“Makeup academy” için 15 yorum

  1. Makeup Academye ait far paletlerinin hem uygun fiyatlı hem de güzel olduğunu duyunca online sitesine bir göz attım. Gerçekten tamamı kullanılabilecek renklerden oluşan çok güzel far paletleri ve bir çok ürün çok ucuz fiyatlı  bakınız İnternational shipping olduğunu görünce çok heveslendim hemen siteye üye olup adresimi yazmaya başlamıştım ki ülke seçimine geldiğimde ne göreyim Papua Yeni Gine bile var ama Türkiye yok. Meğer Türkiye’nin de içinde bulunduğu sayıları bir elin parmağını geçmeyen sayıdaki ülkeye ürün gönderimi yapamıyorlarmış  yurtdışı kozmetik yasağı sağolsun. Burdan bu yasakta emeği geçenlere teşekkürü borç bilirim 🙁

  2. Mat fondotenini kullanmis¸ cok begenmistim ama kalici sayilmazdi cok. Uygun fiyatli ama intagram hesaplarindan almak pahaliya geldigi icin tercih etmiyorum.

  3. İngiltere’de “aaa negzeeeeel” diyerek aldığım siyah rujunun kıvamının margarin gibi olduğunu görünce beni üzmüş olan markaydı. Eveshop’a gelmis sanırım bir şans daha vereceğim.

  4. Sen şakasın. 6lı far paşeti 6.25ne demek lan aksldlfl tebeşir alıp göz kapağıma sürsem daha pahalıya denk gelir alsşsşdşfi. Bebeğim olacaksın sen benim. Şimdiden kanım kaynadı.

  5. tam bir mağara olduğum için ben öğrenene kadar eveshop.com da bütün stoklar bitmiş tabii ki¸ inşallah bir dahaki aya şansımı deneyeceğim özellikle undressed paleti ve en açık renkli aydınlatıcısını almak istiyorum hadi bakalım

  6. Hem markalar ülkemize geldiğinde ucuz gelsin isteriz hem de ucuz gelince bu ne şaka mı deriz bence şaka olan biziz arkadaşlar şu markaların bi tarafını kaldırmayalım isterseniz

  7. Far paletlerinin renginin parmağa bile gelmediği marka.Canım eski ev arkadaşımda vardı bu paletlerden. Evde 2 makyaj sever kız renk vermesi için her şeyi deneyip becerememiştik. Farlarını bedava verseler bile almayı düşünmüyorum.

  8. Ilk bakışta ismin de verdiği etkiyle iyi bi marka gibi gelse de¸ pek öyle değil. Pigmentasyon kötü. Fiyatlar insanı şüpheye düşürecek kadar düşük.

  9. marka Türkiyeye gelmeden önce Londrada highlighter larını 3 tl gibi bi fiyata almıştım.Hem blush gibi de kullanılabiliyorlar inanılmaz memnunum kızlar bence bir deneyin.

Siz ne düşünüyorsunuz?