“Make up for ever ultra hd stick fondöten” için 11 yorum

  1. 117 numarası karaborsa üründür. Açık tonlar tükendi ve bir süredir bulamıyorum. Bağdat caddesi çalışanı bugün “bir daha gelmeyecek” dedi¸ tekrar sordum¸ “evet bir daha gelmeyecek” dedi. Akbatı mağazasını aradım “eylüle kadar kesin gelmeyecek” dedi. Yine de 117 numarasını gören cicişleri mesaj kutuma beklerim¸ bi umut.

  2. Kamera için ne kadar iyiyse günlük makyaj için o kadar kötü ürün. Kardeşim aldı¸ kullanamadı bana verdi. Ben de anca 1 kere kullanabildim. Aynaya yakından bakınca yüzümde parça parça ürünü görebiliyorum¸ kendimden nefret ediyorum o görüntü karşısında. Ama aynı gün resim çekindiğimde işte bu dedim. Yine de her zaman hayata kamera perspektifinde bakılmadığına göre bana göre bir ürün değil diyip elden çıkardım.

  3. ilk fondötenim. 2 ay önce falan aldım benim rengim y365. Hergün kullanıyorum. Benim cildim kuru olduğu için yanaklarımın üstü bazen pu pul oluyor. Ama genel olarak çok sevdiğim yüzde yok gibi duran böyle dn önemlisi yaldır yaldır parlamayan stick fondöten.

  4. sana sözler hazırladım namıssız.tunalı’daki sephora’ya gittim¸ açık diye ısrar etmeme rağmen bütün çalışanlar ısrar edip 115 numara karar verdirdi¸ sağolsun. hortlak gibi geziyorum¸ açık işte allah sizi kahretsin. hayır stick fondöten de bir şeyle karıştırılmıyor ki be.yüzdeki kuru yerleri bağırtıyor¸ hani öncesinde deli gibi peeling yapıp deli gibi nemlendirici felan kullanmam lazım ki o evreye gelemedim.onun dışında ürünü ilk elime alıp sonuna kadar açtığımda “bu mu aq bu kadar mı” dedim¸ ama çaktırmadım. (bkz: içimizdeki fakir)son olarak süngerle dağıtmasını da kolay bulmadım¸ ilk sürdüğüm yerde zönk diye izi kalıyor¸ “dağıl dağıııılll allahsızın evladı git burdan” diye gözyaşı dökerek dağıtmaya çalışıyorsunuz. uzun uğraşlar sonucu dağılıyor.şimdiki aklım olsa stick olanı almazdım ama bu aklım yoktu¸ almadım. pişman mıyım¸ evet.

  5. Stick versiyonunu kullanıyorum. Benimki gibi kırmızı sivilce izlerini kapatmada başarılı. Fakat tek sürüşte olmuyor golden rose concealer ile birlikte ekstra randıman alınıyor. Ayrıca duruşu da kat kat fondöten sürmüş gibi durmayıp fazlasıyla doğal duruyor.

  6. Çok güzel bi fondöten ama kurulukları çok kötü gösteriyor. Cildi iyi nemlendirmek gerekiyor kullanmadan önce. Acayip doğal bi bitişi var¸ maske gibi kendini belli etmiyor. Kapatıcılığı orta diyebiliriz ama artılabiliyor kesinlikle. Yüzünüzde fondöten ağırlığı yapmıyor. Cildinizi güzel nemlendirip kurulukları yok ederseniz effsane bir fondöten diyebilirim.

  7. ben çok memnunum. normalde her gün fondoten kullanmamama rağmen bazen yüzümde renk dengesizliğini gidermek için kullanıyorum. sanki hiç fondoten sürmemişim gibi doğal duruyor. cildim karma¸ gün içerisinde burun kenarlarımda yağlanma oluyor ama bu fondoteni sürmesem de oluyor zaten bu¸ yağ emici kağıtlarla siliyorum ve geçiyor sonuç olarak. güneşli günlerde baz olarak spf50li kremler kullansam da çok fazla parlama yapmıyor¸ ayrıca üzerine aydınlatıcı ve allık uyguladığımda da çok doğal duruyor.

  8. az biraz kalbimi kiran sahip oldugum ilk fondoten.evet kapaticiligi yuksek¸ fotograflarda photoshop etkisi yaratiyor¸ iyi nemlendirirseniz ve karma-yagli cildiniz varsa guzel bir fondoten. fakat…olive alt tonluyum ve acik tenliyim. acik tenliyim ama mermer beyazi da degilim. make up artist fondoteni boynuma uygulayip evet size en uygun renk y225¸ 117 diyerek elime tutusturdu ve ben zurihteki o kalabalik sephoraya daha fazla tahammul etmemek icin almis bulundum.evet boynumla ayni renk¸ ama yuzume surunce sanki cok beyaz hissediyorum. hic uymamis gibi durmuyor¸ hatta ten rengimle boynumla tam uyusuyor ama goruntusunu sevemedim bir turlu..light-medium tonlu¸ oliive alt tonlu suslulerden karma cilt icin fondoten onerisi bekliyorum. cok makbule gecer susluler.

Siz ne düşünüyorsunuz?