken daha çok gözlere ağırlık veriyorum. kahverengi tonların da far eyeliner ve maskara üçlüsünü uyguladıktan sonra bu ruju sürdüğüm zaman gerçekten çok hoş duruyor. onun dışında kokusu ve kalıcılığı da hiç fena değil. beni rahat 4-5 saat idare etmişliği vardır. şu sıralar kendisiyle aram pek iyi göz makyajını sevdiğimden sürekli olarak elime ilk gelen ruj kendileri.

 2. göz makyajı olmadan hiç kullanamadığım ruj. yapısı¸ duruşu çok güzel ama göz makyajı olmadı mı sanki hastaymışım da dudaklarım hafif morarmış gibi bir hava veriyor.ama günlük makyajımı genelde nude tonlarda yaptığımdan çok sık kullanıyorum. bazen üzerine the balm meet matte hughes long-lasting likit ruj doting sürüyorum tam doğal bir şeftali elde ediyorum çok güzel oluyor.

 3.  Elanna Pecherlenin bir videosunda görüp almıştım ten rengim soğuk alt tonlu olmasına rağmen bende ondaki duruşundan daha sıcak kahvemsi durdu ama yinede güzel .Flormarın deluxe cashmere rujlarından natural beige rengiyle aynı gibiler swatchlayınca ama flormar biraz daha grimsi duruyor dudakta .Kurutmuyor ve kokusu çok hoş.Bu seriyi gerçekten beğeniyorum diğer renkleride gelir umarım.

 4. Geçen sene gratisten 13₺ ye aldığım nude rujdur. Özellikle kolay sürümüyle -nude olmasının da etkisi büyük tabii- beni kendine aşık etmiş rujlardan biridir. Yine kalıcılık olarak benden onay alamasa da rengiyle ve kullanım rahatlığıyla en sevdiğim rujlardan biri olmayı başarmıştır.

 5. Bugün gratisten indirimden aldigim ruj. Aşırı beyaz sayılmam¸ ancak sarı alt tonlu beyaz tenliyim. Hijyenik olmadığı için dudagimda denemediğim ve riske girerek aldim. Yani ölü dudağı daha kanlı canlı olur. Ben nude rujların performansını kesinlikle beyaz ya da esmer tenli olmaya değil dudak pigmentine bağlıyorum. Dudakları pigmentsiz olanlara renk verirken¸ zaten pigmentli olanların rengini kapatiyor. Bizim gözümüze bu kadar batma sebebi bu. Kesinlikle soluk dudakların rengi. Bunu nasıl kullanırım acaba bilmiyorum. Sanırım dudak kalemi ile karıştıracagim.

 6. emily fox’un lip swatch videolarından birinde görmüştüm ve nasıl hoşuma gitmişti. kusursuz bir nude yani. tabi ondaki duruşu o kadar güzelmiş¸ benim soğuk alt tonlu buğday tenimde (nw 25 civarı) biraz fazla nötr durdu. yani ten rengime çok yakın ve kendi dudaklarım da hafif kırmızı pigmentli olduğu için dudağıma kapatıcı sürmüşüm havası verdi. daha beyaz tenlilere yönelik bir ürün sanıyorum. altına kahverengi bir dudak kalemi geçtikten sonra uygularsam favorilerimden biri oluyor.

 7. mat yapıda bir ruj ama sürünce kuru durmuyor. hatta ben de ilk sürünce yatay çizgi yapıyor. bu ruj dudağı büyük gösteriyor gibime geliyor sanki. flormar 201 dudak kalemi veya note sandy 01 dudak kalemiyle kullanırsanız kalıcığını arttırabilirsiniz. temiz ve fresh gösteriyor. bazı insanlar mac-yash a muadil olarak gösteriyor.esmerlere uymaz ama buğday veya beyaz tenlilere öneririm.

 8. Velvet teddy’e cok benzetilen fakat bana kalırsa Velvet teddy’den daha kahve tonlu¸ pembelik barındırmayan kremsi nude ruj. Çekmeceme atıp varlığını unutarak kendisine ayıp etmişim¸ bulduğumdan beri severek kullanıyorum.edit: az önce ben bunun için girdi yazmış mıydım diye geri döndüm¸ kokusunun bağımlısı oldum hayatımda daha güzel kokan bir rujum olmamıştı sanırım¸ şaka gibi.

 9. arkadaşımda görüp çok beğenerek aldığım ama bana hiç yakışmayan ruj. bu ruj tam bir ten rengi¸ ne kahve ne pembe ne şeftali. yapısı bildiğimiz creamy matte yapısı¸ yumuşak¸ güzel kurutmuyor¸ rengini veriyor. ama benim dudaklarım pigmentli ve yanaklarım yüzüm de pembe olduğundan bende çok fena durdu. böyle dudağımı yok etti¸ biraz da ölü gelin görüntüsü verdi¸ çok hafif gri mor gibi durdu ama çook hafif. fotolarda filan dudağım görünmüyor öyle diyeyim. arkadaşımda bembeyaz¸ dudakları da pigmentsiz¸ ona gerçekten çok yakıştı. eğer öyleyseniz kesinlikle tavsiye ederim. aşırı kalıcı değil ama fena da değil. koku hassasiyetim vardır ama beni rahatsız etmiyor bu seri.

 10. Kremsi yapıda ama mat ruj. Dudağı kurutmuyor diyemem¸ mat ruj sonuçta. Bunu güzel bir maskarayla bütünlemek gerekiyor. Öyle rujla uğraşmak istemeyenler için güzel bir seçenek¸ buğday tenlilere de gider. 

 11. koyu göz makyajıyla muhteşem duran ruj. bu ruju kirpik diplerime siyah kalem geçip kullanıyorum ve tamamlanıyor. boş gözle güzel gözükmediğini düşünüyorum kişiyi soluk gösterme riski var dudakları dolgun gösterdiğine katılıyorum. yapısı yumuşak gayet kremsi sürümü kolay

 12. Bi sene dolmadan bitirip ikincisini aldığım ilk ve tek ruj. Koyu göz makyajıyla gece¸ fondöten-rimelle günlük makyajımda risksiz kendime çok yakıştırdığım pembemsi bejimsi kahvemsi bir nude. Her tene ve kıyafete yakışan bir tone. Yapısı kremsi-mat. No makeup makeup için de tam yerinde bi ton. Ama bi çok nude rujdan farkı diğer rujların üstüne sürülünce çok soğuk ya da sıcak durmadan yumuşatması¸ bütünleşmesi.

Siz ne düşünüyorsunuz?