“L’oreal super liner gel intenza” için 24 yorum

 1. vintagewitch ne güzel söyledin! asla mac in blacktrack iyle karşılaştırmayın çünkü mac bu ürünün yanından bile geçemez. gerçekten çok başarılı gözüm kapalı tavsiyemdir indirimlerde yedekleyiniz.

 2. Sahip olduğum ilk ve tek jel eyeliner. Gerçekten sürümü çok kolay. Neredeyse iki sene olacak alalı hala bitmedi¸ bereketliymiş. Kurumadı da¸ hala sorunsuz kullanıyorum. Biterse maybelline jel eyeliner i denemek istiyorum

 3. yaklaşık iki senedir kullandığım ve yeni dibini gördüğüm bereketli eyeliner. Kendisi çok güzel fırçası biraz dandiktir. Yazın makyaj yapmam çok fazla ama kışın o karda yağmurda akmamış beni pandaya çevirmemiştir. ben bundan bidaha alırım . fiyatı 30tl’ydi ben aldığım zaman.

 4. 1.5 sene oldu sanırım düzenli olarak tek bu ürünü kullanıyorum daha dibini görmeme çok var¸ bir çok bloggerın bu gel eyelinerlarda yakındığı gibi hiç kuruma yapmadı ürün¸ hatta kenarında köşesinde kalanlarda bile kuruma olmadı. Tek sıkıntısı sürmesi¸ bu kadar süre geçti çeşitli fırçalarla denediğim halde bir türlü oturtamadım elim alışamadı bu süreç boyunca. Çözümü bantlarda buldum sebibebi’nin videolarındaki gibi minik post-it’lerle sürülmesi aşırı kolay oluyor.Ayrıca ürün kendi kategorisindeki ürünlerle akmama konusunda açık açık açık ara fark atar. Çıkarması biraz sıkıntı lakin zamk gibi biraz üfelemek gerekiyor tamamen çıkartmak için.

 5. rengi güzel oldukça yoğun fakat fırçasını ben pek beğenememiştim. Fırça olarak maybelline gel eyeliner fırçasını kullanarak bir süre kullandım. kuruma yapmaya başlayınca da içine çok çok az badem yağı koydum¸ gayet kullanılabilir oldu. Fakat yeni arayışların neticesinde dolap köşesinde unutuldu tabii ki. Ah bu merak ve bitmeyen arayış çilemiz 🙂

 6. Çok şık¸ çok başarılı bir jel eyeliner. Sürümü kolay¸ rengini çok güzel veriyor. Kalıcılığı gayet başarılı. Ancak benim kirpiklerime yapışıyordu sürerken¸ kullanamadım haliyle ve arkadaşıma verdim. İndirimde tekrar şans vereceğim kendisine.

 7. Siyahliyiyla¸ yapisiyla¸ fircasyla on numara urun. Gratis indiriminden 24 liraya aldim yanilmiyorsam. Onceki jel eyelinerim deneysel calismalara kurban gitmisti. Hakkinda yazilan olumlu yorumlari gorunce alayim dedim. Cok dogru bir karar vermisim.Belki likit eyelinerlar kadar pratik degil ama olsun. Gozumun ustunde Likit eyeliner fircasinin izini gormektense bes dakika daha fazla zaman ayrip bunu kullanirim.

 8. İlk jel eyelinerım. Gratis çalışanının yoğun tavsiyesiyle indirimden almıştım. Eyeliner sürmenin bu kadar kolay olabileceğini düşünmemiştim. Verdiği siyahlık ilk katta bile yeterli oluyor. Kalıcılığı iyi fakat göz kapağıma bulaşma yapıyor. Bioderma ile çıkartabiliyorum.

 9. Muadili olamayacak derecede iyi olan jel eyeliner ya da en azından ben daha iyisiyle karşılaşmadım.Taa ilk çıktığı zamanlarda tanıtım fiyatıyla sanırım 1 – 1¸5 sene evvel edindiğim über süper şey. Dibini her gün kullanmama rağmen daha yeni yeni görmeye başladım. Paketin içinden çıkan kendi fırçasının benim göz şeklime uyum sağlayamamış olmasından ötürü sanırım uygulama süresi bir hayli uzuyordu kullanmaya başladığım ilk dönemlerde. sonradan öğrendim¸ jel eyelinerler içinde çok kullanışlı açılı fırçalar varmış. ecotools’un açılı jel eyeliner fırçasına gratis’te denk gelmiş ve edinmiştim hemen. O gün bugündür her sabah makyaj yaptığımda bu ikiliden başka bir şey aramıyor gözlerim. Evet diğer uygulamalardan bir tık fazla zaman harcıyorum ama değiyor kesinlikle. itiraf ediyorum¸ aşığım sana gel intenza.

