“Mac fluidline blacktrack” için 11 yorum

  1. mac’in kalıcılık seviyesi oldukça yüksek¸ kolay sabitlenen siyah jel eyeliner’ıdır. ben malesef blitz and glitz rengini aldım. blactrack’in yanında daha soluk¸ füme gibi duruyor. ama bitirince kesinlikle alacağım renk blacktrack olacaktır. her çeşit eyeliner kullanmış biri olarak söylüyorum¸ en rahat kullandığım¸ en kolay sürümlü olan bu jel eyeliner’dır.

  2. nefretlik eyeliner. bitsin diye bekliyorum resmen.no: 102502 şu entry’de aşk yaşamışım ürünle. peki neden nefretimi kazandı? çünkü neden bilmiyorum artık daha grimsi geliyor. onu geçtim¸ önceden kalın eyeliner sürerdim şimdi ince eyeliner’a merak saldım. bunla ince güzel bir çizgi geçiyorum. ama şöyle bir üstünden geçmem gerekiyor eşit olması için. geçiyorum ve o da ne? üstünden geçtiğim yerler silikleşmiş¸ silinmiş vs. rengini vericem diye üstünden geçe geçe yine kalın bir eyeliner’ım oluyor. nefret ettim ya nefret. bitsin maybelline’e döneceğim hemen.

  3. geçen kış edindiğim jel eyelinerım. seveni çok olduğu kadar sevmeyeni de çok olan bir eyeliner. ben seven gruptanım. benim için kalıcılığı çok yüksek¸ sürümü çok kolay rengi benim tam sevdiğim gibi mat ve aşırı bereketli bir ürün. bundan önce lorealin keçe uçlu likit eyelinerını kullanıyordum ve çok sık bitiyordu¸ gün sonunda akma bulaşma yapabiliyordu ve indirimli 20 tl civarında bir fiyatı var. artık ben de jel eyeliner denemek isteyip mac fuidline blacktrack aldım ve gerçekten bayıldım. ben kesinlikle fiyatını hakettiğini düşünüyorum aksine kullandığım önceki eyelinerlara göre çok daha ucuza geliyor kullanım süresi açısından. ilk aldığımda real techniques in ince eyeliner fırçasını kullanıyordum şimdi ise zoevanın açılı fırçasıyla uyguluyorum ve istediğim incelikte ve opaklıkta eyeliner çekebiliyorum. altına her zaman baz uygulamıyorum uygularsam genelde mac painterly paint pot veya the balmın bazı üstüne sürdüğüm ten rengi far üzerine uyguluyorum. genelde makyajım yüzümde en az 12 saat hatta çoğu zaman daha da uzun süre kalmasına rağmen beni hiç pişman etmeyen bir eyeliner oldu. beni bir bu kadar daha idare edecek olsa da bitince koşarak yenisi alınacak ürünlerimden.

  4. onlarca farklı eyeliner denedikten sonra geri döndüğümde çok eski dostuma kavuşmuşum gibi beni mutlu eden eyelinerım.sürülüşü çok kolay¸ kalıcılığı muhteşem ve kesinlikle kuruyup dökülmüyor. yalnız jel eyeliner kullanımı konusunda biraz tecrübe istiyor¸ istediğiniz şekle ulaşmak için kuruyan eyeliner’ın üstünden tekrar tekrar geçerseniz çok pürüzlü bir görüntü çıkıyor ortaya. bu noktada hangi fırçayı kullandığınız çok önemli. ben şu anda mac 210 numaralı fırçayı kullanıyorum ama neredeyse hiçbir zaman ince eyeliner çekmediğim için daha önceden de kullanmış olduğum 263 numaralı fırçasını alacağım yakında. eğer jel eyeliner kullanmakta sıkıntı çekmiyorsanız¸ parlak ve simsiyah bitişli değil de mat ve daha doğal bir siyah arayışındaysanız blacktrack’i mutlaka deneyin¸ çok seveceksiniz.

  5. Cok begenerek kullandigim ortalama 1.5 senede her gun kullanildiginda bitebilen bir eyeliner. Bende akma bulasma sorunu hic yapmadi. Yeniden alacagim donemde loreal jel eyelinerde indirim olunca onu tercih ettim ancak kesinlikle tekrar alinacak bir urun benim icin.

  6. tek eksisi bitmeden kuruması¸ eğer kurumaya yakınsa sürümü zorlaşıyor renk vermiyor ve topaklanıyor¸ en iyi yanı gün içinde hiç akma yapmıyor( fakat yazın günlük kullanmadım)

  7. Çok kararsız kaldığım ürün. Uygularken hiçbir sorun yaşamıyorum. Sorun renginde sanırım 🙂 bir eksik var yani var. Bitsin başka ürün alırım kesin. 🙂

  8. aşık olduğum jel eyeliner! likit ve keçe uçlu deneyimlerimden sonra geri dönüş yaptım kendisine. likiti sürmesi çok zor – gerçekten.zor.- ve keçe uçlularda istediğim siyahlığı alamıyorum bir de sol gözüme çekemiyorum ben bunu – yalnız değilimdir inşallah bu konuda. Ama bu caaağnım öyle mi. Hem çok uzun süre kurumadı bendeki¸ siyahlığı¸ sürüm kolaylığı da beni benden aldı. Seviyorum!

  9. Ben sık kullanmadığım için 2 yılda kurudu. Ben çok pratik bulmuyorum açıkcası uygurken zorlanıyorum. Kalıcılık ve pigmentasyonla ilgili hiçbir sorunu yok mac kalitesine yakışır şekilde bir ürün. Kişisel olarak jel eyeliner kullanamıyorum. Önce daha uygun fiyatlı ürünleri deneyip sonra bu ürün alınabilirimiş.

Siz ne düşünüyorsunuz?