“Mac fluidline jel eyeliner” için 11 yorum

  1. Sürülmesi vsvs güzeldir hoştur ama gün içerisinde ailt kirpik diplerime bulaşıyor olması benden ilk eksisi. eğer ki yağlı göz kapaklarına sahipseniz ve kuyruklu eyelinerları tercih ediyorsanız uzak durun derim. Ve bu eyeliner kesinlikle o aradığınız simsiyah eyeliner değil. Bence çok abartılıyor bu ürün.

  2. Blacktrack olanına yani siyahına sahip olduğum eyeliner.Akmaması¸ dökülmemesi¸ kolay sürülmesi hoş tabi ama bunun siyahliğında bir tuhaflık var tam siyah değil sanki böyle biraz grimsi duruyor. O yüzden 2 kat sürüyorum siyahliği vermesi için.Ben bunu bir de göz kalemi hesabı göz içine de sürüyorum arada¸ akmıyor ooyle yapışıp kalıyor gün boyu (Burada gözlerden kalp çıkan smiley var :D)

  3. iki kez satın aldığım ikisinde de çok çabuk kuruma yapan ürün. Kullanımı rahat¸ zaten hergün eyeliner süren bir makyajsever olarak el alışkanlığı ile çok kolay uyguluyorum. Ama hergün kullandığım halde asla kuruma yapmayan (bkz: maybelinne) (bkz: eyestudio gel eyeliner) ı performans anlamında tercih ederim.

  4. Gereksiz yere¸ çok abartıla abartıla övüldüğünü düşünüyorum. Çok büyük beklentilerle satın aldım. Ama beklenti ne kadar büyük olursa hayal kırıklığı da o kadar büyük oluyor. Abartıldığı kadar siyah değil bence. Kalıcılığı iyi. Sürümü de fena değil. Ancak Maybelline’in Gel eyelinerı fluidline’dan daha kullanışlı diye düşünüyorum…

  5. Simsiyah kesinlikle değil¸ ayrıca göz kenarlarıma ve altına hafif birikme yapıyor. Abartıldığını düşünüyorum. Ama kötü de sayılmaz kalıcılığı iyi.

  6. 21 yaşındayım ve 5-6 senedir eyeliner sürüyorum¸ gerçekten artık beni tanıyanlar eyelinerla beni özdeşleştirdiler. Bir sürü eyeliner denedim dipliner denedim en sonunda e bi mac alayım dedim bursuma kıyıp aldım. Fakat diyerek lafa başlamak istemiyorum ama bence övüldüğü kadar güzel bir eyeliner değil. küçük görüntüsüne fiyat oranı fazla gibi görünse de ben yaklaşık 8-9 aydır kullanıyorum ve yarısına bile gelemedim¸ o açıdan çok başarılı. Rengi de benim tenimde en azından simsiyah falan durmuyor. grimsi bir siyah gibi duruyor. Ayrıca 4-5 saate dış göz pınarlarıma akma yapıyor. Bilmiyorum mac fluidline sana karşı çok karışık hisler içerisindeyim..

  7. Dipbrown rengine sahip olduğumdur. Ben kendisini çok beğendim rengini güzel veriyor akma bulaşma yok. Ama kalıcılığını az biraz fazla isterdim gibi.

  8. blacktrack olanı var efendim bende..görüşüm abartıldığı kadar iyi bir ürün olmadığı yönünde..dağılıyor bi kere ..simsiyah olmaması bana bazen avantaj olsada insan bazende net çizgiler istiyor canım!!

  9. Kahve ve hafif kızıl tonlarda olan Rich Ground rengini kullanıyorum ki rengi tam benim kalemim.Yalnız eyeliner olarak değil de far olarak kullanmayı tercih ediyorum.Bu şekildeki performansından daha memnunum..YSL far bazı ve ya Paint Pot ile kalıcılığı gerçekten çok başarılı oluyor.Dark Diversion rengini de istiyorum ama online ya da magazada henüz denk gelemedim malesef.

  10. blacktrack rengi aldığım ilk eyelinerdı. maybelline jel eyeliner ile arasında aman aman bir fark olduğunu düşünmüyorum. bulaşma¸ kuruma¸ vs. yapmasa bile fiyatını haketmeyen bir ürün.

Siz ne düşünüyorsunuz?