“Makeup revolution flawless 3 resurrection palet” için 13 yorum

 1. Bir kaç gün önce flawless lar arasında kararsız kalıp en sonunda bu palete karar verip aldım. Ben aslında alt sıradaki turuncumsu kahveye ba-yil-dim alırken ve eve gelip denedim tekrar aşık oldum. Sadece o alt 5 li ve üst sıralardan bir kaç renk için 35 lirayı hakediyor gerçekten. Mat olanlarda pigmentasyon çok iyi sadece çok fazla far olduğundan gramajı az tutmuslar. O turuncu da bir kaç haftaya hit the pan yaparım kesin. Eğer bu renkleri seviyorsanız alın pişman olacağınızı sanmıyorum.

 2. Alttaki renkler çok güzel görünüyor ama keşke üstte yer alan beyaz krem ya da kendini tekrarlayan renklerden birer tane olsaymış. 32 li değil de 20 renkli olup sırf güzel renklerden oluşsa tadından yenmezdi ☺️ farların gramajları da daha fazla olurdu böylece. Testerını açıp baktım geçen haftalarda¸ çok sim görünce  de biraz soğudum ayrıca pek sevmiyorum simleri.

 3. Bu zamana kadar kullandığım far paletlerine göre (the balm¸ essence¸ max factor) tozutması en az olan far paleti diyebilirim. Sıkıştırılmış bir tozun fırçayı sürünce hiç tozutmamasını beklemek ne kadar doğru? Dün sabah sürdüm ve akşamında da acillik hasta olduğum için makyajımı silemeden uyumuş kalmışım¸ sabah uyandığımda hala gözümde duruyordu¸ çok şaşırdım çünkü ben en çok “the balm” paleti kullanmış biri olarak akşama kadar bile dayanan bir fara sahip olmamıştım hiç. İndirimsiz olarak 59 tl’ye aldım sanırım¸ tam hatırlamıyorum. Wet&wild’in rose in the air (anastasia muadili gösterilen) far paletini ararken¸ bundaki renklerin de aynısı ve dahası olduğunu farkettim. Ben çok beğendim kısacası. bir daha alır mıyım almam¸ çünkü far paletleri yüz yıl kullanılıyor¸ o babda yani. Şimdi düşündüm de uzun yıllar kullanabileceğim bir şeye bu fiyat çok da normal.

 4. fiyatına göre iyi sayılabilecek günlük bir palet. Kalıcılığı baz ile arttırılabilir ancak baz olmadanda günü doldurabilirsiniz eğer yağlı göz kapaklarına sahip değilseniz. Ara tonlar ve koyu tonlar oldukça başarılı tatile çıkarken tek palet almak istenirse yeterli olacaktır. Zaman zaman kaş doldurup benim gibi beyaz tenliyseniz kontür içinde kullanabilirsiniz. Gramaj için çok az olduğunu düşünüyorum. Özellikle crease bölgesi için az ürün var.Baz rengi olarak kullanılacak ürünlerin çoğu simli ve çok dökülme yapıyor. Benim sevdiğim ve sıkça kullandığım günlük palettir. Sonuç olarak fiyat performans açısından oldukça kullanışlı bir ürün

 5. son derece şık¸ rose gold bir ambalajı var. ağır da üstelik¸ yani elinize aldığınızda öyle kağıt gibi değil¸ high end bir palet gibi duruyor. üst kapağın tamamı ayna¸ son derece kullanışlı. 32 renk var içinde. 9’u ışıltılı¸ geri kalanlar mat. hem kahvemsi¸ kiremitimsi renkler hem de berry tonları var içinde. özellikle alt sıradaki sıcak tonlu renklere vuruldum. bu tarz paletlerin mat renkleri çöp olur genelde ama bu palettekiler inanılmaz başarılı fiyatıyla kıyaslandığında. daha çok soft pressed gibiler yani fırçayı hafifçe dokundurmak yetiyor. yumuşak¸ karıştırılabilir¸ tozutması minimum olan renkler. ışıltılı renkler matlara kıyasla sönük¸ fix plusla falan kullanılabilir.abh modern renaissance muadili olabilecek renkler var içinde. golden ochre¸ love letter¸ raw sienna¸ burnt orange¸ red ochre¸ warm taupe renklerinin baya benzerleri mevcut. diğer renkler de ton olarak yakın zaten ama bu renkler kadar benzer değiller.en güzel özelliği hiç süphesiz vegan ve cruelty free olması. fiyatı normalde 57 lira¸ watsons indiriminden 35 liraya aldım. indirimsiz de alırdım yani¸ öyle güzel bir palet.

