“Maybelline brow precise fiber filler kaş maskarası” için 25 yorum

 1. İlk renkli kaş maskaram bu yüzden karşılaştırma yapamayacağım ama ben çok sevdim. fırçası ilk etapta biraz zorluyor . ince kaşlıların kullanabileceği bir fırça değil.küçük fiber kıllar gerçekten işe yarıyor kaşı daha dolgun gösteriyor. benim beklentim hafifçe doldurup taramasıydı¸ başarılı buldum.tekrar alırım.

 2. Ben dün bunu ilk kez kullandım. Akşam makyajımı silerken pamukta en az 6-7 tel kaşım kaldı¸ ilk kez böyle bir şey yaşıyorum

 3. Güzel bir şekilde sabitleyen ve renklendiren bir ürün ancak kaşınızda nasıl bir görünüm istediğinizle alakalı ben istediğim sonucu alamadım yine de bir süre kullandım kaşların yönünü yukarı doğru sabitleyerek daha dinç bir görünüm sağlanmasına yardımcı oluyor

 4. sevdim bu ürünü¸ bir önceki girdide bahsedildiği gibi yukarı sabitleme ve dinç gösterme konusunda gerçekten iyi bir ürün. ve ıslak olup sonra kaşta kuruması¸ kaşa yapışması hoşuma gidiyor. sanki boyamış da spreylemişim gibi.

 5. maybelline in yeni kaş maskarasıdır. ben çok sevdim¸ hem renk tonu kaşıma uydu¸ hem de kaşımdaki seyrek yerleri doldurdu. özellikle kaşınızda açık ve seyrek yyerler varsa çok başarılı.

 6. duyduğum ve incelediğim kadarıyla harika bir üründü fakat alıp kullandığımda beni hayal kırıklığına uğrattı¸ kaşım koyu kahverengi olmasına rağmen deep brown rengi kaşımda neredeyse aralara atılmış balyaj gibi durdu¸ sanırım övgüleri haketmiyor

 7. En açık rengini kullanıyorum.Normalde elim pek gitmez buna alışkanlıktan olsa gerek¸bugün kaşlarım çok formsuz duruyordu kullanayım dedim.Sabitlemesi¸renk vermesi¸kalıcılığı çok güzel.Bir de ben doğal görünümlü seviyorum hafif uygulayınca daha hoş duruyor.Renk skalası genişlerse güzel olur¸özellikle kızıl saçlılar için uygun rengi piyasada bulmak imkansız.

 8. Kaşları yukarda tutuşunu¸ rengini beğenmeme rağmen her iki kaşımın altında sivilce çıkmasına sebep olduğu için bir daha kullanmayacağım kaş maskarası.

 9. benim de dark blonde rengini kullandığım kaş maskarası. aynen vanilladreams’te olduğu gibi ben de ürünü kaşlarımın üzerinde görebiliyorum. fırçadaki ürünün yarısını elime sıyırırsam anca biraz daha doğal görünüm elde edebiliyorum.vaktim varsa kendi fırçası yerine başka bir kaş fırçasıyla uyguluyorum. sabitlemesi iyi ama bu kadar zahmete değecek bir ürün değil bence. beğenmedim.

 10. kaş üzerinde görmemek için hafıf ve hızlı bir uygulama yapmak gerekiyor. bi kaç kat geçtiğinizde belli oluyor. ürün kaşı inanılmaz güzel sabitliyor¸ nispeten dolduruyor. ama fırçasını hiç mi hiç sevmedim. ince kaşlarım olmamasına rağmen gerçekten bulaşması¸ taşması sinir bozuyor. ben nyx’in pomatını kullanıyorum kaş uçlarım kesik olduğu için¸ kaşımın başlangıç kısımlarınada bunu kullanıp verim alabliyorum. sabitlemesi için tercih sebebi

 11. Gratis indiriminden 15.10 A aldığım stoklamayı düşündüğüm harika ürün. Benim gibi günün başında Bin Bir uğraşla şekil verdiğiniz gün içinde aman kaşlarım düşmesin diye elinizi kaşınıza götürmekten çekindiğiniz kaşlarınız varsa alın kesinlikle çünkü şekli asla bozulmuyor yalnız sürerken çok hızlı kuruyor ilk sürüşte düzgün sürmezseniz sorun yaşayabilirsiniz. Bir de boşlukları doldurmasını çok sevdim yalnız benim kaşlarımın inceldiği yerde bu sorun yaptı bulaştı biraz düzgün sürmek gerekiyor dediğim gibi hemen kuruyor sonra sileyim derken tüm makyajı mahvetmeyelim.