 10. bende mi bi sıkıntı var diye düşündürdünüz. zira bendeki 01 pure black istediğim siyahlığı vermiyor. soluk duruyor. ama kalıcılığı¸ uygulaması ve silindiğinde kolay çıkması süper. özellikle sahada yağmurda/karda koşturduğum bi günün akşamı eve gelip kıpırdamamış eyelinerı görünce çok sevindim.uygulama olarak ilk defa gel eyeliner kullanıyorum ve şunu net söylerim: keçe uçlu eyelinerlardan çok çok daha kolay. ince net hattımı şak diye çekiyorum¸ ah bir de simsiyah olsaydı.fiyatını watsons’dan %40 indirimle 24 liraya getirdim. yine de bir eyelinerı eyeliner yapan siyahlığı olmadığı için fiyat/performasını olumlu bulmuyorum.

 11. Aşığı olduğum jel eyeliner. Bi aylaynır bu kadar mı kalıcı¸ yoğun renk verip kolay sürülür cicişcüler?? Aşkımsın intenza. Alanlar almayanlara aldırsınlar. Favorim ecotools açılı eyeliner fırçası tabii ki. Kıps.

 12. Daha önceden mac ve bobbi brown denemiş biri olarak benim için bir adım önde olan eyeliner. Rengi simsiyah¸ akma¸ bulaşma gibi bir derdi yok ve çok kolay sürülüyor. Ayrıca beraberinde çıkan fırça yerine Mac fırça kullandığımda daha etkili sonuç alıyorum.

 13. no: 283575 az önce bu girdiyi okuduğum da aklıma düşen eyeliner Çin’de üretilmiştir ve yanılmıyorsam indirimsiz fiyati 40 tl filandı yani pekte uygun fiyatlı bir eyeliner dEğil. Loreal demek her zaman fransa da üretilmiş demek değilmiş onu anlamış oldum.Çin’de üretilmiş olan uygun fiyatlı ürünlere “ay onu kullanma gözün düşer” diyip loreal olunca “ama onun adı var o loreal bütün dünya da satılıyor” demek bana ikiyüzlülük gibi geliyor.Ben üretim yerini geçtim zira aldıktan sonra fark ettim benim hiç memnun kalmadığım akma yapan uzun süre önce almış olmama rağmen en fazla 3 kere kullandığım ve bir daha kullanmayacağım eyeliner.  Görsel için bir tık

 14. Maybelline eye studio jel eyelinerımın yanından bile geçemeyecek bir üründür kendileri. Allahtan akma etme yapmıyor ama nasıl olduğunu anlamadan uçup gidiyor. Evet efendim simsiyah ürün resmen kayboluyor anlamadım

 15. 3 yıldır sürüp sürüp anca dibini görmeye başlayan favorim¸ ne kurudu ne bozuldu. arada ne eyelinerlar denedim¸ bunun kıyısından geçemezler <3

 16. süper jel eyeliner oldukça kalıcı ben eklipsin yeni metalik serisindeki eyeliner fırçasıyla uyguluyorum. çok memnunum gece yaklaşık bir 8 saat sonra bir gözümün kenarında hafif akma oldu ama çok sıcaktı hava. diğer gözde ise olmadı. fakat akma olmayan gözümün kenarını smashbox’ın primer light bazıyla silmiştim belki ondan dolayı akmamıştır.

 17. cosmetica’dan sipariş ettiğim ve iki günde elime ulaşan ürün. ilk kez jel eyeliner kullanıyorum¸ sürümü kolay geldi bana. akmadı da. kısacası beğendim. bir sonrakinde de maybelline’i deneyeceğim.edit:imla

 18. Sürümü kalem eyelinerdan daha kolay tabiri yerindeyse sürerken akıp giden eyelinerdır. Kuruma olasığı az¸ evet simsiyah¸ kalıcı¸ akarı kokarı yok ve ufacık boyutuna rağmen resmen bereketli. Fırçasını beğeniyorum ama asimetrik uçlu bir eyeliner fırçası kadar erganomik değil. İndirimli fiyatıyla alındığında fiyat-performans açısından da fazlasıyla başarılı buluyorum.

