“Mac peaches allık” için 13 yorum

 1. Bence esmerlere de çok güzel giden allık. Bi gün mac te uygulama sırasında sürdüler. Aa ne güzelmiş hangisi bu dedim. Peaches dedi. Peaches olamıcağına o kadar emindim ki hala sürdüğümde nasıl renk veriyo bilmiyorum. Zaten esmerlere pembelerdense¸ şeftaliler daha çok yakışıyo

 2. bir buçuk yıl önce doğumgünümde bana verilecek en iyi hediyenin beni bir mac mağazasına götürmek olduğuna karar veren eşim sayesinde tanıştığım allık. daha önce clinique blushing blush innocent peach kullanıyordum. hatta o kadar alışmıştım ki bittikçe alıyordum. ama mac peaches ile tanışınca başka bir allıkla mutlu olamayacağıma karar verdim. üstelik bir buçuk yıldır kullanmama rağmen henüz azalmadı bile. verdiğiniz paranın – an itibariyle 73 tl- karşılığını fazlasıyla alacağınız bir ürün.

 3. yüzünüze sanki az sonra “ay sıcak bastı” diyecekmişsiniz gibi çok tatlı bir renk katan mac allığı. ayrıca kendisi turuncu far arayışımı sona erdirmiştir¸ çünkü neden olmasın? edit: turuncu farın ne kadar güzel durabildiğini görmek için dolores’in göz makyajı başlığına attığı görsele bakabilirsiniz¸ hatta bakın yani bence.

 4. Özellikle beyaz tenlilere inanılmaz yakışan allık. Hem parlamaz hem de yüze doğal ve canlı bir renk katar. Ben bu rengi içerisinde hafif pembelik bulunduran turuncu olarak tanımlıyorum. Hiç tozutmuyor ve kalıcılığı da çok iyi. Sabah sürüp çıkıyorum tazelemeden akşama kadar yanaklarımda kalıyor. Ayrıca gramajı fazla olduğundan uzun süre kullanılabiliyor. Fiyatı klasik mac allıklarıyla aynı.

 5. ilk mac allığım.alırken mua bu rengin en çok satan renk olduğunu iddaa etmişti. beş senedir kullanıyorum ve artık bitmek üzere.başlarda çok güzel renk verirken dibini gördükten sonra renk vermesinde sıkıntı yaşamaya başladım ama renk o kadar güzel ki bu durum çokta umrumda olmadı.

 6. bingo. benim de ilk mac allığım olur kendisi. risksiz¸ doğal¸ her tene uyacak ama daha iyisi her zaman bulunabilecek bir allık..

 7. En yeni bitirdiğim allık¸ her cilt tonuna uygun olabileceğini düşünüyorum. Ancak beyaz tende tabii ki daha güzel durduğu tartışmasızdır.Bununla birlikte mac allıkların genel sıkıntısı olan ambalaj kurbanıdır. Aldıktan çok kısa süre sonra kapağı kırıldı. Plastik kısmı da devamlı çıkıyordu saçma sapan bir bantla sabitlemiştim¸ ambalajları dolayısıyla mac allıklara elim gitmiyor. Refill olanı alsam yanımda taşıyamam¸ dert ki ne dert.Bu girdiyi ambalaj tasarımcısı olan arkadaş kötüledi galiba. Yoksa neden yani ahahah..

 8. Mat yapılı¸ pudra ya da sadece likit fondöten üzerinde de doğal duran¸ hayalet beyazı olunmadıkça fazla kaçırılması zor allık. Buildable yapıda¸ rengi inşa edebiliyorsunuz ve parça parça durmuyor.

 9. isminin hakkını tam anlamıyla veren vazgeçilmez allığım¸ sürdüğünüzde mat bitişi doğal bir görünüm sağlıyor. Her makyaja yakışan bir allık. Mac indiriminde ne alsam diye düşünüyorsanız kesinlikle öneriririm.

 10. allık alıp almamakta emin değilken mua gazına gelip aldığım ve gram pişmanlık duymadığım allık.renk mis¸ yapı mis¸ kalıcılık mis. benim de ilk mac allığım oluyor kendisi. şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadık kendisiyle¸ seviyoruz.

 11. Kalıcılığı yüksek ve pigmentasyonu yoğun olan şeftali tonlu allıktır. Tam bu havaların allığı. 3 yıldır dibi hafif gözüktü kullan kullan bitmiyor.

 12. bi dönem çok çok severek kullandığım ama sonrasında başka allıklar keşfettikçe unuttuğum allık. ilk allığımdı mac’ten. yaz aylarında bronz tene daha çok yakışıyor sanki.minimum seviyede tozlanma yapıyor üstelik almamın üstünden baya süre geçmiş olmasına rağmen taşlaşmadı üstü. yanakta güzel dağılıp parça parça dağınık durmaksızın sağlıklı bir görüntü vermesine bayılıyorum.herhangi bir problemle karşılaşmadım kısaca.şuan birçok muadili piyasada çıkmış olsa da benim için hep özel ve yegane kalacak:)

Siz ne düşünüyorsunuz?