“Maybelline color sensational 162 feel pink ruj” için 11 yorum

 1. daha bugün getirip iş yerinde masamın çekmecesine attığım ürün. çok uzun zaman önce almıştım ancak nedense pek kullanmamışım¸ geçenlerde denedim çok hoşuma gitti sık sık sürüyorum artık.tam bir yaz pembesi¸ patlamıyor veya soluk durmuyor. ama beyaz tenlilere daha çok yakışır sanki.yumuşacık¸ nemlendiriyor¸ kalıcılığı da normal seviyede. bulaşmıyor pek.

 2. açık tenlilerde harika duran bir ruj. buğday ciltlerin de kullanabileceği¸ fosfordan¸ mavilikten ve abartıdan uzak doğal bir pembe arayan cicişlere öneririm. yumuşak sürümü ve kokusu çok hoş. Bu seriden bir rujum daha olsun diyenlere 630 numarayı (maybelline color sensational velvet beige ruj) da öneririm.

 3. son gratis indiriminde bir arkadaşım için ruj bakarken bulup bayılarak aldığımız ruj. ben kendisine mac angel’ı çok yakıştırıyordum ancak o biraz fazla nude bulmuştu. yumuşak¸ dudağı kurutmayan¸ iddiasız ve nötr pembe ruj arayışındaydı¸ tam aradığını buldu. hatta 182 numaralı rujla arasında kaldı ve ikisini de kaldı. ambalajda aynı gibi dursalar da Swatch’ta ve dudakta çok çok farklılar.

 4. benim dudağımda daha mauve nude renkte durduğu için beğenmediğim ve üzerinden uzun süre geçtiği için (oha 5 sene olmuş alalı :/) küflendiğini gördüğüm ex-rujum. Görsellerde birinin dudağında güzel bir nude pembe dursa da herkes de o şekilde durmuyor malesef. Denemeden almayın¸ ya da alıp da beğenmezseniz 5 sene bekletip çöpe atmayın¸ verin birine gitsin.

 5. Uzunca bir süredir kendime yakışan pembe ruj arıyordum.tenim açık buğday ama soluk galiba¸cilt alt tonumu çözemediğimden bu tarif edememe halim.saç rengim ise yüzde seksenden fazlasının sarı olduğu ombreden bozma bir renk.saçtan değil de tenden dolayı artık nasıl bir tense bir türlü kendime uygun pembe ruj bulamadım.uzun uğraşlarım sonucunda bu ruj gerçekten yakışan tek pembe ruj oldu.çok tatlı¸tam baharlık bir rengi var.sürümü yumuşak ve tabiki iki saat dudakta dayanmıyor ama başka seçeneğim yok¸rengi de sevdiğim için çok umursamadım.kokusu da güzel rahatsız etmedi.watsonstan 12 lira gibi bir fiyata aldım indirimde.normal fiyatı 20 lira diye hatırlıyorum.

 6. yumuşak¸ sürümü kolay¸ kalıcılığı az ruj. yalnız benim anlayamadığım şey şu ki¸ alalı bir sene ancak olan bu ruju ilk zamanlar sürdüğümde çok beğeniyordum¸ etrafımdakiler de çok yakıştırıyordu. Fakat şu son zamanlarda o kadar çiğ duruyor¸ o kadar yakışmıyor ki bana. Rujun rengi mi değişti durduğu yerde¸ ben deri mi değiştirdim bilemiyorum.

 7. en sevdiğim rujum diyebilirim. oldukça doğal duran bir pembe tonu. kuru olan dudaklarımı yeterince nemlendiriyor. bence tek olumsuz yönü kalıcı olmaması.

 8. aslında ilk başta 185 rengini alıcaktım arkadaşta görüp ama yanlışlıkla bunu aldım. sabahları okula yetişeceğim zaman bir de ruj sürmekle uğraşamadığımda hemen sürüp çıktığım rujlardan birisi oluyor kendisi. kalıcılığı 1-2 saat kadar olsa da rengini ve nemlendirmesini gerçekten çok seviyorum. genelde böyle tatlı bi pembiş ruju kendime yakıştırmazdım ama bu gerçekten hoşuma gidiyor. kokusu da biraz bal gibi sanki.

 9. Kokusu beni biraz rahatsız ediyor¸ rengi güzel ama tam sürüp çıkmalık. Dudağımda duruşunu görsellere ekliyorum.

 10. 162 – Feel Pink isimli ruja sahibim bu seriden. Çok güzel nemlendiriyor ve güzel kokuyor. Bendeki güzel bir pembe-Nude tonu. Günlük kullanıma çok uygun . Fiyat/ performans açısından da gayet uygun. Tam bir sür çık ruju . Bahar ve yaz aylarına çok uygun kullanışlı bir renk olduğunu düşünüyorum. 630 – Velvet beige renginide en yakın zamanda satın alacağım . Gül kurusu-Nude arası bir renk Velvet beige. Gül kurusu renk tonunda 50 tane rujum olsada yine gidip bu tonlarda satın alıyorum.

 11. elimden çıkardığım bana kesinlikle yakışmayan pembe renkli bir ruj. çok seveni var ama benim dudaklar pigmentli olduğundan sanırım oldukça morumsu ve soluk duruyor bende¸ sevemedim.

Siz ne düşünüyorsunuz?