“Mac melba allık” için 12 yorum

 1. mac’de yüzüme fondöten sürdü oradaki mua. sonra bir de allık süreyim azıcık yüzünüze renk gelsin dedi ve melbayı uyguladı. bayıldım ya. çok soft¸ her tene yakışan¸ her makyaja uyan naif bir allık. sadece fondöten alacakken ben allığı da alayım dedim bir anda. bayıldım sana melba. bir tane allığım olsun tam olsun diyorsanız tam olarak gidin bunu alın. pigmentasyonu oldukça güzel. kalıcılığı da beni çok tatmin etti. sabah 8’de uyguladım şuan yüzümde hala çok net bir şekilde duruyor. tabi azıcık uçmuş.

 2. En sevdiğim allığım.namı diğer bihter ziyagil allığı.mat yapıda.şeftali tonlarında içinde hafiften pembelik ve kahvelikte barındırıyor.her makyaja uyum sağlıyor.özellikle açık tende muhteşem duruyor.çok tatlı bir renk.

 3. Tek bir allık seçme hakkım olsa kesinlikle bunu seçerdim. Her türlü makyaja- ten rengine yakışır. elinizin altında joker olarak bulunması şiddetle tavsiyemdir.

 4. Evet joker¸ garanti bir renk. Her tene¸ her makyaja uyacak bir renk. Ama muadil-benzer ürünler var.Pahalı ürün alacaksam daha ender¸ spesifik şeyler denemeyi sevdiğim için bir daha almayacaģim allık

 5. Mac’ten ilk allığım.Kesinlikle her makyaja uyum sağlayan joker bir renk.Şeftalinin en güzel tonu.Cilde homojen dağılıyor.Uzun süredir elimde.taşlaşma sorunu yaşamadım.Çok fazla kalıcı olduğunu söylemeyeceğim ya da benim cildim için durum böyle.gün içinde tazelenmesi gerek.Beyaz tenliyim ve en çok doğal duruşunu seviyorum.Herkese tavsiye edebileceğim bir allık ve biterse her daim alınabileceklerimden…

 6. ilk allığım:) lise 2 de allık kullanmaya başlamıştım. hala bittikçe alırım çünkü çok doğal gözüken bir tona sahip¸ asla tozutmayan-dağılmayan bir yapısı var. en tatlı şeftali tonundaki allık bu bence

 7. Yıllar önce Bihter Ziyagil allığı olduğu için almıştım ve hala vazgeçemedim. Her renk makyajla gidebilen joker bir renk. Kalıcılığı ve pigmentasyonu da epey başarılı.

 8. mac markasının günlük kullanıma uygun¸ her makyajla şık durabilecek mat yapıdaki allığıdır. ne zaman karar hangi allığı süreceğime karar veremesem elim direkt buna gidiyor. gerçekten çok güzel bir ton. yapısı bazı diğer mac allıklar gibi tebeşir kadar kuru değil¸ rengini güzel belli ediyor. bu markadan bir tane allık alınacaksa bence bu allık alınmalıdır.

 9. mac’in her makyajla uyum sağlayan şeftali pembe arası bir tona sahip olan ünlü mat allığı. kalıcılığı çok çok iyi¸ uzun süre de bitmeyen bir ürün olduğu için fiyatını hakediyor. ayrıca katlanma bölgesinde kullanmak için de çok güzel bir far işlevi görüyor. hem kahve hem pembe göz makyajlarıyla harika uyum sağlıyor. 

 10. mac’ten aldığım ilk allık. nedense ben çok sevemedim. şeftali-pembe tonlarında bir allık¸ bana kalırsa pembesi daha çok ağır basıyor ya da şeftalisinde kahverengililik var¸ yüzümü yaşlı gibi gösterdiğini düşünüyorum bu yüzden¸ sevemediğim bi etkisi var yüzümde. ilk denediğimde çok beğenmiştim oysaki. pigmentasyonu fena değil¸ kalıcı denebilir. daha çok beyaz tenlilere göre bir allık diye düşünüyorum

 11. Kullandığım günler makyajımı hep daha cok begendiğimi fark etmemle¸en sevdiğim en cok kullandığım makyaj malzemelerimden biri olan allık.Benim gibi göz makyajında klasik tonların dısına cıkmayanlar için güzel bir tamamlayıcı.

Siz ne düşünüyorsunuz?