 12. bugün görkem karman effect’e istinaden satın aldığım¸ evde ilk deneme sonrasında hep istediğim doğal görüntüyü vermiş kaş ürünü. kaşlarım aşırı seyrek¸ küllü renk ve yer yer küsmüş vaziyette oldukları için¸ kaş doldurduğumda blok şeklinde durup hiç yakışmıyordu. doğal dolduramıyordum bir türlü. dark blonde rengi güzel¸ fırça yapısı da enteresanmış. ama garip bir şekilde kaşlarımın üzerinde ağırlık varmış gibi hissettiriyor? bir kat sürmeme rağmen.

 13. bende de ağırlık hissi yaratan maskara. denemek için aldım ama bayılmadım. güzel renk veriyor¸ sabitlemesi de güzel¸ yoğunluk filan tamam ama o ağırlık hiç rahat değil. indirimle 16 tlye filan gelmişti sanırım. mac prolongwear brow setten sonra beğenmedim ama fiyat karşılaştırması yapınca da zalımsın kapitalizm diyorum.

 14. bugün itibariyle ikinci tüpüne başladığım kaş maskarası.kaş maskaralarının moda olmaya başladığı ilk zamanlar bir tane edinip kullanmaya başlamıştım. şeffaftı sanırım tam hatırlamıyorum. o zaman neden buna normal maskara başlığı yapıyolar ki¸ kirpik ve kaşın şekli çok farklı diye düşünmüştüm. birisi doğası gereği kıvrık duruyor haliyle maskarası da sarmal şeklinde¸ diğeriyse yatay bir düzlemde düz durması gereken bi şey ama yine maskarası sarmal şeklinde. kaş mantığına aykırı. sonra bu kaş maskarasının türkiyeye geldiğini duydum ve o zaman elimde olan pastelin renkli kaş maskarasını verimli şekilde kullanamadığımdan direkt bunu aldım. ilk başlarda çok ürün bıraktığından tam anlaşamamıştık. daha sonra tamamen sıyırdığımda baya iyi durduğunu fark ettim. ayrıca diğer kaş maskaraları koyu gelirken¸ bunun dark blonde rengi tam geldi küllü açık kumral kaşlarıma.ben bununla kaşları çok rahat doldurabiliyorum¸ öncesinde kaş farı veya kalemi geçmeye gerek duyulmuyor. hem bu şekilde çok doğal bir doluluk olduğu için çok çizili çizili durmuyor kaş.velhasıl kelam hem doğal duruyor¸ hem rengi güzel¸ hem de ergonomik.

 15. Fiber kıllara sahip¸ denediğim ilk ve büyük ihtimalle de son olacak kaş maskarası.Öncelikle kaşlarım pek seyrek sayılmaz¸ orta kalınlıkta¸ çabuk düşüyor ve burnuma yakın kısımları boşluklu. Bu kaş maskarası tam olarak ihtiyacımı karşıladı. Sıyırarak kullanıldığında sert bir görüntü vermiyor ayrıca kalıp gibi de bırakmıyor. Sabah 9- akşam 7 arası kaşlarımın düşmeden kalmasını da sağlıyor. İnce kaşlarda kullanımının zor olacağını düşünüyorum. Renk olarak da “deep brown” kahve¸ koyu kahve saçlarıma tam uyuyor. İndirimden 19 tl’ye aldım. Bundan sonra da macera aramam¸ devamlı alırım.

 16. görkem karman’ın önerisiyle alıp şu aralar kendisiyle aşk yaşadığım¸ kaşlarımı olduğundan daha güzel gösteren üründür¸ kaşlarım seyrek ve koyu küllü kahverengi saçlarım ise koyu kahverengi olduğu için dark brownunu aldım çok da güzel oldu çok da iyi oldu ¸)

 17. Gratis kadınlar günü indiriminden 18 tl gibi bir fiyata aldım. Yok kaş farı¸ yok uygulamak için fırça¸ yok kaş sabitleme jeli. Bunların hiçbirine gerek kalmadı. Kaşları tarıyor¸ aralarını dolduruyor ve sabitliyor.Üstelik renkleri de içinde turunculuk barındırmayan küllü tonlarda. Daha ne olsun.