 19. Çok çok severek kullandığım ve çok bereketli bir ürün. 1 seneyi dolduracağız ve yarısından biraz fazlası bitti ama kesinlikle kuruma olmadı. Kalıcılığı mükemmel asla kuyruk gibi kısımlardan silinme olmadı ve siyahlığı çok iyi. Ben içinden çıkan fırça yerine eklips’in açılı eyeliner fırçasını kullanıyorum ve çok memnunum. İçinden çıkan fırçası da gayet kullanışlı ama. İkinci katı sürmeme gerek kalmadan istediğim siyahlığı elde edebiliyorum. İndirimden 20-25 tl gibi bir fiyata alabilirsiniz.

 20. tek katta tam siyahlık vermeyen¸iki kat sürülünce çok güzel keskin olmayan bir siyah renge sahip olan¸ bazsız kullanımı çok iyi sonuç vermeyen¸ fırçası çabuk mahvolan¸ keskin eyeliner sevmeyenlerin favorisi olabilecek bir eyeliner. sabah 8¸ akşam 10 dışarda olmama rağmen bazla sürünce hiç akmaz¸ silinmez¸ bozulmaz. yumuşacık sürümü ile eyeliner sürmeye alıştırır.tüm olumsuzluklarına ve elimde en az 6-7 tane eyeliner olmasına rağmen hep elim buna gidiyor sabah makyaj yaparken çünkü silinmesi ve düzeltilmesi çok kolay¸ yumuşak bir sürümü var. mürekkep gibi değil ve silerken/düzeltirken ten makyajınızı mahvetmiyor.ancak kendi fırçasıyla değilde keçe uçlu kurumuş bir eyeliner kalemle (ben maybeline ve loreal’inkileri kullanıyorum) ya da kesik uçlu eyeliner fırçası ile sürülürse kendi fırçasından daha güzel sonuç veriyor.indirim dönemlerinde alınası¸ normal fiyatını hakedecek kadar harika bir ürün değil yinede. ayrıca çok çok bereketli her gün sürülse bile en az bir kaç yıl götürür.

 21. Bence jel eyelinerlar arasında en kaliteli ürünlerden biri. Bende siyahı var. Rengi gerçekten güzel veriyor. Ürünün yapısı yumuşak olduğundan sürerken resmen kayıyor. İcinden çıkan fırça da çok başarılı. Ince ucu sayesinde linerı çok ince çekmek mümkün. Ve en önemli özelliği çabuk kurumuyor. Neredeyse 1 yıldır ara ara kullanıyorum ama üründe herhangi bir sertleşme yok.

 22. kullandığım ilk jel eyeliner. başta hiç memnun kalmamıştım fakat buradaki yorumları okuyunca bir şans daha vermek istedim. meğer benim problemim fırçasıylaymış¸ gratisten aldığım uygun fiyatlı bir açılı eyeliner fırçası ile kolayca güzel¸ ince ve minik kuyruklu eyeliner çekebildim. rengi tok¸ güzel bir siyahlıkta. tek kat sürmem yeterli oluyor. tüm gün kalıcı. tek sıkıntısı bende akma yapması. gözlerimin kenarlarında siyahlıklar oluyor. gün içinde bir iki kez akan kısmı elimle düzeltiyorum. cam kavanoz ve altın rengi kapak şık olmuş ama birazcık ağır. normalde maybelline master precise eyeliner kullanıyordum. bu daha kalıcı ve kolay sürülüyor. beğendim seni gel intenza!

 23. Ben bu jel eyelinerı 2013 yılının sonlarında almıştım ancak elim likit eyelinerlara daha alışkın olduğu için bir süre sonra kenara atmıştım. Bugün kozmetik ürünlerimi düzenlerken gözüme çarptı¸ dedim 3.5 yıl oldu bozulmuştur atayım bunu artık. Sonra nedense içimden denemek geldi sürdüm ve hayran kaldım. Çok güzel kuyruk yapılabiliyor bir kesik uçlu fırça yardımıyla. Ayrıca ürün gerçekten çok kaliteliymiş¸ 3.5 yıl sonunda gram bozulma yok. Akşama kadar gözümde tuttum gözlemlemek için¸ akma¸ bulaşma hiçbir şey yaşamadım. Başka jel eyeliner denemediğim için karşılaştırma yapamayacağım ancak gerçekten almayı düşünüyorsanız tereddüt etmeyin derim.

Siz ne düşünüyorsunuz?