 6. Tek bir palet lazımdı bana¸ diğer bütün paletlerim kırılmış dökülmüştü. Imdadıma bu palet koştu ve memnunum oldukça. Biraz tozutuyor o doğru fakat hiç rahatsız etmedi beni şu ana kadar¸ renkleri de en sevdikleirm olduğu için biraz gözüm kamaşmış durumda. Içindeki aynanın büyüklüğü de çok işime yaradı¸ astigmatlı ve 4.0 miyop gözlerim var banyodaki aynamı göremiyorum gözlüksüz ve lens kullanmıyorum¸ gün ışığı karşısında bu ayna ile göz makyajımı daha kolay yapıyorum¸ tek palet kullandığımdan da resmen tek elle halledebiliyorum herşeyi. Öneririm.

 7. İndirim zamanı alınmalı. Özellikle alt 2 sıra renkler pigmentasyon açısında iyi¸ sedefli olanlar ise o kadar iyi değil. 40 tl gibi bir fiyata almıştım bu fiyattan yukarısına alınmamalı bence.

 8. Doğum günümde hediye gelen bir far paleti. öncelikle ambalajını ve tasarımını çok ama çok beğendim. Aynası filan mükemmel. içindeki renkleri çok sık kullanıyorum zaten¸ bunda bir problem yok ancak ilk iki sıradaki renkler kendini tekrarlamış sürekli. Son sıradaki renklere mest oldum¸ pigmentasyonu da bazla birlikte iyinin bir tık üstü. Bir çok far gibi tozutuyor¸ simli ve sedefli renklerin pigmentasyonu biraz düşük. Hediye gelmeseydi almazdım muhtemelen ama kötü değil. 

 9. Son 4 aydır elimi başka hiçbir fara uzatamadığım vazgeçilmez far paletim. 32renkten oluşuyor çoğunluğu mat ve yoğun pigmentli farlar. Simli olanların pigmentastona matlara göre daha düşük diyebilirim. Kalıcılık sabah sür akşama kadar durur derecesinde değil ama sürer sürmez uçuyor da diyemem. Renkler harika bir sürü renk bar içinde hangisini kullanacağınızı şaşırıyorsunuz. Ayrıca kaşlarımla da tam uyumlu bir renk var ki kaş farı bile almıyorum. Kısacası en sevdiğim makyaj malzemesidir kendisi.

 10. Renklerinin ve paletin güzelliğinin beni cezbetmesiyle bir heves aldığım palettir kendisi. Fakat içeriği itibariyle çok da elimin gitmediği bir palet oldu. Paraben olduğunu öğrendim ve bu beni üzdü. Henüz bir göz makyajı bile yapamamıştım kendisiyle. Şu an kardeşim kullanıyor¸ ara sıra kullanasım gelse de kendi paletlerimden ona sıra bile gelmiyor

 11. Yaklaşık 5 aydır sahip olduğum ürün¸ ben yurt dışından almıştım kesinlikle orda daha ucuz 20tl gibi bir fiyata aldım indirimsiz haliyle. Modern reinnasance muadili renkler birazcık tozutuyor ama karışımı dağılımı mükemmel kullanışlı renkler yanılmıyorsam 32 renk var pişman olmazsınız tavsiye ederim

 12. oncelikle efenim far paletine disardan bakildiginda fiyati olsun¸ambalaji¸aynasinin buyuklugu olsun¸far sayisi olsun cennette gibi hissettirmesine ragmen zamanla kullandikca o kusursuz pigmentasyonunun yaninda asiri tozutmasi ve renklerin cogunun bej¸beyaz¸kahverengi olmasi gibi sorunlar ortaya cikiyor. Turuncu kizil pembe tonlari dibi gordu ama beyazlar bozulmaz umarim¸hic dokunmuyorum ayyyda yilda bir yani en fazla.Bunu alacaginiza wet’n wild’in bu paletin tonlarinda mini farlari cikti onlari tavsiye ederim.bu palette kullandigim renkler bitince ben de onlardan alacagim.

Siz ne düşünüyorsunuz?