 18. kaşları sabitlerken aynı zamanda hafif hafif dolduran kaş maskarası.kaşları çok iyi sabitliyor¸ gün boyu akma¸ bulaşma ve dökülme yapmıyor. bu açıdan çok güven verici bir ürün. bence tek olumsuz tarafı¸ yapısı çok ağır. bir de kaşları sertleştirdiği için makyajı temizlerken nazik ounmazsa birkaç kaş teli dökülebilir.

 19. evet ben de herkes gibi çok sevdim. bayağı seyrek ve kalın kaşlarım var. dolduruyor¸ tarıyor ve sabitliyor gün boyu amaaaa benim kaşlarımın içinde sivilce yaptı:((( evet çok kötü ve sinir bozucu ama ne zaman kullansam minik sivilceler çıkıyor kaşımda anlamadım nedenini:(

 20. Benim merakla beklidiğim üründü eskiden.Çünkü şeffaf maskaraları sevmiyorum. Türkiye’ye gelince aldım ve o zamandır kullanıyorum. Beklediğimden iyi sabitleyip fiber kıllar sayesinde dolduruyor. Size uyan rengini bi bulun ve alın.

 21. Büyük bir hevesle aldığım fiber kaş maskarasıdır.Kaşlarım sağolsunlar pek bi oynak oldukları için ayrı olarak şeffaf kaş maskarası almayayım hem doldursun hem sabitlesin diye bunu aldım.Doldurması ve sabitlemesi gerçekten başarılı.ilk önce bi ağırlık yapıyor kaşlarınızda ama kuruyunca daha hissetmiyorsunuz.yapış yapış yapmıyor kaşları ancak dikkatli kullanılması lazım bulaşma yapıyor.çok fazla boşluk varsa kaşınızda doldurmaz ama sabitlensin biraz gür dursun diyorsanız işinize yarar.evet buraya kadar problem yok fakat öbek öbek döktü kaşlarımı temizlerken.abartmıyorum 8-10 tel geldi pamuğa şu an çok üzgünüm beğenmiştim seni fiber neden böyle yaptın :((

 22. Elim alışana kadar bu neymiş arkadaş dedirten alıştıktan sonra da vay be dedirten kaş maskarası oldu. Kaşlarım ne kalın ne de ince aralarda hafif boşluklar var ama ilk kullanmaya başladığım zamanlarda kaşımın üstünde yeni bi kaş varmışcasına boyandı¸ bulaştı¸ bi takım huysuzluklar yaptı. Kullanmaya devam ettim çünkü sabitleme olayı gerçekten muhteşemdi. Sonra tarağındaki boyayı hafif sıyırarak kullanmaya başladım. Oldu. Sabitlemesi¸ kalıcığı gerçekten başarılı. Bol sürünce birde parlak parlak duruyor o yüzden azcık sürmek yeterli. Ama kaşlarınız çok seyrekse de bi tarayışta doldurmaz. O yüzden çok problemli kaşlarınız yoksa ve şöyle bi belli olsun hafiften de dolduruversin diyosanız o iş maybelline brow precise fiber filler maskarada. Şu aralar anlaşıyoruz kendileriyle.

 23. Kaşlarım açık renk¸ seyrek ve uzun. Üstüne üstlük kaşlarımı almıyorum. 🙂 Kaşlarımı dışa tarayıp hafif boşluklu o fresh görüntüyü elde etmek istediğim zamanlarda doldurması yeterli. Tam dolu¸ tok bir görüntü elde etme konusunda benim için yetersiz¸ altına kaş farı veya kalem uyguladığımda bu konuda daha iyi sonuç alıyorum. Kaşlarım uzun olduğu için gün içinde genelde oraya buraya gider¸ düşer. Bu maskarayı uyguladığımda ise sabah evden nasıl çıktıysam akşam öyle dönüyorum¸ sabitleme konusunda çok başarılı. Sürdükten sonra ilk anda hafif sertlik olsa da sonra o his geçiyor. Kesinlikle yapış yapış bir his bırakmıyor¸ parlama yapmıyor. Memnunum¸ bittikçe alırım ancak indirimsiz fiyatını biraz fazla buldum.

 24. asi¸ yerinde durmayan sürekli biri anyaya biri konyaya bakan kaşı olanlara başka bi ürüne gerek yok ister tek basına ister kaş farıyla doldurduktan sonra sabitlemesi gerçekten çok iyi ben kendi adıma neden bu kadar geç denemişim dedim.. başka ürünlerle para kaybetmeye gerek yok cicişler..

Siz ne düşünüyorsunuz?